Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Ja juz po 2 inseminacji. Niestety jakos spermy meza pogoeszyla sie drastycznie :(. Z 3.3 do 0.42!!!! Mimo to wykonali inseminacje . Lecz nadzieji sobie nie robie bo jakosc jest fatalna!! Po przyjsciu ze szpitala tylko leze i placze!! Juz nie moge tego wytrzymac!! Z 1.8 do 3.3 po czym spada do 0.42!! Nie mam juz sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca - żyłki na piersiach wychodzą. Nie wiem od czego to zależy, ale u mnie czasem są widoczne bardziej, czasem mniej i nie wiem do dziś od czego do zależy :) To też podobno występuje w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie załamuje się, może tym razem znajdzie się ten jeden najsilniejszy i stworzy co ma stworzyć. Bardzo mnie temat zaciekawił jeśli chodzi o jakość nasienia. Jest jakiś czynniki zewnętrzny powodujący pogorszenie jakości? Będziemy trzymać kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka wiara ma racje wystarczy jeden plemnik i juz dzidzi jest i nie zalamuj sie mysl pozytywnie,wiem ze to trudno ale niektorzy raz postaraja sie i udaje sie a inni staraja sie dluzej.dla mnie bylo pewne ze szybko zajde w ciaze chociaz zaraz po slubie mowilam mezowi ze cchce zajsc dopiero z rok po slubie i chyba wykrakalam bo za14 dni mija rok i mam taka cicha nadzieje ze uda sie teraz ale musze sprawdzic to jajeczkowanie najpierw bo moze poprostu tu problem jest .czasami tez mam dola ze w ciazy nie jestem ale musimy sie podniesc i walczyc dalej,takze bullitka glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 987653135
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 987653135
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka glowa do gory. Zobaczysz ze wkoncu sie uda. Zazdroszcze Ci takiego leczenia i to bez kosztow(no chyba ze cos placisz za kazda inseminacje). unas to duzo kasy kosztuje . ja mialam jakas ciezka nocke. spac noe moglam. dzisiaj idziemy zobaczyc mieszkanie na wynajem. kawalerka na 4pietrze. wiemy juz ze tesciowa nie da nam mieszkac u siebie. a tutaj w domu (fajnie jezt) ale nie chcemy zostac. pojdziemy na wynajem nikt nie bedzie nam sie wtracal. moze za pare lat kupimy sobie swoje. A moze w innym miejscu uda nam sie dzidziusia zrobic hihi. cos gardlo i glowa mnie boli.:-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna240
Nie musiałam dzisiaj iść na betę. Rano zastała mnie @. Zupełnie inna i bardziej bolesna niż przy braniu tabletek. Tylko teraz nie wiem czy okres mam liczyć od dnia dzisiejszego, czy od piątku kiedy miałam ten brązowy śluz... chyba od dzisiaj jako 1 dzień? marta2807 no mi jak na razie też nie udało się spłodzić potomka ;) a podobno stosunek przerywany jest bardzo zawodny, a znam dużo osób które go stosują już kilka lat a dzieci jeszcze nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiem ze wystarczy jeden plemnik ale musi byc mocny a mojemu mezowi tego wlasnie brakuje!! 