Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
kazda by tak chcials ciaza na zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2910
Witajcie dziewczyny, mam pytanko czekam na upragnione 2 kreski :) od kiedy skończył mi sie okres prawie cały czas kochałam się z mężem. Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, piersi są obolałe i mam odruchy wymiotne ale nie wymiotuję. Cykle mam 27 lub 28 dni dziś mija 30 dzień cyklu a okresu nie ma. Zastanawiam się kiedy zrobić test i czy jest jakaś szansa że mogę być w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zrob po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2910
elli, dzisiaj o 4 rano jadę na mazury czy w takim wypadku mogę zrobić test jak wstanę ok 3:30 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2910
elli dzięki mam nadzieję że zobaczę 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - co tak nocami spacerujesz po kafe :D a moze lunatykujesz? :D czesc dziewczynki, jak samopoczucie? u mnie znowu dzien deszczowy i pochmurny, typowy jesienny :( no i juz wrzesien, ale za to za 3 miesiace swieta!! :D kurcze, juz za prezentami pod choinke mozna sie rozgladac haha :D ja bym chciala taki piekny prezencik pod choinke .... serduszko bijace :) Wy pewnie tez :) chociaz mam nadzieje, ze sie uda wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczynki ja od rana na ostatnich zakupach posprzatalam domek pozniej obiadek przyszykuje i byle do 17-tej hihi:-):-):-):-) a jesli chodzi o prezenty to tez bym taki chciala juz wyliczylam dni plodne i bedziemy dzialali z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli jakoś spać po nocach nie mogę, no jesień się zaczyna czas przytulania i wspólnego wylegiwania się pod kocykiem :) też bym chciała taką niespodziankę, ale mam nadzieje, że ten prezencik dostane wczesniej :) i już pod choinkę będę dostawać rzeczy dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto :D nie wiem jak wy ale ja juz na jesien jestem prawie gotowa - zaszalalam dzisiaj i wrocilam z balerinkami ( piekne ;P ), tuniczka i jeansami :D ojj jak ja lubie tak szalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes juz pewnie wskoczyla w sexi bielizne bo maz lada chwila przyjedzie :D ojj juz czuje te zapachy z kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości zapytam bo też nie pamiętam, są tutaj dziewczyny ze stwierdzonymi/leczonymi/itp policystycznymi jajnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że od wczoraj cisza. Chyba wszyscy imprezowali :D A ja się niestety nie dowiedziałam jak to z tą adopcją z Azji było, bo ciocia jednak nie mogła przyjechać. Dziś natomiast czekają mnie 90-te urodziny babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) widzei mprezowo bylo i bedzie :) wszystkie gdzies szaleja, imprezuja ... cisza jak makiem zasial :D milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Powiedzcie czy to jest normalne ze po odstawieniu antykoncepcji okres moze sie skrocic do 2 dni?? Ja juz drugi cykl mam okres 2 dni a wczesniej zawsze mialam 6,7 a nawet 8 dni. Teraz 2 dni brazowego plamienia , 2 dni krwi i koniec. Od odstawienia juz 10 miesiecy i dopiero takie zmiany? I cykle ostatnie 2 to dokladnie 28 dni. Dziwne to jakos. Czy ktoras z was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bulitko ja miałam podobnie i nadal tak mam . W trakcie antykoncepcji miałam 7 dni @ cztery dni krwawienie i trzy dni plamienie. Po odstawieniu tylko dwa cykle miałam 28 dni i jeden dzień plamienie dwa dni krwawienie z czego jestem zadowolona ale potem miałam cykle po 38-40 dni.W trakcie regulowania także @ była przyjazna. Qrcze wczoraj i dzisiaj umieram :( jajniki mnie bola na zmiane i to baaardzo, kto wie czy znowu owulacja nie wystąpi w 8 dc jak kiedyś :/.Dziwne to troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - ja odstawilam tabletki 6 miesiecy temu, pierwsze cykle mialam ksiazkowo, co do dnia, a teraz mam po 35-45 dni, i raczej plamienia niz normalna @ wszystko mi sie rozregulowalo, zaczelam 2 tyg temu brac castagnus, moze pomoze, a jak nie to do ginekologa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny maz pojechal:-( ale bylo fajnie chociaz okres mam. to milo bylo spedzic czas z mezem. juz za nim do niego tesknie. za tydzien tez przyjedzie wtedy mam dni plodne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja jestem 10 miesięcy od odstawienia a mój organizm nadal szaleje, nieregularne @ ponadto gdy go już mam to krótko i delikatny bez wielkeigo bolu jak kiedys przed tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2910
hej. zrobiłam test i wyszły.... DWIE PIĘKNE kreski :) ależ się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
amazing ojjj za tydzien bedzie sie dzialoooooo hihi. marta gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa staralam sie poczytac wasze wczesniejsze watki i napotkalam temat z okresem 2 ndiowym i plamienianiami, ja tez tak mialalm od jakiegos czasu, staramy sie o dzidzie juz 5 lat , jakos dotej pory nie mialam szczescie do lekarzy bo nikt nie kazal robic badan jedynie mnie stymulowali jakimis lekami abym zaszla w ciaze tydzien temu postanowilam isc do endokrynologa bo poczytalam ze takie plamienia i zaniki okresu moga byc przyczyna zle pracujacych hormonow, i trafilam w 10 tke . lekarz powiedzial ze byly to moje stracone lata staran bo hormony mam do bani, i mowil ze przy nich nie moglabym zajsc w ciaze.Wiec mam nadzieje ze moze ,moze teraz sie uda. I apeluje do wszystkich kobitek aby zrobily sobie wszystkie badania hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! u mnie weekend byl pod znakoem lezenia, udalo mi sie rozgonic bol plastrami, masciami i tabletkami. co prawda jeden dzien to przelezalam caly w lozku, bo nie nadawalam sie do wspolpracy, ale juz jest lepiej. dzisiaj znowu do gina, mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepiej. co prawda, w czwartek od rana mialam zle przeczucia ale dzisiaj juz takowych nie mam wiec moze moze ;) co do @ po odstawieniu tab anty to ja tez pierwsze 2-3 mialam ksiazkowo a pozniej to wolna amerykanka. no i wyszlo, ze jajniki zwariowaly i nie mam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktorasz was miala problemy z hormonami i po leczeniu sie udalo? ja mam wysoka prolaktyne dheas tez i jakies podniesione badania 17oh po synacteniewszystko inne w normie 5 lat temu mialam endometrioze i jestem po 3 l;aparoskopiach jajowody drozne tzn wtedy byly drozne nie wiem co jest teraz ale lekarze twierdzo ze nie chca robic kolejnej laparoskopi bo to nie dobrze :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×