Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hope28

Rozwód z Arabem.

Polecane posty

Nie schlebiam sobie, bo nie muszę. "On cały czas jest taki sam" - nie, nie jest. Zakładam, ze na początku znajomości np. nie bił autorku ani nie znęcał sie nad nią psychicznie. "A jak się z nim coś dzieje nie tak - to widocznie ma problem! Najpierw trzeba znaleźć przyczynę jego zachowania!" - ok. Rozumiem, ze o przykładowo mordercach dzieci powiesz to samo, tak? Bo przecież "Generalnie ludzie są dobrzy stają się źli z pewnych powodów". To fajnie. "ludzie nie zmieniają się tak z dnia na dzień" - a w którym momencie autorka napisała, że on zmienił sie z dnia na dzień? Zdaje się, że małżeństwem są od 9 lat, więc podejrzewam, że te zmiany następowały stopniowo. "Bo nie ma do niej zaufania!" - a Ty jak rozumiem, siedzisz w jego głowie? Bo nie potrafię inaczej uzasadnić tak dziwnego wniosku. Na jakiej podstawie tak sądzisz? To ciekawe. "Każda kobieta bez męża jest NIKIM " - noooo tu to mnie rozbawiłaś nieźle, gratulacje. Dzięki za poprawienie humoru na sam wieczór :D Ogólnie to zaczynam powoli odnosić wrażenie, że to jakaś prowokacja czy co... Bo autorka zniknęła, a beata gada jak jakiś facet. Ciekawy temat mi się trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pernazynki setki A ja bym dołożyla diazepam piąteczki na noc.Aha beata 04 udziela się na topiku,,Drugi rozwód''.Tam tez pisze dyrdymały.Autorko posłuchaj ludzi ,bo mądrze mówią. ... tak tak, tacy jak ty uzależnieni od alkoholu, leków i naćpani i błądzą w ciemnościach, bo nie widzą wyjścia bo takie małe ... tak bardzo wam to wszystko się już pomyliło... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernazynki setki
Do beaty 04:dlaczego na topiku,,chce odejść od żony;;namawiasz do rozwodu faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernazynki setki
Autorko rob swoje a beta się nie przejmuj ,bo na wspomnianym topiku radzi odejść facetowi od zony,więc pewnie nie lubi kobiet.Tak więc dokumenty dxzieci zdeponuj w jakimś megabezpiecznym miejscu,nagrywaj męża,wyjdz z domu czasami,masz prawo,jesli cię uderzy-obdukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pernazynki setki Do autorki:kobieta bez męża jest sobą,jest niezależna,może spotykać się z przyjaciółkami,chodzić do kina,teatru i nie gonić z roboty z jęzorem,bo ma czas wyliczony.Po grzyba ci taki mąż? ... Kobieta bez męża, z dwójką dzieci, ma nikłe szanse na ułożenie sobie ponownie życia... może oczywiście spotykać się z przyjaciółkami z nimfomankami i erotycznymi gawędziarkami, może używać wibratora i czuć się super jako stara rura wydechowa! Kobieta natomiast zamężna, biega od rana z wywalonym jęzorem po mieszkaniu, sprząta, ściele łóżka, robi mężowi kanapki do pracy i parzy kawę w domu... goni i się spieszy, żeby tylko zdążyć na czas z dziećmi do szkoły, a jak jest ku temu sposobność ma czas ze swoim mężem pójść do Opery, i nie tylko, ma kto pomasować jej stopy i chory kręgosłup, ma z kim pogadać i nawet się pokłócić, a w niedzielę siada z rodziną do obiadu, który przygotował jej mąż... jest wiele zalet małżeństwa, szkoda, że tego nie widzicie ... Żal mi was samotnych kobiet... samotnych bez mężczyzn ... ale jak miałyście mężczyzn nie szanowałyście ich i teraz nic innego wam nie pozostało jak pocieszanie siebie tutaj na kafe i czcze gadanie - po grzyba ci taki mąż? po grzyba - dobrze, że jest i aby jak najdłużej! Moja babcia po śmierci mojego dziadka - widziała go w każdym idącym ulicą mężczyźnie! Spieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą! Żal mi was. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernazynki setki
Męski szowinista.Pewnie poszedł beat z arabem na browara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pernazynki setki Do beaty 04:dlaczego na topiku,,chce odejść od żony;;namawiasz do rozwodu faceta? ... dlatego, że tam nie ma dzieci i każde z nich ma szansę poczuć się jeszcze rodzicem:) a tutaj są dzieci i niewiele mają do powiedzenia... i kochają miłością bezwarunkową matkę i ojca - potrzebują ich oboje! I nie wydaje mi się, żeby w tym przypadku mąż arab krzywdził dzieci - wręcz przeciwnie! Zauważ to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipadopiety.
