Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość zgadzam sieeee
nie zapomnij wieczorem temparatury zmierzyc i sprawdzic jaki masz sluz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zwracam sie z spadaj z naszego forum i to w trybie natychmiastowym sio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 nie przejmuje się :) po prostu ktoś nic sobą nie prezentuje i musi się ukrywać :) dorosła osoba i dojrzała nie piszę takich rzeczy na kogoś, bo potrafi się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
powyzszy wpis skierowany jest do zgadzam sieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieeee
ALE Q CZYM JA NIE PISZE NIE PRAWDE? MOZE TAK NIE JEST ?JAK JEST :D CZY BEDE MIALA NICK NA CZARNO CZY POMARANCZOWO TO BEZ ZNACZENIA JAK MOZNA CALY DZIEN PRZESIADYWAC NA FORUM I TYLKO O JEDNYM Z TAKIM TOKIEM MYSLENIA I PODEJSCIEM DZIEWCZYNO TO DALEKO NIE ZAJDZIESZ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieeee
agnes654 A CO SO CIWEBIE TO TEMP,MIERZY SIE I RANO I WIECZOREM JAKKBY CO NIE POPISALAS SIE:D za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz popcorn przyniesiemy i bedziemy patrzec jak malolaty szaleja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieeee
amazingcrazy no w porówaniu do ciebie to wiem wiecej niz ty na ten temat dziecko drogie idz lepiej do meza czy chlopaka niech ci zrobi dobrze bo widze ze jestes troche znerwicowana a to nie sluzy ani nie sprzyja zajsciu w ciaze zeby ci tak zyl;ki w dupce nie pely czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zgadzam sieeee musze cie zmartwic bo ja nic o temperaturze nie pisalam. nigdy nie mierzylam sobie temp pod kontem owulacji i nie wiem kiedy ja sie mierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki - nie odpisujcie malolatom :) nikt nie chce z nimi rozmawiaci i tu prowokuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieeee
agnes654 a ja cie musze zmartwic ze owulacji sie nie sprawdza poprzez testy owulacyjne tylko poprzez monitoring cyklu:D ZEBY SPRAWDZIC czy faktycznie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znerwicowana? mogę to powiedzieć o Tobie, Ty piszesz nerwowo. Ja jestem całkowicie spokojna, ale Ty chyba masz problem z zajściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
elli to samo sobie teraz pomyslalam. mamy juz swoje tematy a gowniarstwo sie wpierdziela. olac ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
nono ale ja podziekuje za jego rady :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki mozna? nie zwracajcie uwagi na takie wspisy i tyle najlepiej nie odpisywać poprostu ignorowac to sie zamkna ja tez czekam na 2 kreseczki................ i mam nadzieje ze nie długo w koncu zobacze po dlugiej walce jaka toczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
paula30 witamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paula, jak chcesz dolacz do nas, my zawsze otwarte na nowe znajomosci i mile :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzikuje u mnie na dzien dzisiejszy zostaje in vitro jesli wyniki meza sie nie poprawia na tyle zeby mozna bylo zrobic IUI sporo juz przeszlam bólu i cierpienia i powiem wam ze nie zycze tego najgorszemu wrogowi a do tego niestety lata uciekaja:O ale jak widze to chyba nie ma nikogo takiego tutaj co by ten problem dotyczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
we czwartek ide na badanie kontrolne do gin. musi zobaczyc czy torbiel sie powieksza czy sie wchlonela. ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, zecze powodzenia i wytrwalosci :) nie mozna sie zniechecac ! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 tak nie zniechecac sie ,tyle ze kazdy czlowiek ma swoje granice czlowiek walczy ile moze a nadzieja niestety za kazdym razem ,zawodzi to nie jest takie latwe i proste mam nadzieje ze wy tego przezywac nie bedziecie musialy!!!duzo mnie to kosztowalo i kosztuje nerwów pieniedzy leczenia chodz bólu juz mniej bo sie przwyczailam i troche mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - musisz byc silna, maluszek potrzebuje silnej mamy :) :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy idzie mi 31 lat i 4,5 roku staran i walki za soba do tej pory no czy wszystko sie odmieni roznie to bywa jednym sie udaje innym nie mimo walki ale ile tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizm potrafi zaskoczyć może jeszcze Ci się uda, wiem, że Ci ciężko. My staraczki smucimy się, za każdą jedną kreską lub @. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×