Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka ja poki co nic zadnych tabletek nie zamierzam brac. poczekam zobacze co bedzie w nastepnym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nic nie bede brala . Zobacze co lekarz powie. Mi sie wydaje ze to przez ten castagnus. Przed nim nie mialam takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja tez plamienia po castagnusie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja dziś leniwie się cały dzień leze to przez ta @ hehe bo zawsze mam zacxhcianki i lenia :)nic więcej. Dziś 3 dc i wzięłam clo ale żadnych skutków ubocznych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dawno nie miałam takiej ostrej @ może nie aż tak ostrej jak zdziwiona jestem brakiem jakiegokolwiek bólu i bardzo mnie to cieszy ale martwią duże skrzepy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - moglysmy nie brak . Zamiast pomoc to tylko zaszkodzil. A teraz nie wiadomo co Dorotka - to tylko sie cieszyc ze brzucho nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to tak jak my w sumie dopiero się podnioslam bo coś smacznego by zjadł :) spalam ostro hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka my teraz film na tvn obejrzymy. jesc chyba juz nie bede. ale ktoz to wie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki koleżanka napomknela mi o czym takim jak Conceive plus ona stosowała jak byli w Irlandii i tam chodzili do lekarza bo planowali dziecko i żeby do Polski wrócić już w ciąży, to podobno jest żel taki co przedłuża życie plemników w środku już i pomaga w zaplodnieniu i dotarciu plemników i tam coś jeszcze zaraz poszukam w necie bo podobno u nas tego nie kupi w aptece normalnej tylko internetowej,jak poczytać coś więcej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja juz raczej nie wierze w zadne wspomagacze. ale jesli ktos uwaza ze im pomoga to niech probuje. :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - ja tez slyszalam o takim zelu, ale my chyba mamy problem z czyms innym, plemniki podejrzewam ze docieraja gdzie trzeba, tylko nie maja do czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest bardzo dobry przy niedroznosc,chodzi w nim głównie o przedłużenie ich żywotności ja to się nie znam też raczej próbować nie będę bo co do plemników mojego to wątpliwości nie mam :) facet nie pali,wogóle nie pije,zdrowo w miarę je i rusza się lyka vitotal dla mężczyzn więc nic od niego już nie wymagam tylko za siebie muszę się wziąć i zrezygnować z slodkiego całkowicie i wieprza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam pewien problem otóż wczoraj i przed wczoraj był sexik i wogóle nie myślałam o dziecku tyle że było sucho i trochę mi obtarlo i mojemu również wy też tak macie ?szczęśliwa mężatką też pisała o tym problemie kiedyś .dorotko czytałam też o tym zelu co pisales wczoraj ale może to naciągania jest różne były opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oo jak mnie brzuch boli :(. Chyba dzis przyjdzie prawdziwy okres. W sumie to p czasie ale co z tym okresem co mam juz tydzien czasu?? I jak tu nie zglupiec?? Oczekujaca - pewnie ze moze tak byc. Moze nie bylas wystarczajaco podniecona i z tad ta suchosc? Dorotka - te rozne wspomagacze moga tylko zaszkodzic a nie pomoc tak jak nam po castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki to masowac brzuszki jak bolą :) i rozleniwiac się hehe bo dziś niedziela. Akurat castagnus a ten żel to wielka różnica bo to nie lek żaden poza tym co tam z wspomagaczy ja nic stosować zamiaru nie mam :) tylko wskazówki lekarza i natura to będzie najlepsze u mnie 4 dzień cyklu i chyba @ się już powoli kończy no przynajmniej na to wskazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam bardzo podniecona i nie wiem czemu czasami zdarzają się taka sucho po @ a teraz to nie wiem poczekam do następnego cyklu i zobaczymy,a może to przez antybiotyk i leki jakie mam przepisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca sucho bo nie ma dni plodnych po pierwsze a po drugie jak kobieta nie jest podniecona czyli tak naprawdę nie ma ochoty na seks to sucho i nic nie zrobisz ale jak masz ogólnie problem ze sluzem czy to w takie dni czy nawet jak się podniecasz i brak to może zastosuj jakiś lubrykant nawilzajacy np żel , tyle ich do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzisiaj nic nie robie, odpoczywam :) maz obiadek zrobil, pomyl wszystko po obiedzie a ja mam luz :) no prawie luz bo muffinki upieklam :) ostatnio staram sie nie myslec o zafasolkowaniu, takie myslenie chyba zle na mnie dziala, bo odkad troche odpuscilam to mniej zestresowana jestem i bardziej usmiechnieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj spalam do 11-tej. sniadanie o 15-tej a obiado-kolacje o 19-tej. nie mam nastroju na noc dzisiaj. Zle mi ismutasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness a czemu ci smutno?ją byłam troszkę u rodziców i teraz siedzę z mężem i oglądamy skoki a poza tym to zimno na dworze i ciągle sexik mi się marzy może akurat coś będzie dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca nie wiem czemu jakis dzien mam taki. a Ty nie mysl o dziecku uprawiajac sex bo nic z tego nie bedzie. a sex stanie sie mechaniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - uszka do gory :) wiosna idzie, wszystko bedzie budzic sie do zycia, sloneczko swiecic bedzie, nowe plany, nadzieje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness nie myślę o dziecku narazie poza tym biorę leki więc muszę wyzdrowiec a teraz mam inne myśli w głowie o remoncie domu bo prawdopodobnie będziemy coś zmieniać ale oczywiście teściowej się to nie podoba jak my chcemy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja babeczki też mam leniwy dzień ,jak to w niedzielę i chwilę goście byli ale już się zmyli Co do seksu to :)wstyd mi się przyznać :D ale ja nie wyobrażam sobie dnia bez seksiku :p z wyjątkiem @ przy której akurat najbardziej mi się chce ale u mnie to uzależnienie jakieś bo jak nie mam jak się bzyknac to mam bóle głowy :( mój to mówi ale z żartem że zawodowo powinnam to robić i się smiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×