Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

piękne kobiety są bardzo trudne

Polecane posty

do zdobycia , życia i utrzymania...wśród nich nie ma łatwych modelek , przy których zagadanie do nich bez powodu , codzienne życie oraz nie-zwiększające się zasoby materialne - stają się dla nich, zwykłą błazenadą , żartem i nudą nie do zniesienia - a na końcu cierpieniem ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golenie bobra
piszesz co prawda z deczka niezrozumiale, ale zapewne masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
uroda przemija i po przekroczeniu magicznej bariery 30, nawet najbardziej zatwardziale ksiezniczki zaczynaja pomalu pekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver -> ona ma piękne wnętrze, właściwie to tak jej sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrasekk nie zawsze ..jak jakaś uroi sobie ideał , to bywa przejebane do końca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku najpierw musisz mieć życie - na razie to wegetujesz przed liną z pętelką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver -> zdrowe płuca, serce, wątroba no i inne narządy nadające się do przeszczepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne kobiety są puste
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburabi wątrobe moze mieć zepsutą od picia , serce ma miękkie , a płuca czarne od palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev, mam życie, a że trochę brak smaku, więc go szukam, no dobrze narzekam na jego brak i czekam az sam przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne kobiety są puste nie znasz pięknych kobiet - chyba że znasz te wymalowane lale bez rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee nie koniecznie
jestem piękna i nie jestem i nigdy nie byłam pusta, próżna nic z tych rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niektórzy uwielbiaja wrzucac wszystkich do jednego worka? Bo tak jest latwiej zaszufladkowac to w pamieci? Czy piekna musi zaraz oznaczac pusta...:-o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne kobiety są
egoistyczne, zachłanne, zapatrzone w siebie i swoją urodę, każdego brzydszego od siebie wyzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne kobiety mają prawo czuć się pewne siebie i podziwiać swoją urodę - niektóre by być piękne muszą się natrudzić więc trzeba doceniać je za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolver kobity sa trudne niezaleznie od tego, czy ladne, czy brzydkie. Ja ze soba sama juz nie daje rady. Nie rozumiem swoich dezycji i zachowania wobec faceta, ktory jeszcze moje nieuzasadnione fochy znosi :( :( ale go uprzedzalam, ze latwo ze mna miec nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneta jeszcze nie miałam
Guzik prawda. Nie ma trudnych kobiet - są tylko niezainteresowane :) Jeśli spodobasz się kobiecie to sama Cię poderwie, jeśli zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta poderwać
przecież wam się nic nie chce robić płacić ma facet podejmować decyzje facet wszystko facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni podrywają
a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×