Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczyny dzisiaj juz lepiej sie czuje wkoncu troche obiadu zjadlam. okres mi sie tez dzisiaj skonczyl. za tydzien maz wraca i bedziemy dzialali przez pare dni bo 02kwietnia znowu wyjezdza. Calineczka- przykro mi bardzo. trzymaj sie mocno i zbytnio nie zalamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
łał, ale cicho tu się zrobiło:) Co tak milczycie? mam nadzieję że spędzacie miło czas:) ja po pracy zrobiłam obiadek i przepyszne ciasto:)a do tego kawka z przyprawami:) żyć nie umierać. wiecie co, tak się spytam, może któraś z Was ma/ uzywa.... chcę kupić wyciskarkę lub sokowirówkę. nie mogę sie zdecydować, w sumie przemawiają bardziej do mnie wyciskarki. ale moze któraś z Was ma i podzieli się spostrzeżeniami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Ja dzis pierwszy dzien w pracy bylam po chorobie. Ja nadal nie mam okresu tylko plamienia tak samo jak ostatnie 3 cykle. Wszystko przez ten castagnus!! Ale jestem zla na siebie ze uwierzylam o tym cudzie niby !!! Calineczka - przykro mi bardzo :(. Wiem ze to nie pocieszenie ale moja kolezanka z pracy w 5 miesiacu ciazy dowiedziala sie ze dziecko jesli sie urodzi to bedzie bardzo chore, uposledzione umyslowo i fizycznie. I ona postanowila usunac . To dopiero tragedia bo 5 miesiac to juz jest czlowiek wiec moze lepiej ze u ciebie zaraz na poczatku. Wiem ze to nie zadne pocieszenie ale moglo byc o wiele wiele gorzej. Trzymaj sie A dzis moj kolega z pracy powiedzial mi ze jego zona w ciazy i oni chca usunac te ciaze bo on ma 45 lat, zona 40 a najstarszy syn ma 12 lat. I ze to juz nie pora. Probowalam go przekonac aby sie zastanowili ale on nie chcial sluchac. My tu sie staramy a nie idzie a oni nie chca i maja :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. U mnie strasznie śnieg pada, a już miała być wiosna. Piszcie kochane co tam u was:):) możemy nawet pogadać o bzdetach. Ja już się nie mogę doczekać pon bo wtedy idę do gin. z jednej strony bardzo się boję, a z drugiej czekam na badanie... ta niepewność mnie zabija. weronika ja miałam takie smugi krwi ale to śluzie i to był 16-17dc, ale u mnie nie było mowy o zagnieżdżaniu, bo przytulanka to nie było przez kilka dni z powodu badania. Potem to już @ przyszła. Ja czytałam, że takie zgnieżdżanie zarodka następuje ok 7 dni po zapłodnieniu. Ty pisałaś, że to jest 13 dzień po "zapłodnieniu", więc nie wiem jak to jest u Ciebie. Często miałaś przytulanko więc możliwość jest. Poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtopa:( to miało być werona a nie weronika i teraz przeczytałąm jeszcze raz twój post i tam nie było mowy o częstym przytulanku... a nie wiem dlaczego mi się tak ubzdurało, że to ty napisałaś. Jeszcze raz sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja dzisiaj ide na dwor po chorobie pierwszy raz. ciesze sie bo juz dosyc mam lezenia w lozku. snieg nie pada ale zimno minus 6 za oknem. rano bolalo mnie podbrzusze dziwnie tak bo juz jestem po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
witam. ja mam dosc dziwna sprawe.. na bobo test płytkowy wyszedł pozytywnie (na kreska w okienku T byla blada ale byla) a pink test negatywny. w poniedzialek ide do lekarza. czy ktoras z was tak miala? mam nadzieje ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny wczoraj sie dokładnie już dowiedziałam z tym pustym jajem wczoraj była u mnie sąsiadka i mi przetłumaczyła bo ja nie znam wszystkich słów holenderskiego na skierowaniu które lekarka mi dała co mam się zgłosić do szpitala na konsultację w kwesti usunięcia pustego jaja 22 03 jak byłam na usg napisane bylo ze ciąża jest i zarodek wielkosci 0,772 a wczoraj okazało się ze niema zarodka i niema tam nic czarna dziura dziś idę jeszcze raz na usg bo sąsiadka mi załatwiła w szpitalu jak się potwierdzi to sama to we wtorek będę musiała wziąść tabletke poronną bo mój ginekolog mówił ze lepsza dla mnie tableta jak chcę się dalej starać o bobasa ze po zakończeniu krwawienia mogę już zacząć bo jak on to powiedział mam lepszą szansę na szybkie zajście ponownie po zakonczeniu krwawienia mam zacząć brać jedne tabletki CLIMOPAX MONO 0,3 na wzmocnienie macicy i lepszemu zagnieżdeniu zarodka bo jak mi wytłumaczył to w moim wieku macica jest już troszkę słaba i trzeba jej pomóc hormonalnie a ja mam niestety 41 lat i bardzo bym chciała mieć jeszcze jedno dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli sprawdz sobie jaką czułość mają oba testy. Bobo test może mieć większą czułość. Zrób sobie jeszcez jeden z porannego moczu, ale kup taki co ma większą czułość. A kiedy powinnaś dostać@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest może ktoś kto brał taką tabletkę poronna czy bardzo boli brzuch nim sie wydali bo u mnie rozwój zarodka zatrzymał sie w 5 tyg i lekarz mi mówił ze jest bardzo maleńkie ze wyjdzie zemnie samo ale boję się tylko tych bóli ile trwają nim się wydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
oficjalnie za 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
