Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Jak cudnie sie rozmowa rozkrecila :). Mnie juz piersi przestaja bolec. Za 6 dni mam dostac okres. I nowa nadzieja choc przestaje w to juz wierzyc ze kiedys cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes będzie szalenstwo ! a jakie bedą przy urlopie dzieciaki ruchliwe ! :) domisia co lekarz to inne podejscie:/ powinna cie zalecic badanie na toxpoplazmoze,cytomegalie różyczke i zawsze tsh dają dla świętego spokoju,żeby nie było przykrych niespodzianek w trakcie ciązy. a co do TSH -dzisiaj trafiłam do nowej endokrynolog takiej z wieloma tytułami i się dowiedziałam ciekawych rzeczy jest to gówno prawda,że tsh w ciąży ma być bliskie 1 i ze są poronienia przy wyższym albo w ogole w ciąże zajść nie można- poronienia na tle tsh nie istnieją, stwierdziła ze pełno chodzi patologi ciężarnej po ulicy mającej wysokie tsh i donoszą ,urodzą bez problemów.Co najwyżej ma to wpływ na płód ze może urodzić sie z niedoczynnością, ale nie jest to nigdzie udowodnione. Nic nie podziałało na mnie bardziej uspokajająco niż te wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozkręciła się rozmowa :) będzie dobrze do końca roku każda z nas będzie w ciąży trzeba w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolezanki ktore ostatnio pozachodzily w ciaze beda mialy chlopcow, i to juz ktorystam chlopak w drodze wsrod znajomych, zadnych dziewczynek, i tak jedna babcia mojej kumpeli powiedziala, ze skoro sami chlopcy sie rodza, to znak, i ze natura wie co robi i szykuje sie do wojny, wiec chlopakow potrzeba bedzie .... dziwna teoria, ale kto wie co bedzie faktycznie za kilkanascie lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he u mnie wręcz przeciwnie tych których znam i mają dzieci albo są w ciąży wszyscy mają dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes moze pęcherz przeziębiłaś albo masz zimno :>z zimna sie często chodzi jak sie obkurczają naczynia czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli ciekawa teoria choc mam nadzieje ze ta sie nie spelni. A mnie juz calkiem piersi przestaly bolec. Ahh ja chyba nigdy w ta ciaze nie zajde :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka nie zalamuj sie jestesmy przeciez w takiej samej sytuacji. wrzuc na loooz. za bardzo sie moze spinasz. ja juz nie mysle o zaplodnieniu uwolnilam mozg:-)od tego tematu. pisze co u mnie jest bo chce sie poprostu wygadac moze poradzic itp. a tak wogole to kolejny dzien podbrzusze mnie boli. a dzisiaj popoludnie to sobie spalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pisze tak wczesnie bo spac nie moge :-( maz pojechal. od wczoraj wieczora strasznie boli mniepodbrzusze wzielam nospe ale nic nie pomoglo. chodze zgieta prawie ze w pol. dzisiaj jesli mi sie uda dostac to do lekarza pojde. jestem zdenerwowana bo niewiem czemu mnie tak nagle bol zlapal i nie przestaje bolec. :-(:-(:-( a wogole to.sie przy okazji pochwale dzisiaj mam urodziny i II rocznice slubu. swietowac bede za tydzien jak moj maz wroci i zaczyna trzy tygodnie urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, no i rocznicy też :) Obyś jak najszybciej dostała się do lekarza i żeby wszystko było ok. Bardzo przykro się robi czytając przez co musisz przechodzić :-/ 3maj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wszystkiego naj naj naj :) oby wszystkie marzenia sie spelnily. Ja mam nadzieje ze ten bol to jest wlasnie twoje male zyczenie. Idz do lekarza i daj znac . Sawa a ty jak sie czujesz? Dziewczyny powiedzcie czy przez castugnas mogla sie wsxystko poprzestawiac? Tzn niby to sa ziola na zmniejszenie dolegliwosci przed @. A mi sie nadilily. Jutro lub pojutrze mam dostac okres. Nigdy nie mialam napiecia przedmiesiaczkowego. A w sobote myslalam ze meza rozniose bo zapomnial wziasc smieci jak wychodzil z domu. Zaczelam krzyczec, plakac i sama siebie nie poznalam . Maz byl w szoku. Z dziwnym wyrazem twarzy