Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

To ja się koorwa do tateue wrodziłam, bankofo Levviatan 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że do faz własnego cyklu przykładasz większą wagę niż do faz pomykających chmoorek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andere andere ja riwa
Kutas:classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema, słit finger :classic_cool:🖐️))) Niech żyje nam! Niech żyje nam :classic_cool::D No to Mikojanu nic dziwnego, że Empikowietz się nie oparł :D:D Tym sposobem jakby wdepłaś na minę :classic_cool: No ale skąd mogłaś wiedzieć 😭 Dobranoc, dziewczęta, jako porządne chłopię idę w spaciulki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam też gorąco pomarańczowego obcokrajowca, który nauczył się najważniejszego słowa po polsku :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andere andere ja riwa
:D Jakiś Ty gupi :classic_cool: Dobranotz🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaliczam wspomniany wcześniej epizode depresyjny, nie wiem czy z tego wyjdę, bo chcę ómrzeć 😭:classic_cool: Same tragedie mnie dzisiaj spotkauy :(:classic_cool: A to wdeptywanie na miny to ja mam we krwi, widocznie jakieś zapędy saperskie mi się udzielajo w kluczowych momentach życia, jestę taką porażką, że aż boję się patrzeć w loostro 😭 Idę pograć, przynajmniej w grze zdobywam jakieś osiągnięcia und pnę się do góry na szczeblach społecznych :classic_cool: Kto poszedł spać temu dobranotz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja prawie we wyrze
Mikojanu 😭 przecież dół, depresja und samobój jest wtedy jak nie ma alkoholu :(:D a dziś jest :) wytrzymaj, będzie dobrze, sobotnia jutrzenka przyniesie Ci ukojenie :classic_cool: przypomnij se, jak wszyscy Cię loffciają 😭 hej pa, czymej się 🌼:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajanseue, Ty suodzaku, z Tobą to można dzikie moostangi kraść 😭:classic_cool: Na szczęście wódki mi wystarczy nawet na jutro, więc najbliższy samobój dopiero w niedzielę :classic_cool: Ale nayebauam się jak szpadel und myślę o Paweue, mam nadzieję, że nie wymyślę żadnych dołujątzych treści, bo nawet wódkełe nie pomoże :classic_cool: Dobranotz und suodkich :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japiertolę,jaka tu cisza,chyba udajecie że macie życie poza kafe.:classic_cool: Rozpiertalały mnie te poprzerabiane foty,soss kowboj,sosss w mejkapie,normalnie jak noxelia i muminki:D:classic_cool: To będzie tziekawie,właśnie ładuje mi się odtzinkełe. No właśnie nie wiem po hoya w tym nagina,a nie mogę obczaić czy nosi soczewki,no tu niby tzoś małego widać,ale zdrowy rozsądek podpowiada mi,że to jednak moja schizofrenia dochodzi do głosu:classic_cool: http://4.bp.blogspot.com/-W7WIdEEOtTQ/T3HSs1TSFBI/AAAAAAAAAxA/1wz_eZyTHwA/s1600/DSC_0427.jpg a nie wiem po co nakoorvia w czymś takim,bo jeśli z nudów to jest goopia :classic_cool:🖐️ http://25.media.tumblr.com/tumblr_m75rmclJXg1qewmbio1_500.jpg Ja mam w pytę nauczycielkę od polskiego,jest moim loverem,krzyczę jej nazwisko na korytarzu,a na polskim mam jedną wielką rozpierdoochę w postaci komentarzy w moją stronę '[moje imię] znoszu się czesze' :classic_cool: Kooorva,ten typ po prawej jest podobny do mojego fagasa od matmy,o ja piertolę:O tylko mój ma mniejszą łysinę,ale spojrzenie w pytę podobne:O aż mi się matma przypomniała!