Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzien dobry Marta - to moze te twoje leki nie za bardzo dzialaja ze tak reagujesz?? Bylas na konslutacji?? A moze to normalna reakcja organizmu?? Oczekujaca - trzymamy kciuki. A powiedz jak tesciowa?? Chyba wasze relacje sie poprawily co?? Ja od dzis biore duphaston ale z tego ciazy napewno nie bedzie. Nie bylo za bardxo staran w tym miediacu. Moze z 3 razy q dni plodne i to przed owulacja a owulacje mialam w poniedzialek a od niedzieli juz nic bo mijamy sie z mezem . No ale mam nadzieje ze wkoncu nie bede miala tych plamien przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta moze za silne leki albo organizm zle reaguje i przyswaje je.bullitka moze akurat sie uda i na mikolajki bedziesz miec prezent:)ja na mikolajki powinnam wiedziec jaka plec mojej dzidzi.ja juz odsatwiam powoli duphaston biore teraz po1na dzien i przyjmuje witaminy .mam nadzieje ze malenswto moje bedzie zdrowe.na ostatnim usg tak machalo raczkami i nozkami az lekarz sie smial:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bullitka - jak kuracja przebiega? u mnie bez zmian. jutro na monitoring i mam wielka nadzieje ze owulka bedzie i sie w tym cyklu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka jak starania?skonczylas brac duphaston?kurde ja to mam pecha ciagle jakies problemy,dobrze ze z dzieckiem narazie wszystko wporzadku.heh plakac sie chce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Agnes - jestes?? Jak monitoring?? Oczekujaca - co sie dzieje?? Ja juz skonczylam duphaston ale niestety nie pomogl. Nadal mam plamienia i czekam na okres. 18 mam wizyte u lekarza i bedziemy omawiac invitro. Wczoraj bylismy z mezem w restauracji i kinie uczcic nasza 2 rocznice slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka prawdopodobnie mam woreczek zolciowy kamienie w nim i strasznie boli mnie cala lewa strona plecow ze bol promieniuje az do przodu,lekarz mowi ze albo to nerki albo kregoslup.jesli nieminie ide do szpitala na badania.ciezko znosze ciaze,myslalam ze lepiej bedzie, w dodatku jeszcvze tesciowa szaleje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka a kiedy powinnas miec okres?sprobujcie moze faktycznie invitro wtedy sa wieksze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale mam urwanie głowy. Urodziłam w tamtym miesiacu dokładnie 16.11 czyli dziś Helena ma równo miesiąc. Byłyśmy dziś na usg bioderek i wszystko jest dobrze. Moje dziecie daje mi nieźle popalić, jest typem marudy i krzykacza :p Ma problem z jelitami i żołądkiem ale niby to normalne bo do 3 miesiąca wszystko się kształtuje. Ma nietolerancje laktozy czyli ja nie jem nic z mlekiem, to jest ciężkie bardzo ale da się przeżyć. Karmię piersią choć początki były straszne bo bardzo to boli. Urodziłam przez cesarskie cięcie ponieważ odklejało mi się łożysko i był pod nim krwiak. Do tego zielonkawe wody i tachykardia u malutkiej (to na co ja leżałam). No ale wszystko dobrze się skończyło mała dostała 10pkt ważyła 3,5kg i miała 53cm. Ja poród zniosłam strasznie bo naturalnie zaczęłam rodzić już 2 dni wcześniej wymioty i biegunka straszna miałam wycieńczony organizm potem jeszcze rodziłam aż do momentu przebicia wód płodowych kiedy okazało się że z łożyskiem coś jest nie tak.Po porodzie miałam bardzo dużą anemie do przetaczania krwi i ogólnie cesarka to ZŁO. Niestety jeśli zdecyduje się na kolejne dziecko to czeka mnie znowu ta straszna operacja. Teraz już się czuję dobrze, tylko na nic nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wiara - gratulacje, jak ten czas leci. Niedawno pisałaś, że jesteś w ciąży, a dziś Helenka ma już ponad miesiąc. Super. No poród, jak poród, każda będzie musiała się z tym kiedyś zmierzyć. Mimo wszystko, gratuluję. Ja wczoraj z mężem poszlałam. Miałam 10 dc, płodny śluz no i niestety stosunek do końca. Piszę niestety, bo ze staraniami mieliśmy poczekać do wakacji. Nie wiem, jakie są szansę na dzidzię, poza tym, okresy mi się ostatnio pomieszały. Czasem były 25 dni, czasem 27, ostatni miałam jednak 28. Nic, pozostaje mi w niepewności. Jeśli chodzi o te moje półśpiączki, to wszystko się unormowało, to była reakcja na nowe leki. Co tam u was? Bulitka? Oczekująca? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara gratulacje coreczki:)ja juz lepiej sie czuje tylko zebra bola strasznie.brzuszek widac juz dobrze.juz bedzie20tydzien.w poniedzialek mialam usg i dowiedzialam sie ze bedziewmy miec synka:)maz sie cieszy strasznie.dzidzia zdrowa duza i *****iwa.mialam trochew problemow ale ok teraz jest.oczzekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×