Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

ciesz się,drugiej takiej łątwej sesji juz nie bedzie :classic_cool: uroki młodości :classic_cool: sprawdzian koorva od wielkiego dzwonu,a jak już to ściąga w łape,zresztą za rok odchodzą mi goowna w stylu biologii,chemii,po :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoNN
czyżby miał tu miejsce zlot fascynatów Puchałke:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie w ogóle nie ściągałem, bo nie chciało mi się robić ściąg :classic_cool::classic_cool: kserowałem je tylko w sytuacjach krytycznych na francuskim, bo po roku zbrzydł mi ten język i nie chciało mi się go uczyć :classic_cool: a PO w naszej szkole to była masakra :classic_cool:składanie raportów przed i po zajęciach, koleś znał na pamięć chyba cały podręcznik, wiedział co jest na której stronie, ile punktów itp. :classic_cool: a potem tego wymagał na sprawdzianach :D jedyny + był taki że chodziliśmy z nim na strzelnicę :classic_cool: chemia,biologia i fizyka w humanie to nędza, ale jakoś przez to przebrnąłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeb mnie napiertala und jeszcze nie wytrzeźwiałam :o🖐️ Dzięki Bogu, że ja w piątek jadę na wieś, wreszcie przestanę żoolić, ponieważ moja wiocha nie dysponuje Lubelską. Będę przy okazji wstawać o 6, żeby wyprowadzić czołgiste na patrol, a to oznacza tyle, że będę musiała być w peunej gotowości bojowej przez cały tydzień, a gotowości bojowej stan nayebania nie sprzyja. Dzię dobry Pawełe und siostrołe ❤️ I Fajansełe, którego można zamiziać na śmierć 😭:classic_cool:🖐️ Pawełe U mnie właśnie leje, ale deszcz był przeze mnie motzno pożądany, więc w duecie z 18 stopniami Celsjusza powoduje, że jedynie pogoda zrobi mi dzisiaj dobrze :classic_cool: Szkoda, że podobno w środę ma u mnie znowu doyebać upauem :o:classic_cool: Gdzie Ty mi tu moje ubogie konwersacje z Empikowtzem porównujesz do lotnych dysput z mameue, w których zaangażowanie dwóch stron wypływa monitorem czytajątzego 😠:classic_cool: Ja z Empikowtzem nie rozmawiam, bo nie mam o czym :classic_cool:🖐️ Z nikim się nie pożegnałam, bo prawie zaliczyłam zgona. To była gra na czas 😭:classic_cool: Siostrełe "Napiertolona" to mało powiedziane :classic_cool: Byłam w stanie ogarnąć Twój elaborat, ale odpisywałabym na niego chyba do rana :classic_cool: Szkoda, że wygonienie buga z Batmanełe było prostsze niż wygonienie buga z siebie und własnego żytzia :classic_cool: Właśnie zgłodniałam na wzmiankę o kukurydzy, ale nic nie jem, bo szkoda marnować jedzenie na ozdabianie nim kibla. W sumie mam tylko ziemniaki und ryż, choojowo :classic_cool: Ze mnie chyba słabe pijake, bo jeszcze nie przyszło mi do głowy pisanie kawałków zatytułowanych delirą. Chociaż to moje uwielbienie do tego słowa jest podejrzane und pewnie jestę rasową pijaczyną jak Holenderkełe tylko sobie wmawiam, że nie :classic_cool: Właśnie dlatego wbijanie do chaty pełnej ludzi, którzy się znają jest choojowe, bo raczej nie ma co liczyć na bliskie znajomości, chyba że to akurat w pytę ludzie. Ja na szczęście swoją współlokatorkę znalazłam w necie i obie znalazłyśmy trzecią pannę do kolekcji, która okazała się tyranem psychicznym und zaawansowanym debilem z UW, więc po dwóch latach skończyłyśmy z nią współpracę :classic_cool: Głowa do góry siostrełe, nawet jak nie znajdziesz znajomych w mieszkaniu to znajdziesz ich na uczelni, a mieszkanie zawsze można zmienić po jakimś czasie :classic_cool: Trans to by Cię w tym mieszkaniu zajeździł psychicznie und napierałby na Ciebie bez końca, więc to akurat bardzo choojowa optzja. Zwłaszcza jak już dorobiłby się paróffki und sprowadzał panny na chatę :o:classic_cool: Miejmy nadzieję, że Holenderkełe niedługo uchyli rąbka tajemnitzy und potwierdzi naszą teorię, żebyśmy wyszły na osoby peune zdrowa psychicznego :classic_cool: "O mój pulpit bije się boska beckinsale z vibeke,pośrodku nich nakoorvia queen sophie ann,a holenderkełe bije je stopami po głowach,bo jest zbyt zayebista żeby zejść z pulpitu." O koorwa :D :D Ja też zrobiłam się grubsza und brzydsza do tego, więc bankofo ludzie z uczelni zejdą na zawau kiedy mnie zobaczą, ale właściwie na mnie wszyscy mają wyebane poza jednym psycholem, który wmówił sobie, że jestem jego narzeczoną, więc mam nadzieję, że zerwie zaręczyny jak zobaczy ten pasztete :classic_cool: Głodóffki som choojowe, lepsze płótno :classic_cool: Koorwa, jak sobie pomyślę, że ja już na czwartym roku to mi się rzygać chce, jaka ja jestem stara :o Jedynie pierwszy roke angielszczyzny napawa mnie optymizmem, bo będę mogła wmawiać ludziom, że mam 20 lat :classic_cool: A Puchałke und Prosiałke som w pytę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właściwie na mnie wszyscy mają wyebane poza jednym psycholem, który wmówił sobie, że jestem jego narzeczoną" - o kim piszesz? 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeca Fajanseue to maskotka tego topełe. Maskotki zawsze się mizia 😭:classic_cool: Na pierwszym roku podrywał mnie jakiś poyebaniec, ale odesłałam typa na bambus, bo morda psychopaty jakoś średnio mnie kręci. Niestety moja morda popiertoleńca chyba motzno zakręciła nim, ponieważ pisał do mnie bez końca, przerabiał fotełe tak, żebyśmy wyglądali na parę, napiertalał statusami na temat naszego wspólnego życia oraz ustawił sobie status związku na "zaręczony", więc domyślam się że ze mną :classic_cool: Mroki tej historii również się znajdą, ale o tym nawet nie chce mi się myśleć, bo to między innymi ten typ spiertolił mi całe studia, no ale chooy z tym, Bóg tak chciał :classic_cool: Ostatecznie mu powiedziałam że mam chuopa i od pół roku się do mnie nie odzywa, przy okazji zablokował se wszystko na facebookełe, więc nawet nie wiem czy już mu rzeczywiście przeszło, czy nie :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego znowu piszesz, że wszyscy mają na Ciebie wyjeebane 😭 przeca wiesz jak bardzo jesteś dla mnie ważna, boska und cudowna Dżoanno ❤️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już się zaręczymy und ogłoszę to całemu światu to nawet będziesz miał okazję, żeby pogadać z tym drugim narzeczonym :classic_cool: Och Pawełe, stuprocentową pewność będę miała jak wróci Czkaweła z tekstem: "PAWEUE JEST MÓJ" 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, fajans jest maskotką tego topa to można go bezkarnie miziać 😭:classic_cool: a jak lisica Biest chciała mnie przytulić to juuuż wielka afera :classic_cool::classic_cool: stuprocentową pewność czego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się nie chce robić ściąg,ale