mam nadzieje ze to ciaza :) w sumie wydawaloby sie ze po tylu ciazach to powinnam wiedziec.. a tu zmiana.. kazda ciaza jest inna to fakt :) dlatego myslalam ze moze ktoras z was tak miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
a.. i zmierzylam temp w pochwie i mam 37,3 hmm zastanawiające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
tak.. 2 fantastyczne córki.. jedna w listopadzie bedzue miala 5 lat a druga w lutym skonczyla 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super:):) ja z mężem planuję 4 dzieci. Mam nadzieję, że nam się uda. Jesteśmy teraz w trakcie budowy domu i mojego leczenia. Mamy wiele obaw i wątpliwości ale dobrze, że mam takiego męża co mnie wspiera. Z twojego nicku wynika, że masz 25lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
dokladnie :) jak macie gg to zapraszam 1274161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
a ja w pracy od 11, rano tylko pranie zrobiłam i placki. dzisiaj rano załamanie- wstaję a tam tyle śniegu na chodnikach.... miała być wiosna już. mogłoby przestać padać. tęsknię za słońcem i ciepłem. Za wiosną i latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie zimą na całego zimno i pada:( wczoraj miałam strasznego dola płakałam kilka razy tak myślę że muszę jak najszybciej iść do gin porobic badania żeby zajść w ciążę.dzisiaj jadę do siostry do salonu włosy ściąć i pomalować bo strasznie szybko mi rosną i co miesiąc muszę skracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
zazdroszcze rośnięcia włosów, mi rosna bardzo powoli zapuszczam już 2 lata a ledwo sięgają piersi:) Oczekująca, czemu taki nastrój? na spokojnie, nie martw się, zrobisz badania i zajdziesz, co się odwlecze to nie uciecze. myśl pozytywnie. a u Ciebie już po remontach? i jak teściowa? bo z tego co czytałam to jakieś zwady były chyba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżkadozupy u nas narazie po remontach jeszcze musimy drzwi wymienić i korytarz zrobić ale to może za rok bo teraz mamy wydatek40tys i nie stać nas będzie a jeszcze w lecie musimy piec wymienić bo dziurka się zrobiła to kolejny wydatek:/ martwię się bo od tego dnia co miałam te kilka plam4 dni po staraniach bolał mnie brzuch i jajnik lewy a do tego takie dziwne uczucie w ''środku'' .a poza tym jak miałam bhcg49;5 czy jakoś tak i spadło do2,5 czyli normy i rozmawiałam z przyszła teściowa siostry bo ona jest polozna i było to poroninie samoistnie :( może uda mi się w 26 marca pójść do gin jak wsadził mnie w kolejkę to zobaczę co on będzie mówił,a wczoraj miałam dola bo czasami myślę że nie uda i się zajść w ciążę wogóle.teściowa trochę się uspokoiła no ale zobaczymy na jak długo,ale też dobra wiadomość mojego brat z rodzina jutro wyprowadzają się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Co tam dziewczyny u was słychać? Testuje któraś z was jakoś niedługo? Jak się czujecie i jak przygotowania do świąt? :) Pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem czytam ale nie mam zbytnio co pisać czekam do wtorku a bardzo się boję gdyż będę musiała wziąć tabletkę i czekac na wydalenie a co u ciebie bulitka jak staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - ja dzis dostalam wkoncu okres i brzuch boli bardzo. W srode idziemy do lekarza ustalic metode leczenia jesli taka bedzie. A powiedz gdzie musisz wziac te tabletke? I u jakiego lekarza sie leczysz? Jesli bys kiedys cos potrzebowala przetlumaczyc z hol na polski to ja chcetnie ci pomoge. Wiesz skoro nie ma zarodka to lepiej ze wezmiesz ta tabletke to bedziesz mogla odrazu starac sie o nowe Wiara - ja jade w piatek do pl na swieta , 1 kwietnia mam urodziny a 4 jest rocznica smierci mojego taty wiec wszyscy tam bedziemy. A ty jak sie czujesz? Ciaza ci sluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Dobrze się czuję. Częściej jem i piersi się powiększyły. Wszystko jest ok. Za 3 tygodnie mam iść do gin. bo byłam ale ciąża bardzo wczesna i Pani doktor chce zobaczyć już wtedy serduszko i ładny zarodek. Owulka mi się przesunęła i nie była wtedy kiedy myślałam, ale i tak jakimś cudem jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ja powoli zaczynam robić porządki na święta. Zaczęłam dziś od kuchni. Rano byłam jeszcze na zakupach. Jakoś powoli leci ten dzień-zimno na dworze i pada śnieg:( Calineczka Bullitka ma rację dobrze, że jajo jest chociaż puste, może łatwiej będzie Ci się z tego pozbierać. Oczeująca jak pójdziesz do lekarza to on ci wszystko powie co i jak narazie to się o nic nie martw. Dziewczynki co pieczecie na święta?? ja jeszcze nie wiem ale chcę coś prostego i szybkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza będę musiała wziąć w jego obecnośći a teraz mam innego lekarza polski gin w Niemczech tak jak mi na ostatniej wizycie powiedział jak oczyszczę się sama to po zakończeniu krwawienia mam brac tabletki CLIMOPAX MONO 0,3 i mogę się od razu starać powiedział ze jak tylko zobaczę ze jestem w ciąży mam zaraz do niego jechać na badanie a przez mojego lekarza domowego mam zrobić badania 2 razy betę i progesteron nim przyjadę do tego ginekologa nie mam daleko 60 km a wizyta 50 euro koszt tabletek +- 50,60 euro a ostatnio jak byłam wogle nie wzioł odemnie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×