Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dieta slim fast

Lepiej byc gruba matka niz ...

Polecane posty

Gość Elwis odnies sie do tematu
Czy warto dla 2 mies bez jojo stracic okres i pisac ze to ok ? To ze ja obrazaja-malo kto ja tu lubi bo propaguje glupote Odnies sie do tematu Co bys powiedzial swojej dziewczynie/zonie gdyby tak postepowala? Bronilbys jej jak niepodleglisci ? Nie sadze Dobry temat brawo autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis25 -> Dziękuję za obronę ale nie masz co się denerwować. Taka jest kafeteria. Już nie takie inwektywy słyszałam w swoją stronę na tym forum i nie wiem który to już wątek na mój temat. Mnie to raczej bawi niż złości. Może niedługo ukaże się o mnie artykuł na Pudelku, kto wie? :D Nie będę się z niczego tłumaczyć, wiem że moja dieta była niezdrowa i tyle. Nie wiem po co to rozstrząsać skoro już dawno zaprzestałam tej diety, bo kg zrzuciłam, jem ok. 2000 tys. kcal i ćwiczę aby utrzymać obecną wagę. Lekarz twierdzi, że przy tak krótkim zatrzymaniu okresu problemów z niepłodnością nie będzie, leczę się już więc tego wątku też nie trzeba rozstrząsać. Ah, włosy też jeszcze posiadam :D. No i Elvis, nie powiem, wiele się od Ciebie nauczyłam, bo widać, że znasz się na odchudzaniu i zawsze chętnie Cię czytuję i naprawdę miło mi, że mnie bronisz. Nikt nie wie ani jak wyglądam i czy w ogóle istnieję. Temat moim zdaniem niepotrzebny jak pomnik w Świebodzinie. No i to chyba tyle z mojej strony w sprawie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizne
ja sie nie popisalam ani jednym obrazliwym slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest duma ze nie ma okresu
Przez diete haha Therapia hormonalna zastepcza w jej wieku haha Wczesniejsze przekwitanie i syf na jajnikach niepracujacych-torbiele itp Astealka -lecz mozg bo uklad rozrodczy lepiej zebys miala dalej zjebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizne
astralka-masz klase dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu ci jeszcze okres nie
Wrocil ? Haha ten lekarz taki sam debil I dobrze bo nie powinnas miec dzieci scierwo jestes nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie wiem czy astralka
Ma klase :P ale jedno jest pewne Ma spierdolone jajniki i mozg !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! Teraz nie jest kobieta tylko wypierdem mamuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
tez nie mam od konca maja okresu,ale to chyba klimakterium nie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
Do kogoś kto mnie lubi - Łatwo zgadnąć, 25 lat, dziękuję za komplementy, wypowiadam się normalnie, co na tle zgrai ludzi szukających zaczepki i rzucających obelgami, faktycznie może się wyróżniać, ale czy to powód do dumy? Raczej nie. Co do tematu - odniosłem się. Napisałem już niejednokrotnie, w wielu tematach, że tracić zdrowie dla diety to głupota. Ale jest to głupota tylko Astralki. I jasne - trzeba reagować na takie wpisy. Ale nie w sposób wulgarny na litość Boga! Napisz swoje przemyślenia w sposób powszechnie przyjęty i tyle. Nie umiesz? To źle o Tobie świadczy. Ktoś robi źle - uświadom mu dlaczego i wymień swoje argumenty. Wtedy może przemyśli pewne sprawy. Ale jeśli zaczniesz komuś wrzucać, to taka osoba też zareaguje agresją i tylko bardziej się zacietrzewi w swoich poglądach. Moja dziewczyna by tak nie postępowała, bo po pierwsze wybieram kobiety inteligentne i umiałbym jej uświadomić pewne sprawy i fakty związane z takim "odchudzaniem", po drugie - po takie diety sięgają osoby o bardzo zaniżonym postrzeganiu samego siebie, często zdesperowane. A zadaniem faceta jest takie traktowanie swojej kobiety, żeby zawsze czuła własną wartość, żeby zawsze wiedziała, że ma oparcie i nigdy nie miała na tyle wielkiej desperacji by robić takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
diete wykluczam,bo jem to co lubie i trzymam nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że autorkę nick zablokow
zablokowali autorkę i się wyżywa na pomarańczowo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D elwis lubię Cię
kurcze szkoda że masz dziewczynę :D no ale nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D elwis lubię Cię
szkoda że masz dziewczynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
