Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Konkretnie to 178 i jestem bardzo zadowolona ze swojego wzrostu. Przynajmniej mam nogi a nie kacze łapy. :) Jak przedmiot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wezwanie. Juz piszę do swojego chłopa, zeby sie podpisał pod petycją na temat łamania jego praw przeze mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
Dokładnie to jest łamanie praw człowieka! jak on biedny z tobą żyje :( muszę ograniczyć kafe w pracy bo jak mój szef się dowie... chociaż on by mnie poprał bo to normalny facet bez cycków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
To jest łamanie praw człowieka! jak on biedy z tobą żyje :( muszę ograniczyć kafe w pracy bo jak mój szef się dowie... chociaż to normalny facet bez cycków i pewnie poparłby mnie w 100% gdyby nie fakt, że robię to w godzinach pracy hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
2 razy co innego bo za pierwszym razem myślałam, że się nie udało :P żegnam wszystkich, nawet półprodukty w postaci 163cm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nogi to dosyć istotny element kobiety, niestety przez znaczną część waszej populacji lekceważony. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z moich obserwacji wynika, że większość z was uważa, że ma nogi tylko od kostki do pachwiny, resztę można schować przecież w butach i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest tak źle. W sumie nie mam problemów ze stopami, choć przez chodzenie boso się robią nieładne to potem robię naprawę i są ładne jak na stopy, bo stopy same w sobie są fuj. :) A przyczyną halluksów bardzo często jest zbyt często chodzenie w szpilkach - tak to jest, kiedy niska pani chce byc wysoka. Ciekawe czy przedmiot chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfs4
a wy myślcie ze te wasze "panie z penisami" ile mają wzrostu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham tą anielice
Natassia Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
:)🖐️ Natassia Dreams 😍 Widzieliście kiedyś tak zadbaną polską "kobietę"? Bo ja bardzo rzadko.:( I to mnie smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik pupć pięknych TS
temacik warty podniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dziękuję za podniesienie. Cześć Miłośniku pięknych TS.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee4
gadu-99 chuja tam wiesz to że "one" mają penisa nic nie znaczy, przecież kobieta może mieć penisa, ograniczony jesteś :classic_cool: ja jestem myszoskoczkiem np. chuj że nie mam ogona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
gadu-99 Z Tobą nie ma co dyskutować, bo jesteś cham i obrażasz.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Przedmiocie. Czy ty niczego nie rozumiesz?Po coś ta matka natura jednym dała pochwę i macicę a drugim penis i jądra. Kobieta to nie tylko obiekt seksualny,to ktoś tak skonstruowany tak by przyjąć życie nowego człowieka. To czy będzie go w sobie nosić czy nie to już tylko kwestia jej woli,zapatrywań,wyborów .Nie musi ale ma predyspozycje biologiczne. Jak wobec tych znanych wszystkim faktów można nazywać shemale kobietami?Co czyni z nich kobiety?Sztuczne piersi?Te wypełnione botoksem twarze?Penisy zwisające im między nogami? .Z całym szacunkiem do schemale jaki mam do każdego człowieka nie są kobietami.Nie mają cech płciowych przynależnych nam -samicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu-99
Shemale to pełni homoseksualiści którzy chca być "kobietą" przy zachowaniu członka i jąder, oraz w stosunku do swoich partnerów pełnych męskich zachowań w seksie !!! Czyli są to "przebierańcy za kobiety" ! Operacje plastyczne, kosmetyka, szmaty i pozorna zmiana zachowania ! Natomiast mają typowe męskie zachowania seksualne przy współżyciu ! Nie ważne z kim współżyją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
ShemaleLover, co masz na myśli, że Shemale Angel ma porytą psychikę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie Warszawa, :) A Ty gdzie mieszkasz, karle? Chciałabym wiedzieć jakich rejonów unikać żeby oczopląsu się nie nabawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
To nic nie pisz i najlepiej opuść temat. Dziękuję.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfge4gh4et
Coraz wiecej zboczencow na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×