0.42 miliona to jest dramatyczna liczba. Wiara - ja jestem w dolku psychicznym . Ciagle chce mi sie plakac. Moze to i ma wplyw na zaplodnienie ale czym?? Moj maz jest prawie bezplodny!!!!!! Agnes - ja place tylko skladke ubezpieczeniowa co miesiac i to wszystko pokrywa moje ubezpieczenie. Czytalam ze w polsce to jedno podejscie do inseminacji kosztuje 700 zl a do tego jeszcze badania !! Masakra jakas Niepewna - powinnas liczyc od dzis kiedy masz prawdziwa krew i bol brzucha. To normalne ze przy tabletkach brzuch yak nie boli jak bez. Mnie po tej inseminacji brzuch nadal boli!!czuje taki nadmuchany i skurcze jakby w zoladku. Pani ktora robila inseminacje powiedziala ze niektore dziewczyny sa nadwrazliwe na plyn w ktorym plywaja plemniki i to dlatego. Choc tym razem nie jest tak mocny jak za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - "prawie" robi wielką różnicę. Wszystko okaże się za dwa tygodnie, czy był ten jeden najmocniejszy :) Dobre samopoczucie i wysoki poziom endorfin pewnie nie zaszkodzi podczas zapłodnienia, zagnieżdżenia i ciąży. Będzie dobrze. Niepewna - też uważam, żeby liczyć od dziś 1 dzień cyklu i pamiętaj, że w tym cyklu już możesz zajść w ciążę :) Agnes - Dobre wyjście z sytuacji, jeszcze jak dobra cena za wynajem i niewielkie media, to super sprawa. W nowym miejscu, bezstresowym na pewno pójdzie szybciej z dzidzią :) Ja też czekam do końca remontu i próbujemy. Dziś dostałam okres, bolący, ale dopiero się rozkręca. Mam zamiar iść 3 dnia cyklu na badanie Estradiolu, LH i FSH, później 7-8 dnia cyklu też (tak, jak zalecił ginekolog) wszystkie plus progesteron, a potem 7-8 dni po owulacji na sam progesteron. Ginekolog kazał tylko 7-8 dnia cyklu zrobić badanie wszystkich, ale po tym co czytałam w internecie zrobię według zaleceń cyklowych dla własnej wiadomości. Nie wiem, czy to nie jest nadgorliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
Hej dziewczyny :) bulitka bardzo mocno 3mam kciuki:) pamiętaj, że szansa jest zawsze a kto wiem może sama się niedługo pozytywnie zaskoczysz :) bądź dobrej myśli, na pewno jest szansa i dlatego właśnie lekarze próbują :) wiec ty też musisz dać sobie szanse a zobaczysz, że bezie dobrze :) niepewna ja też po pierwszym cyklu bez plastrów miałam najpierw plamienie dzień przerwy i @ normalna. Dni płodne najprawdopodobniej miałam 14 dni od pierwszego dnia cyklu u ciebie może być podobnie wiec ja liczyłabym od 1 dnia plamienia. Marta czasem lepiej wykazać się niewielka nadgorliwością zwłaszcza jeśli chodzi o własne zdrowie:) oczekująca powodzenia w poszukiwaniu nowego m :) daj znać, czy Wam się spodobało :) co we dwoje, to we dwoje :) wczoraj milczałam, bo odsypiałam wesele :) a dzisiaj dostaliśmy kolejne zaproszenie na wesele :) jakiś bum w tym roku czy co ;D rano byłam zrobić badania krwi. Wyniki jutro, a do gina ide jutro na 18... jakiś dziwny stres mam czy oby na pewno to będzie ciąża :] oby testy mówiły prawdę... będę pewna jak zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - mi lekarz zaczol badania od sprawdzenia wszystkich hormonow i od 10 dnia cyklu mialam monotoring robiony. Co 2 dni az pecherzyk byl wielki a potem jak juz peknol. I po tygodniu od pekniecia mialam progestenol sprawdzany. Wyniki ksiazkowe mialam. Michasia - wiem ze jest minimalna szansa ale ja do tych szczesliwcow nie naleze. Ja mam zawsze po gorke! Nigdy niczego nie otrzymalam z latwoscia. Wiec dlaczego teraz by mialo byc inaczej. Skoro test pokazal 2 kreski to napewno jestes w ciazy. Testy w ta strone nigdy sie nie myla. Daj koniecznie jutro znac co lekarz powiedzial. Ktory tydzien i woogole wszystko. Mnie nadal brzuch boli. A najgorsze to po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz w lozku leze i ledwo zyje tak slabo sie czuje boli mnie kregoslup noga i do tego brzuch az slabo sie robi.wczoraj mielismy gosci i wogole sie nie wyspalam w nocy.tesciowa