Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żarłoczna bestia

ILE WYDAJECIE MIESIĘCZNIE NA JEDZENIE ?

Polecane posty

Gość klara pod lasem
czyli standardowo wydajesz na pierdolki przechodzac kolo sklepu nie odmowisz sobie batona, czy ciastka w kawiarni i pieniadze ci sie rozplywaja. ludzie tu pisza 300-400 zl i to wcale nie oznacza jedzenia mielonek czy zupek chinskich,mozna jesc zdrowo (przyjmijmy ze to umowne stwierdzenie) za taka kwote tylko nikt nie wpieprza jak ty czyli jak 2 gornikow po szychcie na dolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio wydalam na samo jedzenie 70 euro na tydzien choc przewaznie miesiecznie wychodzi mnie okolo 200 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłoczna bestia
klara pod lasem , ale co to są te pierdółki ? Batonów, czekolad itp nie jem, nie przepadam, ale owszem wszelkie ciasta zawsze mnie kuszą, ale też nie jem z jakiś podejrzanych miejsc. Mam złe wspomnienia, kiedyś tragicznie strułam jakimś ciastkiem, a tam gdzie słodkości są dobre są niestety drogie. Nie wiem o jakich pierdółkach więc mowa, jem bardzo dużo warzyw i owoców, kocham makarony, dobre sery, kasze, soczewicę, orzechy - najróżniejsze, wszelkie bakalie. Do jedzenia wliczam też np. wino które też bardzo lubię, a nie kupuję takie za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok 12
Ja 800 do 850 m-cznie. Ale ja jestem facetem co waż ok. 160 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja około 100zł dziennie, ale to zależy od tego co mi się pokończyło, bo czasami wyjdzie i 150 - 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłoczna bestia
Spoko, a ja jestem kobietą która waży 49kg ;) , a żołądek mam chyba bez dna ;) . Aparatka - DZIENNIE ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłoczna bestia
To co Ty jesz ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja palę, więc paczka fajek dziennie 12zł, świeże pieczywo, jakaś wędlinka - mieszkam sama, więc dużo wędlin nie kupuję, ale mam fazę na sery. Teraz dużo picia schodzi, dużo jem słodyczy :) przez te upały wieczorkiem zimne piwko sobie wypiję i mówię 100zł dziennie to dla mnie pestka, żeby wydać i wcale nie kupuję bardzo niepotrzebnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regileriance
1200 na miesiąc ja mąż dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłoczna bestia
Ja nie palę, ale lubię alkohol, nie w nadmiarze, ale jak się jeszcze z kimś spotkam to zwykle kończy się na 2 winach. A do wina trzeba coś zjeść, bo głód od razu człowieka chwyta. Ja bym nie robiła problemu, bo jak kogoś stać to niech wydaje i 300zł dziennie, ale mnie nie stać, wydaje dużo, mam minimalne oszczędności na koncie na "czarną godzinę" bo dużą część tego co zarabiam po prostu przejadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzysłów
Aparatka - fajki 12 zl, pieczywo nie wiem co jesz ale nie ch bedzie nawet i 4 zł (bułka krojona kosztuje 2,60 i starcza nam na cały dzień) , wedlina skoro mieszkasz sama to góra! 15 deko?? sery pewnie to samo .. ilez to wyjdzie? plus piwa nie wiem 4 ? no nijak nie wychodzi 100 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzysłów
aha duzo picia - zgrzewke wody dodajmy np no nie ma bata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izacbell/
Trzy osobowa rodzina na samo jedzenie łącznie ok 4 tys. Ale nie jestem oszczędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
4000 ja,mąż i 2 dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzysłów
haahahhahhahah to co Wy jecie ze tak spytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłoczna bestia
No 4000zł to rzeczywiście niezła kwota ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarłoczna bestia
No i ja też mieszkam sama, nie wliczając kotów na które idzie około 150-180zł m-cznie na samo żarcie , z tym, że one też nie dostają supermarketowego syfu typu Whiskas . Ja się ogólnie wywodzę z rodziny która nigdy nie była specjalnie oszczędna i sobie na wszystko żałowała i teraz mam efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 700-800zl pewnie przez to,
ze jadam glownie gotowce, czy na miescie. nie mam czasu na gotowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsipanowie
Ja też jestem załamana. W zeszłym miesiącu wyszło 700 zł na mnie jedną... Gotuję sama, kupny obiad max raz w tygodniu. Kupuję dużo warzyw,owoców, mięsa, sera, jajek, czasami ryby. Z bardziej 'luksusowych' rzeczy chyba tylko olej kokosowy. Żadnych słodyczy, chipsów, napojów, jogurcików. Jak jadłam mrożone pizze i pierogi, to wychodziło połowę mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HennaKhadi
Żarłocczna ty się lpeiej zbadaj w kierunku pasozytów, bo może być tak, że dokarmiasz prócz siebie, jeszcze kogoś, kogo nosisz w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie gotuje obiadów. Czasami jest tak że wydam ponad 1000 bo mi sie luksusów zachce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×