Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hope28

Rozwód z Arabem.

Polecane posty

beata, jesteś nienormalna? chora psychicznie? katechetka? popierasz, bicie, ubliżanie, gwałcenie, zakazywanie kontaktów z rodziną i znajomymi ? nie wiem, czy wizyta u psychiatry ci pomoże, ale może spróbuj dla dobra swoich dzieci, jeśli je masz, niestety autorko - przecież sama widzisz, że tak nie można żyć składaj pozew o rozwód, podaj na świadków swoją rodzinę i przyjaciółkę mąz nie musi sie zgadzac na rozwód, rozwodu udziela sąd a nie mąz (póki co - żyjemy w kraju świeckim) zastanów się, za co i gdzie będziesz żyć, ułóż sobie dobry plan i działaj, póki jeszcze zachowałas resztki zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
wiesz co?podaj mu adres beaty i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okocimjasne beato wracaj na oddział.dlaczego ponownie uciekłaś?zapomnialaś ponownie przyjąć abilify.wiesz,żę to jedyny lek,który ci pomaga.ale spoko zaraz cię znajdziemy po ip.dr wąs. ... pisząc do siebie i o sobie - proszę nie używaj mojego imienia tylko swojego - twój dowcip jest na miarę 15 latka - więc sama/sam z własnej głupoty się śmiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
do ewy:doczytaj wcześniej-beata się leczy psychiatrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
i koniecznie w dobrym miejscu schowaj paszporty szieci lub dowody osobiste ,jesli je mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
tzn .u znajomej,której on nie zna i powiedz jaka jest sytuacja i że pod żadnym pozorem ma ich niewydawac nikomu oprócz ciebie.i może ci arab naskoczyć ewentualnie spitoli do swoich ze swoja przyjaciółką beatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka____
a twoje dzieci to muzulmanie czy je ochrzcilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Ewa, 33 beata, jesteś nienormalna? chora psychicznie? katechetka? popierasz, bicie, ubliżanie, gwałcenie, zakazywanie kontaktów z rodziną i znajomymi ? nie wiem, czy wizyta u psychiatry ci pomoże, ale może spróbuj dla dobra swoich dzieci, jeśli je masz, niestety autorko - przecież sama widzisz, że tak nie można żyć składaj pozew o rozwód, podaj na świadków swoją rodzinę i przyjaciółkę mąz nie musi sie zgadzac na rozwód, rozwodu udziela sąd a nie mąz (póki co - żyjemy w kraju świeckim) zastanów się, za co i gdzie będziesz żyć, ułóż sobie dobry plan i działaj, póki jeszcze zachowałas resztki zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego ... kobieto, a co ty się tak sztucznie podniecasz i mnie ubliżasz!! Widać, że nie znasz życia... ja nie popieram bicia, ubliżania, gwałcenia, ale skoro ona za niego wyszła, to chyba nie dla żartów - w tej rodzinie w tle jest dwoje małoletnich dzieci!! ... i nie doradzaj mi wizytą u psychiatry, sama z innymi do pospołu nie po poradę ale na terapię zgłoś, najpierw się kochacie... a potem się rozwodzicie ... nie potraficie zbudować domu i rodziny ... jesteście wszystkie chore!! ... 11 lat byłam sama i wiem, że kobieta niezamężna, rozwiedziona z dziećmi jest NIKIM!! - nie mogę pojąć dlaczego namawiacie ją do ostateczności do rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli jesteś zdecydowana
na rozwód to przygotuj się wcześniej,zbieraj dowody na złe traktowanie żeby niczym cię nie zaskoczył w sądzie, obmyśl wszystko dokładnie nie rób nic pochopnie.I koniecznie schowaj paszporty i dokumenty dzieci.Najważniejsze żeby ich nie porwał a reszte załatwi prawnik,na szczęście jesteś w Polsce a nie u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
spal w cholere te paszporty i dowody osobiste jesli maja.dzieci nie wywiezie i może ci naskoczyć na sam środek łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Pancerna Kołdora Ma schować paszporty? Niech je spali. Tak będzie najbezpieczniej. W ogóle co wy sie nabieracie na tego trolla beate naprawdę? Zawsze tam, gdzie ty i horror Rzadko babram się dwa razy w tym samym topiku 21:58 [zgłoś do usunięcia] grzebułakopuła. tzn .u znajomej,której on nie zna i powiedz jaka jest sytuacja i że pod żadnym pozorem ma ich niewydawac nikomu oprócz ciebie.i może ci arab naskoczyć ewentualnie spitoli do swoich ze swoja przyjaciółką beatą. ... wiecie te wasze wpisy są na miarę goowiarzy, niedorostków, takich tyci tyciuteńkich robali, nawet nie trolli, do trolli za głupi jesteście, którzy z życia i problemu innych ludzi robią sobie show i pośmiewisko - moje gratulacje!! - gratuluję polotu, inteligencji i elokwencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