dzis wkurzyla mnie bo stwierdzila ze nic nie robie a jak pojde cos robic to chwile i wracam.tyle ze ja jak ide robic to robie a nie jak ona stoi ghada z sasiadkami i roboty nie ubywa.zapisalam sie do gin na przyyszly wtorek i zobacze co powie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - oj ty biedna. Chyba powinnas sie juz przyzwyczaic do docinkow tesciowej i sie nie denerwowac . Wiesz co ja robie w pracy? Kiedy mowie do kogos zrob to to i to i sie i sie odwracam i odchodze. Nie slucham czy ktos ma cos do powiedzenia. Po czasie tylko sprawdzan czy zostalo zrobione co kazalam. Na poczatku jeszcze reagowalam jak ktos sie z czegos tlumaczyl ale to bylo bledne kolo. Poprostu nie reagowac bo inaczej wykonczysz sie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ogladalismy mieszkanko i sie spodobalo nam. za dwa tygodnie sie przeprowadzamy. oplaty w sumie niewielkie 500zl plus prad i gaz (co zuzyjemy). najwazniejsze ze na zime nie bedziemy musieli opalu kupowac. ciesze sie bo urzadze po swojemu kuchnie pokoj no i lazienka z wanna(juz sie w niej widze pluskajaca:-). najwazniejsze ze nikt nam nie bedzie sie wtracal ze czegos nie zrobilismy itp. Bullitka trzymam kciuki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
agnes to świetne wieści:) nie ma to jak na swoim:) teraz to będziecie rządzić ;) wiecie co... któraś z Was napisała, że jestem optymistką :) i Was zaskoczę bo wcale nie :D tak sobie pomyślałam, że może któraś z Was w gorszych chwilach pomyśli sobie tak jak ja to próbuje robić... co prawda teraz same chwile radości przede mną, ale przecież nie zawsze tak jest... kiedyś byłam taka miekka buła i beksa ale kilka kopniaków od życia kilka od znajomych no i walka o kredyt chyba mnie umocniły ;) najgorsze są chwile kiedy coś jest niezależne ode mnie... nie ma nic gorszego niż poczucie niemocy... ale jeśli tylko istnieje choć odrobina możliwości wpłynięcia na własne życie to musimy próbować ze wszystkich sił :) bo kto jak nie my? my twarde baby :) chwila na przytulenie, kilka łez ale potem trzeba wziąć się w garść ścisnąć poślady i do dzieła :) i nawet jeśli nie zawsze wszystko się udaje to jest poczucie świadomości, że dałam z siebie wszystko co mogłam żeby było mi lub nam lepiej :) i to jest ważne :) dół dłużej niż do ranka następnego dnia?! nie ma mowy!!! więc czasem może wyobraźcie sobie jak macie gorszy dzień i nic wam się nie chce ze staje nad Wami wredna Michaśka i grozi Wam palcem i daje mini kopa w tylki i już :) i uśmiech na samą myśl pojawia się na twarzy :) mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka masz racje ze lepiej sie nie przejmowac tyle ze moja tesciowa jest taka ze ty odwrocisz pojdziesz a ona potrafi przyjsc do ciebie i ci gadac ze ty sie tak zachowujesz.michaska usmiech pojawil sie jak przeczytalam twoj wpis:) daj znac co lekarz ci powiedzial.agness to kiedy sie przeprowadzacie?wreszcie bedziecie na swoim.u mnie dzis pada od rana a ja jakos senna jestem i zmeczona za tydzien wizyta u gin mam nadzieje ze uda sie zajsc mi w ciaze w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - najwazniejsze ze wam sie podoba. Kiedy sie przeprowadzacie? Ja tez mam wanne w domu i uwielbiam w niedziele kiedy na dworze zimni nalac cala wanne z piana z goraca woda i se tak polezec z ksiazka i winkiem. Moja wanna ma dodatkowo jacuzzie wiec po godzinie a czesto nawet i 2 czujesz sie jak nowo