Nie miesza się leków psychotropowych z alkoholem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipadopiety.
robi mężowi kanapki do pracy.BUHAHAHAHHA.................................. W ŻYCIU NIE ROBILAM,A MĄŻ SIEDZI ZE MNĄ JUŻ 15 LAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popłakałam sięęęęęęęęęęęe
ze śmiechu z beaty :-) :-) :-) na pewno nie oszalałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Ci powiedział, ze wszystkie wypowiadające się tutaj jesteśmy samotne? Kolejny wniosek wyssany z palca? Może spróbuj więcej czytać ze zrozumieniem, a mniej dopowiadać sobie swoich wymysłów, to łatwiej się będzie dogadać. A skoro Ty jesteś taka zaje*bista i tak doceniasz mężczyzn, to czemu przez dłuuuugie 11 lat byłaś sama? Gdzie tu logika? ps. nadal obstawiam, że to facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipadopiety.
wpis o 22:42 to fantastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:31 [zgłoś do usunięcia] Czarownica paskudna Nie schlebiam sobie, bo nie muszę. "On cały czas jest taki sam" - nie, nie jest. Zakładam, ze na początku znajomości np. nie bił autorku ani nie znęcał sie nad nią psychicznie. "A jak się z nim coś dzieje nie tak - to widocznie ma problem! Najpierw trzeba znaleźć przyczynę jego zachowania!" - ok. Rozumiem, ze o przykładowo mordercach dzieci powiesz to samo, tak? Bo przecież "Generalnie ludzie są dobrzy stają się źli z pewnych powodów". To fajnie. "ludzie nie zmieniają się tak z dnia na dzień" - a w którym momencie autorka napisała, że on zmienił sie z dnia na dzień? Zdaje się, że małżeństwem są od 9 lat, więc podejrzewam, że te zmiany następowały stopniowo. "Bo nie ma do niej zaufania!" - a Ty jak rozumiem, siedzisz w jego głowie? Bo nie potrafię inaczej uzasadnić tak dziwnego wniosku. Na jakiej podstawie tak sądzisz? To ciekawe. "Każda kobieta bez męża jest NIKIM " - noooo tu to mnie rozbawiłaś nieźle, gratulacje. Dzięki za poprawienie humoru na sam wieczór Ogólnie to zaczynam powoli odnosić wrażenie, że to jakaś prowokacja czy co... Bo autorka zniknęła, a beata gada jak jakiś facet. Ciekawy temat mi się trafił ... nie musisz się ze mną zgadzać, tak samo ja ja nie muszę zgadzać się z tobą, każdy patrzy z innego punktu! ... jak poprawiłam ci humor to i ok. w sumie tak mało radości jest w naszym życiu, ale tak właśnie uważam, doświadczyłam tego na własnej skórze ale to już inny temat. To nie jest prowokacja... jestem żywa, a autorka zniknęła ... ciekawe dlaczego? Jak sądzisz? - ale dzisiaj idę już wcześniej spać - spokojnej nocy Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipadopiety.