😭 https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/253977_347716241981466_669627938_n.jpg '"Witaj wale korbowy,jesteś przemiłą osobą." Jak suodko! Codziennie będę powtarzać to patrząc lustro' koorva!:D Też masz takie grube nóżki?:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/303999_161988677220891_1274070914_n.jpg mam wrażenie,że jej kolana się do mnie usmiechają😭:classic_cool: dupki:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/282283_322343751185382_1264185521_n.jpg Skoro już obtzykałaś fatzjatę garę,to nie licz na obtzykanie fletzistełe,gdyż z doświadczenia wiem,że tylko jedną fatzjatę da się wyłóczytź na pamięć :classic_cool: A ja kocham sery!😭 holenderkełe też:classic_cool: pamiętam jak w listopadzie 2009 odkryłam jej twittera(w soomie ona założyła go w liptzu 2009,więc nie jest źle:classic_cool:) i czytałam wszystkie zaległe tweety,i pisała o tym,że kocha ser,a ja w dzikim euforycznym szale napisałam do wszystkich loodzi których miałam w kontaktach na ggiełe wiadomość :''SIMONE LUBI SEEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!':classic_cool: W mojej łazientze ledwo zmieszczą się dwie osoby,ale przynajmniej mam ogromne loostro z 3 lampkami nad nim,plus tzały sufit oświetlony jakimiś 6 lampkami:classic_cool: Więc jest w pytę.:classic_cool: Holenderkełe mnie wkoorviła,nie wygrałam konkursu,piertolone szczęście.:classic_cool: nigdy w żytziu nie wygrałam żadnego konkursu,kompletnie nitz,nie ma to jak mieć farta:O:classic_cool: 'Też mnie to ciekawiło, ale chooje zawsze wszystko zepsują. Mamełe go pewnie okładała tzytzem po głowie skoro ma takie podniety' skoro o tzytzu mowa,rozpiertala mnie mameła karmiątza tzytzem chyba 7 latka,siostra catelyn.:classic_cool: Niby na jedno wychodzi,więtz nie wiem tzo gorsze,wieś czy mamełe nauczycielka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry ❤️ Pawełe ma życie poza kafetełe, chyba że od wczorajszego wkoorwienia siadło mu sertze 😭 Ja właśnie wstałam. A skoro wstałam po trzynastej to znaczy, że moja wczorajsza popijawa wcale nie była taka uboga w alkohol, więc do wieczora nie patrzę na flaszkę, bo jeszcze się okaże, że została zaledwie 1/4 :classic_cool: Znalazłam zwłoki robaka w umywalce i zastanawiam się czy ja po pijakoo naprawdę jestem taka bezlitosna, czy był to tylko nieszczęśliwy wypadek. Nigdy się tego nie dowiem 😭 Łeb mnie napiertala, wszystko mi skacze przed oczami to nawet nie wiem tzo piszę. Muszę skoczyć pod prysznic und muszę coś zjeść, najpewniej będzie to jajtzo, bo przy kacu to tylko mayonez do pary :classic_cool: Te fotełe były boskie, miałam je zapisywać na dysku und drukować, a następnie rozwieszać w różnych miejscach, ale ostatecznie szkoda mi było miejsca na dysku, papieru und tuszu w drukarce :classic_cool: Jakby miała brązowe oczy to łatwiej byłoby ją rozgryźć, a tu lypa :classic_cool: Aczkolwiek jako człowiek obarczony schizofrenią jestem w stanie doszukać się w tym soczewkełe, a nawet poprzeć teorię, że Holenderkełe jest ślepa jak tzałe kretowisko :classic_cool: Ey, w tych oksach jej całkiem do twarzy, lubię to :classic_cool: Ten typas zalatooje lekkim psycholem :classic_cool: Chociaż mi z marszu skojarzył się Filch z Harry'ego Pottera, bo ja to koorwa przecież wszędzie widzę Harry'ego Pottera :classic_cool: Ale jeśli Twój fatzete od matmy wygląda podobnie to ja bym go pokochała 😭:classic_cool: Holenderkełe zayebaua mi nogi :classic_cool: Ale z tymi kolanami toś doyebała jak inwalida amputowaną ręką o zlewozmywak :D:classic_cool: A z Holenderkełe to szatanełe nie kobieta :classic_cool: O koorwa, to tzo będzie jak Pawełe mnie porzuci za kilka tygodni? Przeca nie będę naginać z jego obtzykaną twarzą w głowie do końca żytzia kiedy jego nie będzie w moim żytziu 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że istnieje przycisk "delete" :classic_cool: To musiała być informacja, która odmieniła życia wszystkich Twoich znajomych, ja po takim newsie od razu znalazłabym