Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Płakusiaj, nikt nie patrzy 😭:classic_cool: W takim razie zwracam honore und też zaczynam traktować Cię poważnie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o margarynę / masło
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko dlatego,że jesteś bugiem.:classic_cool: tak pozatym,to nadal masz w batmanełe tego swojego buga?:classic_cool: mój komputer to jedna wielka kupa złomu i bug.:classic_cool: Przeczytałam 'Moja chałupa tak się ślini' :D:classic_cool: sformułowanie 'wiadra pełne alkoholu' budzi we mnie radość oraz daje nowe,światłe i pełne szczęścia spojrzenie na przyszłość.😭:classic_cool: Miałam kiedyś fazę na oksymorony i krzyczałam 'męski si_da' i 'piękna pani pauka' :classic_cool: pozatym miałam jeszcze fazę na słowo 'onomatopeja' i pisałam to po zeszycie.od matematyki.:classic_cool: 'jestem taka zajeebista, że sama nie dowierzam jak ktoś tak zajeebisty może mieć tak zyebane życie, to jakiś chory oksymoron' to zdanie idealnie określa mój cały dotychczasowy żywot.😭:classic_cool: Też w pytę,jak dobrze że obie mamy tzoś poza kafe,tzo też kochamy😭:classic_cool: Wiedz,że za 2 lata trafię do obtzego mieszkania ,mieszkać z obtzymi ludzmi,bo 'normalni'(:classic_cool:)ludzie mają znajomych i to z nimi wynajmują chaty,tzo równa się jeden wielki melanż,a mnie wrzutzą do wora jakichś idiotów,których nawet nie znam.Można powiedzieć,że w ciągu 2 lat mogę zdobyć znajomych lub nawet jedną osobę,ale z moim szczęściem und przebojowością,to prędzej schudnę i przestanę być osobą grubą.nadal bez znajomych,ale przynajmniej będę osobą szczupłą.:classic_cool: 'Nie ma to jak pała z kartkówki, bo nawet nie mogłam odpowiedzieć na pytania skoro ich nie widziałam' skąd ja to znam!:D 'Zapisywanie pytań na tablicy i nie przeczytanie ich na głos powinno być koorwa karalne chłostą kolczastym berłem królewskim' koorva, joffrey!:D:classic_cool: Jeszcze tu ma te wielgachne bryły i jest to jeden wielki niewypał,tylko zastanawia mnie dlaczego są takie grube?:O czy zerówki nie powinny być cieniutkie?:classic_cool: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lxg9oeTboi1qgdf6ro2_250.jpg Albo to ja jak zwykle się nie znam na niczym.:classic_cool:🖐️ Ta druga foteła z grzywką kojarzy mi się zayebiście,bo jak miałam to na tapecie,to miałam tez fazę na taką piosenkę,w której pada textełe 'you're something to die for' i miałam fetysz oglądania tej foteły w trakcie trwania tego momentu 😭:classic_cool: :D:classic_cool:🖐️ http://ridelite.pl/trudnesprawy/show.php?id=1490428005.jpg&dir=120825 Chciałabym,narazie wiem tylko o której mniej więcej kładzie się spać i wstaje.:classic_cool: Ja najgorzej wyglądam w takim ciemnawym świetle,na dworze jeszcze jako tako ujdzie,w jasnym pomieszczeniu wyglądam najlepiej,ale jak są takie ciemniejsze,jak np szkoła,niektore mieszkania,to wyglądam hooyowo :O wychodzą mi wszystkie wady mojej fatjzaty,a w dziennym jeszcze jakoś ujdzie,chodziaż i tak mam hooyowe czoło :O😭 Lodów zapp nie widziałam od lat😭 nie pamiętam tz robiłam jak miałam 5 lat,a nie już pamiętam,ganiałam w masce słonia,mówiłam już o tym.:classic_cool:Nigdy nie jadłam tych czekoladek,ale musiały być w pytę,skoro powodowały takie fazy.:classic_cool: 'Ja jeszcze rok temu miałam nadmiar endorfin z powodu czekolady, ale przestałam ją jeść, więc od tego czasu jestę osobą smootną' :D:D mimo wpiertalania czekolady bywam osobą smootną,ale to dlatego ,że... jestem osobą grubą.:classic_cool: To dobrze,że odzyska,bo inaczej byłaby hooynia.Chodziaż zbliża sie konietz sezonełe,a to znaczy że już nie będę się mogła o nitz ciebie pytać,bo będę wiedziała tyle tzo ty😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikojan Baba znajdzie argumenty na wszystko Idę po wódkę Tylko nie wypil polowy na ulicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też jesteś bugiem :classic_cool:🖐️ Buga w Batmanełe na szczęście jakoś pokonałam i ostatecznie okazało się, że to ja byłam tym bugiem, bug na bugu bugiem pogania, jedno wielkie bugowisko :classic_cool: Ślinię to się ja na myśl o czipsach, które już zjadłam, co to za chlanie bez czipsa 😭 We mnie też budzi radość, niestety