Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

elli - to ja się teraz czuję najtężej z was chyba, bo mam 1,59m i ważę 73kg (10kg na plusie po ciąży) :P raz mi się zdarzyło, że mi ktoś chciał miejsca w tramwaju ustąpić :D:D szkoda, że nie ustępowali jak w ciąży byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
i juz jestem z jedna kreska:-( czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no tak tylko martwie sie w pazdzierniku puknie mi 33i ciezko bedzie zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - przykro mi, ze się nie udało. Ale nowy cykl to nowe szanse i nadzieję. Trzeba być dobrej myśli...:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - nie poddawaj się, trzeba wierzyć ilośka - mi trochę poszło w brzuch, pośladki no i piersi, więc mój też nie narzeka na to ostatnie ;) zresztą sama w sobie nie czuję się jakoś bardzo grubo, gorzej podczas kupowania ubrań :) ale pocieszam się że teraz to zaniżają rozmiarówki na ubraniach (jakieś xs itp.), za to odwrotną sytuację mam w obuwiu, bo noszę 36 a w niektórych modelach i tak mi spadają z nóg, a 35 (o ile w ogóle dostanę gdzieś) to najczęściej są za wąskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - nonono ja w czerwcu skończyłam 34 lata!!! to są w dalszym ciągu starania a moje pierwsze dziecko... Moja bardzo dobra koleżanka urodziła w tym roku swoje pierwsze dziecko w wieku 37lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
oooo juz myslalam ze jestem najstarsza na forum. mam 183cm i waze 85kg. troche czuje sie grubo mam brzuszek a reszte to w piersi poszlo:-) oczywiscie maz jest zadowolony z tego. a moj maz ma 26lat i 187cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa.83 - chyba miało być "zawyżają" rozmiarówki, tzn. jak coś kiedyś było L to teraz jest XL, przynajmniej ja mam takie odczucie a za to pojawiają się rozmiary typu XS, których kiedyś nie widziałam i teraz zamiast asortyment być od S do XL to jest od XS do L :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
to Ci sie udalo sawa sie az rozesmialam:-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam nawiązać do swojego postu, napisanego wcześniej a wyszło jak wyszło :D no ale nie ma co, przynajmniej trochę się pośmiałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilośka - ciekawa ta Twoja szefowa, nagle o ciąży wspomniała, a potem o działalności a jeszcze wczesniej to jej mąż kazał kase za dojazdy od ciebie brać- ewidentnie coś kombinują - tak jak piszą dziewczyny - nie ufałabym jej. Co do działalności gospodarczej w Polsce to się nie znam wiec Ci nie doradzę. macchiato-dzięki za szczegółowe info :) Mam podobną wagę do EVE tyle ze 167 i 46kg na szcsecie az tak bardzo się chudość nie rzuca w oczy bo i mam na czym usiąść i czym oddychać,bo inaczej bym depreche miała :( najgorzej ze jem teraz stale w dodatku i to dużo a waga w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - rozsmieszylas mnie :) tym ze sama ze soba piszesz i ze Ci miejsca chwieli ustapic :D dobre! :D Sawa -moja kolezanka tez ma mala stope, 35 nosi, i zawsze ma takie cudne buty, ze hej! a gdzie kupuje? w sklepie z obuwiem dzieciecym! no ale piekne nosi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................śląskie..... Lolipopa........28..............10..................śląsk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnoslaskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubuskie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląskie ........ dreaminggirl......25............6..................śląskie ..... ilośka85............27............2.................mazowieckie.... enya_30...........30............2.................wielkopolskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzkie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/mazowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie uaktualniam o nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziewczyny czy jesli nie dostane do niedzieli @to mam test powtorzyc? nie mam w sumie jakis objawow chodze sikac czesciej. ja inne mysle ze za szybko by bylo. a tez nie jest powiedziane ze kazda musi miec objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
jedyne co to dol brzucham mnie pobolewa raz mocniej raz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem Kochana... lepiej może już betę? koszt podobny a masz pewność. ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test ale to dwa dni przed terminem -.- słaba druga kreska wychodzi ale już czytałam że to i tak przed okresem głupio że zrobiłam test bo to może być tylko biochemiczne i i tak dostanę okres i nic z tego. Więc teraz grzecznie czekam do terminu i nie robie nic. Mogłoby się w końcu udać, stara się zaczynam robić;/ jak drugie dziecko tyle będziemy majstrować to się chyba nie uda juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda - jaka stara? ehh :D a moze akurat sie udalo ? :D trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nie wiem jak u ciebie ale ja ZAWSZE przed @ chodzę często sikać. W dzień co godzinę a nocy wstaję po 4 razy nawet .Teraz liczyłam,że może się uda bo wyjątkowo często chodziłam a mało piłam no ale wczoraj @ przyszła i sie uspokoiło...nie wiem czym to spowodowane moze macica jakoś uciska jak się obkurcza czy coś. Wiec sikanie to żaden objaw lepiej bete zrobić tak jak dziewczyny piszą qrcze zła jestem bo 3 lekarzy mi mowiło ze teraz na pewno zajdę bo i tarczyca leczona i jajniki 10 m-cy w tym 5 leczenia i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wiecie co dziewczyny tak sobie siedze i mysle ze jesli do niedzieli nie dostane @ zrobie kolejny test. jesli w przyszlym tygodniu nie dostane @ do srody zrobie test. jesli wyjda negatywne a @nadal nie bedzie zrobie badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - widocznie jeszcze nie czas :( ale cierpliwosci, doczekasz sie i Ty i ja i reszta dziewczyn :) agnes - beta najlepiej, bedziesz wiedziec w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli- pewnie masz racje :| kiedyś mi wróżka mowiła ze bede mieć troje dzieci ...ciekawe kiedy jak lata lecą i nawet jednego w drodze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kurcze dol brzucha mnie boli to chyba dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe_87
Lolipopa, myśmy z mężem kiedyś wróżyli sobie z obrączki i obydwojgu wyszło, ze będziemy mieć córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja mialam przed wczorej i wczoraj zawroty glowy i juz wszystko jasne dlaczego tak sie dzialo. wczoraj wieczorem dostalam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Lolipopa, a może Ty trójkę za jednym zamachem bedziesz miała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
cos mi sie wydaje ze kolejny miesiac skazane na siebie bedziemy w pelnym skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w te wozby nie wierze bo zawsze mi wychodzilo ze bede miala 3 synow a mam corke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - moze jeszcze bedziesz miala 3 synow :D agnes - jak zafasolkujemy to mysle ze dalej bedziemy w pelnym skladzie sie wspierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×