sens swojej marnej wegetacji :classic_cool: Ja sobie wmawiam, że fletzistełe lubi mayonez, moglibyśmy się nim smarować jak kremem :classic_cool: Do mojej wejdą trzy, jakby wyebać pralkę to nawet i sześć, ale dałabym się pociąć za takie oświetlenie, malowanie własnej fatzjaty w takich warunkach musi być fest zajeebiste 😭:classic_cool: Ja wygrałam tylko raz. Zegarek z Cheetosów, naginałam z nim po szkole z miną "like a boss" :classic_cool: Ja piertolę, ten dzieciak to kolejna postać wyprowadzająca mnie z równowagi, rozpuszczony und rozdarty jak dziadowski beecz, do odstrzału :classic_cool: Idę się wziąć za siebie, bo jestę jakąś porażką. Jak zresztą zawsze :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne żytzie poza kafełejakie posiadam to : https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599650_340038009415956_1248050869_n.jpg 😭:classic_cool: A ja wczoraj w notzy znalazłam ogromnego pająka pod biurkiem,dostałam histerii,i ryczałam przez bitą godzine nie mogąc sie uspokoić.niezrównoważenie emocjonalne,mode on! :O Mnie łeb napiertala zawsze przez kilka godzin po przebudzeniu,ale może to też od wady wzroku.W sumie to nie 'może' tylko 'na pewno' :O:classic_cool: Musze skombinować kase we wrześniu i kupić soczewy,bo piertolnę,ja nitz nie widze z tablitzy.:classic_cool: Jesteś makaronową panienką i pewnie za kilka godzin napiszesz,że jesz makaron.:classic_cool: Zastanawiam się,czy naprawdę tzierpi na ślepotę zaawansowaną,tak jak ja,czy wkłada sobie bryle do fot,żeby wyglądać na mądrzejszą:O:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522759_318346431585114_459565552_n.jpg ale czasem wygląda jak goopia,i popiertala tak od 2lat:O:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/307779_181809811905444_1902649501_n.jpg :D:D:D a z droogiej strony ona dużo siedzi przed kompem,hooy ją wie,schizofrenia:classic_cool:🖐️ Pamiętam jakiego miałam nią wkoorva,jak napisała 'bangs,bangs,bangs' i ta fota:O https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293275_332225146863909_1101574164_n.jpg I pamiętam,jak miałam próbnego matfiza w gimanzjoom,a ona z rana wstawiła tą fotke,jakby chciała mnie telepatycznie wesperzeć :D:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/304416_161504427269316_1123484693_n.jpg Japiertolę,siedze i ogladam jej foty a mam odkurzyć i wyhjść z psem.:classic_cool: nie ma to jak faza:classic_cool: A holenderkełe gdzieś jedzie,ma związane włosy,czarną bluzke jak suotko ❤️:classic_cool: und błyszczyke na ustach,ray bany i siedzi w samochodzie:D:classic_cool: Doobra,ostatnie!😭:classic_cool: jesooo,tu była w moim wieku! https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559357_333797076706716_780191381_n.jpg wygrała żytzie będąc już w moim wieku:O:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/382440_332604350159322_675852415_n.jpg Fagas od matmy,ten prawdziwy,jest psycholem ,jest niższy odemnie i śmierdzi vodką:O ale przynajmniej dał mi dopa:classic_cool: 'Holenderkełe zayebaua mi nogi Ale z tymi kolanami toś doyebała jak inwalida amputowaną ręką o zlewozmywak' mi też zayebała nogi 😭:classic_cool: koorva :D:D:D:D:D Wtedy zrobisz to tzo ja z holenderkełe,czyli będziesz śledziła jego twittera,fcb und inne konta,będziesz oglądać jego foty,rysować fatzjatę,pisać o nim powieści i staniesz się niespełnioną artystką,tak jak ja.:classic_cool: 'To musiała być informacja, która odmieniła życia wszystkich Twoich znajomych, ja po takim newsie od razu znalazłabym sens swojej marnej wegetacji' :D:D:D:D:D:D koorva,teraz już nie mam tych znajomych,ale zapewne tak było,chodziaż wkoorviało ich to całodobowe piertolenie o niej :classic_cool: Fajnie ,skoro masz pralkę,powinnaś się cieszyć:classic_cool: holenderkełe też ma pralkę i sortuje skarpetki,lubisz sortować skarpetki?:classic_cool: Szczerze mówiątz to jest najzayebistsze w tej łazience,bo przypomina światło sklepowe,czyli jak pozapalam wszystkie światła to wyglądam całkiem w pytę nawet bez makijażu :classic_cool: gorzej,jak wychodzę z łazienki i widzę paszczura.:O:classic_cool: Miałam w podstawówce fazę na cheetosy,i tak jak czekolada milka były moją substancją narkotyzującą,miałam po nim niebotyczne fazy i piałam z uciechy z byle pierdoły:D:classic_cool: Mnie też wkoorvia,ale na szczęście jest go mało w serialełe.pozatym tzytz tej kobity musi być w strasznym stanie,po prawie dekadzie ciągnięcia mleka,że to mleko wogóle jeszcze tam jest..:O:O 'Idę się wziąć za siebie, bo jestę jakąś porażką. Jak zresztą zawsze' to samo tutaj :classic_cool:🖐️ dodatkowo jestem patologicznie leniwa,więc tylko uczeszę włosy,przywdzieję przeciwsłoneczne i ubrania,i w takim stanie wyruszę z norowtzem,bo nie chce mi się malowatź,skoro i tak nikt mnie nie ogląda.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszame, w mojej łazience jest portal do drugiego świata, w którym czas leci 3x wolniej niż w rzeczywistości 😭 Miałam zajeebiste momenty na granie w literaki, ale właśnie mi przeszły, ponieważ zastała mnie faza lenistwa. Poszłabym kupić se czekoladę, ale też mi się nie chce 😭 To ja w takim razie jestem tu: http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/07/optimist-pessimist-realist-batman.jpg :classic_cool: Ja jak znajduję jakiegokolwiek pająka gdziekolwiek to reaguję tak samo, dodatkowo dostaję paraliżu zaawansowanego i przez pół godziny stoję w miejscu przebierając jedynie oczami, a to co się dzieje ze mną później to już jakieś silne emotzje, bo niczego nie pamiętam. Ale ja to jestem popiertolona i powinnam iść się leczyć z tej fobii, bo któregoś dnia wyskoczę z okna, żeby ratować się przed tymi potworami :classic_cool: Jak tak dalej pójdzie to będziesz fest ślepa nawet siedząc w pierwszej ławce, więc zepnij poślady und kup te polepszacze wzroku :classic_cool: W tych prostokątnych jej zajeebiście, ale te wielkie eloksy to jakaś porażka i chyba ktoś jej płaci za to, żeby je nosiła. Jeden lizak za godzinę masakrowania własnej twarzy 😭:classic_cool: Koorwa, szkoda że ja tak zajeebiście w grzywce nie wyglądałam, ale ładnemu we wszystkim ładnie podobno, więc odpowiedź na pytanie dlaczego moja grzywka była pomysłem z doopy nasuwa się automatycznie :classic_cool: Ja bym nie miała wkoorwa, bo wygląda uroczo 😭:classic_cool: A tym kalkulatorem to ona chyba codziennie się waży :classic_cool: Te dwie ostatnie foteły doprowadziły mnie do depresji und załamania nerwowego, więc ja się lepiej nie będę udzielać na ich temate :classic_cool: A Ty się lepiej bierz za robotę, bo jak mamełe Cię dojrzy jak się opiertalasz to z tej Holenderkełe nitz nie zostanie 😭 Ja powinnam zapoznać swój prysznic z kretem und zorganizować im małe randez-vous, ale mi się koorwa nie chce :o:classic_cool: Coś chyba o nim kiedyś wspominałaś, bo kojarzę wzmiankę o wódce przenikajątzej powietrze. Zrzygałabym się przy nim, wódka yebie gorzej od luksusowych śmietników :classic_cool: A potem zacznę go prześladować i tzo notz będę chowała się w krzakach z wielką wojskową lornetką śledząc każdy jego ruch i zapisując kajecie każdą pochłoniętą kalorię und każdy stratzony lub zyskany kilogram. Miłość jest taka piękna! 