Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

wiesz mam 41 lat a tu w holandi jest problem z pomocą ginekologiczną w zajściu w ciążę w moim wieku nawet nie chcą dyskutować a nie mówiąc już o leczeniu a mój ginekolog pomoże mi wzmocnieniu macicy bo w moim wieku jest ona trochę osłabiona i hormony są obniżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję sobie czas do października bo wtedy będę mieć już 42 jak nie zajdę do tego czasu to zrezygnuję ze starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazklasą
oczekująca, jaki prymityw z ciebie kobieto!!! Jak ktoś normalny to czyta,to porażka jednym słowem,poronienie samoistne? a niby kiedy ty w tą ciążę zaszłaś? liczyłaś że nikt się nie doliczy kiedy masz okres,a kiedy dni płodne i możliwe do zajścia w ciążę? kretynka. Nic dziwnego że dziewczyny stad uciekają,najpierw elli30 ,potem dziewussia ostatnio i Doroty nie widać,i jeszcze innych .....na pewno ta która na poważnie traktuje macierzyństwo na tym topiku nie siedzi,dlatego po odchodziły. A wiara w marzenia to co? też jeden wielki kit z tą ciążą hahaha, sto razy już na Becie była ale żadnych sensownych badań lekarz nie zlecił? a to dziwne,mam dwoje dzieci i nikt idiotki z dwukrotnie ciężarnej nie zrobi,żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Kobieto z klasą nie interesuje mnie Twoje zdanie. Byłam u ginekologa i nie muszę Ci się tłumaczyć z tego i opisywać tego na forum. Skierowania na badania dostałam mocz, morfologia, grupa krwi, glukoza, toksoplazmoza. Nie chce Ci się wierzyć to nie wierz, ale też nie pisz o swoich głupich przypuszczeniach. Najlepsze jest to, że powinno Cię to ...... obchodzić czy ktoś pisze prawdę, czy kłamie. Nie wiem niby czemu miałabym kłamać o ciąży? Ja dziewczyny jestem już na innym forum wpadam od czasu do czasu żeby podglądnąć co piszecie. Niestety życzliwość ludzi nie zna granic. Pozdrawiam wszystkie starające się, a ja teraz zaczynam przeżywać swój okres ciąży. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - nie reaguj na takie zaczepki. Calineczka - wiesz dziwi mnie ze jestes tak bardzo nie zadowolona z pomocy tutejszych ginekologow bo ja wlasnie jestem bardzo zadowolona. Odrazu skierowali mnie na badania, odrazu monitoring cyklu i zobaczymy co dalej. Tutaj lekarz wychodzi po pacjeta, podaje reke i rozmawia jak z sobie rownym. Moja znajoma z pracy w wieku 41 lat urodzila swoje 1 dziecko a po 2 latach swoje 2 dziecko. I tym bardziej dostala wsparcie lekarzy z racji wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bulitka jak bylam na pierwszej wizycie u mojej ginekolog i poprosiłam o skierowanie na badania to mi odpowiedziała ze mi nie da ze po 40 roku nie robią trochę się z nią posprzeczałam ale to nic nie dało jak to określiła ze do 12 tygodnia nic mi nie da więc mam uraz ,po wizycie z moją ginekolog poszłam do domowego i mu wyjaśniłam co i jak on mi wystawił skierowanie na badania ,dla tego poszukałam ginekologa w Niemczech ginekolog z niemieć daje mi skierowanie na badania a ja z tym idę do domowego a on wystawia mi holenderskie po prostu sparzyłam się drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - ojjj to nie dobrze trafilas. Ja poszlam do domowego lekarza i ona nas skierowala do szpitala na oddzial do spraw plodnosci i oni sie nami zajeli, zarowno mna jak i mezem. Dlugo juz jestes w Holandi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do calineczka71
a dlaczego nie pójdziesz do polskiej przychodni i polskiego ginekologa tylko czekasz i liczysz nie wiem - na cud czy stratę? naprawdę nie rozumiem takich jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat tu mieszkam z mężem polakiem , ale teraz to się nie obawiam tak, po rozmowie z moim domowym lekarzem jak mi powiedział ze bedzie wystawiał mi wszystkie skierowania od mojego gin a jak tylko uda mi się zajść w ciążę to pózniej tylko będę musiała znalezć polożną tutaj w holandi a ciążę będę mogła prowadzic u ginekologa w niemczech . We wtorek idę do tego samego pana ginekologa co w 2012 co miałam poronienie i mnie oczyszczał więc porozmawiam z nim o mojej sytuacji co i jak teraz jestem dobrej myśli że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Calineczka - to dobrze. Wkoncu nam sie uda. Chcecie zostac w holandi juz na stale czy raczej masz plany wrocic do pl? Agnes - a ty gdzie ? Gdzie jestescie dziewczyny? Nie pozwolcie aby pomaranczowe was z tad przegonily!