pyta :" a tobie co sie stalo?" i to wszystko by za 15 minut siedziec jakby nigdy nic. Dziwne to jak na mnie. Piersi mnie raz bola a raz nie. Jajniki mnie tez bola, najbardziej lewy by za chwile przestac . Nie mialam takich dolegliwosci przed castagnus. Czy to mozliwe ze to przez nie? Jak mi sie cykl wydluzy to chyba sie juz calkiem zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Bullitka. dzisiaj ide do lekarza na 14-ta. zrobilam test ale negatywny wyszedl. co do tabletek to moja siostra je brala i tez miala nerwy ciagle rozdrazniona byla. i przestala je brac i jej nastroje wrocily do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a moze za wczesnie na test? Kiedy masz dostac @? Napisz zaraz jak wrocisz od lekarza. Co do castagnus to zobacze jak dalej bede sie zachowywac. Jutro lub pojutrze mam dostac @ wiec jak nie dostane to znaczy ze to przez nie sie rozlehulowalo. Tylko nie wiem przy przerywac kuracje, dopieo pol opakowania wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 19dc a @mam dostac za dwa tygodnie. a podbrzusze strasznie boli. szczescie ze akurat dzisiaj odwolala pacjentka wizyte to na jej miejsce mi sue udalo. a dzisiaj kupilam gazete i prEczytalam horoskop az sie geba mi usmiechnela. nie wierze zabardzo w horoskopy ale milo mi sie zrobilo: pary ktore od dawna staraja sie o potomka moga z optymizmem spojrzec w przyszlosc. prawdopodobne ze wasze marzenie wkoncu sie spelni. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - hehe no to faktycznie horoskop przecudowny :))) bullitka - ogólnie czuję się taka... "rozmęmłana", jak za dużo chodzę, schylam się lub za szybko wstaję to czuje jak mi wszystko się przewraca w żołądku :D no i ciągle czuję w ramionach takie coś... jakbym się nadźwigała. Ale fakt faktem, że dziś mam po raz pierwszy lepszy dzień tzn. mam ochotę coś robić w domu a nie tylko snuć się po mieszkaniu albo leżeć. Zrobiłam rano gar rosołu z makaronem, zrobiłam ziemniaki pure i czekają do usmażenia roladki z piersi kurczaka z ogórkiem kiszonym i czerwoną papryką :D Jeszcze jakaś surówka... albo i dwie tzn. surówka i chyba fasolka szparagowa na ciepło. I powiem szczerze, że chodziło mi po głowie jeszcze upieczenie ciasta drożdżowego z kruszonką hehe Normalnie jakbym dziś jakiegoś motorka dostała :) Może to dlatego że kończy się ten I trymestr. Za tydzień mam umówione usg, więc liczę że wszystko już teraz będzie z górki i okey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, u mnie 15dc oczywiście już zaczynam miewać różne objawy ale przestałam je kojażyć z ciążą bo przecię zwariować by można było, co ma być to będzie daje na luz:) ja zażywam castagnus i żadnych negatywnych skutków nie widzę ale każdy organizm inaczej reaguje na tabletki, za to dzięki wiesiołkowi mam śluzu pod dostatkiem i zaczełam mieć ochotę na przytulanie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam w przychodni i pisze do was. strasznie sie denerwuje. robilsm test i przed wyjscie spojrzalam na niego i wydaje mi sie ze sa dwie kreseczki chociaz ta testowa strasznie blada. rety troche jestem podekscytowana bo w takim dniu jakby mnie spotkalo takie szczescie to bedzie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuję ze Bulitka i agnes zostaną mamusiami :) I oczywiście agnes tego Ci życze w dniu urodzin i zwłaszcza na druga rocznicę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny lekarz nie potwierdzil i nie wykluczyl ciazy. przepisal duphaston przez 10dni mam brac i dodtakowo mam brac tabletki dla kobiet w ciazy ja kupilam vita mineral specjalne. jak nie dostane @ to mam przyjsc na usg. okres mam miec planowo za dwa tygodnie. podbrzusze nadal boli. lolipopa dziekuje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej-zależy od sprzętu, ale skoro nie potwierdził lekarz ani nie zaprzeczył to możliwe ze widział pęcherzyk albo coś np wyjątkowo grube endometrium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×