Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

witaj Paula nie załamuj się ,uda się i to w najmniej oczekiwanym momencie :) amazing gdzie ty siedziałaś wcześniej i co pisałaś ze sie pomarańcza na Ciebie uwzięła ? :D , Ty niedobra hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipopa - haha :D amazing - my ci powrozymy jak chcesz, zajdziesz w tym roku, mowie - wszystkie pod choinka bedziemy zafasolkowane - tak czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. no mi moze sie udac ale dzieki IUI jesli wogole sie poprawia bo na dzien dzisiejszy moj maz ma ponad 80 % martwych a do tego 2ml plemnikow i moj wrogi sluz zabija plemniki wiec to nie jest tak ze uda sie w najmniej spodziewanym momencie a ja juz jestem po 1 IUI i mam prawie 5 lat walki za soba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ojj zaraz wszyscy zapomna o wrozce. nie ma sie co przejmowac docinkami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko do wróżki, tak z ciekawości bo agnes o niej wspominała. jeszcze drugie forum starań o ciąże, bo na pcozatku nie wiedziałam gdzie mnie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
amaizing teraz wszystko na mnie zwal :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula faktycznie, nie jest to optymistyczne:( ale mimo wszystko 3mamy kciuki ! a co do tych martwych plemników to nie ma jakiś preparatów żeby poprawić ich żywotność? eli- rozbawiłaś mnie haha jeszcze napisz ze masz czarnego kot i czytasz mu spod ogona :D hahaha. Tylko jak się nie spełni to polecać Cie nie będziemy hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. nie niestety na to nie ma leków maz bral witaminy ale to nic nie dalo obecnie bierze innne ale cudów niema a wy ile sie dziewczyny juz staracie? moze bede mogla czas wam w czyms pomóc to walic do mnie jak w dym troche juz przeszlam multum badan .leczenie wizyt w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
musze sie wytlumaczyc ja rowniez we wrozki nie wierze. wczoraj napisalam na jakims topiku dla zabawy. dzisiaj wam tylko napisalam co mi wywrozyla i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze cos w tych wrozkach jest sama nie bylam ale mam znajoma ktora mi 4 lata temu powedziala ze bedziemy sie leczyc z mezem i bedziemy miec blizniaki albo córeczke i cos w tym jest bo narazie sie leczymy jestem po 1 nie udajnej IUI gdzie bralam CLO i lekarz mi powiedzial ze mam sie liczyc z ciaza mnoga ponikad cos w tym jest ale ja bym tam az tak w to nie wnikala bo to nie zalezy od wrózek tylko od przeznaczenia a co bedzie tylko jeden BÓG wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ale marzec ten co bedzie? to Ty musisz juz byc w ciazy i nic niewiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może w marcu zajdzie :D aha nowe dziewczynki ja Was prosze się dopisać do naszej tabelki :D eeeh widze ze coś nam się wykruszyło kilka osób , dobrze,że nowe się pojawiają :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28..............10..................ślą sk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnosl askie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
paula mi wczoraj wywrozyla majowa coreczke i ze mam zrobic badania. wlasnie a propo badan jak juz wspomnialam we czwartek ide do gin i wlasnie chcialam go prosic o skierowania na badania ale nie wiem jakie no krew mocz to wiadomo,ale o jakie jeszcze sie zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 25.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28..............10..................ślą sk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnosl askie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmienilam u siebie na kolejny nieudany cykl a jutro ranomam wizyte u mojego profesorka od podwozia hehehe tak sie zawsze smieje :) pozatym kuruje sie bo chora jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - dobra wrozka jestem, pomarzyc zawsze mozna :D ale tak czuje, ze na swieta bedziemy zafasolkowane, trzeba w to wierzec, a jak sie nie uda to potem bedziemy sie martwic :D ja jestem pozytywnie nastawiona i sobie wyobrazam jak wszystkim mowie na swieta ze w ciazy jestem :D ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli a ja akurat o tym samym myslalam o fasolkowaniu na swieta moze wszystkie pod choinke dostaniemy ten piekny a najpiekniejszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes654 a jak dlugo sie starasz? masz 33 lata? to jestes tylko starsza odemnie o 3 lata fajnei ze nie jestem tu jedyna starucha he ja sie dziewczyny nie wpisuje do tabeki bo nie mam bo co ja sie nie staram nie licze nie mierze itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie nie wiem co myslec bo wczoraj dostalam @ ale mala plamka tylko dzisiaj nic od rana tylko brazowawy sluz juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do was takie pytanko. Bylam wczoraj na usg jamy brzusnej (mam klopot z nerkami) i lekarz ktory je wykonywal stwierdzil ze cos znajduje sie w jamie macicy i kazal isc do gina. okres mi sie spoznia, bola mnie piersi i brzuch jak na okres. czy myslicie ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
paula staram sie ponad dwa lata poronilam raz. mam tez problem bo mam podwojna macice w sumie lekarz nue stwiwrdzil przeciwskaxan na ciaze. wczesniej nie robilam badan raz na tarczyc krew i tyle. dopiero teraz jak na forum czytam i wpisalam sie do tego topiku to zaczelam sie tym interesowac. wczesniej to na chybul trafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes654 rozumiem alle leczysz sie w jakiejs klinice czy u zwyklego ginekologa? bo lekarze od nie plodnosci maja wieksze doswidczenie w tym temacie a robilas badania na przeciw ciala plemnikowe toksopazmoze ?próby wątrobowe? i wogle czy mialas jakies badania hormonalne a partner robi badanie nasienia i jeszcze jedno czy robilas badania na to czy nie macie czasem konfliktu seriologicznego a na poronienie co lekarz stwierdzil cos? moze warto by zasiegnac opinii innego lekarza czasem zmiana pomaga na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
rok temu bylam w klinice nieplodnosci i wlasnie tam rowniez lekarz stwierdzil ze nie ma ptzeciwskazan. poronilam poprostu dostalam jakis zastrzyk wlasnie zeby na przyszlosc nie bylo konfliktu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziekuje. nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy. poprostu stalo sie. ale po tym przezyciu stwierdzilismy z mezem ze chcemy miec dziecko i ciagle sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×