Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość voolgarna loshka
a i oglądałam Kapitanełe Bombełe jesterdej :classic_cool: dobry, ale doopy mi nie urwał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego znowu smokełe? :classic_cool: nikt nigdy nie widział potwora z Loch Ness więc nie wiadomo co się za tym kryje 😭 może tak naprawdę chodzi o uroczą und niewinną syrenę, która uwodzi,wykorzystuje und porzuca facetów zapuszczających się w rejon jeziora :classic_cool: co ja pierrdolę :D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie bugiem jest całkiem w pytę.:classic_cool: Ale to dobrze,bo bycie bugiem a zwalczanie buga to dwie zupełnie dwie odmienne sprawy.:classic_cool: wiadomość o przegonieniu buga z batmanełe wypełnia moje sertze dumą😭:classic_cool: Ślinię się na myśl kukurydzy,ktora właśnie gotuje się w garnkełe.:classic_cool: chodziaż nie pogardziłabym czipsami und dobrym alkoholem😭 Delirium!:classic_cool:pamiętam,jak opublikowali tytułu piosenek jakoś w grudniu,i sprawdzałam w słownikełe tzo mniej więcej znaczą,i gdy przyszła kolej na delirium,to odczytałam 'delirium - delirium' i z wyrazem wtf wpisałam tę frazę w google :classic_cool: po czym odczytałam informatzję,która zmieniła moje żytzie na zawsze,und wzbudziła rozkminę,że holenderkełe to rasowa pijaczyna.:classic_cool: Onomatopeja jest w pytę,będę to krzyczeć do polonistki :classic_cool: Niestety,ja nawet nie posiadam trzech osob,ani nawet jednej,i tak na poważnie to wygląda tragicznie,bo nie wyobrażam sobie,że wtłuką mnie do obcego miasta,mieszkania,do ludzi którzy się dobrze znają,a ja będę ich popychadłem,bo przecież w ilości siła:O jak o tym myśle to automatycznie tracę wszelkie chęci aby na jakiekolwiek studia,i nawet wizja zachlewania pały nie ratuje tego zyebanego scenariusza.znając moje życie,to to będzie się tak ciągnąć,i za hooya nie znajde znajomych,bo to po prostu niemożliwe,jestem bugiem:classic_cool: ale koorva naprawdę,to mnie przeraża.i to akurat nie jest smieszne,bo wrzucą mnie do obcych ludzi,nie wiadomo na kogo trafie,akurat tu na farta nie licze,bo nie ma co liczyc,wszystko jak zwykle zapowiada się hooyowo,a to już wybitnie:O:O:O Ale koorva,przez tą les wzmiankę przypomniałaś mi,jak w szkole mówili ,że ja i trans to para lesb:O:O:O:O:O:O ... nawet taka jedna tzipa,na gadki transa o tym że szuka dziewczyny ,odpowiedziała mu ,czy nie może być ze mną....:O ale to w sumie jeden z miliona powodów ,dla ktorych zerwałam tą znajomość.chodziaż może zrobiłam źle,przynajmniej miałabym z kim mieszkać n studiach,a taka to jestem w czarnej doopie:O Ten hooyek mnie wkoorvia,ale karzeł jest w pytę.:classic_cool: Skoro i ty potwierdzasz moją teorię und wymysły,nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć 'schizfrenia mode,off!':classic_cool: holenderkełe jest osobą ślepą,sprawdzone und potwierdzone:classic_cool:🖐️ O mój pulpit bije się boska beckinsale z vibeke,pośrodku nich nakoorvia queen sophie ann,a holenderkełe bije je stopami po głowach,bo jest zbyt zayebista żeby zejść z pulpitu.:classic_cool: Japiertolę,maska słonia,przeciwgazowa i eustachego:classic_cool:❤️ Niestety,ale mnie będą oglądać za tydzień.a wyglądam naprawdę hooyowo,bo będąc osobą grubą w czerwcu,stałam sie osobą grubszą,przez co moja twarz jesto wiele za mała w stosunku do tego tzielska.więc mam dwie optzje ; drastyczne głodowkełe,albo przelanie swojej rozpaczy und beznadziejności na płóto. Nie mogę się doczekać martza i ogółem 2013!😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
rejon jeziora :classic_cool: nowa nazwa łiły :classic_cool: właśnie co do prania to wczoraj chyba pobiłam swój rekord siedzenia przy wirującej pralce :classic_cool: chyba koorwa ze 20 minut siedziałam przy niej na kucaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierrtolę :classic_cool: jeszcze Ci się nie znudziło opowiadanie tych zatrważających historii o wojnach gaci ze skarpetkami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
:D koorwa działo się w chooy 😭 kolorowe pranko :classic_cool: nie znudziło mi się, atzo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe pranko kojarzy mi się z jakimiś czystkami etnicznymi :classic_cool: pewnie białe ubrania wypierały czarne :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
