Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewczyny masakra ale mnie glowa boli pulsuje mormalnie pol dnia. i.strasznie mi niedobrze. rety oszaleje zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki-tu znowu ja ;) zaczynamy nowe starania przez IUI, dzis ide do gin (11dc), nie wiem czy damy rade bo 14 dc wypdnie w niedziele - nie wiem czy szanowny pan gin bedzie mial czas i ochote pracowac w weekend tym razem bez stymulcji clo bo jego zdaniem trzeba dac odpoczc jajnikom tzrymajcie kciuki agnes - ja sie wczoraj obudzialm z bolem glowy, chyba jesien daje znac o sobie, i koniecznie zrob test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Agnes - jak sie dzis czujesz? Kinia - powodzenia A u mnie okresu brak. Piersi strasznie bola. Dla formalnosci zrobilam rano test ale negatywny. Nawet cien cienia drugiej kreski. Teraz sie juz bardzo zmartwilam bo tem castagnus mi niezle namieszal :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulitka
a jak brałas castagnus? rozregulował ci wszystko po 3m-cach braniach ?dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj czuje sie dobrze. znowu dlugo spalam teraz kawke pije. cos mi sie wydaje ze ciazy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ze nie. Dopiero pol pierwszego opakowania. 1 cykl z castagnus. Okres mialam zawsze co 27 lub 28 dni. Dzis jest 29 i nic. Chyba ze dzis dostane. Wczoraj mnie tak brzuch rozbolal ze juz myslalam ze ta @ przyjdzie i zalozylam podpaske ale nie ma. Piersi mnie bola choc nigdy nie bolaly. A ciazy brak bo robilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starczki tu zapraszam
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=46a41623933ab9853ef07ab37b91b6679984d09a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitko:D możesz mieć tak jak ja :P 2 tygodnie po terminie słaba druga kreska :) Mogłas sie pomylic ze owulka była wtedy kiedy myślałaś ;)zawsze jak sie nie pomyśli to jest się w ciąży :) Zmykam do ginka- pierwsze usg oby było serduszko ,boje się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz sie wyjasnilo. Okres przyszedl. Dzis, jeden dzien pozniej wiec wszystko w normie. Juz dawno nie mialam takiego obfitego. Lolipopa i jak po usg ?? Widzialas malenstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitko widziałam szczęscie z pikającym serduchem,az sie popłakałam jedynie coś z łożyskiem jest nie tak jakby nieszczelne było i musze brać końską dawkę luteiny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes u mnie ok. Ja wiedzialam ze nie jestem w ciazy bo nie bylo duzo przytulania. Juz zaczynam sie przyzwyczajac ze nigdy nie zajde w ciaze. A co u ciebie?? Jak samopoczucie?? I jak brzuch?? Lolipopa - najwazniejsze ze z dzidzia wszystko ok. Tak sie ciesze :). A lozysko dojdzie do siebie napewno . Bedzie dobrze kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka u mnie tez ok. czuje sie dobrze nic juz mnie nie boli. dzisiaj wraca maz i zaczyna trzy tygodnie urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka bo tak sobie mysle ze lekarz cos by wspomnial przeciez. bo dzisiaj jest 23dc. okres mialam normalnie. a ten test to chyba nie sa dwie kreski. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Agnes ale moze jeszcze za szybko aby lekarz cos zobaczyl. Moze dopiero 2 lub 3 tydzien lub bylo zagniezdzenie sie zarodka. Wiec nie ma szans zeby lekarz tak szybko zobaczyl. Mialas dzis robic 2 test. Co wyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale nie chciałam się zbytnio nakręcać. do okresu został mi równy tydzień, jakoś od 3 dni miewam bóle prawego jajnika wczoraj był tak silny, że myślałam że to wyrostek ale trochę poczytałam i wykluczyałm to,ale dalej nie wiem od czego mnie tak bolał dodam że nigdy nie miałm czegoś takiego, oprócz tego bólu mam jeszcze ból pleców, często chodzę do toalety i czasami jest mi nie dobrze, czasem myśle że to ciąża daje o sobie już znaki ale z drugiej strony boję się jakiego kolwiek rozczarowania, test zrobie najwcześniej 4 listopada nie będe popadała w paranoję ale bardzo chciałabym zobaczyć 2 kreski....a co tam u was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć bulitko ! co tam u Ciebie? agnes- jak zyjesz? Domisiu te objawy co masz- częste