Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotko - no ale dobrze, ze trafila na dobrego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziewczynki cieszyc sie z weekendu :) jak dobrze, ze jutro sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli ja nic nie robie czekam. oczekujaca wlasnie czy robilas wczesniej bete? bo jak czytalam twoje posty to takie.nie obraz sie naciagane ksiazkowe byly te objawy. oczywiscie moge sie mylic i zycze ci ciazy ale lepiej sie upewnic. zrobilabym jak wczesniej pisalam. Kinder i Ines napisze poprostu Wsztstko sie moze zdazyc :-):-) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz przejrzalam posty i Oczekujaca zadnych badan nie zrobilas co lekarz ci zlecil ani bety ani morfologii dlaczego ??? i ciagle narzekaz ze ci zle. moze tak bardzo chcesz dziecka ze te objawy sobie wmawiasz hmmmmmm. jest takie cos jak syndrom ciazy urojonej. tylko sie nie obrazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness naprawdę miałam takie objawy ale może nie wierzysz zresztą poczekam na okres i zobaczymy bo już brak siły mi na wszystko i kolejne rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes robiłam morfologie i bete w zeszły piątek i morfologie ok a beta wskazuje na ciaze3 tygodniowa zrobiłam wczoraj znowu będę i wyszła normą więc o co chodzi?skoro zdrową jestem i nie mam żadnych torbie zapalen to co jest?i wiem że nie wmawiam sobie bo nie da się zgagi się zrobić samemu czy latać do łazienki co godzinę albo częściej albo sutki są cenniejsze i nie mogę się dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca tylko bez netwow. skad mialysmy wiedziec o badaniach skoro o wynikach nic nie pisalas. ile bete masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineskaa44444
Dorotka2013 dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inessska przeciez wszystko sie moze zdazyc nawet takie szybkie zaplodnienie. ale musisz poczekac z tydxien aby test zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness bete w zeszły piątek miałam50 a wczoraj mialam2;9 więc co o tym myślisz?nie denerwuje się ale poprostu jestem zła na lekarke za to jak mi mówiła a inaczej w karcie mi napisała ,teraz nie wiem brać te leki wogóle czy czekać do @ ,jeszcze koleżanka mówiła że jej znajoma była w ciąży chociaż o tym nie wiedziała,lekarz nie stwierdził ciąży a ona brała antybiotyki na grypę i poronila w 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mialas wczoraj 209??? no wg bety ciaza beta jest rowniez podwyzszona nesli ma sie problemy z hormonami. na twoim miejscu w pon zrobilabym jeszcze raz bete i poszla do innego lekarza i to szybko. i przede wszystkim nie bralabym zadnych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness bete wczoraj miałam 2,9 wiec nie wiem o co chodzi,ale jesli mam hormony to sama gin powinna mi dac skierowanie na badanie a ona kazala te leki brac i luteine pod jezyk chociaz nie wiem po co skoro cykle mam regularne wybiore sie do innego lekarza albo pojde prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj oczekujaca 2,9to niestety nie ma ciazy. mialas podwyzszona no ale niestety spadla i to znacznie. norma dla bardzo wczesnej ciazy zaczyna sie od 5,3. Przykro mi bardzo. w takim przypadku lekarka sie nie myli. bierz leki i stosuj sie do jej wskazowek. beta byla podwyzszona bo masz zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness ale lekarka powinna mnie o tym powiadomić a ona nic ,dam sobie spokój już poczekam do początku marca i zobaczymy co będzie czy będzie @ czy nie ,jak mozesz to wytlumacz mi po co luteine mi przepisala jak cykle mam prawidlowe?bo juz glupia z tym jestyem i teraz juz nie bede myslec o dziecku tylko jak sie uda to dobrze a jak nie to trzeba sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze maz juz spi ja ogladam film i jesc mi sie zachcialo na kanapke z pomidorkiem. niestety pomidorka brak. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina jest na wywolanie okresu. skoro teraz ci sie spoznia to dlatego ci dala. masz zaburzenia jakies. za bardzo stresujesz. wymioty zle samopoczucie rowniez sa wywolane przez nerwy stres. pisalas ze masz zle relacje z tesciowa byc moze tu jest problem netwow i stresow. czasami takie codzienne klotnie burza nasz wewnetrzny stan nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. a moze namowisz meza na wyjazd weekendowy gdzies gdzie bedziecie tylko sami bez tesciowej. zrelaksujesz sie odpoczniesz psychicznie. iii przestan myslec o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szalejecie na tym forum, nie nadążam czytać:) ja tak samo jak ellio czytam po kilka razy żeby załapać każdą historię naszej koleżanki i się nie pogubić. oczekująca nie nakręcaj się tak, powiem Ci jak ze mną było-ja przez długi czas myślałam, że jestem w ciąży. Miałam poranne mdłości, częste oddawanie moczu, bóle w podbrzuszu.... już była przekonana, że jestem w ciąży i się rozczarowałam. Okazało się, że przyczyną moich dolegliwości jest stres spowodowany budową domu i wszystkim z tym związanym i duże ilości kawy:( czasami trzeba na to inaczej spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)) Weekend :) jak ja sie ciesze :). A mi znowu plamienia sie pojawily. Jeden dzien bez i znowu. To juz dzis rowny tydzien. Agnes - a ty jak dlugo mialas te plamienia? Bolal cie wogole brzuch?? Oczekujaca - bedzie dobrze. Wszystkie bylysmy takie nakrecone i w kazdym cyklu bylysmy w ciazy, przynajmniej tak nam sie wydawalo. Ale jak juz rok mija to entuzjazm tez mija i w kazdej z poczatkujacej widzimy same siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) oczekujaca - agnes ma chyba racje, beta wyszla wyzsza przez zaburzenia hormonalne, jezeli badania i lekarz nie potwierdzaja ciazy to znaczy ze jej nie ma, czasami przez zaburzenia hormonalne powiekszaja sie piersi, lub bola, lub mamy inne objawy miesiaczkowe lub ciazowe :) a luteine przypisuje sie na wywolanie @ albo na podtrzymanie ciazy albo na plamienia albo na wyzszy progesteron - ja dostalam i na wywolanie i na plamienia ktore mam spowodowane wyzszym progesteronem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka ja mialam tylko 4dni zadnego bolu nic. po 4dniach koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) może macie rację teraz nie będę myśleć o ciąży i dziecku ,a wy jak dostawalyscie luteine to bracie od połowy cyklu czy jak?mi kazała od połowy cyklu wziasc narazie muszę jeszcze badanie zrobić na hormony tarczyce sprawdzić czy są w normie,teraz sexik ma być przyjemnością a nie tylko po to aby zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - ja luteine mam brac od 16 dnia cyklu, mam dlugie cykle, badan nie robilam zadnych, ale ostatnio mialam plamienia prawie 2 tygodnie, @ normalnej nie mialam, i lekarz dal mi luteine, zeby plamien nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja juz mam 7 dzien i tez zero bolu. Moze tez luteina jest nam potrzebna?? Oczekujaca - i tak trzymaj. Sex ma byc przyjemnoscia. I to nie jest tak ze masz wogole nie myslec o dziecku. Oczywiscie ze masz myslec. My wszystkie myslimy bo jak by tak nie bylo to nas tez tu by nie bylo. Musimy sie wxpierac w staraniach. Nam bardziej chodzi o to ze jak lekarz i beda i test sikany mowia ze nie jestes w ciazy to sie nie oklamuj ze jednak jestes a wszystko inne sie myli. Elli - i jak pomaga ci ta luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - tak, dostalam prawdziwa @ po odstawieniu, wiec bede mogla normalnie zaczac sie starac w tym miesiacu, mam nadzieje tylko, ze owulka bedzie :) no i w drugiej polowie cyklu luteine wezme to mam nadzieje, ze plamien nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - oby ci pomogla i w nastepnym miesiacu bedziemy swietowac twoje 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - nie dziekuje zeby nie zapeszyc :) a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - ja jak juz pisalam to mam od tygodnia okres chyba ale bez bolu brzucha i takie bardziej plamienia niz okres. W 10 dniu cyklu mam isc do lekarza i wtedy zobaczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - moze masz to samo co ja, plamienia zamiast okresu :) lekarz stwierdzil, ze to niedomoga lutealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×