😭:classic_cool: Nie lubię sortować skarpetek, więc nie jestem taka zajeebista jak Holenderkełe 😭 Za to mogę powiedzieć, że mam zajeebistą pralkę, bo nie zjada skarpetek co podobno jest takie pro, że wszyscy mi zazdroszczą :classic_cool: Jesoo, te światła sklepowe powodują, że wędruję po sklepie jak Krysia Wędrownisia i mam wyebane na wszystko, bo jestem taka piękna, dorzucić do tego wyszczuplajątze lustra i koorwa można gotować kisiel we własnych gatziach na swój widok :classic_cool: Szkoda, że rzeczywistość jest bardziej brutalna :classic_cool: Ja takie fazy miałam po ulubieńtzu mojego dzieciństwa czyli "kocich języczkach", Boszełe, wpiertalałam to jak opętana, a potem mózg mi się lasował 😭 Faktełe, ale skoro jedynym samtzem który ogląda jej tzytze jest synuś to może mieć wyebane :classic_cool: Ja też mam wyebane na swoje, bo tylko ja je oglądam. Und Krzysztof, który bankowo ma tu zamontowane kamery :o:classic_cool: Wcześniej pisałam, żebyś brała się za robotę, ale podejrzewam, że już się wzięłaś und skończyłaś, bo tylko ja się tak opiertalam, że mózg pęcznieje 😭 Dobrze, że przynajmniej pozmywałam, mogę być z siebie dumna :classic_cool: Ja na swoim facebookełe nawet żadnych powiadomień nie dostaję od dwóch dni, czuję że nie żyję 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam być dobrym człowiekiem, więc złapałam tego kreta, ale jak zobaczyłam odpływ pełen moich włosów to na myśl z marszu przyszła mi pajęczyna i spanikowałam. Od dzisiaj się nie myję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoo, Paweue nie żyje, siostrełe odkurza und norowtzuje, taka tu stypa się zrobiła, że idę sprzątnąć całą chatę, żebym nie musiała jutro zapiertalać skoro planuję się nayebać jak szpadel dziś :classic_cool: Wrócę za jakieś półtorej godziny i liczę na kondoletzje z powodu zgonu mojego lubego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to są literaki i tzo w tym takiego fajnego?😭:classic_cool: Widzisz,każdy znajdzie swoje odpowiednike😭:classic_cool: od siebie dodam jeszcze to :classic_cool: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/314359_340884082664682_1693611981_n.jpg Na paraliż jestem zbyt słaba psychicznie,w takich sytuatzjach włącza mi się jedynie alarme und komunikate UCIEKAJ:classic_cool: przez tzo zaczełam wyc w przedpokoju aż przyszedł tatełe,i wyjąkałam 'pająk' :O japiertolę 😭:classic_cool: 'Ale ja to jestem popiertolona i powinnam iść się leczyć z tej fobii, bo któregoś dnia wyskoczę z okna, żeby ratować się przed tymi potworami' dokładnie :classic_cool:🖐️ Ja już nie widzę ,siedząc w pierwszej ławce..:O z tym,że w klasie od matmy pierwsza ławka jest oddalona o 7/8metrów od tablicy...:O w reszcie siedzę z tyłu,i zapewne widziałabym z tablicy siedząc w pierwszej ławce tuż pod tablicą,ale wolę kontemplować swój żywot przeglądając kafe und wpiertalając batony na luzie.:classic_cool: 'Jeden lizak za godzinę masakrowania własnej twarzy' :D:D:D:D te ogromne bryle porzuciła już jakoś w styczniu,alez droogiej strony na tych prostokątnych ma antyrefleksy,myślisz że chciałoby się jej wydawać kasę na takie zerówki:O? chodziaż ona wydaje kasę na kosmetyki,których potem i tak nie otwiera,zakupocholike mode on!:classic_cool: Niby jej ładnie,ale bez grzywki lepiej. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580829_332475100172247_388572891_n.jpg Mały troll,ona zawsze wygląda uroczo.:classic_cool: Swoją drogą,nigdy nie powiedziała ile waży,może ma komplekse.:classic_cool: 'Te dwie ostatnie foteły doprowadziły mnie do depresji und załamania nerwowego, więc ja się lepiej nie będę udzielać na ich temate' Mnie to porównanie doprowadza do depresji und załamania nerwowego :classic_cool: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/395952_342326202520470_227028626_n.jpg Już wszystko zrobiłam ,i grzecznie ładuje mi się 8my odcinek gry o tron.nad czym ubolewam,bo zaraz