Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Byłam u gina i powiedział, że wyniki są ok, ale żebym doszła do siebie po tej grypie żołądkowej i dopiero od następnych badań krwi przyjrzy się im bardziej. A w ogóle to ja już nie wiem który to tydzień ciąży bo myślałam że 8 lub 9 a lekarz mi wpisał do karty ciąży, że 11 więc już zgłupiałam. Ostatnią @ miałam 7 sierpnia (a z usg wychodziło że owulacja opóźniła się o tydzień), ale może następnym razem się coś dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny alez tu cisza. wlasnie skonczyla mi sie @. i kolejny miesiac staran. mam nadzieje ze tym razem ze szczesliwym zakonczeniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) tak sobie siedzie i sobie mysle, ze zazdroszcze juz tym zafasolkowanym :) ale macie suuuper :) u mnie pogoda juz typowo jesienna, a ja mam katar ze ho ho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli rozumiem cie doskonale. tez juz bym chciala byc zafasolkowana. umbie tez pogoda jesienna codziennie pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Lolipopa - gratuluje :) Wlasnie dzis wrocilam z Polski. I wiecie co, nie chcieli mnie wposcic do samolotu bo baba sie przyczepila ze mam za wielki bagaz podreczny!!!! Kazali mi wkladac miedzy takie metalowe pregi chude!! I kazali mi zaplacic 275 zl za nadbagaz kiedy torba wazyla 7.5 kg no i ja chcialam zaplacic ale siostra juz weszla do samolotu i miala moj portfel. I poprosilam te stiuardese zeby wziela moj portfel od siostry to im zaplace a ona mowi ze nie bo mam lepiej se pilnowac bagazu!!!! A z ta sama walizka lecialam do pl i nie bylo problemu!!! I ona mi mowi ze nie polece a ja ze musze a ona ze nie!!! Prawie sie tam rozplakalam i wtedy w ostatniej chwili moglam wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! U mnie tez paskudna pogoda ze az sie nie chce wychodzic z domu. Ja tez mam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda. Z moich obserwacji wynika ze wczoraj mialam owulacje :) Na szczescie po tych moich ostatnich przezyciach wszystko wrocilo do normy i mozemy dalej starac sie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bullitka to "przygodę" miałaś heh ;) najważniejsze, że w końcu cię wpuścili :) w zeszłym roku moja kuzynka jak wracała do siebie, to też jej kazali dopłacać za nadbagaż i to właśnie całkiem sporą sumkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest 12 dzien po IUI i czuje, ze to malpisko przyjdzie :( brzuch mnie pobolewa jak na @, duphaston jeszcze biore bo kazal brac do jutra a w sobote test ale chyba nie bede musiala go robic :/ planowalam sie nie przejmowac ewentualnym niepowodzeniem, ale raczej mi sie nie uda ehhh... pozostaje mi gratulowac szczesciarom i cieszyc sie Waszym szczesciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska to wspolczuje atmosfery w pracy :(. Idz na zwolnienie i ciagnij jak najdluzej Ajj te lotniska. Widze ze wszedzie tak samo. A ja mam pytanie do dziewczyn co biora oeparol. Odkad zaczelam go brac moj mezus marudzi ze w srodku mam jakby ktos mi wlal szklanke wody. Ze tak mokro ze on nic nie czuje. Na zewnatrz nic mi nie wylatuje tylko ze w srodku za duzo sluzu. Kazal mi przestac go brac. Czy wy tez tak macie czy tylko na mnie tak dziala? A druga rzecz to kupilam sobie castagnus. Czy mige go zaczac brac kiedykolwiek czy musze od ktoregos dnia cyklu?? Bo w ulotce nic o tym nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaczelam brac w dniu kiedy go kupilam nie patrzalam czy to poczatek cyklu czy srodek. kiedys juz bylo pisane o tym i wyszlo ze nie ma.znaczenia.kiedy go zaczac brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to ja juz zaczne od jutra. Bo pisze zeby brac rano. A powiedz zmienilo sie cos u ciebie? Ile juz bierzesz? A olej z wieciolka tez czy tylko castagnus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nic sie nie zmienilo no