Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

bullitka przestalam bo boje sie ze mi rozreguluje cykle teraz mam 31dniowe i @ w terminie tak mam drugi miesiac. poczekam jak bedzie w listopadzie bo teraz jestem po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za cieple slowa, generalnie nie jest ze mna az tak zle-ciagle mam nadzieje i to chyba nie malą, walczę ;) wczorajszy dzien byl fatalny mimo, iz liczlam sie z tym ze nie zobacze tych dwoch kesek tym razem, ciezko bylo opanowac łzy (byc moze hormony tez szalaly) ale dzis juz mi troche lepiej, nie zamierzam sie poddawac, sprobujemy jeszcze raz, i kolejny... moze kiedys sie uda :) życze Wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - moja kolezanka 6 lat starala sie o dzidzie i nic z tego nie wychodzilo. Nigdy nie uzywala zadnej antykoncepcji. Wkoncu zdecydowali sie na in vitro. Po 2 nieudanych probach powiedziala mi ze sie juz poddaje i ze teraz miala 3 i juz nie bedzie probowac bo chce odpoczac od tego wszystkiego. Pojechala na wakacje do Pl po powrocie po 3 yygodniach zadzwonila mi i powiedziala ze jest w 12 tyg ciazy!!! A jeszcze 3 tyg wczesniej calkiem sie juz poddala. Wiec trzymam za ciebie kciuki aby tobie tez sie udalo Agnes a powiedz jak dlugo bralas castagnus? Mialas jakies skutki uboczne? Ja mam cykle regularne. Dokladnie 27 lub 28 dni. Ja biore castagnus od 6 dni i nie wiem czy to ma z tym zwiazek ale od wczoraj mam zawroty glowy. Najbardziej jak leze w lozku albo jak pochylam glowe w dol. Piersi bola mnie juz od 2 tyg ale to pewnie wina wiesiolka. Moze najlepiej jak przestane wszystko to brac?? Co myslicie? Jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko ból piersi ciążowy jest inny niż ten na @ ,piersi są pełne i ze tak napisze jędrne ! bez stanika zawsze miałam oklapłe a teraz jakby sylikon zawierały tak sterczą haha. Więc kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka nie pamietam ile bralam te tabletki ale nie mialam skutkow ubocznych. wydaje mi sie ze ureguluje mi sie okres dlatego nie biore jz od tygodnia. wydaje mi sie ze co za duzo to nie zdrowo i mimo ze to tylko ziola to jakis wplyw na organizm maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem nowa. ja o dzidzie staram się jakieś 6 mies, narazie bez owocnie, teraz zbliżaja mi się dni płodne mam nadzieje że coś z tego będzie :) oczywiście biorę kw foliowy i dodatkowo castagnus i olej z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa a ktory to juz tydzien? I w ktorym tyg sie zorientowalas? Agnes ja mam okres dostac 23 lub 24. Jak nie bedzie w terminie to bede wiedziala ze to wina castagnus. Choc chyba nie powinno rozlegulowac moich cyklow. Domisia witamy i zapraszamy. W grupie zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam kiedyś castagnus bo lekarz mi kazał żadnych negatywnych objawów nie miałam, teaz znowu go biorę już tydz i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten cykl odpuszczam castagnus. musze sprWdzic jak cykl bedzie wygladal. jesli tyle samo co poprzednie to znowu zaczne go brac. mam nadzieje ze nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes1822 ja pierwszy raz po mies odstawiłam castagnus było ok ale po kilku cyklach problem powrócił dlatego tera zamierzam go brać 90 dni chyba że wcześńiej będzie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe :)! bulitko według bety to miedzy 6-7 tydzien wg ostatniej @ 7 ale ja obstawiam ze 5-6 bo musiałam zajść na tydzien przed @ nie ma innej możliwości ;) A w ogóle to zastanawiam sie jakim cudem zaszłam bo prawie w ogóle nie było przytulan haha :D. Objawy-tylko sutki mnie bolały, piersi zaczeły mnie boleć 3 tyg. temu a tak to nic.Jak poszłam do ginka to z pretensjami ze nie mam @ a to 44dc był beta negatywna ze co do cholerey jest !On mi zaczął truć ze ja w ciaże nie zajde nigdy bo mam ogromną niedowage (45kg 165cm) ze u mnie nic nie pracuje przez to prawidłowo ze w ogole cud ze mam @ bla bla bla i dał skierowanie do .....psychiatry ..... chyba uważał ze mam anoreksje albo nie wiem... a ja zawsze taka drobna byłam :(. Potem zrobił mi usg i mowi ze widzi pęcherzyk i grube