narodzona. Michasia - wazne to pozytywne myslenie albo po tylu latach nieudanych prob trudno o optymizm Oczekujaca - moze pokonaj wroga jego wlasna bronia? U mnie dzis sloneczko swieci. Ale jeszcze 3 tygodnie i mam wakacje . Jedziemy z mezem na 2 tyg do polski a na tydzien do turcji. Juz nie moge sie doczekac lezenia na plazy caly dzien i nic nie robic. A hotel mamy na samej plazy i z widokiem na morze!! Troche odreagowac te ciagle wizyty u lekarza, kolejne niepowodzenia i stres w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
Hej dziewczyny :) byłam u lekarza.. i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia... w macicy widać malutki 5 mm punkcik :) wg usg 4t3d :) t terminu @ nic nie wynika z kalendarza też nic bo staraliśmy się codziennie:) następna wizyta 21 maja :) lekarz bardzo sympatyczny ale ma dużo rezerwy... zwłaszcza dla tak wczesnej ciąży... szczerze mówiąc trochę się wystraszyłam, bo jestem dobrej myśli a teraz będę się zastanawiać... z beta hcg wychodzi 6 tydzień ale mówi że jest ok wynik...ja sama nie wiem... cieszymy się bardzo z moim m :):):) ale teraz będę czekać te 2,5 tyg jak na szpilkach... bulitka odliczanie rozpoczęte widze :) ja mam do urlopu 9 tygodni... a szef na miejscu i te jego debilne napady szału... wścieknie się na byle co a słuchać muszą wszyscy jego wykładów... oczekująca ty to masz z tą teściową 3 światy... już chyba z moim szefem wolałabym mieszkać... gdybyś tak mogła się wyłączyć na czas jej gadania... a miałaś nadzieje , że będzie lepiej... agnes zazdroszczę wanny :) my mamy dość mała łazienkę niestety i musieliśmy zamontować prysznic mój się cieszy ale ja nie koniecznie...za to mamy głęboki brodzik żeby dziecko mogło się chociaż normalnie pluskać...3 lata temu go montowaliśmy... oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus93
dziewczyny zajść w ciążę to pół sukcesu, trzeba jeszcze urodzić zdrową dzidzię. Ja poroniłam dwa razy, potem mój gin odesłał mnie do endokrynologa, znalazłam super miejsce w wawie na miączyńskiej - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka a moze na wakacjach uda sie splodzic dzidziusia?czytalam o takich przypadkach ze wlasnie na wakacjach najwiecej jest poczec:) michaska to super ze w ciazy jestes zobaczysz wszystko bedzie ok.my mamy tutaj wanne w lazience i powiem wam ze wole prysznic jakos lepiej mi pasuje,ale gadalam z m i moeilam ze jak splacimy wsyzstkich to albo sciane zborzymy(z tylu lazienki jest taka strozowka) albo dobudujemy i zrobimy sobie lazienke z wanna i prysznicem.tesciowa moja jest straszna a najbardziej rozwala mnie to jak mowi czemu sie do niej nie odzywam a ja zawsze to samo ze nie mam potrzeby takiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
nie dziękuję chyba :) ale mam kocioł w głowie...chyba włacze tv i będę leżeći wyłączękompa bo na jakieś głupie strony wchodzę i aż gęsiej skórki dostane... wg moich wyliczeń wychodzi 6 tydz i bety też wiec mysłałam ze jest dalej a tu tyle czekania... ale ten punkcik śliczny jest :) oczekująca ja się chętnie na łazienkę zamienie ;D oddam swój prysznic i jeszcze dopłacę :) mi moja tesciowa rok po slubie wyskoczyła z twarzą ze nie mówie jej mamo:) a ja jej na to ze wąchac nie będę jak mam się do niej zwracać mama babciu czy per pani (szwagier zasugerował babcie i dziadka bo teść nie lubi jak się mowi do niego tata tylko ze ja jestem w ciąży dopiero teraz po 3 latach to