Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

a ta mayke bym powiesila. masakra. maz ma kupic trst. niewierze ze to ciaza bo mialam okres w sumie tylko 4dni plamien jak nigdy. robilam jyz testy i wszystkie negatywne byly. niewiem. maz kupi i pewnie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca dużą masz sypialnie?? wszystko zależy od proporcji kolorów. Mi też się podoba turkus i ciemne meble. U mnie w sypialni są ciemne meble i dodatki w kolorze czerwonym szarym i czarnym m.in zasłony, dywanik, lampka nocna. Kiedyś planujemy pomalować sypialnie na szaro czerwony... ale to dopiero w naszym własnym domu. Jak na razie to mamy białe ściany w swojej sypialni w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam agnes nie wiedziałam o wcześniejszych testach, trochę jestem nie w temacie przez te moje rzadkie wizyty na forum:( mówią, że kobieta wie kiedy jest w ciąży a kiedy nie... ale starające się kobietki przeważnie tak mają, że wydaje im się, że są w ciąży. Szukanie objawów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypialnia jest dość dużą w sumie każda ścianą ma4,5 metra i do tego balkon jest i myślałam właśnie pomalować na turkus3 ściany a jedną ta co łóżko będzie na szaro bo w swoim pokoju miałam czerwone3 ściany a jedną kremowa też ładnie to wyglądało drugi pokój który ma być salonem jest pomarańczowy ale też będziemy malować widziałam kolor różowy taki mocny ale jeden pokój jest różowy jasny,szwagier mają salon fioletowy więc my już nie będziemy malować na fioletowo ,moi rodzice mają salon żółto brązowy też ładnie wygląda to:) agness ty rób test a kiedy powinnas mieć teraz@?ją już 14dzień cyklu i zobaczymy jeśli w marcu się nie uda to pójdę do lekarza ale innego i poproszę o jakieś tabletki bardzo bym chciała aby mieć dzidzie tak w styczniu lub lutym,ją jutro będę siać papryke żeby moc sobie zasadzie już w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ja robilam testy przed plamieniami. ja sobie nic nie wmawiam. moj maz nalega na test. a mi sie wydaje ze piwko:-)mi poprostu zaszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja tez dzis lepiej troche. Ale otworzylam oczy dopiero wiec moze dlatego. Agnes ja to bym chciala wyjechac do Nowego Jorku juz na stale. A potem jak nam sie zachce ciepla to na Hawaie co?? Albo na Barbados? Albo Dominikany? Wybieraj :). A pozatym rob test jak maz nakazal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness przykro mi ją wczoraj wieczorem zaczęłam płakać ,tak przykro mi było po ostatniej wizycie no ale teraz następny miesiąc starań może zaowocuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiedzialam ze bedzie jedna kreska zrobilam test zeby meza uspokoic:-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) ja już do domku wracam z pracy i ktoras pytała mnie co robię to już mówię że pracuje w firmie transportowej czyli informuje Panów tirowcow gdzie do jakiego kraju i czym jadą i z czym i z czym wracają jak jest z czym ;)hehe różne fajne rzeczy na lewo przywożą :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness a szkoda że nie bobasek ale mimo wszystko udalabym się do lekarza skoro coś jest nie tak bo to nigdy nie wiadomo co w człowieku się rozwija. No chyba że tak już masz :) i byłaś tylko ja gdzieś nie doczytalam to przepraszam bo czasem kobiety mają różne już natury dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - turkus to mój ulubiony kolor:) a fiolet w sypialni świetnie poprawia samopoczucie ,wiem bo miałam u siebie i on jakoś dziwnie pozytywnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jeszcze sie nie umowilam. dopiero jak maz wroci z delegacji, bo z nim pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ją się poklucilam z moim i wkurzal mnie już to wszystko jak matka nim rzadzi to ok a jak ją powiem coś to źle już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - nie zwlekaj za dlugo. Najlepiej jutro zadzwon i umow sie na spotkanie. Oczekujaca - ty lepiej cos wymysl bo takie klotnie z powodu tesciowej prowadza do rozwodu. Siostra mojego meza tez rozwiodla sie z powodu tesciowej choc mieszkali osobno. Z tesciowa nigdy nie wygrasz, twoj maz zawsze pozostanie jej synusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym właśnie,oni ciągle o wszystko mnie obwiniają i wogóle co najlepsze jest sami beze mnie podejmują decyzję bo już o koncie wspominałam że mój i matka mają a ją nie mam bo jak to stwierdzili ,,że mi wcale to nie potrzebne'' czasami to już nie mam siły na nic aby płakać mi się chce i do dupe wszystko ,a teraz jak chce malować sypialnie to już problem bo po co ale ani od niej kasy nie wezmę ani nic to co ją obchodzi,pieniądze z czepca oczywiście już zagospodarowali w sumie bez mojego zdania a jak powiedziałam żeby zostawić na otynkowanie domu lub wymianę wszystkich drzwi to przecież też nie potrzebne ,już nie wiem jak to będzie czasami mam takie myśli że może jak bym umarła to było by im lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym właśnie,oni ciągle o wszystko mnie obwiniają i wogóle co najlepsze jest sami beze mnie podejmują decyzję bo już o koncie wspominałam że mój i matka mają a ją nie mam bo jak to stwierdzili ,,że mi wcale to nie potrzebne'' czasami to już nie mam siły na nic aby płakać mi się chce i do dupe wszystko ,a teraz jak chce malować sypialnie to już problem bo po co ale ani od niej kasy nie wezmę ani nic to co ją obchodzi,pieniądze z czepca oczywiście już zagospodarowali w sumie bez mojego zdania a jak powiedziałam żeby zostawić na otynkowanie domu lub wymianę wszystkich drzwi to przecież też nie potrzebne ,już nie wiem jak to będzie czasami mam takie myśli że może jak bym umarła to było by im lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ale Wy szalejecie :) agnes - szkoda, ze jedna kreska :( tez juz momentami myslalam, ze masz mdlosci i dzidzius w drodze :) odchodzac od tematu ciazy itd :) co planujecie na wakacje? jakis wyjazd? ja marze za sloncem, odpoczynkiem, chcialabym nad morze pojechac :) nawet to nasze, polskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - kochana, tak mi przykro ze masz taka sytuacje w domu :( musisz ze swoim ukochanym pogadac, uswiadomic, ze zle sie z tym wszystkim czujesz, a najlepiej by bylo zamieszkac gdzies razem, sami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczyny alez napadalo sniegu fiu fiu po kolana prawie. Oczekujaca - masz stalowe nerwy ja juz bym nie wytrzymala z taka tesciowa. ciesze sie ze mam super tesciowa a nie zolze. Bullitka wiem ze nie ma co czekac ale do lekarza z mezem chce pojechac wiec musze poczekac na niego. Elli a co ty juz wakacjami zyjesz zima dopiero sie rozkrecila:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Agnes - ale on pojechal przeciez tylko na tydzien to warto sie juz umowic ze jak on przyjedzie to miejsce bedzie juz zaklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka on jeszcze nie pojechal w poniedzialek. ale ja tak w ciemno nie moge sie umowic bo musze wiedziec kiedy wolne bedzie mogl wziac. spoko pojade do lekarza predzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety nie mamy takiej możliwości mieszkać gdzie indziej,nie odzywam się do mojego i nie wiem jak dalej będzie powiedziałam mu tylko co mi leży na sercu ale on twierdzi że nic złego się nie dzieje ale przecież to on nie jest na moim miejscu mam dosyć już tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca współczuję Ci bardzo:( ja też kiedyś miałam podobne problemy, ale nie aż takie duże jak ty. Ja też mogłam z mężem mieszkać u teściów tam cały dom wolny tylko jego rodzice są i najmłodsza siostra jego. Jednak mój mąż podjął decyzję o budowie dla nas domu. Teraz mieszkamy osobno w mieszkaniu, ciasnym ale własnym. powoli będziemy wykańczać dom, chociaż wiem, że to długo potrwa bo ciężko opłacać mieszkanie i jeszcze odłożyć na dom ale przynajmniej jesteśmy sami. oczekująca ten dom teściów to będzie kiedyś wasz?? tzn będziecie mieli go przepisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskasukienka
Witam , jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dużo jest takich przypadków kiedy dom jest przepisany na dziecko a rodzice mają mieszkać tam do śmierci. Życzę ci wsparcia od męża żebyście mogli przez to razem przejść. Jak mąż będzie stał za tobą to będzie już dobrze. Może musicie się po prostu jeszcze dotrzeć. On musi zrozumieć kto jest dla niego teraz najważniejszy, że matka musi iść na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×