''zadaniem faceta jest takie traktowanie swojej kobiety, żeby zawsze czuła własną wartość, żeby zawsze wiedziała, że ma oparcie i nigdy nie miała na tyle wielkiej desperacji by robić takie bzdury'' dobre!Moj M nie ma nic do mojej figury(uwielbia moje rubensowskie ksztalty)ale daje popalic na innych polach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
Astralka - temat jest niepotrzebny, ale to wina moderacji, że poziom na tym forum jest taki, jaki jest. Ja się nie denerwuję, wyprowadzić mnie z równowagi jest bardzo trudno, ale zwyczajnie irytuje mnie poziom głupoty w Internecie. To walka z wiatrakami, ale ja zawsze byłem idealistą. Dziękuję, że Ci miło, fakt jest faktem - Twoje życie, Twoja sprawa, obojętnie czy istniejesz czy nie. Ja się mogę w niczym w czymś nie zgadzać, ale trzeba się szanować. Przynajmniej do momentu, w którym ta druga osoba też okazuje szacunek. I dalej się zastanawiam jak można zgłaszać cały temat do wywalenia. Ale chyba najlepiej będzie go olać, żeby zmarł śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis25 -> Ja nie uważam się za osobę głupią ale miałam kiedyś bardzo zaniżone poczucie własnej wartości, więc tu masz rację. Wsparcie mojego faceta nic mi nie dało, bo byłam zbyt zapatrzona w swój cel 60 kg i mimo jego zapewnień czułam się okropnie i źle. Nie wiem, chyba nie mam umiaru w odchudzaniu. Zawsze jak coś robię to muszę to robić perfekcyjnie i najlepiej jak najszybciej. Zresztą kobieta, która nie ma zaniżonego poczucia własnej wartości nie zdecyduje się na drastyczną dietę szkodzącą zdrowiu. Twoja dziewczyna ma duże szczęście mając takiego faceta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaa13213
ja tam wole być chuda bezdzietna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
dzieki wole byc chuda bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis25 -> Też myślę, że trzeba poczekać aż temat umrze śmiercią naturalną. Ja i tak już coraz mniej bywam na kafe, naprawdę Vitalia jest dużo lepsza. No ale cóż, prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie spotkałam takiego forum jak kafe. Praktycznie bez moderacji i pełnego chamstwa. Wiska23 -> A na jakich polach facet daje Ci popalić? Powiem Ci, że zaintrygowało mnie to stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
Astralka - ja nigdzie nie napisałem, że jesteś głupia. Napisałem, że robiłaś głupotę i była to tylko Twoja głupota. Być głupim, a robić głupoty, to dwie zupełnie inne rzeczy. Ja nie uważam, że jestem głupi, a fakt faktem, zrobiłem w życiu sporo głupot. Grunt to z głupot wyciągać nauki na przyszłość. Moja dziewczyna potwierdza, że ma szczęście. :P Ale ja też mam. Temat wyczerpany, trzeba go olać ostatecznie. Pozdrawiam ziejących jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
nie smakuje mu to co zgotuje(a gotuje dobrze,bo sama lubie dobrze zjesc- nie mylic z duzo),nie podobaja mu sie filmy ktore ogladam,ksiazki ktore czytam,no chyba wogole przestal mnie lubic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smakuje mu to, co gotujesz? To niech sam gotuje skoro gotujesz smacznie a on tego nie docenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
kto nie zrobil w zyciu glupoty niech pierszy rzuci kamien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre z ta wiska
Sie usmialam buahaha Dawajcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiska i inne spaslaki
Gotuja owsianke na smalcu to jak ma mu smakowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
dziecko tez ma inne gusta kulinarne(a raczej ich brak) Wiesz ,to nie jest takie proste"nie gotuj".Maz zasuwa na tej naszej parceli i chyba...naduzywa mojej cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiska23 -> no to skoro sam nie umie gotować to musi jeść to co mu podasz. Jeśli już to zaoszczędzę na tamponach, podpaski są PASSE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjljkl
dieta slim fast zawsze PRÓBUJE byc madra, niestety kiepsko to jej wychodzi..pamietam, zaczynalysmy diete razem, schudlam juz 16 kg, i dawno o tym zapomnialam, zyje swoim zyciem, ale ta Pani ma z tego taka podniete ze w kazdym topiku musi wtracic cos o zdrowym odchudzaniu, i przekonuje kazdego na kazdym kroku, ( przynajmniej wczesniej tak bylo, bo od dawna nie czytam bzdur ktore wypisuje..) ze proszki slim fast sa tak zdrowe i zajebiste ..ze lepszej diety nie ma..najlepsza diete miala ona, a reszta jest glupia..ona jest najmadrzejsza..litosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska23
robie krewetki koktajlowwe i sama wsuwam-to samo z galareta czy salatka warzywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×