skończy mi się sezon, a wciągnęłam się i nie będę miała terazo co oglądać:O Dlatego ja pojadę do niemietz szukać domu z balkonem :classic_cool:🖐️ Plota głosi,że holenderkełe mieszka w jakimś bad honnef,ale fakty są takie,że ona ciągle piertoli że mieszka niedaleko stuttgartu:classic_cool: a z tego tzałego bad honnef do stuttgartu jest prawie 400km,więc to troszkę daleko:classic_cool: a ona często bywa w stuttgarcie,a kiedyś na twitterełe dała fotę widoczku z podpisem 'bad liebenzell' ,a to miasteczko jest oddalone o 36km od stuttgartu,więc całkiem w pytę,jestę detektywę :classic_cool: https://twitter.com/SimoneSimons/status/214055014006661123 Ja nawet nie wiem po soo sortować skarpetki,także jestem jeszcze mniej zayebista od tziebie.:classic_cool: Wszyscy znajomi w twojej głowie zazdroszczą ci pralki nie wtzinajątzej skarpetek,w soomie ja też ci zazdroszczę W sumie jakja wchodze do sklepełe,to zamiast patrzeć na ubrania to podchodzę to każdego lustra i podziwiam swoje zayebiście oświetlone oblicze,bo w żadnym świetle nie wyglądam tak dobrze,jak w tym sklepowym,a w szkolnym to już zupełna tragedia.:classic_cool: Faza mojego dzieciństwa to milka,batony,cheetosy,lody zap :classic_cool: i nie wiem soo to kocie języczki 😭:classic_cool: alesłodycze już od lat nie dająmi takiej fazy,to chyba znak że dorastam.:classic_cool: Niby tak,ale ta lampootzera mnie wkoorvia.i greyjoy też:O doobra runda pytań :classic_cool: czy on na serio zabił brandona i tego drugiego ?:o und czy khaleesi odzyska te soutkie smoczęta:classic_cool: Moje powiadomienia ograniczają się tylko do tego,co tworzę na fanpejdżach o holenderkełe:classic_cool: czasem jakiś typ zalajkuje mój komentarz,czasem tzoś napiszą,w roku szkolnym dochodzą powiadomienia do tego tzo dodają do groopy klasowej na fejsbukele,i to na tyle,ale pogadałam chwilę z tą tzipą,napisałam 'pochwa' i nitz nie odpisała od godizny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva,jak to napisałaś to tworzyłam dla ciebie posta:classic_cool: pawełe pewnie net piertolnął albo ktoś mu zrobił najazd,w końcu ma kolegów e i znajomych,nie to tzo my.:classic_cool: W soomie napisałaś ,że wrócisz za 1,5h,a od tego momentu minęło już pół godziny,czyli została godzina,którą przeznaczę na grę o tron.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️:classic_cool: und cześć Qciapa :classic_cool: co do mamełowych mądrości :D🖐️ w październiku będę miał większy luz i wtedy będzie premiera Bomby :classic_cool: wrzesień odpada, bo będę miał osstry zapierrtol z uczelnią i mieszkaniem 🖐️ a teraz? staram się lepiej poznać Dżoannełe ❤️ a nieokrzesanego natręta mogłaś sobie darować, Ty wulgarna locho :classic_cool::classic_cool: jakie znowu porzuci? :o:classic_cool: myślałem, że rano już nie będziesz w stanie depresyjnym 😭:classic_cool: prędzej Ty poderwiesz jakiegoś empikowca i tyle z tego będzie 😭:classic_cool: nie żyję? tak łatwo nie pozbędziesz się tego nieokrzesanego natręta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłam pójść i nagle tłum się zrobił, wiedziałam, że mnie nie lubicie 😭 Moja chałupa tak lśni, że bez poruty mogę zaprosić samtzów z ulicy und sąsiadów na jakiś konkretny balet licząc przy okazji, że przyniosą wiadra pełne alkoholu jak na ludzi młodych und imprezujących przystało :classic_cool: Wyczyściłam nawet ten piertolony prysznic robiąc se rękawiczki z reklamówek po bułkach, jestem taka zajeebista, że sama nie dowierzam jak ktoś tak zajeebisty może mieć tak zyebane życie, to jakiś chory oksymoron :classic_cool: Siostełe Literaki to jakieś scrabble, niestety fayność nadal jest dla mnie tajemnitzą, którą być może wkrótce odkryję :classic_cool: Ja mam w takim razie to: http://data.whicdn.com/images/4979032/tumblr_l75y9bH0kt1qb0v61o1_500_large.jpg Co zresztą przez dobry rok było moim statusem na gg :classic_cool: Do Ciebie przynajmniej ktoś przychodzi, mnie postanowili nauczyć żytzia i zostawiają mnie z tymi potworami sam na sam licząc, że albo je pokocham, albo zacznę zabijać. Prędzej zabiję jednak siebie niż zrobię którąś z tych dwóch rzeczy, przeyebane :classic_cool: Ja pamiętam czasy siedzenia na samym końcu będąc osobą ślepą. Nie ma to jak pała z kartkówki, bo nawet nie mogłam odpowiedzieć na pytania skoro ich nie widziałam :classic_cool: Zapisywanie pytań na tablicy i nie przeczytanie ich na głos powinno być koorwa karalne chłostą kolczastym berłem królewskim :classic_cool: Dzięki Bogu, bo w tych ogromnych wygląda jak pasztetełe. Myślę, że ona wszystko kupuje nawet jak nie potrzebuje, więc kwestie jej ślepoty chyba zostaną tajemnicą. Nie pierwszą i nie ostatnią 😭:classic_cool: Ta druga fotełe jest zajeebista, wzdycham jak do Pawełe 😭:classic_cool: Koorwa, też bym chciała być taka ważna, żeby robili o mnie obrazki :classic_cool: Ja piertolę, headbanging jest mistrzofski :D :D Koorwa, Ty to niedługo będziesz wiedziała, o której godzinie Holenderkełe wędruje do kibla i tzo tam robi. Ty prześladofco :classic_cool:🖐️ "Wszyscy znajomi w twojej głowie zazdroszczą ci pralki nie wtzinajątzej skarpetek" Dokładnie! :D:classic_cool: Ja mam właściwie to samo, jeszcze sztuczne światło mi w miarę sprzyja, najgorzej jest w naturalnym, więc podejrzewam, że jak wychodzę z domu i wędruję miastem to muszę wyglądać jak krzyżówka Moorzyna z Indianinem :classic_cool: A w ogóle najlepiej to ja wyglądam jak jest ciemno i nitz nie widać :classic_cool:🖐️ Lody Zapp! Me gusta! Kotzie języczki to jakieś czekoladki, wpiertalałam to jak miałam pięć lat to sama nie pamiętam jak to smakowało und jak wyglądało :classic_cool: Ja jeszcze rok temu miałam nadmiar endorfin z powodu czekolady, ale przestałam ją jeść, więc od tego czasu jestę osobą smootną :classic_cool: Jak sama widzisz ten serial lubi zaskakiwać :D:classic_cool: Khaleesi smoczęta odzyska i dzięki Bogu, bo jej wątek nie byłby już taki w pytę :classic_cool: Jakaś nieroochawa ta panna, powinna się napić na rozluźnienie to może pochwy by jej nie zamykały w sobie :classic_cool: Pawełe, dobry więczór ❤️:classic_cool: Obyś mnie już lepiej nie poznawał, bo im dalej, tym większe szanse na to, że spiertolisz w podskokach und półprzysiadach jak zajątz skaczący o tyczce :classic_cool: Ja mam wiecznie stany depresyjne, największe wtedy jak patrzę w lustro und myślę o swojej przyszłości :classic_cool: Tej dalekiej, bo akurat taki październik napawa mnie optymizmem :classic_cool: Ja już nikogo nie podrywam przez najbliższe sześć lat, sześć godzin w towarzystwie Empikowtza obrzydziło mi samtzów na amen :classic_cool: Ty też się za szybko mnie nie pozbędziesz, znowu coś nas łączy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Cię lepiej poznawać, w końcu taka jest kolej rzeczy :classic_cool:😭 a co Cię tak niepokoi w tej dalekiej przyszłości? :classic_cool: czyli mnie też 😭 może jutro zagrame w literaki, bo dzisiaj mi się nie chce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie już rozgrzewaj nogi, żebyś zdążył spiertolić w odpowiednim czasie 😭:classic_cool: Brak pieniędzy und brak alkoholu, bo z brakiem wyglądu und staropanieństwem pogodziłam się 20 lat temu :classic_cool: Ty nie, nie wiem jak to zrobiłeś, ale jesteś wyjątkiem :classic_cool: Mi też nie chce, zmęczyłam się sprzątaniem to leżę jak zwłoki i boojam tłuszczem w rytm "Happy Violence" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×