tylko ze cykle mam nadzieje sie ureguluja bo juz drugi mam 30dniowy. a tak to nic. nic innego nie biore. a i castagnusa juz tez nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisze juz od rana bo dzis testowalam, a raczej testowac mialam ;) dziwna rzecz sie stala... zrobilam test i... nie bylo zadnej kreski ;) chyba cos z testem nie tak podeszlam do tego na luzie i sie bardzo zdziwilam kiedy okazalo sie, ze wyniku brak moze to jakis znak? ;) dzis kupie nastepny i jutro zatestuje ;) ta sytuacja mnie rozbawila ;) brzuch mnie od 3 dni delikatnie boli jak na @ wiec nie spodziewam sie cudu ale iskierka nadziei (chyba) nigdy nie gaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu kup sobie pre-test on jest naprawdę dobry i tani w aptece babka mi poradziła bo inne dopiero ciaże wykryły jej w 2miesiącu:) Sawo no faktycznie coś za mało zelaza, ciekawe co ci powie nastepnym razem :) bedzie oke! Bulitka a jakimi liniami leciałaś? bo wizzair wprowadził zmiany ze musi być mini mini bagaż podręczny za ten co dotychczas był normalny trzeba płacić 10e. Mało ze tanie linie lotnicze nie są tanie to ździerają na bagażu Wczoraj odebrałam wyniki i wiecie co, ciąża to lekarstwo na wszystko ! nawet tsh mi się unormowało , progesteron i beta rosną książkowo i jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - super, że hormony ci się uregulowały :) A ja niby ciągle się czuję przemęczona, ale już nie tak bardzo jak wcześniej :) Następny gorący okres czeka mnie na przełomie miesięcy, bo mam drugie usg, badania krwi, wizytę u endo i u gina. kinia - no to trzymam kciuki za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa ja natomiast jestem tak pełna życia i energii jak nigdy - nie mam kompletnie najmniejszych oznak ciąży (odpukać ;) )no po za tym ze piersi mnie tak strasznie bolą ze mam ochotę je uciąć ! ;) Powiedz mi jakie badania ci lekarz zlecił? wolałabym je już teraz zrobić bo i tak za 1,5 tyg mam wizytę zamiast płacić mu po dwa razy bez wyników a potem z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak: -morfologia krwi (leukocyty, erytrocyty, hemoglobina, hematokryt, MCV, MCH, MCHC, płytki krwi, RDW-CV, PDW, MPV, P-LCR, neutrofile, limfocyty, monocyty, eozynofile, bazofile, neutrofile (%), limfocyty (%), monocyty, eozynofile, bazofile (%)) -glukoza -HBs (ale podobno nie trzeba było) -anty HCV -toxoplazmoza, przeciwciała w kl. IgM -nie miałam cytomegalii i różyczki bo już je przechodziłam i miałam wyniki z poprzedniej ciąży - grupa krwi (tak samo miałam z poprzedniej ciąży) - TSH -badanie ogóle moczu No to chyba wszystko co miałam robione póki co... Aha... jeszcze te badania weneryczne WR (hiv, kiła itp.) i na ostatniej wizycie mi cytologię robił, ale na wyniki się czeka 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Lolipopa - wlasnie wizzair lecialam. Tylko ze ja kupilam bilet jeszcze przed tymi zmianami z bagazem. Moja torba wazyla 7.5 kg a mogla 10 tylko ze nie chciala sie zmiescic do tego co sie sprawdza sie torby. Na szczescie juz po :) A mnie ciagle piersi bola. Juz ponad 2 tyg. Po zewnetrznej stronie i jak chodze to jest strasznie irytujace. Nie wiem moze to wina tego oeparol? Bo nigdy tak nie mialam. Nawet przed @. W ciazy raczej nie jestem bo nic innego mi nie dolega tylko te piersi a w te dni bylam akurat w pl. Aaa a moj mezus zlamal reke!!! I to jeszcze prawa!! Gips na 6 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sawa a tą glukoze miałaś z obciążeniem czy bez? eeeh znowu sie trzeba kłuć :P Bulitko wizzair juz kombinuje jak może, przesiadłam sie na Ryanaira jednak 200 zł na bilecie w jedną strone i 200 w drugą to duuużo,przeżyje ze nie wygodnie iw ogole ale normalny bagaż przynajmniej i oby dolecieć.Ale i tak nigdy nie zmienię zdania ze najlepiej samochodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - a skad latasz? Od nas lata tylko wizzair. Najlepsze