beata gada jak chodząca biblia.nie dziwię się,że nie ma faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
beato nie jestes w stanie mnie obrazic,a raczej rozbawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym z tym gnojkiem nie
byla ani sekundy dluzej,autorko masz zrobiona obdukcje? kup sobie na allegro jakis dyktafon,nagrywaj jak ci ubliza,idz od razu do adwokata albo na policje i na poczatek -do rozwodu zalatw mu zakaz zblizania sie do ciebie.Wspolczuje ci,sama zylam z psycholem dobrze ze "tylko" 3 lata,bylam wykonczona psychicznie ,poobijana ale nie umialam od niego odejsc!dopiero zdecydowalam sie na ten krok gdy prawie mnie zabil. A ty beata -nie dziwie sie ze bylas 11 lat sama z taka debilka raczej nikt by nie wytrzymal nawet poyebany arab.Musialabys tak dostac pare razy w ryj to moze by cie oswiecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
tyci tyciuteńkich robali-jezu beato zdurniałś całkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzebułakopuła. spal w cholere te paszporty i dowody osobiste jesli maja.dzieci nie wywiezie i może ci naskoczyć na sam środek łechtaczki. ... widać, że jesteś zwykłym niedorostkiem głupawym z głupkowatym wyrazem twarzy - ale życie jeszcze ci da popalić ! nie ma szans, że nie - sam/sama się o to prosisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
doprawdy beato jestem zażenowana twoim językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] grzebułakopuła. beato nie jestes w stanie mnie obrazic,a raczej rozbawić. ... jestem w stanie ciebie z tego tematu usunąć, bo już więcej nie będziesz używać tego nicku - rozumiesz, żeby mi dopiec będziesz używać innych nicków - taki jesteś beznadziejnie cienki/cienka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata04 - chore to jest to, co Ty wypisujesz. Rozumiem, że Ty wolałabyś być właśnie bita i gwałcona, niż żyć samotnie i w spokoju, tak? Opanuj się, kobieto. Autorka wyraźnie napisała, że jak wychodziła za niego, był zupełnie inny. Ludzie niestety się zmieniają. I tu już nie chodzi o kolor skóry czy religię, bo takie historie zdarzają się również w małżeństwach Polaków. Tak strasznie uczepiłaś się dzieci, bo dzieci najważniejsze, bo wszystko dla nich, bla bla, bla... Ok! Ale czy uważasz, że dzieci nie zauważają, że ich matka jest rozstrojona psychicznie? Że czują się super szczęśliwe w rodzinie pełnej przemocy? Dzieci cierpią na tym jeszcze bardziej! A poza tym wszystkim - czy tylko i wyłącznie dzieci są tu istotne? A kobieta to już tylko matka i nikt więcej? Nie ma prawa do normalnego życia? No kur*a bez jaj! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzebułakopuła. doprawdy beato jestem zażenowana twoim językiem. ... więc jesteś rodzaju żeńskiego! więc przyznaj się ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebułakopuła.
dobranoc wszystkim.autorce życze mnóstwo siły i wytrwałości.a beacie nic nie życzę.kładę się spać ,bo jutro stoje przy trzech powaznych zabiegach.jak widzisz beato nie jestem niedorostkiem,a jesli jesteś z wawy to byc może kiedys sie spotkamy w relacji pacjent -lekarz.aha,abilify pł tabletki 15 mg.nie zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.08.2012] 22:12 [zgłoś do usunięcia] Czarownica paskudna beata04 - chore to jest to, co Ty wypisujesz. Rozumiem, że Ty wolałabyś być właśnie bita i gwałcona, niż żyć samotnie i w spokoju, tak? Opanuj się, kobieto. Autorka wyraźnie napisała, że jak wychodziła za niego, był zupełnie inny. Ludzie niestety się zmieniają. I tu już nie chodzi o kolor skóry czy religię, bo takie historie zdarzają się również w małżeństwach Polaków. Tak strasznie uczepiłaś się dzieci, bo dzieci najważniejsze, bo wszystko dla nich, bla bla, bla... Ok! Ale czy uważasz, że dzieci nie zauważają, że ich matka jest rozstrojona psychicznie? Że czują się super szczęśliwe w rodzinie pełnej przemocy? Dzieci cierpią na tym jeszcze bardziej! A poza