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na stałe już tu jesteśmy dzieci chodzą tu do szkoły a powrót do polski by im troszkę zaszkodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic sie nie dzieje. dochodze do siebie po chorobie i tyle. zastanawiam sie kiedy bede miala dni plodne.poprzedni cykl byl 22dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agnes . Ja to juz zapomnialam ze chora bylam za to maz mi sie rozchorowal . A twoj kiedy wraca? Ja w piatek jade do pl na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja mam kaszel jeszcze i cos po lewej stronie mnie boli pod piersia i w lopatce. dziwnie jakos. a maz wraca we wielki czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- po swietach we wtorek jedzie na 4 dni potem wraca w piatek i w sobote na tydzien do niemiec jedzie. malo bede go miala. mam nadzieje ze teraz jak wroci to plodne bede miala i moze akurat uda sie. jesli nie to w kwietniu jak sie uda przed operacja kolana do endokrynologa jade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - jejku przesrane tak ciagle w rozlace :( . Masz juz jakis konkretny termin do tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wakacje uda nam sie normalnie spedzic. do lekarza jeszcze nie . najpierw czekam na tel. od lekarza ktory ni poda date operacji kolana a potem zadzwonie do endokrynologa i sprobuje umowic sie jeszcze przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Dzisiaj idę na badani i na powtórną cytlogię do mojej gin. Strasznie się boję, ale cóż jak trzeba to trzeba. Od kilku dni śnią mi się same koszmary np. że jestem chora i nie mogę mieć dzieci, śmierć dziecka itp tragedia. Trzymajcie się kochane u mnie dziś jest - 10 na dworze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś o 12 dostałam jedną tabletkę 200 mg Mifegyne którą musiałam wziąć u lekarza a 4 tabletki po 200 mam jutro wziąść o 12 dopochwowo 800 mcg Cytotec lekarz mówił ze do wieczora wydale puste jajo a w piątek mam wstawić się na wizytę kontrolną pocieszył mnie ze bardzo żadko się zdarza że zostaje coś w środku a jak powiedział w moim przypadku jest lepiej jak wydalę bo po zakończeniu będę mogła się ponownie starać no teraz nić tylko zostało mi czekanie na bóle pozdrawiam wsz wszystkie i zycze wszystkim szybkiego zaskoczenia oraz zobaczenia dwóch kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - prosze cie kochana zacznij cos robic w tym kierunku bo leczenie moze byc dlugie Szczesliwa - daj znac jak wrocisz od lekarza. Calineczka - powodzenia. Oby za bardzo nie bolalo. Pisz do nas co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana juz sobie przysieglam ze w kwietniu przed operacja kolana pojade do lekarza, po operacji znowu bede na conajmniej dwa trzy miesiace uwieziona w domu leczenie rehabilitacja itp. wczesniej to troche z kasa krucho bylo a wizyta kosztuje z 200zl plus dojazd. pozniej badania i znowu koszta. wiem ze jak pragnie sie dziecka to trzeba liczyc sie z kosztami ale jak sie nie ma zabardzo kasy to nic sie nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.ostatnio mialam ciezki okres w zyciu poprostu mam dosyc tesciowej jej wpierdalania sie szantazowania i jak to ona mi powiedziala ze mam sie dostosowoac do jej zwyczajow.wiecie co ona sama urzadza nasze pokoje bez naszej wiedzy.a ja mam dosyc,mialam rodzicow zaprosic w swieta ale nic z tego bo przeciez nie chce kupic stolu takiego wiekszego i jak wszystko urzadza to nie mam zamiaru gosci robic,mam jej dosc w sobote bylam u rodzicow caly dzien powioedzialam o wszystkim im.nie odzywam sie do niej slowem bo powiedziala do mojego ze po co mu taka zona tak mnie to wkurzylo.jutro mam wizyte u ortopedy i chce kupic sobie jakies kosmetyki bo tata dal mi kase przeciez od tesciowej nie dostaje zlotowki i na lekarza tez powiedziala ze mi nie da mam dosyc tego .czekam na@ i zobaczymy co bedzie.mam pytanie jaka macie szyjke macicy przed@?miekka czy twarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane, wczoraj na wizycie było nawet ok...a na poczekalni same ciężarne, aż mi się ciepło na sercu zrobiło:) a co do wizyty to miałam badanie robione i cytologie i gin mówiła, że szyjka wygląda bardzo ładnie, wyniki będą za 2 tyg. Dodatkowo dostałam żel ochronny do stosowania po kąpieli i po każdym stosunku. Strasznie ufam jej i jakoś mam takie wrażenie, że przy niej będzie wszystko ok. Dziś będziemy robić przemeblowanie w mieszkaniu i kolega męża ma przyjechać i nam pomóc. Oczekująca wy musicie coś z tym zrobić, bo ona wchodzi wam na głowę, a co na to twoi rodzice?? a jak z teściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczersliwa tescia mam wporzadku on nic nie mowi iu nawet tesciowej sie stawiua.moi rodzice powiedzieli ze pogadaja z nia bo tak nie bedzie zeby nas tak traktowala i powiedzieli ze jak chcemy to mozemy u nich zammieszkac,dzis tesciowa mila dla mnie ale ja sie nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×