Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

a wogole to bardzo dziwne ze Dorotka nic sie nie odzywa. wydaje mi sie ze pomaranczowa miala racje piszac ze napisala o ciazy zeby juz tutaj nie pisac. wczesniej pisala jak szalona po kilka postow dziennie a teraz nic hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness też tak myślałam że może napisała że jest a nie jest w ciąży a może poprostu test się pomylił ? Zobaczymy czy cos napisze.... Wy dziewczyny bierzecie jakieś leki?ją pije siemie lniane po2 szklanki dziennie i folik biorę.tak się cieszę że wiosną się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca- ja biore tylko witaminy Vitotal dla kobiet w tym tez jest kwas foliowy. a tak to nic nie biore. wlasnie bylam z psem to fajnie sie juz pomalu robi na dworze. jutro wybieram sie do ogrodu porzadki zrobic. pelno smieci w zywoplocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny leki wzielam rano a teraz mam straszne mdłości i wymioty ,nie wiem czy brać te tabletki bo wczoraj jak wzięłam bez jednej to ok było a dziś wszystkie to męczy mnie....a na ulotce pisze że gdyby były objawy niepożądane złościć się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness biorę flucofast mam po1 tabletek przez4 dni brać ... A ten lekarz co do nieco chodzę przyjmuje tylko we wtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - jesli wczoraj nic nie bylo to moze dzisiaj masz dzien gorszy i to nie musi byc od tabletki. jutro wez i zobacz to tylko 4 dni w sumie. a mezowi nic nie jest po lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu nic nie jest wprawdzie on ma inne leki i też ten sam ma wziąć dziś wieczorem i jutro bo resztę to co dwa dni.zobaczę jak będzie jutro po tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca nieraz organizm musi sie przyzwyczaic do lekow. napewno bedzie jutro lepiej. a mnie juz brzuch wkoncu nie boli. mam nadzieje ze do soboty okres zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie wiem może wy mi coś pomożecie jak wiecie jestem po poronieniu dzis i wczoraj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny ten clearblue digital wczoraj był bez usmiechu a dzis że jest skok LH czyli uśmiechnieta buzka moja beta jest na zero bo robiłam i niewiem jak mam to rozumieć czy po 3 tygodniach od poronienia wruciła owulacja czy są to jakieś zabużenia po poronieniu prosze o pomoc jesli mozecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze jak byłam na kontroli w tamtym tygodniu w piątek to lekarz dał mi zielone swiatełko jak sie go zapytałam powiedział ze macica i narządy są wporzadku ze on niewidzi zadnej przeszkody ze moge już próbowac jeśli jestem tylko gotowa psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka niestety nieznam sie na testach owulacyjnych ale slyszalam ze po poronieniu jesli wszystko jest oki to sa szanse na szybkie zajscie. wiec moze wszystko jest mozliwe. ja zaluje ze jak ja poronilam to nie staralismy sie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wezne starego dziś w obroty a dzis wieczorem i jutro jeszcze powturzę test i zobaczę czy będzie to samo może akurat sie uda niewiem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamiczekam
Cześć dziewczyny:) Staram się już równo rok i nic...Możecie polecić mi jakiegoś lekarza ze śląska??? ( dojadę wszędzie, tylko nie wiem, do kogo się udać) Mój ginekolog akurat w tym temacie się nie specjalizuje, chociaż w innych mogę go polecić, gdyby któraś była zainteresowana. Przyjmuje w Dąbrowie Górniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka- wez wez w obroty:-):-) czekamiczekam- moze zapytaj sie swojego lekarza zeby ci polecil kogos albo poszukaj w necie. ja.ci nie pomoge nie jestem z twoich stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamiczekam
Dzięki Agnes :) Mój lekarz poradził mi tylko profesora, na którego mnie już nie stać :( Jedna konsultacja bez badania i recepty to 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa22
