Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Gość dfcvdfd
hahah bo co? przecież ty uwielbiasz dzielić ludzi na gorszych( takich, którzy mają inne poglądy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ale masz szczęście przedmiot :D gdybyś był 7 cm niższy to musiałbyś jeździć w foteliku hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@ciekawski glon@ to "oni" robią z tego problem i powód do wstydu. Bo jak już napisane, to że ktoś jest niższy nie znaczy, że gorszy. @ dfcvdfd@ nie wiem o czym piszesz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
teraz nie wiem o czym piszesz? przejrzyj sobie swoje wpisy to może to do ciebie dotrze jak się zachowujesz i jak traktujesz ludzi, mały człowieczku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shagmehard
163 cm:D Biora pod uwage Twoje wymagania w stosunku do kobiet myslalam, ze przypominasz czlonka druzyny plywackiej US:D Teraz rozumiem przeskok na mezczyzn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
shagmehard przecież on nie jest gejem, to że chciałby obciągnąć facetowi z cyckami to nic nie znaczy! przecież shemale mają kobiecą psychikę a to dla niego najważniejsze hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Zakończmy tę dyskusję nie na temat i wróćmy do pierwotnego tematu. Co sądzicie o paniach z penisami? Czy miałabyś ochotę na seks oralny z taką kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ja się dopiero rozkręca, a taki karzełek nie będzie mi mówił kiedy nastąpi koniec tematu 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
nie ma takiego czegoś jak "pani z penisem" nie czujesz jak to kretyński brzmi? :O może masz takie posrane myślenie bo mózg znajduje się za blisko dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@dfcvdfd@ a tak w ogóle to dlaczego nie piszesz ze swojego czarnego nicka?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ale mu
ciśniesz:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
bo nie jestem werą i nie mam czarnego nicku mózgowcu? :D masz tutaj wielu wrogów, nie tylko werę 🖐️ mam leniwy niedzielny wieczór więc mogę cię pognębić trochę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Mam dużo wrogów pewnie, bo nie lubię wulgarnych kobietonów, owłosionych tzipek i oziębłych pań.:( @ciepłe mleko@ to może zaproponuj definicję kobiety proszę? Shemale to kobieta/dziewczyna/panna z penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
a ja nie lubię nadętych, zarozumiały karzełków, którzy nie widzą nic złego w tym jak gnoją innych ale ich to już nie tykać bo jak się coś mu powie to od razu; ograniczone horyzonty, zimna suka, zaścianek itp. 🖐️ Pani z penisem jest ci pewnie potrzeba do tego żeby wypełnić twoje braki w tej sferze? jaki masz rozmiar stopy? 36? gdzie kupujesz buty? na dziele dziecięcym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki przedmiot - kobieta płeć żeńska, różni się od mężczyzny - płeć męska przede wszystkim cechami anatomicznymi - i tutaj zachęcam do poczytania encyklopedii ewentualnie wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
"Kobieta określenie osobnika z rodzaju Homo płci żeńskiej. Kobieta różni się od mężczyzny budową morfologiczną i ANATOMICZNĄ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ale pierdolić konwenanse ja się czuję pod względem psychicznym złotą rybką nieważne, że nie mam łusek, skrzeli i płetw, kogo to obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@dfcvdfd@Pani już się położy spać proszę, bo ciśnienie niebezpiecznie podskoczyło. Niby pani chciałbym podkreślić. Kolejny zakompleksiony twór kobietopodobny. :(🖐️ Na temat albo żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shagmehard
Shemale to facet starajacy sie byc kobieta ale posiadajacy atrybut meski w postaci penisa.I Ty pragniesz tego penisa possac chlopcze.Tombak tez stara sie byc zlotem ale nigdy nim nie bedzie.Serio nie widzisz roznicy?Gdybys przyznal,ze masz zapedy homoseksualne wypadalbys lepiej.W tych okolicznosciach jestes desperatem odrzuconym przez kobiety, obrazajacym je, malym udawaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
hahah karzełku, nie wiem co chcesz osiągnąć udając taką stanowczość ale jesteś przy tym zajebiście zabawny, lecę po prażynki! chcę więcej! :D vera lynn mam nadzieje, należy się gnojkowi 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@ ciepłe mleko@ dziękuję za definicję. Rozumiem już na czym stoję. Aha. A hermafrodytyzm to jaki rodzaj będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×