goopi jesteś 😭:classic_cool: kolorowe w sęsie naprawdę kolorowe jak... jak kalejdoskop :classic_cool: mieliście kalejdoskop? 😭 ja miałam i lubiłam w niego zaglądać może dlatego teraz tak mnie pralka jara :classic_cool: nie wiem co to koorwa za zboczenie jakieś, ale potem lubię też chodzić i wąchać pranie oraz zachwycać się jego śliczniusim zapaszkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałem :classic_cool: ale za to miałem taką zabawkę "skaczące kuleczki" i lubiłem patrzeć jak tam się odbijają :D prawie jak lotto koorwa :classic_cool: też uwielbiam zapach świeżej pościeli und bokserek :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym mam dziwne wrażenie, że Czkawka pojawiła się na forume :classic_cool: ps: idę się kąpać, będę za niedługo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
nooo widzisz, to rozumiesz przynajmniej pindzisiont procent mojej zajafky :O:classic_cool: kalejdoskopu nie miałeś , ale skaczące kooleczki owszem... pewnie to były takie analne :classic_cool: zestaw małego gejuszka :classic_cool::P koniec koorwa żartów! :classic_cool: Czkawka? pojawiła się? a nie było jej? :classic_cool::P i co w związku z tym prosze ja Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voolgarna loshka
ooo ja pier ja pier ja pier doleeejcie mi wóóódkiii :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
kurfa, madry pan krzysztof wyebal prad wiec wroce chooj wie kiedy:o Nara, bo jak mnie podlicza za kafetele to wkoorwie sie jeszcze bardziej :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw małego gejuszka? o Ty koorwa Judaszu 😠:classic_cool: przechodzimy przez Bóg wie jakie hasła na koorniku, a Ty tak mi się odpłacasz? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokoorviam pivo
nie będę pisać o tym jak to snułeś ze mną plany na przyszłość a teraz co? 😭 a teraz wyzywasz mje od wulgarnych loch 😭 jak ja mam sie czuć :classic_cool: (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokoorviam pivo
a no i trzymaj się mikojanu janu anu nu u :classic_cool:🖐️ ps - czy za kafetełe jest nalicza inna stawka za prąd? 😭 koorwa zbankurtujeme wszyscy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokoorviam pivo
:D jak mogłam być tak bezczelna 😭 no trudno, rozumiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę w chooj :classic_cool: dobranoc Asiu 👄🖐️ und reszta :classic_cool:🖐️ ps: mam nadzieję, że po wypiciu gorącej czekolady dopadnie Cię przypadłość kumpla z celi Barbariana :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokoorviam pivo
o Ty koorwa :classic_cool: narson zioł :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że znam budowę flaszki na pamięć, bo koorwa nawet bym się nie nayebała w tych ciemnościach. Na szczęście się nayebałam, na szczęście mam jakieś bity w telefonie, na szczęście umiem wizualizować warunki kloobowe, więc puściłam se całość na full und odpiertalałam jakieś dzikie harce człowieka fest nayebanego und fest imrezującego :classic_cool: Konwersacji Paltza und Garę wolę nie czytać, bo pewnie są tam jakieś hot treści niespełnionych kochanków, bywa :classic_cool:🖐️ Siostrełe dpiszę z rańtza, bo aktualnie nie jestem w stanie :o Dobranotz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to se umiesz poradzić, Mikojanu! Byś nawet wieczerzę na gwoździu uwarzyła :classic_cool: Dobranoc, wycisz na noc te kocie ruchy, bo nie zaśniesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️😭 und Qciapa :classic_cool: ale dzisiaj jest zajeebista pogoda - 20 stopni C, pochmurno und rześko, czyli tak jak lubię :classic_cool: jak dla mnie mogłoby być tak przez cały czas :classic_cool: nie ma żadnych hot treści 😭:classic_cool: ta rozmowa nie różni się niczym od Twoich rozmów z empikowtzem 😠:classic_cool: nawet się ze mną nie pożegnałaś 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat pierwszy semestr i sesję zimową na drugim roku mam najłatwiejszą w ciągu 5 letnich studiów :classic_cool: więc przez 4 miesiące to ja się będę śmiał z Twoich sprawdzianów z matematyki, biologii, PO i innych licealnych przedmiotów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×