Czekamiczekam, polecam Ci dr Jerzy Tylnicki, przyjmuje w piątki w Katowicach Katowice (DUOMEDICA) ul. Jesionowa 9a 40-157 Katowice Gabinet czynny: piatek Rejestracja: 695 395 525 pomógł kilku moim znajomym, obecnie prowadzi moją drugą ciążę i jestem z niego mega zadowolona!!! Powodzenia Ci życzę i wszystkim starającym się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No nareszcie cos sie ruszylo :) Oczekujaca - skoro twoj lekarz teraz ma wolne to moze skontaktuj sie z domowym lekarzem? Calineczka - ja dopiero zaczynam z testami oeulacyjnymi od nastepnego cyklu. Ale z tego co pisze na opakowaniu to trzeba robic z 2-go siusiu rano. I nalezy je robic od 10 dnia cyklu dzien w dzien i az zobaczysz 2 kreski tego samego koloru. Tak przynajmniej pisze na tych holenderskich testach. Ja je kupilam w kruidvat. Agnes - maz z toba idzie na zabieg kolana? A mojemu mezowi zmienili zmiany i teraz bedziemy sie mijac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dziś wzięłam tabletki i dziś jest ok przynajmniej narazie, bullitka mój rodzinny to się wogóle nie zna jak poszłam po skierowanie do ortopedy to mówił mi że mam iść do neurologa chociaż wiedziałam że mam kręgosłup uszkodzony i dopiero wypisał mi skierowanie.jutro robię test owu i zobaczę co wyjdzie bo dzisiaj jeszcze druga kreską trochę słaba poczekam do jutra i zobaczę co wyjdzie.zapalenie już mnie puszcza ale jeszcze zostało mi kilka tabletek wybiorę je do niedzieli.a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dlugo spalam wstalam po 11-tej dopiero. posprzatalam w ogrodzie chociaz mokro jest jeszcze. za tydzien kwiaty w donice powsadzam i juz bedzie pieknie:-). Bullitka niestety maz planowo wraca w niedziele i nie bedzie go. tata mnie zawiezie i przywiezie. bo w niedziele juz wyjde. brzuch mnie boli dzisiaj i mocno leci ze mnie.echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny agnes długo juz się starasz po poronieniu ciąży Bulitka ja chyba juz zacznę teraz z testem o 14:50 robilam test owulacyjny ten z firmy clearblue digital z buskami wczoraj terz robilam i też miałam wesolą buzke tylko z tym ze druga kreska była troszke mniej ciemna a dzisiaj jak zrobiłam to uśmiech i kreski 2 takie same i tej samej grubości więc chyba się zbliża owulacja a jestem 3 tygodnie po poronieniu więc niewiem czy cos z tego wyjdzie ale będe próbowała i starego męczyła tylko jest problem w tym ze po tym tescie niewiem kiedy zacząć z mężulkiem czy dziś wieczorem czy wziąść go z rana bulitka agnes zyczę wam abyscie szybko zaskoczyly abyscie się cieszyły stanem bycia w ciąży a wiem to bardzo dobrze to jest piękne uczucie przeszłam 2 ciąże jedną pojedyńczą i jedną blizniaczą i teraz też bym bardzo chciała to przechodzić może mi się uda i wam tego zyczę z całego serca i czekam razem z wami na 2 kreseczki na tescie ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamiczekam
aaa2 Bardzo Ci dziękuję ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka- juz staramy sie jakos dwa lata. chodzilam do lekarzy robilam badania i kazdy mowil ze wszystko oki tylko robic a tu nic i nic. znalazlam lekarza endokrynologa do ktorego musze sie udac ale to po wyleczeniu kolana. i za cel sobie wyznaczylam ze do konca roku zajde w ciaze. wiem ze to glupie ale musze chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny znowu jest to samo co wczoraj od godz a leki brała rano a teraz jeszcze nie sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a moze zadzwon do tego lekarza i przez telefon powiedz mu co jest i moze cos doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dzisiaj temperatura podskoczyła mi o2 kreski wczoraj widziałam już śluz i powiem wam że po tym siemieniu lnianym mam go więcej:) dzisiaj zrobię jeszcze test i będziemy się starać :) ciekawe co u pozostałych dziewczyn może w ciąży są i się nie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Callineczka - no to do roboty jak masz 2 kreski . Oby sie odrazu udalo. Mi lekarz powiedzial ze te tanie testy sa rownie dobre jak te drogie a bylo miedzy nimi 10 euro roznicy wiec ja wzielam te marki kruidvat. Ale dopiero zaczne stosowac od nastepnego cyklu Agnes - dobrze ze masz tate blisko. Jak ja za moim bardzo tesknie :(. A na jak dlugo maz zostaje? Oczekujaca - no to staraj sie . Stosujesz tez testy owulacyjne? Dziewczyny czy u was juz zaczyna sie zielenic? W zeszlym roku posadzilam drzewka kwiatowe w doniczce i teraz nadal sa suche i teraz nie wiem czy zakwitna czy poprostu umarly. Ale jak patrze po drzewach to tu jeszcze nic nie ma pakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie triche zaczyna sie zielenic. wczoraj na wieczor deszcz padal i dzisiaj tez troche popaduje. Bullitka- niewiem jeszcze gdzie i na ile wysla meza sam jeszcze niewie. mam nadzieje ze troche wkoncu w domu pomieszka. oczekujaca- to do dziela:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×