endometrium i zebym powtórzyła bete za tydzien.Nie czekałam tygodnia -po 3 dniach test zrobiłam wyszła blada druga kreska :) oczywiscie przez ten pierwszy fałszywie negatywny wynik zaczełam szperac po necie i dowiedziałam sie ze sikaniec wychodzi pozytywny jak są problemy hormonalne w organizmie i nie wierzyłam w tą ciąże -w końcu kolejny raz beta i wyszła pozytywna:) Teraz sie tylko stresuje ;) Do dziewczyn od castagnusa mnie ginekolog kazał go brać (jesli by sie okazało ze nie ciąża) ale bez przerwy powiedział żadnych przerw i za 3 m-ce kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mnie jajnik bolal ale nie wiem czy to wina torbiela czy czegos innego. dziewczyny powiedzcie mi czy w zwyklym laboratorium mozna zbadac nasienie czy tylko w klinikach nieplodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj od rana pobolewa mnie podbrzusze czasem mocniej a czasem leciutko. dzisiaj jest 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie 10dc starania trza zacząć tak bym chciał aby w tym mies się udało, ale daje sobie czas do końca roku jak nic nie wyjdzie to wtedy biorę się za badania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - no to mialas przezycia. Moze w tym raboratorium jakis blad zrobili? Agnes - trzymam kciuki aby sie udalo. Moze ten bol to wlasnie to?? Domisia - wkoncu musi nam sie udac. Juz kilkum z nas tu sie udalo. A Elli powiedziala ze do swiat wszystkie bedziemy ciezarne i juz tak sie zaczelo dziac. Po tych slowach nasze kolezanki z forum zaczely zachodzic w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnrs1822
echh Bulitka a ja juz sie wcale nie nastawiam. ale caly dzien podbrzusze pobolewa. wiadomo ze fajniebyloby zaciazyc do swiat. jak minal wam dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do świat fajnie by było tym bardziej że 17 grudnia mam urodziny, u mnie jakoś powoli dzień mija trochę porządki dzisiaj robiłam, mnie też rano brzuch bolał ale u mnie to za pewne na zbliżającą się owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie leze i mysle ze moze mnie tez ba owulacje tak boli. mam cykle 31dniowe to powinnam miec za dwa dni owulke. chyba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak być mnie też często brzuch bolał na owulacje. jak byłam w sierpniu u ginekologa to wyszło że mam pęcherzyk 19mm to był 10 dc więc teraz też jest 10dc więć myślę że za niedługo będzie owulacja,a cykl mam 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokladnie niewiem kiedy mam owulacje. byc moze i nadchodzi dlatego mnie pobolewa. echhh nie mysle o tym. co bedzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolezanki :) co tam u Was slychac? u mnie nadal bez zmian, ciagle czekam na te wymarzone kreseczki, ale nie trace nadziei :) coraz bardziej marze i pragne utulic malenstwo ... mam nadzieje, ze u Was wszystko w ok :) pogoda szaro-bura, nic tylko spac, brryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitko-tak to była wina lab,teraz mam za free badania ;) agnes- może zainwestuj w testy owulacyjne przynajmniej na jeden cykl i bedziesz wiedzieć czy już czy jeszcze:) eli gdzie ty mieszkasz u mnie ciepło było i słonce ;> wczoraj było fatalnie:/ domisia dzięki ;) a robiłas chociaż jakies badania dla planujących ciaże? bo wypadałoby zeby nie było zaskoczenia potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też bez zmian mąż wrócić dopiero o 22 z pracy mam nadzieję że nie będzie zmęczony może jakieś przytulanie będzie i wkońcu może się uda bardzo bym tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh szkoda ze nie ma jakiś osobistych domowych banków spermy :( zawsze mozna by pobrać i przechować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam żadnych badań, poszłam do lekarza i mówię jej że staramy się o dziecko jakieś 4 mies zbadała mnie i zrobiła usg i wyszło że pęcherzyk miał 19 mm. i powiedziała że jak nie będzie wychodziło to żeby mąż zbadał nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipopa dobrze piszesz. hehe. za poltora tygodnia maz idzie na urlop trzytygodniowy. moze akurat cos sie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×