Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotka wszystkiego najlepszego:) dużo zdrówka i 2 kreseczek. Wiara GRATULACJE:) cieszę się razem z Tobą:) fajnie, że się udało.... teraz to będzie już tylko dobrze. Buziaczki:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ojjj tobie zawsze vos przes kidzi :(. Wiara - normalnie zaraz ci po dupie wyszczelam . Co to za slowa :" nic nie powiem mezowi bo jak poronie to co" !! A co to za myslenie???? A niby dlaczego bys miala poronic?????? Wcale nie poronisz!!!! Wszystko bedzie dobrze i ciesz sie swiim szczesciem razem z mezem!! Szczere gratulacje i napewno wszystko bedzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja też mam taką nadzieję :) bardzo się cieszę i chyba mu powiem bo nie wytrzymam do poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomnialam napisac ze ja tez chora na maxa. Vlowa peka, zasmarkana jestem i czuje sie jakbym kazda kostke miala polamana. U mnie na szczescie tez nie mam plamien. Ostatnie cykle byly z plamieniami a teraz nic. Mam nadzieje ze okres bedzie o czasie a nie bedzie sie przedluzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - no pewnie. Po co czekac. Jak jest kreska to jestes w ciazy!! Testy sie tylko w druga strone myla. Cieszcie sie waszym szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - jak byk jest druga kreska!! I ty masz jeszcze watpliwosci? Zrob jeszcze jeden test jutro rano i napewno bedzie duzo wyrazniejsza. Gratuluje bedziesz mamusia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Mąż się tak ucieszył jak nie wiem. Powiedział mi, że ma motyki w brzuchu. Śmiesznie bo jak chcę coś zjeść to pyta czy ja mogę to jeść czy nie zaszkodzi. Powiedział, że umyje okna i żebym nic nie dźwigała bo on wszystko zrobi. Coś mi się wydaje, że to będzie wspaniałe 9 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - bardzo sie ciesze :) dobrze zrobilas mowiac mezowi. Przezywajcie ten czas razem. A poeiedz jak sie czujesz? Masz jakies objawy? Jak myslisz ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Patrząc po tym kiedy miałam miesiączkę to koniec 4 tygodnia. Tak jak już dziś pisałam piersi mnie ciągnął, ale nie jakoś strasznie. Czasem zaboli mnie podbrzusze ale na chwile i przechodzi. Wczoraj mocno bolały mnie pachwiny, czytałam że to ma coś wspólnego z rozciągającą się macicą. Ale nie czuję się jak na okres. Na razie to chyba tylko temperatura test i pobolewające piersi są głównym symptomem. Wczoraj jeszcze odbiło mi się dwa razy tak że, aż prawie zwróciła, czasem czuje że mi mdło, no i w około 21 od 3 dni jestem padnięta. Nie wiem czy to symptomy ciąży, ale wypisałam wszystko co mi się przydarzyło w ostatnim czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka leze w domu i ciagle plakac mi sie chce.jak nie urok to sraczka. wszystko mnie boli. najgorzej gardlo i glowa. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
agnes a co się dzieje? Tak bardzo źle się czujesz, czy to jakiś stan bardziej psychicznego wycieńczenia? Bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, postanowiłam dolaczyc, bo razem z M na nowo staramy się o nasz maly, wielki cud ... poroniłam w 9tc i niestety zakonczylo się to zabiegiem podano mi 2x tabletki, bo mój organizm nie chciał pozbyć się maluszka. Gin mi powiedział, ze po 3 cyklach możemy starac się na nowo.. Na dzień dzisiejszy od zabiegu mija prawie 3msce ... dostaliśmy już dawno 'zielone swiatelko' ... dziś jest mój 41dc, testy negatywne, brak @, tempka 37,2 ... czy ktoras z Was miała tak przy torbielach ? martwię się ze znowu będę musiala wywolywac @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja nigdy nie miałam cyklu 41 dniowego. Pewnie byłabym już po becie dawno, a jak nie to na pewno u ginekologa, no i tam też radzę Ci się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bete robiłam w piątek, wiec wynik jutro ... ale ... PO 42 dniach, 42 .... plamić zaczęłam ... nosz w końcu ... ileż można było czekać ? Więc wynik bety jest już znany ... teraz tylko z górki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja nadal chora :(. Zle sie czuje. Jutro chyba nie pojde do pracy . Agnes - co u ciebie? Ola - nie za bardzo rozumie twoja wypowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja leze chora goraczka 39 bol gardla mowic nie moge. troche zaczelam plamic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyujnderw
dalej nie widzicie ze agnes was wkreca? wtedy do endokrynologa nie poszla, teraz nagle zabieg odwolany? ona od miesiecy wymiguje sie od lekarzy, i niby o dziecko sie stara .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Pojechałam dziś na bete wynosi 86mIU/ml a prolaktyna 44,05 (nie za mało prolaktyny?) Czyli jestem w ciąży. Oby do grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej - gdyby agnes sie nie starala to by jej tu nie bylo Wiara - gratulacje. A powiedz boli cie jeszcze brzuch? Masz plamienia w czasie kiedy powinien byc okres? A bola cie jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje kochane,ja dzis juz zaczynam staranka bo moj test ovu wykazal dwie mocne krechy to lada moment ovulka i trzeba faceta za fraki do lozeczka barc :-) heheh. Wiara 3 mam kciuki i lec na bete kochaniutka w podskokach jutro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam wiara kochaniutka moja,buziaczki bo nie zauwazylam,gratuluje i dbaj o siebie,dziewczynki dzieki za zyczonka :-),ja dzis ledwo na oczy patrze bo goscie do 4 rano siedzieli,zmykam zaraz sie poprzytulac bo widze facet cos chrząka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja temperatura dzis siegnela zenitu chyba heh juz nie pamietam kiedy mialam 36,7 chyba jak ciezko chora bylam ale i tyle pewnie nie bylo .cudna ola ja nie mialam torbieli ale 67 dni cyklu haha to byl szal,testy tez negatywne 3 dni przed wizyta dwa pozytywne a ciąży brak. Moze cos sie na wiosne poprzestawialo w organizmie hehe roznie to zmatka natura bywa,milej niedzieli kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dostane o czasie okres bo cos brzuch zaczyna bolec. Tzn jajnik boli i przestaje by za chwile znowu zabolec. I to ten sam z ktorego mialam owulacje potwierzdzona moritoringiem. Wiec mam nadzieje ze jutro sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyna
mam 38 dc i @ dalej nie ma a cykle mam 29-31 dniowe i nie wiem co dalej, zgaga ból pleców u dołu głód ale nie moge nic przegryźć i nie wiem o czym to świadczy ale ciągle mam bulgotanie w brzuchu. co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyna
jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×