Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

A u mnie mąż do 16 pracował, więc w sumie cały dzień byłam w domu. Za to potem pojechaliśmy w ramach obiado-kolacji do IKEA na klopsiki ;) Chciałam też kupić taką dużą melaminową tacę prostokątną, ale jakiś remont chyba mieli i w ogóle takich nie było na półce (tylko okrągłe) A tak poza tym to lewe ucho mi się zatkało i nic nie pomaga :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieszkam, sa przecudne, a zimy hmm dlugie ale nie sa akurat u nas mrozne w innych czesciach norwegii sa straszniejsze ale u nas zeszla zima byla lzejsza niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mowi po niemiecku , norwesku , angielsku i polsku ale z polskim ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczyny czy kturas z was robila test ciozowy o nazwie procreo ja teraz zrobilam i wyszed negatywny a do @ mam jeszcze 6 dni dodam ze tem mam 37 /1 co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie narzekam , zadnych objawow poza brakiem @, a ja juz poprostu powoli odpuszczam zobacze co bedzie na wizycie , a jaksie nie udalo to zdecydujemy sie na in vitro z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki drogie :) ja dzisiaj troche poleniuchowalam, potem z mezem na zakupy pojechalam, poogladalam ciuchy, pomacalam i poprzymierzalam ale nic nie kupialm, bo stwierdzialm ze to przeciez na jesienn trzeba si juz szykowac :D szukam ladnych skorzanych balerinek bo uwielbiam baleriny, szczegolnie do pracy a potem zrobilam pycha nalesniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi bedzie dobrze. Gdzies czytalam ze dziewczynie dopiero wyszedl test w 9 tyg choc test krwi wyszedl juz W 3 tyg. A jak bylo w pierwszej ciazy? Kiedy sie zorientowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli - kiedyś miałam takie ala skórzane białe balerinki, ale mi się pozdzierały na czubkach (pewnie dlatego, że jak chodzę to często się potykam ;) ), a naleśniki miałam wczoraj... i dziś na śniadanie resztki :) u mnie 18 dc... czekam i wyczekuję... a może i już wysiaduję i coś się wykluje? kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka w pierwszej ciazy bylo odrazu jak sobie postanowilismy ze staramy sie o dziecko chyba w drugim cyklu zaskoczylam a okres mialam do3 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przynioslam dobre ciastka {} {} {} {} {} :D czekoaldowe :D czestujcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc tak się ciastkami obżerać? i to jeszcze w dodatku czekoladowymi? :)))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - nie ma co sobie zalowac, a jak w ciazy bedziemy i bedziemy mialy ciastkowstret przez 9 miesiecy?! korzystaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie.... tylko, że dziś to już nie spalę tych kalorii.... bo mąż już poszedł spać, zmęczony po pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko obawiam się że do rana kalorie odłożą się w postaci tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tam ojj tam :D jak to mowi moja kolezanka: "jedz i niechaj ci w boczki idzie" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi moze tym razem jest odwrotnie :) Elli czekoladowe ciastko chetnie. Choc nie przepadam za slodyczami ale tym mi smaka narobilas :) Sonita nie mierze temp wiec nie umie odpowiedziec na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no zobaczymy , jak bedzie narazie odpuszczam co bedzie to bedzie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no boczków to ja mam aż za nadto :D Przez tydzień jakoś teraz ćwiczyłam trochę, ale już mi się odechciało :P Wystarczą mi codzienne wygibasy przy pracach domowych. Dziś zakładałam sama pokrowiec na materac do łóżka takiego podwójnego.... to dopiero miałam gimnastykę hehe aż się spociłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×