Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

agnes moze nie było zbyt widoczne, nie chciała cie smucic ale nie chciała wyciagac pochopnie wniosków, mnie mój gin w 4tc widział pęcherzyk i powiedział zeby powtórzyc bete po czym dodał ze dostane okres niebawem bo to pewnie pęcherzyk powietrza okresu nie dostałam a beta wyszła bardzo wysoka . A ten twój lekarz to taki troche marny o ile ciagle to ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzisiaj usg robil mi inny lekarz. podbrzusze nadal mnie boli. echhh martwie sie ze to nie bedzie ciaza i znowu rozczarowanie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes idz na bete to napewno wszystko sie wyjasni. Ja trzymam za ciebie kciuki :). Bez powodu cie brzuch nie boli. Zrob bete bo tez sie denerwuje Lolipopa oj ja ja bym chciala zostac mamusia tak jak mowisz :). No ale niestety, dzis lub jutro dostane okres. Czuje juz wszystkie objawy. Boli mnie brzuch , krzyz , ciagnie mnie w pochwie. Wszystko tak jak na okres. Dzis 27 dc wiec na bank dostane okres dzis lub jutro. W te dni bylam akurat w Polsce a przed tym tez malo bylo przytulania wiec nie mozliwe abym byla w ciazy. Jesli okres mi sie spozni to znaczy ze castagnus mi cos poprzestawial. Ale raczej dostane w terminie bo wszystko mnie boli wlasnie tak jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka poczekam jeszcze do @ nie bede sie teraz tym zamartwiac. to tylko dwa tygodnie. dziwne troche ze lekarz nic nie powiedzial. echh. musze zajac sie czyms innym pranie porobie i troche domek posprzatam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a wytzymasz??? To jeszcze cale 2 tygodnie!!! Moze dla lekarza jest jeszcze za wczesnie zeby cos zobaczyc a beta powinna ci juz wykazac jesli nie bedzie tak jak w laboratorium u lolipopy. Daleko masz laboratorium?? Po co tyle czekac i sie martwic.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no własnie bulitko :D eh te laboratoria, agnes leć na bete pewnie jest jakiś pęcherzyk a mówiłas przecież ze robilaś test i widziałas jasna kreske to moze to coś znaczy ? ja bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niewiem czy to druga kreska czy od tej pierwszej sie rozlalo.:-\. a ja moze niepotrzebnie wmawiam. a lekarz nawet pecherzyka by nie widzial? a przeciez mialam okres normalnie? dzisiaj jest 20dc. tyle niepewnosci. dam rade poczekam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 690
Witam, mam pewien problem. Zaczne od poczatku Cykle mam ok 25-26 dni, 13dc i 15dc kochalam sie z mezem oczywiscie do konca.19 dc poszlam do lazienki i na paperze toalet, zobaczylam sluz zabarwonu krwia nie bylo jej duze , tylko widoczna na papierze na bieliznie nic. I nastepnego dnia to samo. Trwalo to tylko dwa dni. Czy mozliwe ze bylo to plameinie implantacyjne czy raczej okoloowulacyjne? Wiem ze najlepiej zaczekac to nastepnej miesiaczki ale same wiecie jaki to jest stres. Bardzo prosze was o odpowiedz Moze ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 690
Halo jest tu ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka - powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Może potem któraś z dziewczyn się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 690
chyba mi nikt juz nie odpowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes mogłaś zrobić zdjęcie i nam wstawić :) Ewelinko raczej plamienie owulacyjne implantacyjne byś miała po 12-14 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 690
ale owulacja tak pozno jak mam cykle 25 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - powiem ci szczerze, że jakoś nie wydaje mi się żeby ta druga kreska się rozmazała od pierwszej... w testach które ja robiłam to one są dosyć sporo od siebie oddalone. A może powtórz test jutro rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie do @ mam jeszcze 7 dni a od soboty mnie bolalo podbrzusze i lewy jajnik w czoraj mialam zgage a dzis cos te cycuch daja znaki jakies dziwne i wc troszke wiecej chodze no i zmeczona jestem a w czoraj zrobilam test po poludniu wyszlo ze nie jestem boze za wczesniej pomocy a owszem sa starania na drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca jesli test wyszedl negatywny to moze te objawy sa przed @. powtorz test w dniu spodziewanej @. chyba ze nie wytrzymasz to idz na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! u mnie dzisiaj niestety skonczyl sie nastepny cykl bo dostałam @. Miałam dostac 25 a tu nagle jakąś godzinę temu patrze ze cos sie zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nigdy tak nie mialam wiedz to jest dziwne dla mnie w niedziele i w poniedzialek i dzis mialam taki bialy śluz na bieliznie czyli mokro nawet jak sie podcieralam i dzisiaj tez mnie moli prawy jajnik a MOZE TO OWULACJA TYLKO JA MIALAM @ OSTATNIA 30 WRZESNIA I TRWALA 4 DNI I NIE BYLA OPFITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w piatek sobote i niedziele mocny sluz. a okres ostatni 4 pazdziernika ktory trwal 6dni. od niedzieli podbrzusze mnie boli. test robilam i niewiem czy sa dwie kreski czy nie slabo widac. to idz na bete to bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca piszesz,że już byłaś w ciąży to wiesz jakie miałaś objawy i kiedy wystąpiły :) Te objawy które posiadasz na chwile obecną są raczej w 6tc(zgaga,sikanie) a ty jesteś na 7 dni przed @ więc nie są ciążowe :)jajnik odczuwasz to prędzej bym pomyślała,że ci się owulacja przesunęła no ale biały śluz to raczej owulacyjny nie jest. Najlepiej zrób bete i będziesz wiedziec:) aczkolwiek ja zaczęłam 9 tc i objawów nie mam żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ KAZDA CIAZA JEST INNA MI OKREZ SPOZNIAL SIE 3 MIESIACE A JAK ZROBILAM TEST TO BYLAM JUZ W 5 TYGODNIU I ZADNYCH OBJAWOW NIE MIALAM DODAM MOZE ZE MAM pcos wiedz dlatego pytam nieraz czytam ze sluz sie nie pokazal i dziewczyny zachodza w ciaze nie biore juz kolo miesiaca wisiolka moze dlatego mi sie owulacja przesunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z mezem i test powtorze jak wroci czyli w sobote rano. wiec dziewczyny w sobote rano odklejcie sie od mezow i mocno trzymac kciuki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Agnes - jak dzis sie czujesz? Ja bym na twoim miejscu poszla na bete i juz bysmy wiedzialy od razu :). Wyszla ci druga blada kreska tak?? Wiec test sie napewno nie myli!!! W druga strone moze sie mylic ale jak kreske pokazalo no to napewno jestes w ciazy!!! Raczej nie mozliwe zeby sie rozmazalo!!! No bo jak??? A ja nadal czekam na okres. Wczoraj nie przyszedl wiec napewno dzis. Choc brzuch przestal bolec. Tylko od czasu do czasu jajnik zaboli. Piersi nadal bola i jak sie przyjzec to takie zylki mi wyskoczyly. Oj ten castagnus musial mi bardzo namieszac :(. Teraz chyba zaluje ze go wzielam. Zawsze mialam cykle 28 lub 27 dni. Dzis jest 28 dzien. Jak mi wydluzyl cykle to sie wsciekne :(. Elli - a co u ciebie?? Dawno cie nie bylo??? Mam nadzieje ze zafasolkowalas i to jest powod twojej nieobecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj czuje sie lepiej troche glowa mnie boli. w nocy obudzil mnie mocny bol podbrzusza. dzisiaj spalam do 12-tej. szok. z badaniami i testem poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×