do dzisiaj nie widziałam żadnego wiadra pełnego alkoholu, co najwyżej wiadro pełne własnej śliny na myśl o alkoholowym wiadrze :classic_cool: Onomatopeya! Też lubię, co prawda nigdzie nie zapisywałam, ale nie da się ukryć, że onomatopeya znalazła swoje miejsce obok delirium w szeregu uwielbianych słów :classic_cool: Jest w pytę :classic_cool: Też przeżywałam ten scenariusz, ale na szczęście okazało się, że jedna z trzech osób jest równie piertolnięta jak ja i została ze mną na całe trzy lata, w ciągu których na facebookełe krążyły ploty, że jesteśmy lesbijską parą :classic_cool: Jeśli ja miałam fartełe to Ty też będziesz miała, w końcu syjamskość zobowiązuje :classic_cool: Ja piertolę, ten blond fan BDSM to będzie mnie prześladował po notzach z badylami w rękach 😭 Widzę, że dochodzenie trwa w najlepsze und potwierdzam, że póki co więcej argumentów jest za tym, że Holenderkełe jest osobą ślepą :classic_cool: W ogóle jestem prześladowana przez Harry'ego Pottera, bo ja tu widzę oksy Harry'ego. Potter, weź spiertalaj! 😭 Też bym ustawiła to na tapetełe, bo jest bosska. Pewnie bym to zrobiła, gdyby na moim pulpicie nie siedział fletzistełe bijątzy się o miejsce z Pawełe :classic_cool: Ja piertolę, dobre und motzne :D :D Ja w ciemnawym to prawdopodobnie wyglądam jak Mooszyn und bankofo moja szyja jest jaśniejsza od fatzjaty, ale wolę w to nie wnikać i wmawiać wszystkim, że miałam przeszczep twarzy i stąd te różnice :classic_cool: Omijaj ciemne zaułki und pomieszczenia, to dobry sposób na pozbycie się problemów :classic_cool: Ja Zappa to chyba jadłam jeszcze dwa lata temu, od tego czasu przepadły jak rosyjski sputnik lądujątzy na Cybertronie 😭 Ty znowu z maską słonia, a ja znowu z maską przeciwgazową, jestę pojebę :classic_cool: Te języczki miały pewnie LSD w składzie, stąd ten szau :classic_cool: Ja też powinnam być smootna z ratzji swojej tuszy, ale na szczęście nikt mnie nie ogląda und na mnie nie patrzy to mam motzno wyebane. Życie nerda, przegrańca życiowego und nolife'a jest takie w pytę :classic_cool: Na szczęście w martzu obie będziemy oglądały und przeżywały jak mrówka lewatywę 😭 Lisico, mam wszystko pod kontrolą und prędzej skończy mi się sok niż wódka 😭:classic_cool: Pawełe, dla Ciebie zawsze wstaję prawą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droczę się wyobrażając sobie Twoją suodką fatzjatę na wieść o kłótniach und rozstaniach 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
koorwa, siema :classic_cool:🖐️ Garę i po co ten nerwełe :classic_cool: nazwałam Cię tak z konieczności, żeby było wiarygodnie itd, a nie dlatego, że mam Cię za natręta :D:classic_cool: no co coś Ty :O:classic_cool:🖐️ mikojanku zazdaszczam Ci że się napiertolisz dziś 😭 też bym chciała, ale... jestem taka zmęczona że jak narazie mi się nie chce mimo, że mam w kootacz piwska :classic_cool: taka historia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siema koorwa Malcu Palcu :classic_cool:🖐️ a czy ja się koorwa denerwuję? przeca spokojnie odpowiedziałem i nazwałem Cię "wulgarną loszką" żeby wyrównać rachunki :classic_cool::classic_cool: zmęczona... ciekawe czym :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, w takim razie przepraszame 😭 Mameue, szczerze mówiąc mi też się nie chce, ale do czasu aż mi się zachce to mój sok będzie po terminie. Szkoda mi piątaka :classic_cool: Nie wiem tzo robiłaś, że takie męczące, ale mam nadzieję, że było przyjemnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
loszką to ja się nazwałam a Ty mnie zwyzywałeś od loch 😭 od razu mi się skojarzyło ze smokełe z lochnessełe i nie było to miłe 😭:classic_cool: koorwa co Wy myślicie że paltze sie nie męczo? :O:classic_cool: otóż się męczo ja Wam powiem właśnie :classic_cool: a najbardziej w pracy :classic_cool: zresztą ja to się męczę nawet jak nic nie robie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego lwa poszukaj :classic_cool: Paweue jest objęty ochroną jako gatunek zagrożony moją goopotą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paltze się męczo, widzę że mój ojczymełe się nie spisuje zbyt dobrze 😭 Pawełe ❤️😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×