wolę to niż koocie,zresztą i tak wszystko zapominam,z ratzji tego że ciągle mam dziwne myśli und pomysły w głowie,które wypierają jakiekolwiek treści naukowe.:classic_cool: U nas na po jest względny luz,wprawdzie jest raportełe na początku lektzji składane przez dyżurnego,ale nie ma takich aktzji o których wspomniałeś.:classic_cool: w sumie on też bierze na strzelicę,ale tylko chłoptzów,w sobotę rano.:classic_cool: Siostrełe,nareszcie!:classic_cool:🖐️ Japiertolę,w piątek jest już prawie wrzesień,bossko:O Dlatego chętnie zabrałabym się z tobą,nawet mogłabym cię wyręczać w spatzerach z czołgiste.chyba przerzucisz się na tryb siedzenia na kafełe do 6,bo wstawanie o 6 to hooynia jakich mało,więtz pewnie 'dzię dobry' powiesz nam dopiero w okolicach 15 :classic_cool: No tak.dobrze,że chodziaż byłaś w stanie przeczytać.:classic_cool: 'Szkoda, że wygonienie buga z Batmanełe było prostsze niż wygonienie buga z siebie und własnego żytzia' :D:D:D Japiertolę,jem obiad:classic_cool: Wczoraj wpiertoliłam dwa twixy,a holenderkełe o tej samej porze dała fotełe twixa.często tak jest:classic_cool: Doskonale o tym wiem,dlatego napełnia mnie to trwogą und przerażeniem.Niby można znaleźć coś w necie,ale warszawa jest siłą rzeczy większa niż poznań,więc jest trudniej.oraz znając żytzie,to nie ja będę wybierała mieszkanie...:O tylko usłysze gadke,że oni płacą i oni wybierają..:O więc jestem w czarnej doopie und mam przeyebane,jak zwykle.:classic_cool:🖐️ 'Trans to by Cię w tym mieszkaniu zajeździł psychicznie und napierałby na Ciebie bez końca, więc to akurat bardzo choojowa optzja. Zwłaszcza jak już dorobiłby się paróffki und sprowadzał panny na chatę' koorva:D:classic_cool: pozatym,trans ma v-dziewczynę ,która wstawia mu na fejsbukową tablitzę piertoły w stylu : http://besty.pl/1530735 , http://besty.pl/1537316 , http://besty.pl/1535730 :classic_cool: pjerffsza miłość.:classic_cool: 'Miejmy nadzieję, że Holenderkełe niedługo uchyli rąbka tajemnitzy und potwierdzi naszą teorię, żebyśmy wyszły na osoby peune zdrowa psychicznego' musiałaby ujawnić tzałe swoje żytze,żebym mogla wyjść na osobę zdrową psychicznie,bo mam już tyle teorii na jej temat,że zapisałam nimi zeszyt 300 kartkowy.:classic_cool:🖐️ Koorva,ale bez jaj,od jutra musze miec glodowke bo wyglądam strasznie:O Koorva,to ja jestem muoda,skoro 20 mam dopiero za 3 lata?😭:classic_cool: koorva mam pytanie.:classic_cool: tzo robiłaś bedąc w moim wieku?:classic_cool: chyba,że to takie top sikret und zbereźne rzeczy,które chcesz wymazać ze swojej pamięci und żytziorysu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nikt nie może miziać, bo jesteś tylko moją maskotką 😠:classic_cool: O Fajanseue nie byłabym zazdrosna, gdyby lisica dopadła go w swoje lisie łapy :classic_cool: Stuprocentową pewność, że to mnie rzeczywiście wybrałeś und że to co mówisz rzeczywiście ma sęs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszełe, Asiu 😭❤️ przeca Czkawka pisała, że jestę dla niej kafeteryjnym kolegą, a ona dla mnie też jest tylko znajomą 😭:classic_cool: nie masz o co się martwić, bo taki tekst na pewno nie padnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, to ja Cię zabieram ze sobą w takim razie, szykuj usprawiedliwienie za cały tydzień 😭:classic_cool: Ta optzja całkiem