polaczenie jest. Z Eindhoven w Holandi do Katowice-Pyrzowice . Z ryanair lecialam do Rzymu i faktycznie nie bylo problemu. Jedynie co to wlasnie nie za wygodnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robilam dzis rano test o nazwie "Kindertest" ;) no coż... jakby sie nie nazywal... wyszedl negatywny teraz pozostaje mi czekac na @ jak do piatku nie przyjdzie to skorzstam z pre-testu Lolipopy ;) dzis mam 32dc, no to czekam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitko ja zawsze luton - pyrzowice a teraz bardzo mi sie opłaca bristol-pyrzowice do bristolu mam bliżej no i tansze bilety :) Tate mam w Holandii i sprawdzałam mu ryanaira ale nie z eindhoven juz nie pamietam skąd :| Kiniu no ja miałam pozytywny test i to lekko widoczną kreske w 43dc no ale ja naturalnie byłam zapłodniona, nie wiem jak to jest po iui.Będzie dobrze! W ogóle zadzwoniłam do lab. z reklamacją - będąc już w ciąży beta wyszła negatywna zrobiłam po 10 dniach bete w innym lab i nie możliwe zeby w przeciągu 10 dni beta skoczyła mi z nie ciąży na ciąże 6 tydzien. Oczywiście kierownik lab zaczął wymyślać takie rzeczy ze beta jest nawet markerem nowotworowym byle nie przyznać zaniedbania lab. a zapłaciłam 60zł za te badania!W konsekwencji miałam ze free ponowne badania gdzie wszystko wyszło okey i jestem zaproszona na kolejną kontrole też za free :)Ale to mi nie zwróci nerwów ze czekając na ciąże dowiaduje sie ze jej nie ma z czego jest mi smutno a potem dowiaduje się po 5 dniach u ginekologa ze ciąża jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - glukozę miałam bez obciążenia, z obciążeniem się robi obowiązkowo jakoś w połowie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa a jakie mialas objawy? Dziewczyny co tak cicho?? :( wszystkie jestescie zajete staraniem sie?? Mi w tym miesiacu znowu przepadlo :(. Wlasnie sie dowiedzialam ze moja kuzynka jest w ciazy. Slub brala na poczatku czerwca . Mi juz za miesiac stuknie roczek i roczek staran i nadal nic :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rzeczywiscie cisza jak makiem zasial. my za tydzien mamy rocznice II i tez nic ale sie nie poddajemy. przestalam brac castagnus. jestem po @. dzisiaj mam 14dc. a tak poza tym to wszystko po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie rewelacji nie ma :( małpica wczoraj przybyła :/ chcialam do tego podejsc na luzie ale emocje wziely górę... :( nie jest lekko (5 lat staran!) do tego mam wrazenie, ze nikt mnie nie rozumie dzis juz mi ciut lepiej, za tydz do lekarza i podejscie do II IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia niestety nigdy nie mialam IUI i nie wiem co czujesz ale 5lat staran to naprawde dlugo i wspolczuje Ci. my z mezem w listopadzie jedziemy do kliniki INVICTA maz przebada nasienie i wizyte u lekarza zaliczymy jestem ciekawa co z.tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko- piersi mam do dnia dzisiejszego pełniejsze i bardzo bolą - poza tym zero objawów :) jak sie dowiedziałam to mi sie brzuch wciągnął i czułam taki dziwny ale to pewnie bardziej objaw ze strony psychicznej ze coś w nim rośnie niż faktyczny ;) to już 7tc i dalej nic :) (odpukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a czemu przestalas brac castagnus? 90 dni juz skonczylas czy jakis inny powod? Kinia przykro mi. 5 lat to dlugo. Podziwiam cie ze tak sie dobrze trzymasz i nie poddajesz Lolipopa - to dobrze ze nie nie masz innych objawow. Obys w calej ciazy tak dobrze sie czula :) Ja tez mam juz 2 tydzien bol piersi i sa takie pelniejsze. Najgozej jest jak schodze ze schodow. Pozatym boli mnie brzuch tak jak na okres. Wydaje mi sie ze okres przyjdzie szybciej choc termin mam dopiero 23. Wydaje mi sie ze to moze przez ten wiesiolek. Nigdy wczesniej mnie piersi nie bolaly a odkad biore tego wiesiolka to czuje je caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×