Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Iloska - a moze los uratuje cie od pracy i zajdziesz w ciaze :D kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no ma 28 lat, ale trzeba sie brać bo chciałąbym mieć parkę, a tak poza tym trzeba się brać póki ma jeszcze cierpliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dzisiaj jestem egzemplarzem do zabicia. przewialo mi korzonki i normalnie z bolu mam ochote wyc, a ze dzisiaj ostatni dzien miesiaca to w pracy byc musze:( no ale moze uda mi sie wczesniej wyjsc i polozyc sie bo chyba umre:( elli-- rosyjski, bo po pierwsze dla technicznych to jest dosc wazny jezyk, a po drugie pol mojej rodziny jest stamtad wiec wypadalo by sie umiec z nimi plynnie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) o jejku, co Was tak dopadlo ze kazda zle sie czuje ? a u mnie strasznie leje, jak z cebra :( wpadlam na chwilke przed praca, zobaczyc co sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
hej dziewczyny u mnie jeszcze troszkę i 12 tydzień a co najlepsze byłam na usg i co sie okazuje 2 bijące serca normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
nie wiem jak to sie stało jak byłam na 1 usg ciocia powiedziała mi że są dwa pęcherzyki ale jeden jest pusty i sie wchłonie a w drugi było bicie serca. teraz jak byłam na usg ciocia się uśmiała i powiedziała wiesz co masz dwa serduszka a nie jedno mówię jej no wiem moje i dziecka a ona nie nie nie dwa nosisz pod swoim sercem ;d i to był i jest dla mnie ogromny szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloska85
asiulka wielkie gratulacje!!!! hehe udało Ci się :) W Warszawie nawet ładna pogoda, ale pracować się nie chce jak pomyślę że jeszcze 7 godzin i weekend :D My nadal staramy się bardzo bardzo :) Dziewczny co wy takie chorowitki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Laski:) Ja już mam trochę lepszy humor ale też mam kaca ;-)) Asiulka gratulacje:D zazdroszcze też bym chciala dwoje naraz:) to dbaj o siebie jeszcze bardziej!!!! a my ten baby comp chyba kupimy, wiecie my co miesiąc odkładamy kasę więc to nie jest jakiś straszny problem- jakby nie było mnie na to stać to bym się w ogóle nie zaczynała starać o dziecko ;-) Bo z czegoś trzeba je wychować a nie chce żeby czegoś mu brakowało. Ilośka ta Twoja Szefowa jest beznadziejna, jakie masz wykształcenie? łatwo Ci będzie coś znaleźć? Umowa na czas nieokreslony to luksus w tych czasach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloska-- ja nie mam pojecia co i jak i gdzie mi sie stalo w ten kregoslup, ale doslownie chodze jak polamana:( w pracy doszli do wniosku, ze wygladam jakbym cala noc nie spala. ciesze sie, ze dzisaj kochany piateczek jest i 2 dni bede mogla uskutecznic lezakowanie. zwlaszcza, ze wczoraj zrobilismy pierogi, wiec obiad na 2 dni mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wrocilam z zakupow kurcze ale ludzi dzisiaj w sklepach. nogi w kostkach mi spuchly. okres jakby go nie byli. troche dil brzucha pobolewa u glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Asiulko gratuluje! dwa szczęścia za jednym zamachem - super:) Sawa-żyje, reakcja mojego była cudowna hihihi :) Macchiato jak korzonki to tylko na twardym trzeba spać..więc koc i podłoga :(,ale pomaga. Ja już po @ i zaczynając od dzisiaj co 2 dni działamy :). Miłego weekendu Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) ja tez juz po pracy :) i nareszcie weekend :D szkoda ze u mnie deszczowy i zimy dzien :( u a was jak tam? Lolipopa- jak torebeczka? nosisz zachwycona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska ja od poniedzialku zaczynam prace w szkole, narazie tylko przygotowania do rozpoczecia roku szkolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - gratulacje! :))) agnes - nie strasz mnie że tylu ludzi w sklepach, bo ja dziś mam w planach jeszcze zakupy, a potem ogarnianie mieszkania, bo jutro mam gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
moze u ciebie sawa nie bedzie tyle hehe. jutra maz przyjezdza i dzisiaj ciasto upieklam a jutro pyszny obiadek Robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - co tam pichcisz? jakie ciasto zrobilas? pochwal sie bo szukam natchnienia, moze tez cos upieke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a zrobil salatke z kurczakiem papryka jajkiem kukurydza z sosem czosnkowym zupe ogorkowa biszkopt przekladany masa z galaretka i polewa czekoladowa i jutro mielone ziemnaki i surowka z pora w sumie normalne rzeczy ale jakopowiada moj co w tej delegacji je to az mu sie chce domowego obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - a jak robisz surówkę z pora? Tak miałam jechać na zakupy, ale znowu mnie brzuch rozbolał (wtedy rano jakoś się samo rozeszło) i w końcu rozwolnieniem się skończyło. Mąż z całą lista zakupów pojechał do sklepu i jeszcze potem zadzwonił, że kolega się z nim umówił jak wróci. A tu czekają naczynia do umycia i wannę przydałoby się odświeżyć, no i jutro goście będą. Dobrze chociaż, że córka poszła spać a ja miałam w domu stoperan i na szczęście już mi trochę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - bidulka - zamiast cieszyc sie weekendem to i chora i sprzatac musi :D a u mnie dalej leje, nic tylko pod kocyk z mezem i film poogladac :D a potem kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
surowka z pora por kroje na plasterki albo jakos drobno sol pieprz dodaje ogorka kiszonego z 2-3sztuki i majonezu troche. i juz. taka szybka ale do dan miesnych smaczna. ja leze i ogladam film na polsacie smiechowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma takie idealne cykle, ze juz sobie drugi raz zaplanowali dziecko i wlasnie sie dowiedzialam, ze jest w ciazy, cykle ma co do dnia i dni plodne zawsze idealne - ojjj jak ja bym tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×