Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot
Robiłeś loda, albo chciałbyś zrobić loda shemalce, Michaił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robienie loda kobiecie shemale nie nie jest heteroseksualną ciągotą. Ok, niech Wam będzie że to kobieta, ale z penisem...tłumaczycie sobie że pobicie to z kobietą która po prostu ma penisa by usprawiedliwić fakt tego że Was ciągnie do obciągania. To są mniej lub bardziej utajone popędy homoseksualne. Mnie nic do gejow tylko po co ta obłuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kobieta z penisem, tylko facet z piersiami. A takie osoby jak ludzki to zwykłe pedałki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naziemny
ojtam ojtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@Vera@ poproszę Cię o opuszczenie tematu, bo wyzywasz i zachowujesz się facet pełen testosteronu, który nie potrafi nad sobą panować. Chcesz się udzielać, to czyń to kulturalnie i tak jak na kobietę przystało. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nawet takich fantazji, by ciągnąć druta. Co nie znaczy że kiedyś może zdarzyć się sytuacja, że zamiast spodziewanej tzipy, wystąpi niespodzianka i dobrze wtedy zachować zimną krew. :D Co nie zmienia faktu że ruchanie mam już z głowy i to na trochę dłużej niż zwykle, bo żeby coś robić muszę go postawić a on nie lubi takich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Pani Lynn już podziękujemy.:(🖐️ I nie złość się Vera, bo złość piękności szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, nazwij mnie jeszcze szmatą, tak jak to zwykle czynisz. Dlatego najgorszą grupą społeczna są zakompleksione karzełki przejawiające skłonności homoseksualne. :O 🖐️ Chrrrr tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, mniejsza z tym, niech Ci będzie kolego że to kobieta. Kobieta z PENISEM. Remis jak wiesz to nie jest element budowy anatomicznej kobiety. I nawet jeżeli ta kobieta ma penisa to chęć obciągniecia go nie jest ciągotą heteroseksualną. Zasłanianie się że to kobieta jest przykrywką i usprawiedliwieniem siebie. Osoba hetero na pewno nie ma ochoty robić loda bez względu na to czy zrobi go kobiecie shemale czy facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naziemny
ale kabinujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
@AgentT@ są różne anomalie genetyczne przecież. A poza tym co z miłością? Nie jest tak, że z miłości jesteśmy w stanie wszystko?:( No ale powiedzcie ludzie, jak tu nie nazywać takiego osobnika--vera lynn--szmatą? Przecież zachowuje się tak jak szmata,a nawet można by powiedzieć, że sama się nią nazywa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita36
Niech wam bedzie że shemale to kobieta z penisem . A widział ktoś mężczyznę z cipką ? Skoro można w jedną stronę to czemu nie w drugą . Albo zupełny odjazd kobieta z penisem zabawia się z mężczyzną z cipką to dopiero był by układ . Natomiast to co przedstawił Roccom to jakaś hybryda - kobieta z penisem a raczej jego namiastką ale bez jąder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki przedmiot, jeśli nie wiesz jak zapytać w prost, to powiem ci że oglądałem film "Grę pozorów" I powiem że w takiej sytuacji, byłbym motzno zakłopotany, ale nie do tego stopnia by zaraz zaciskała mi się pięść. Zdecydowanie wolę relacje czysto męsko damskie. Przynajmniej w czysto seksualnej formie, bo jak zaczyna chodzić o coś więcej, to nie powiem mam z tym poważne problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo "szacunek" drukowane jest już na papierze toaletowym, więc znim zaczniesz go używać, zastanów się czy dla kogokolwiek ma znaczenie Same przestają się szanować, stając się wulgarnymi szmatami, wystawiającymi duupę za browara, wstydząc się dziewictwa jak trądu, chcą za wszelką cenę dorównać zgniliźnie w jakiej pławią się faceci, tylko po to by pokazać że potrafią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałrelka
co ?masz chetke na shemale? idz na taki portal tam siedza czekoladki tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego idąc teraz do pubu, nie wiesz kogo wyrwiesz. Wszyscy zlewają się w jeną aseksualną masę. :O I zamiast erotycznych uniesień, che mi się rzygać. Bo wszystkie dziewczyny, na bank mają penisa 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałrelka
tylko gazeta na tył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borgia po resocjalizacji
Michail-->jestes po 50tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego od jutra zacznę chodzić do biblioteki. {śpioch] Na bank, te szare myszki, czekają tylko na to by ich okulary zaparowały. Tam z pewnością obejdzie się bez niespodzianek. Po za tą że jej tzipka, nie mal z marszu gotowa jest na wbitkę. :P Aż mam gęsią skórkę na samą myśl, posuwaniu się się gdzieś między regałami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałrelka
jej pipka pachnie starsza myszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na to wskazuje Borgia coś tam... :( Ale to nieprawda. :) jestem zdrowo po trzydziestce, z temperamentem dwudziestolatka i o mentalności nastolatka. :) Więcej już nie mogę napisać, bo jak tylko zorientują się że tak naprawdę, bawiłem się w piaskownicy, to nie pozwolą mi tu pisać. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borgia po resocjalizacji
Yhy...a teraz wazne pytanie.Ktora to biblioteka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co że starsze, to od razu inaczej pachną. Są kurrwa tak przygotowane, że aż chce się walić. I nie tylko. Lizanie takiej to czysta przyjemność. Nie wpinasz się w jakąś na zero ściętą fajansiarę, tylko w zadbany trawniczek. Nitz tylko zostawić taką bez tchu :) Widać bardzo jej się podobało. Niechcący dałem jej numer telefonu i chyba wyobraża sobie że tak będzie na stałe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Borgia coś tam :P Widać że skarbonka ostro Ci się gotuje. I ochłoń trochę dziewcze, jestem bowiem tylko erotomanem gawędziarzem i dla własnego dobra, poszukaj przygód z innymi ssakami :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
ShemaleLover27 :) ładna i jaka zadbana. Zero włosów. Ciekawe czy te niby panie takie zadbane? I czy te tzipki, którymi tak się szczycą ogolone tak jak powinny być? Pewnie zaraz będzie, że prawdziwa kobieta nie goli łona i że golenie to dla pedofilów.:D Też chciałem wkleić filmiki z transetkami, ale blokuje.:( Jeżeli masz coś i umiałbyś wkleić, to bardzo chętnie.;) @rita36@ nie widziałem mężczyzny z tzipką. "Albo zupełny odjazd kobieta z penisem zabawia się z mężczyzną z c*pką to dopiero był by układ .":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
chciałam się wypowiedzieć ale z półproduktami podobno płci męskiej o wzroście 163cm nie rozmawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcvdfd
tak ma 163cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
to że jestem niski nie znaczy że gorszy zrozumcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski glon
po co sie przyznałeś teraz cię męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×