sensowna, ale szczerze mówiąc przez rok chodziłam spać o 6 i wstawałam o 15 i na samą myśl mi słabo. Zdecydowanie bardziej wolę wstawanie przed 13 :classic_cool: Czytanie und rozumowanie miałam całkiem w pytę, jedynie tempo pisania und zdolność do stawiania literówek była wkoorwiająca, bo swój krótki post o nawaleniu się pisałam 4x dłużej niż pisałabym na trzeźwo :classic_cool: Ja chyba też zaraz coś zjem, mam ochotę na ziemniaki z górą soli 😭 Pewnie przy matzaniu Twojej doopy wklepała Ci do środka jakiegoś chipa i teraz zna cały Twój rozkład dnia und życia i namiętnie Cię trolluje wpędzając w choroby psychiczne :classic_cool: Mi tateue wybierał chatę i wybrał całkiem w pytę, mam zastrzeżeń w chooj, ale na szczęście to i tak zajeebiste warunki jak na Pragę :classic_cool: Pozostaje mieć nadzieję, że Twoi rodzice wykażą się odrobiną empatii und współczucia i wpiertolą Cię do normalnych ludzi und normalnego mieszkania, bo inaczej będziesz się męczyć jak ja z tym debilem z UW, a nie ma nic gorszego niż męka na uczelni und powrót do domu po kolejną dawkę męki :classic_cool: Jakie to wzrooszające, zawsze marzyłam o tak wielkiej miłości, która ujawniałaby się nawet na facebookełe poprzez spam obrazkowy z tekstami pisanymi przez dzieci z zespołem Downa 😭:classic_cool: Transełe to niezły szczęściarzełe :classic_cool: Znając żytzie zarazisz mnie tymi teoriami i będę coraz bardziej oddalać się od swojej reputacji osoby zdrowej :classic_cool: Mimo że już jestem oddalona jak Neptun od Słońca :classic_cool: Dobrze, że ja piję od czasu do czasu (:classic_cool:), bo jak piję to przynajmniej nie jem :classic_cool: Tylko się nie zagłodź na śmierć, siostrełe 😭 Ty to jesteś przedszkolak :classic_cool: Jakie zbereźne rzeczy, ja byłam zamkniętą w domu zakonnitzą i w sumie nadal nią jestem :classic_cool: W Twoim wieku nie robiłam nitz, szłam do szkoły, wracałam do domu und napiertalałam na gg z przyjaciółką czy innymi ludźmi do wieczora. I tak przez trzy lata litzeum :o:classic_cool: Życie na wsi jest przeyebane, jedyne co można zrobić to nayebać się w parku, ale że ja nie piłam to siedzenie w parku zamieniłam na siedzenie przed kompem :classic_cool: Pawełe Przekoname się jak już wróci na kafetełe ze zdjęciami jakichś wielbłądów 😭:classic_cool: Pozostaje mi mieć nadzieję, że wyrwała na swoich wakacjach jakiegoś beduina lub eskimosa i na kafetełe będzie pojawiać się jedynie wtedy jak satelita obróci się w jej stronę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie łeb napiertala 😭 Przeca wiesz, że nawet jak nie okazuję Ci czułości to nadal jesteś najbardziej boskim samtzem na świecie, o którym marzę und śnię po notzach oraz dostaję padaki na myśl o tym, że jakaś fayna samitza Cię poderwie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostaję padaki, gdy czytam Twoje słodkie słówka do fajansa, gdy czytam o harcach z empikowtzem, a teraz o jakimś narzeczonym 😭:classic_cool: nagle pojawia się coraz więcej samców 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samtzów, którzy mnie nie interesujo pod żadnym względem odkąd poznałam Ciebie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłoby wykoorviste doświadczenie,zwolnić się ze szkoły aby odpocząć od rannego wstawania,tylko po to,aby pojechać na wieś i wstawać godzinę wcześniej niż do szkoły.:classic_cool: Ja w wakatzje 2010,w czasie trwania maniakalnej obsesji na punkcie holenderkełe,siedziałam do 6stej rano z taką tzipą,nakoorviajątz smsy.efekte było takie,że byłam padnięta psychicznie,ale miałam wtedy limit kompa do godziny dziennie..:O więc kładłam się w tych porach,i wstawałam około 11,aby znowu nakoorviatź smsy.ta laska też wstawała o tej samej porze,tzo to była za synchronizatja!