Beata juz drugi raz idzie spac,a to co ona pisze na innych topikach to też fantastyka.Poczytajcie do poduszki,nikt z nią nie chce gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popłakałam sięęęęęęęęęęęe
beata to dlatego od razu zaszłaś w ciąże 2 razy po 40 roku życia jak tylko poznałaś tego faceta , żeby już ci nie zwiał :-) wydało się wreeszcie autorko walcz o swój spokój i szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipadopiety. Beata juz drugi raz idzie spac,a to co ona pisze na innych topikach to też fantastyka.Poczytajcie do poduszki,nikt z nią nie chce gadać. ... to nie fantastyka tylko samo życie moja droga, a propos a z tobą chcą gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popłakałam sięęęęęęęęęęęe
tak chcą czego doświadczyłaś na wlasnej skorze, gwałtu, bicia, poniżania, wyzwisk ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam sięęęęęęęęęęęe beata to dlatego od razu zaszłaś w ciąże 2 razy po 40 roku życia jak tylko poznałaś tego faceta , żeby już ci nie zwiał wydało się wreeszcie ... no to płacz, jak masz powód ... zaszłam w ciążę w wieku 39 lat i 43 lat - tak bardzo się kochaliśmy a nasze dzieci są owocem naszej miłości! Wszak właśnie z tego tylko powodu dzieci powinny być na świecie, ale jak ktoś taki jak ty rodzi dzieci tylko dlatego, to nic dziwnego, że zostaje sam - gdyż dzieci nie wiążą rodziców węzłem małżeńskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym z tym gnojkiem nie
sama sobie przeczysz beata,idz juz bo czytac sie ciebie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam sięęęęęęęęęęęe tak chcą czego doświadczyłaś na wlasnej skorze, gwałtu, bicia, poniżania, wyzwisk ?/ ... doświadczyłam różnych rzeczy na własnej skórze, ale nie ma w mojej rodzinie takiej patologii o której ty piszesz, ale poniżania doświadczam cały czas, wyzwisk też - tutaj na tym forum! chcesz dowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym z tym gnojkiem nie sama sobie przeczysz beata,idz juz bo czytac sie ciebie nie da ... a czy mogłabym wiedzieć, w czym ja tobie tak bardzo przeszkadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipadopiety.
Poczytajcie wpisy z 08.06.2012 beaty na topiku,,jak wysokiealimenty mogę zasadzic od ojca,,ale pluje tam jadem i na sile chce udowodnic wszystkim,że ma zajebiste zycie rodzinne.Ale tam przynajmniej przyznala sie ,że jest chora.Ile nienawiści w tej kobiecie.Jak zle pisze o bylej wielkiej miłości męza i jego córce poczętej z miłosci z poprzednią zoną.Dobranoc kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipadopiety.
I olejcie ją bo to chora bab ,która nie moż epogodzic się z tym,że jej mąż kocha byłą i dziecko które ma poczete z nia z wielkiej miłośći.OGŁASZAM-NIE KARMIĆ TROLA!!!!!!!!!!!!dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipadopiety. Poczytajcie wpisy z 08.06.2012 beaty na topiku,,jak wysokiealimenty mogę zasadzic od ojca,,ale pluje tam jadem i na sile chce udowodnic wszystkim,że ma zaj**iste zycie rodzinne.Ale tam przynajmniej przyznala sie ,że jest chora.Ile nienawiści w tej kobiecie.Jak zle pisze o bylej wielkiej miłości męza i jego córce poczętej z miłosci z poprzednią zoną.Dobranoc kochani. ... A tobie co to przeszkadza, żal ci d... ściska, że ty tak nie miałaś i nie masz. Teraz drugiej zazdrościsz? I o co tobie kobieto tak na prawdę chodzi? o to że miałabym zejść z tego forum, bo tobie to przeszkadza i tego chcesz? daruj sobie moja droga. Nienawiść i zazdrość, to ja odczuwam cały czas od was! Gdyby tak nie było, to nie było by twojego wpisu, każdy przeszedł by przy tym obojętnie, a ty na wszystkich tematach mnie śledzisz i starasz się mnie pokazać w najgorszym świetle... mało tego sugerujesz innym... aby mnie postrzegali tak, jak ty to im pokazujesz ... manipulantko od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipadopiety. I olejcie ją bo to chora bab ,która nie moż epogodzic się z tym,że jej mąż kocha byłą i dziecko które ma poczete z nia z wielkiej miłośći.OGŁASZAM-NIE KARMIĆ TROLA!!!!!!!!!!!!dobranoc. ... heheh ale dobre, długo nad tym myślałaś, zapewne jesteś byłą bo żal ci cały czas dupe ściska od tego wibratora hehehhehe - :D dobrze, że masz jeszcze poczucie humoru, by myślałam, że już do reszty zgnuśniałaś i zgorzkniałaś :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko posta
Moja rada tak jak poprzedniczek-obserwuj dokładnie męża,dokumenty dzieci ukryj gdzies.Na początek spróbuj porozmawiać, a póżniej to sama zobaczysz.I pamietaj,jestes w Polsce i dzieki bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata ma
meza Araba i nie moze sie z nim rozwiesc stad jej rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może zajmij sie swoimi
Koleżankę zpraszaj do siebie,masz takie prawo.Nic nie piszesz o kwestiach mieszkaniowyc.Czyje to miszkanie i kto ma tytuł prawny do lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może zajmij sie swoimi
Może na poczatek wtaemniczyla byś rodzicow?Może w jakis sposób by ci pomogli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×