z jakiej paki dziadku???) i ze oni mnie do rodziny nie przyjęli w żaden sposób wybawili się na weselu i już! ale jej głupio było! franca jedna myslala ze nie odpowiem:) od tamtego dnia nie fika ;D mój m to ma super teściów jednak do rodzinki go przyjęli i jest teraz ich drugim synkiem ale drugim bo musi znac swoje miejsce w szyku (tak mowi mój brat) :) dużo pisze bo mam lekkiego stresa sorki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przespalam sie z decyzja o wynajeciu mieszkania i stwierdzilam.ze odmowimy. mieszkanie na 4pietrze tylko 26m2 bez balkonu. pralka nigdzie sie nie zmiesci. mamy psa labradora. zbyt niekomfortowo bedzie. stwierdzilam ze poszukamy jeszcze czegos wiekszego co najmniej 2pokoi. do zimy jeszcze pare miesiecy jest. dzisiaj bolaly mnie jajniki kurcze boje sie zebym sie nie przeziebila w nocy zimno na dworze pogoda jak na jesien. dzisiaj mam 15dc kurcze ale ten czas ucieka szybko. niedawno mialam @ a tu niebawem kolejna bedzie. dzisiaj zaczynam rehabilitacje kolana jakies 3 zabiegi mam rozpisane. za pozno lekarz mi dal skierowanie na nie. zapomnial poprostu. a ja zapomnialam ze mialam operacje kolana robiona, ale pojde na te zabiegi rehab. wogole to powiem wam ze wczoraj bylismy z mezem ogladac mieszkanie 2 pokoje na parterze z malym balkonem. pomyslelismy spoko cos dla nas. wchodzimy i bleee odrzucilo mnie kuchnia jak z czasow prl albo gorzej jakies ochydne pozolkle tapety. szafki rozwalajace sie syf. i jeszcze splesnialy kaktus w doniczce na kuchence stal. wchodze do lazienki i odrzucilo mnie kolejny raz smierdzialo kanaliza kafelki bleee. pokoje tez nie zostawilam bez uwagi. wstydzilabym sie pokaxywac takie mieszkanie. zdziwilam sie jak ludzie moga cos takiego wynajmowac. maskra. mam nadzieje ze znajdziemy cos fajnego bo wiemy ze tutaj w domu nie chcemy na pewno zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.michaska ja tez nie mowie do tesciow mamo tato nie moge jakos poprostu rodzicow mam jednych mowie do nich bezimiennie .zreszta do tesciowej to malo co mowie wiecej do tescia.u mnie dzis kiepski dzien bedzie jestem zmeczona ledwo chodze dokucza mi noga i kregoslup do tego jakas pogoda dziwna rano bylo slonce a tewrtaz zachmurzone.wogole nic mi sie nie chce najchetniej lezalabym caly dzien ale niestety mam troche roboty:( jeszcze z tydzien i beda truskawki .milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Michasia - nie wchodz na strony. Skoro beta mowi ze 6 tydzien to tak jest. Agnes - a moze jednak zostaniecie w domu? Wiesz ja cale zycie mieszkalam w bloku a teraz mieszkam w domy. I powiem szczerze ze nigdy juz bym nie wrocila do bloku. Oczekujaca - sami musicie pozbierac te truskawki? A u mnie ladna pogoda. Zaraz biore ksiazke i ide do ogrodka polezec na hamaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jestesmy zdecydowani sie do bloku przeniesc. nie trzeba palic zima w piecu. i wogole nic cie nie interesuje. mieszkasz sobie i juz. Michaska nie denerwuj sie sluchaj lekarza. jak mowi ze jest oki wszystko to po co szukasz dziury w calym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jestesmy zdecydowani sie do bloku przeniesc. nie trzeba palic zima w piecu. i wogole nic cie nie interesuje. mieszkasz sobie i juz. Michaska nie denerwuj sie sluchaj lekarza. jak mowi ze jest oki wszystko to po co szukasz dziury w calym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×