tym wszystkim - czy tylko i wyłącznie dzieci są tu istotne? A kobieta to już tylko matka i nikt więcej? Nie ma prawa do normalnego życia? No kur*a bez jaj! ... nie schlebiaj sobie, bo nic nie rozumiesz! Ja też wyraźnie napisałam.. i nie musisz mi pisać, żebym się opanowała, ja jestem opanowana. Jak to był zupełnie inny? On cały czas jest taki sam? A jak się z nim coś dzieje nie tak - to widocznie ma problem! Najpierw trzeba znaleźć przyczynę jego zachowania! Kobieto ludzie nie zmieniają się tak z dnia na dzień - albo są źli - albo są dobrzy. Generalnie ludzie są dobrzy stają się źli z pewnych powodów, on ma prawo być zły wszak na własną żonę! A wiesz dlaczego? Bo nie ma do niej zaufania! I zgadzam się z tobą, że tu kolor, rasa, narodowość nie mają znaczenia. On ma inną mentalność, a ona inną i tutaj jest problem. Mało tego ona jest przeciwko niemu a uwierz mi, żaden najlepszy facet tego nie jest w stanie znieść, jak żona robi mu pod górę np. z koleżanką! A dzieci cierpią. Każda kobieta bez męża jest NIKIM - wy baby stałyście się bardzo niezależne i ta niezależność wam uderzyła do głowy! Można być niezależną kobietą - ale facetowi nie można tego dać odczuć, bo jakby nie było to jest facet i ma inne niż my myślenie. Moja babcia zawsze twierdziła, że mądra kobieta - to faceta bestie położy sobie u stóp - i jest to ewidentna prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na noc ze 2 pernazynki setki, cobyś już nie gadała bez sensu, tylko padła na wyrko w spokoju no i nie epatuj tu swoim wiekiem i doświadczeniem, bo jak widać, niczego cie ono nie nauczyło przykre chociaż, po co ja z chorą psychicznie gadam? chyba skrzywienie zawodowe w razie pogorszenia, beato, masz u mnie miejsce bez kolejki, po znajomości :) (doceń, bo na miejsce czeka sie ok. 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta bez męża jest NIKIM - wy baby stałyście się bardzo niezależne i ta niezależność wam uderzyła do głowy! i wszystko na ten temat czyli koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernazynki setki
A ja bym dołożyla diazepam piąteczki na noc.Aha beata 04 udziela się na topiku,,Drugi rozwód''.Tam tez pisze dyrdymały.Autorko posłuchaj ludzi ,bo mądrze mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzebułakopuła. dobranoc wszystkim.autorce życze mnóstwo siły i wytrwałości.a beacie nic nie życzę.kładę się spać ,bo jutro stoje przy trzech powaznych zabiegach.jak widzisz beato nie jestem niedorostkiem,a jesli jesteś z wawy to byc może kiedys sie spotkamy w relacji pacjent -lekarz.aha,abilify pł tabletki 15 mg.nie zapomnij. ... nie nieźle - pani lekarz i taka goownarzeria - nie zapomnij ty tabletki, które zapewne sama sobie aplikujesz, żeby dobrze zasnąć - a ja ciebie pozdrawiam i życzę ci miłych snów w ramionach morfeusza - i przykro mi ale nie jestem z Warszawy - a nie zapomnę na pewno ciebie - dobranoc:) P.S. Zamiast tabletki mogłabyś pójść przed snem na spacer - dobrze to robi - świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernazynki setki
Do autorki:kobieta bez męża jest sobą,jest niezależna,może spotykać się z przyjaciółkami,chodzić do kina,teatru i nie gonić z roboty z jęzorem,bo ma czas wyliczony.Po grzyba ci taki mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernazynki setki
Chcialabyś na własne życzenie pozbawić się sama tych przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:21 [zgłoś do usunięcia] Ewa, 33 a na noc ze 2 pernazynki setki, cobyś już nie gadała bez sensu, tylko padła na wyrko w spokoju no i nie epatuj tu swoim wiekiem i doświadczeniem, bo jak widać, niczego cie ono nie nauczyło przykre chociaż, po co ja z chorą psychicznie gadam? chyba skrzywienie zawodowe w razie pogorszenia, beato, masz u mnie miejsce bez kolejki, po znajomości (doceń, bo na miejsce czeka sie ok. 2 lata) ... słuchaj droga Ewo, czy ja ci w czymś ubliżyłam? chyba nie? więc nie wyzywaj mnie od osób psychicznie chorych! Sama w końcu przyznajesz, że masz skrzywienie zawodowe - więc wybaczam i się nie dziwię, że mylisz pewne fakty rzeczywiste z wirtualnymi, może też widzisz białe myszy i pająki, ale to też nie moja sprawa - każdy jest inny i ewidentnie to widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×