Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Gość dfcvdfd
oj te nędzne próby przywrócenia tematu na prawidłowy tor... jakie to pocieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ciepłe mleko jesteś pewna, że był to facet? według przedmiocika mogla to być kobieta z penisem :classic_cool: spytałaś swojego faceta jak czuje się pod względem psychicznym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ciepłe mleko żeby się czasem nie okazało, że się lesbiczysz :classic_cool: hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... czyli co? następnym razem mam dwa razy przemyśleć zanim zacznę się seksić z możliwe potencjalną kobietą z penisem? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ciepłe mleko no przecież się nabijam :D o ile nie stwierdziłaś silikonu na klacie twojego faceta to myślę, że możesz spać spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@ dfcvdfd@ Proszę.:)🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
ciepłe mleko ale pytanie, które postawiłaś muszę przyznać jest bardzo zastanawiające :D jak wróci mój facet to muszę prześwietlić jego stan psychiczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@dfcvdfd@ miły chciałem być, bo nie wiem za co i dlaczego tak mnie nienawidzisz? Nie wiedziałem, że nie lubisz kwiatów.:( Nie byłem ministrantem. To ja już pójdę naprawdę. Nie chcę złościć. Dobranoc.:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apetyczny chłopaczek. Wydepilowany lepiej niż niejedna z nas. :D Przedmiot już wyciąga bagietę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutururur
ludzki przedmiot zagazowałabym cię w komorze zboczeńcu nieskrobany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszoskoczek
ale wy macie ograniczone myślenie :O jak ktoś uważa inaczej niż wy to jest odrazy zaniedbany, zaściankowy itp? :O gratuluję "zdrowego" toku myślenia 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszoskoczek
tak wy! bo odrazy jak komuś nie podoba się coś co wam się podoba ale ma odmienne zdanie to tutaj cytat żeby nie było, że sobie wymyślam: "to ciemna masa!! która preferuje zaniedbanie i zaściankowość!" mogłabym dać tutaj swoje zdjęcie żeby obalić ten mit ale raczej się powstrzymam 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Myszoskoczko, ale to co napisał ShemaleLover w dużej części prawdą jest niestety. :( Zauważ, że najbardziej jestem piętnowany przez wysokie niby kobiety które szczycą się, że mają owłosione łona i są całe zatłuszczone. Bo taka powinna być naturalna, prawdziwa kobieta.💤 A czy pokażesz swoje zdjęcie prywatnie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak skoczku sroczku i czy myślisz, że urodą dorastasz do ich piękna? wiem, że teraz bedziesz mówiła jaka to jesteś mega fajna - szczerze to wszyscy wątpimy!!! a i nie obchodzi mnie to że jesteś za gruba zapewne śmierdzi Ci z gęby i jesteś zaniedbana - bo to przecież takie obiece i naturalne w Waszym mniemaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszoskoczek
nigdzie nie widzę żebyś był piętnowany przez kobiety które się szczycą tym, że mają owłosione łona, są grube itp. także przestań sobie wymyślać i robić z siebie ofiarę 🖐️ nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszoskoczek
i bardzo kulturalnego masz kompana do rozmowy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej prawie 180 i rów akurat golę. :classic_cool: Do tego wyglądam jak kobieta a nie jak facet z cyckami czyli to tak zwane shemale. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Vera, Ty chyba miałabyś ochotę na panią? Bo przecież gdyby Cię temat nie interesował, to nie zwracałabyś uwagi prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wielką. Całe życie marzyłam o spółkowaniu z facetem z cyckami, którego charakteryzuje kilka kilo silikonu i koński ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 cm to już solidnie dla kobiety. Zwłaszcza, że przy głupich 10 cm szpilach byłabyś równa ze mną. Ale wówczas nie trzeba sie schylać do całowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
Vera w widziałaś tą czekoladową piękność z wielkim czołem ? :classic_cool: szkoda, że "chłopaki" nie skomentowali tego gogusia z wiocha.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berunningupthathill
Ten caly przedmiot to jakis projekt a temat provo.Jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×