😭 potem był jeden wielki hejt forever,ale pamiętam jednego jedynego smsa od niej,ktory utkwił mi w pamięci.:classic_cool: brzmiał jakoś tak 'obudziłam się z myślą,że zostało coraz mniej dni do koncertu w warszawie' :classic_cool: spotkałam ją przed koncertem,i bylo to takie niewypałe,że głowa mała,aż miałam ochotę pisać z nią smsy,siedząc obok.:classic_cool: ale nie wiem czemu dla ciebie wstawanie o 15 jest traumatyczne.:classic_cool: Przynajmniej to ci się udaje,ja napiertolona umiem tylko śpiewać rotę,o moj rozmarynie,bogurodzicę und inne pieśni,a na dodatek miałam ostatnio fazę na śpiewanie hymnu polskiego,i w kółko bełkotałam 'marsz marsz,dąbrowski,z ziemii włoskeij do polski' :classic_cool: ten hymn śpiewałam też w stanie trzeźwości,wtedy ludzie odwracali gowy z wyrazem 'wtf' na fatzjatach.:classic_cool: 'Pewnie przy matzaniu Twojej doopy wklepała Ci do środka jakiegoś chipa i teraz zna cały Twój rozkład dnia und życia i namiętnie Cię trolluje wpędzając w choroby psychiczne' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oni nie mają empatii :O powiedzieli,że będą szukać blisko uczelni i w bezpiecznej okolicy...:O pozatym jak ostatnio byłam u rodzinełe to nie chcieli mnie wypuścić z chaty po 19,na tzo ja powiedziałam,że na studiach będę popiertalać w notzy po mieście,a oni 'ale nie będziesz sama,tylko z koleżankami' taaaa jasne,ja i koleżanki:classic_cool: 'nie ma nic gorszego niż męka na uczelni und powrót do domu po kolejną dawkę męki' nie ma nic gorszego,tym bardzeij że traktuje to jako swojego rodzaju ucieczkę,bo właśnie teraz mam mękę w szkole i jeszcze gorszą mękę w domu :O Hhahahaahh :D:D jeszcze ma od tej tzipy takie piertoły jak to http://sentencje.pl/4110/ a to z dopiskiem 'Szczególnie od Ciebie :*'' :D🖐️ http://besty.pl/1530693 koorva,ale ta laska brzydka jest:D:D pozatym znowu werbuję fejsbuke i ex znajomych,i jedna tzipa ktora ma na mnie hejta wybiera się na następny koncert holenderkełe:O 'Zdrowa psychicznie siostrełe' to przepiękne oksymorone :classic_cool:🖐️ Nie wiem,czy mam jakiekolwiek szanse.Od ponad roku powtarzam sobie,że mam schudnąć,i na tym powtarzaniu und odkładaniu się kończy.:classic_cool: Japiertolę,byłaś taka grzeczna😭 żadnych faz,odpiertoli,skandali,schizofrenii?nie wierzę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHO, pjontka Czkaweła :classic_cool:🖐️ Pawełe, na swojej ślepej ufności und braku ostrożności, której przy Tobie nie mam za chooj 😭:classic_cool: Siostrełe, tworzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho? :classic_cool: Mikojan to Ty stałas za projektem Ufaszonn? :D Gare mnie wyczuł już wczoraj :classic_cool: a może mówił tak codziennie? zakoota wykałaczka, z tego co czytam to masz 18lat? liceum? o jak zazdroszcze 😭 działo sie tu coś niebywałego jak mnie nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×