Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Gość aniula3411
ja nie rozumiem :O po co się tak kitracie ze swoim gejostwem i zasłaniacie "paniami z penisem" przecież teraz to, że ktoś jest gejem naprawdę na nikim nie robi wrażenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem więcej
mnie bardziej brzydziłby widok faceta i transa w akcji niż dwóch gejów bo zazwyczaj geje są przystojni a taki/taka(?) shemale wygląda strasznie-połączenie penisa i piersi i te twarze,puste,po interwencjach plastycznych,bardzo wulgarne Ani to męskie rysy ani babskie,nie,nie ,nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShemaleLover27.
a tak naprawdę zapewne przemawia przez was zazdrość suki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballykissangel
Buntownik bez powodu masz rację nie ma celu z Tobą dyskusji prowadzić ajem tu tfink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballykissangel
wojewodzki lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballykissangel
ode mnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@ballykissangel@ o co Ci chodzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballykissangel
tzn że nikt jest lepszy ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Cześć Lover :) ha ha, dosadnie to ująłeś.:D Ale czasami wydaje mi się, że rzeczywiście tak jest.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballykissangel
to bede przyciagać same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowy sezon.
hahaha widzisz Lover? z prawdziwymi kobietami się nie zadziera 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowy sezon.
Lover co za upodlenie, pisać z pomarańczki :D a "lizanie rodzyn z dupala" zostawiam tobie bo to ty lubisz takie "rozrywki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
:( Co tu się stało? Hekatomba?:( ShemaleLover chyba zalazłeś niektórym "kobietom" za skórę?💤 Która to użytkowniczka ukrywa się pod pomarańczowym i gnębi nas? Rozumiem, że boli Was to,KOBIETY, że nie podobają nam się kobiety zapuszczone, czytaj otyłe, owłosione cipki i odbyty, wulgarne babochłopy? I mścisz się?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowy sezon.
wy mi się nie podobacie :) nie mam czarnego nicka 🖐️ te "panie" mi zwisają jak penis między ich nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Zazdrosne jesteście czy co? Weźcie się za siebie, a nie.:( A poza tym, jeżeli nie interesuje temat, to po co wchodzicie i czytacie? I tylko dodatkowo się frustrujecie, bo shemalki bardziej kobiece od Was.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jabłkowy sezon. co Ci się w nas nie podoba?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowy sezon.
wasz stosunek do kobiet,mówię o kobietach z żeńskimi genitaliami dla jasności bo z wami to nie wiadomo 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ale mi wyżywanie. Po prostu, wygląda na to, że zazdrościsz shemalkom kobiecości, piersi, pięknego ciała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Frustratko przed okresem.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowy sezon.
czego im zazdroszczę? :D taniego i beznadziejnego chirurga plastycznego? ciekawe ilu obleśnym pedałom musiały obciągnąć, żeby sobie kupić te betonowe cyce i wielkie wary 🖐️ Jednego podludzia już zlikwidowałam ciebie też wykończę. Jak nie przed tym okresem to przed następnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jabłkowy sezon. a mi się wydaje, że chciałabyś odbyć stosunek z ShemaleLoverem i ze mną jednocześnie. I wulgarnie wcisnęłaś się w temat próbując zwrócić na siebie uwagę w typowy babochłopski sposób.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
"podludzia":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowy sezon.
tak marzę o tym 🖐️ idę spać mam nadzieje, że mi się przyśnicie w akcji z betonowymi cyckami i ostrym makijażu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jabłkowy sezon. to nie wahaj się, napisz to. Chciałabyś pewnie, żebyśmy Cię sponiewierali i potraktowali jak nasz zbiornik na spermę pewnie.:) Jednorazowego użytku. Spodobało mi się to określenie. Takie poniżające.:( Dlatego tak rozśmieszyło mnie. A teraz do łóżka spać. Bo nóg rano nie zdążysz ogolić. O vaginie już nie wspominając.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Tutaj coś dla koneserów szczupłych kobiet i małych piersi.:) http:// www .shemale-list.com/video/shemaleidol/6278_04/ ShemaleLover, podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę bardziej was kręcą aniżeli kobiety... te od urodzenia? Pytam, bo mnie to ciekawi... I cześć ludzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Cześć Iskra.:) Mnie kręcą prawdziwe kobiety. Szczupłe ciała, smukłe nogi, piersi, delikatne i subtelne ruchy, seksapil. Osobnik posiadający srom nie musi być od razu kobietą. Tak samo osobnik posiadający penisa nie musi być od razu mężczyzną przecież.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
No i spóźniłem się. Pa Iskra.:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
cyt: Osobnik posiadający srom nie musi być od razu kobietą. Tak samo osobnik posiadający penisa nie musi być od razu mężczyzną przecież. A może być kozą albo baranem?A może amebą.Może być też chomikiem,morświnem.Rybą ludojadem żyjącą w rzekach Amazonii.Z rzeczy nieożywionych może być np piątym kołem u wozu albo sztuczną szczęką .Co tam,szaleć to szaleć. Ale wiesz/ w jednym przyznam ci rację,trafnie się opisałeś: osobnik posiadający penisa nie musi być od razu mężczyzną przecież. Choć raz byłeś szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×