Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy robił ktoś tutaj tak zwanego loda pani shemale?

Polecane posty

Gość gytdyt
kobiety shemale sa świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squrwelinni
co ciekawe jeszcze niedawno mianem she-male określano lesbijki i zniewieściałych mężczyzn. Taka 3 płeć kobiecy facet lub chłopczyca. Zoty środek ponoć najlepszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
W Niemczech są shmale i to jakie.Kiedyś sam chciałem na sobie sprawdzić reakcję i wybrałem się do ....Muszę powiedzieć,że do dzisiaj mam jej obraz przed oczami.Noga,biust,piękne włosy,twarz anioła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacz_o_dirty_anal!
Oj w Polsce są shemalki :D nawet kilka sexiłem :) a ich słodkie tyłeczki i pałki :D mniami :D na odlotach sie pojawiają co jakiś czas - sexi i słodka dupka to Shema;le Angelika M. - teraz juz sie nie piuszcza ale swojego czasu.....mrrrrrr! obecnie jest fajna Patrycja w Łodzi!!! jej tyłeczek i lizaczek to słodycz jedyna w swoim rodzaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantha9
A czy ktoś chciałby udac się na maly spacerk z Transką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Chcialbym dowiedziec sie gdzie mozna poznac taka pania schemale , umowic sie , uprawiac sex , itd :) chcialbym z taka kobieta z kutasem stworzyc niezobowiazujacy zwiazek przyjazn oparta na seksie i zaufaniu pomoze mi ktos ?? prosze o odpowiedzi badz kontakt chetnych :) daniel1105@tlen.pl ps transki tez mile widziane :) moge dojechac badz zapraszam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki tam
shemale=jajko niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go23455688
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba rzygnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę!@!!!! wiele razy seksiłem się z shemale'kami - powiem krótko - BOSKOŚĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ! To niesamowite przeżycie. Miałem na początku opory, ale chęć polizania k****ska była silniejsza. Nie czuję nic do facetów, ale takie spotkania są całkiem inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poznam taka z gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelforth
Ja mam chec zrobic loda takiej Pani. Podnieca mnie ta mysl,szkoda ze ciezko spotkac takowa osobe w Łodzi. Pozdrawiam.vegeta-69@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jest jakieś forum lub strona na której można pooglądać polskie shemale i pogadać o tym temacie? brakuje mi amatorów dziewczyn z bonusem z którymi mógłbym dzielić swoje zainteresowania :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie znalezc takie na erisa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shemele facet z cyckami. Pozdrowienia dla tych panów co lubią loda panom robić. Z shemele taka Pani jak z koziej duupy harmonijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robić lodzika pani Shemale jest pyszne , jako facet , facetowi nie wezmę , ale Paniusi Shemale ZAWSZE :) Bondzjin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie zastanawiało jak się do takiej, takiego? kogoś zwracać? W płci kobiecej, męskiej czy może jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy w Polsce można gdzieś spotkać młodą istotę tego typu. Byliśmy zagranicą i tam do nas się dokleił podczas obiadu. Przy drugim spotkaniu mocno wpatrywał się w moją żonę. Spytał mnie dyskretnie o to czy byśmy się nie zabawili z nim. Myślałem że to dziewczyna bo była śliczna lecz odrzekł ze jest taki i chciał by z żoną się zabawić. Spytałem żony uśmiechnęła się i zgodziła. Pomijając szczegóły doszło do seksu miał obszernego więc żona była chepi cała w Skowronkach. Początkowo gdy się rozebrana to oboje byliśmy czerwieni z emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani shemale... facetowi baranie, a nie żadnej pani, pani to kobieta a kobiety mają cipki pederaści zasrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale dalej nie wiem jak się zwracać...do takiego...CZEGOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem shemaljom mam 19. Magda muj k***s 3cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja  M
Robiłam loda i lizałam jej jąderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja  M
spuściła się i miała super smaczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy chcę się kochać z kobietę idę do łazienki robię higienę jak i partnerka i się kochamy ile dusza zapragnie . z facetem wyglądający na kobietę i to naprawdę śliczną , trzeba się przygotować inaczej gdyż do kochania się są dwa penisy , a jak wiadomo natura stworzyła drugą osobę lecz z pochwą która jest przystosowana do penisa i to jest naturalne środowisko dla tych części ciała . O***t jak każdy wie natura stworzyła do innych celów , niestety by tam odbywać nienaturalny stosunek trzeba przygotować się pod względem higieny i to bardzo skutecznie by w miarę stosunek był udany , lecz zawsze istnieje ryzyko zakażenia się . Pochwa to naturalne siedlisko penisa i tam jest jego miejsce . O***t nie posiada łechtaczki gdyż tam ona nie musi być tak stwierdziła natura lub jak kto woli Bóg . Myślę że na tym forum są tylko faceci kochający inaczej , gdyż facet hetero nie jest wstanie podniecić się na widok drugiego penisa , wręcz odwrotnie penis się robi jeszcze mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E R O F L I R T 24 . P L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×