sikanie, zajawki na nudności to nie są objawy ciąży zwłaszcza tydzien przed terminem(no chyba,że zaszłaś w ciąże jeszcze przed miesiączką poprzednią) - jeszcze zrozumiałabym takie coś prędzej 3 tyg. po bo to objawy występujące w 6tc! Niepotrzebnie się nakręcasz to ci nie pomoże. Jak już będziesz w ciąży to zobaczysz ze te objawy które miałaś przed każdą @ były zupełnie inne niż te które masz w ciąży. Ból jajnika- możliwe,że właśnie zarodek wędruje ci do macicy i może boleć. Mnie jajnik bolał tak,że prawie mdlałam ale niestety okazało sie ze miałam cyste która z dnia na dzien sobie urosła. Sorry,że sprowadzam Ci na ziemie ale robie to dla twojego dobra,lepiej żebyś się mile zaskoczyła niż niemile rozczarowała zapewne kolejny raz. Dziewczyny nie doszukujcie się przed okresem objawów ciąży z 6 czy 7 jej tygodnia będzie wam ciężej jak przyjdzie @- wiem po sobie jak to było.Przestańcie najlepiej liczyć kiedy macie dni płodne,kiedy ma wystąpić kolejna@ a zajdziecie i to migiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że te "objawy" które rekomo mam występują w póżniejszych tyg ciązy, dlatego nie mam zamiaru robić testu przed @. zrobie test 4 albo 5 listopada, mam nadzieje że ten ból to nc poważnego bo teraz to już mnie prawie nie boli. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domisia - lolipopa ma racje. Wiem ze to trudne bo kazda z nas czeka na te 2 kreseczki. Lolipopa - u mnie nie za dobrze. W piatek zrobilam mezowi awanture o nic znowu. Prawie caly weekend przeplakalam. Tak bardzo tesknie za moim tata. 4 listopada bedzie 6 miesiecy jak odszedl. W srode jade do Pl na wszystkich swietych do taty. Ja tak bardzo za nim tesknie ze az mnie rozrywa od srodka. Wczoraj ogladalam jego zdjecia jak byl zdrowy , usmiechniety jak caluje mnie w czolo na moim weselu. Jak to strasznie boli!!!! Mam zal do wszystkich, do lekarzy, do Boga do samej siebie ze tak szybko odszedl!!! Za szybko!!! Coraz czesciej lapie sie na tym ze chcialabym isc do niego ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusia_26
witam czy moge sie do was dolaczyc. A wiec mam 24 dc w 15 dc cyklu mialam owulacje kochalismy sie z mezem w ten dzien dwa razy. Wczoraj i przedwczoraj mialam bardzo delikatne plamienia z bolem podbrzusza i jajnikami nudnosci ale bez wymiotow piersi sie powiekszyly i widac na nich zyle dzisiaj po objedzie myslalam ze zwymiotuje. Brzuch mam wzdety i spalabym caly dzien. Do @ musze czekac d6 soboty. Czy miala ktoras z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitko biedna ty :( Pamiętaj,że jemu tam jest lepiej na pewno i jego misja na ziemi sie zakończyła-nie miałabys wpływu na to i tak.Byłam kiedys na wykładzie gdzie babka mówiła,że po śmierci jak kogoś opłakuemy to niestety nie pomagamy mu żeby odszedł do lepszego świat tylko cały czas tkwi na ziemi i nie może iść za tym "białym światłem".Teraz możesz pomóc tacie modlitwą zapaleniem świeczki czy znicza. :) I nie myśl absolutnie ze chcesz do niego ! Nie pora jeszcze. Ten okres listopadowy zmusza do refleksji i niestety jest przygnębiający :( Witaj pikusia przeczytaj to co napisałam do domisi i weź sobie do serca :) agnes hop hop gdzie jesteś ?:>Czyżbyś świętowała dwie kreseczki ?:D To forum coś umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę dziś na drugie USG. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. W zasadzie to liczę na to, że to usg będzie tym prenatalnym (tym co ma wykazać ewentualne nieprawidłowości), bo coś mi poprzednio lekarz namieszał w tygodniach ciąży i już sama nie wiem w którym jestem a je się robi podobno po 12tc. Na dodatek moja mama pojechała dziś na pogrzeb i nie mam z kim dziecka zostawić, ale szczęście w nieszczęściu, że mój tata pracuje w tym samym budynku co Luxmed jest, więc ustaliłam z nim że wyjdzie na chwilę na przerwę i popilnuje mi małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... u mnie biało mroźno aż nic się nie chce, tak sobie przespałam te moje niby objawy i dzisiaj już powoli zaczynam odczuwać bóle na okres eh co ma być to będzie, a tak po za tym to od 5 nie śpie pies mnie obudził że chce iść na dwór do tego głowa mnie potwornie bolała masakra jakaś dzisiaj... trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×