Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewczyny ja mam dosyc tesciowej.wczoraj mielismy rocznicewzielismy pieniadze za truskawki cale100zl bylismy w barze a tesciowa wielce obrazona jest ze stracilismy pieniadze.szlak mnie trafia juz mam dosyc.wogole dzisiaj rano ja sie przebieram a ona bez pukania bez niczego wparowala i rozkazy swoje wydaje.doslownie juz nie mam sily zyc mi sie nie chce.jak mozna byc kurwa takim czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tyaka cisza?my zrobilismy badanmie nasienia rozszerzone tak lekarz zalecil.teraz musze umowic sie z lekarzem na to aby sprawdzil wyniki i powie dalej czy trzeba sie leczyc.od10 dc mam miec znowu monitoring.a okres powinnam miec we wtorek chyba lub w srode.boje sie wizyty strasznie jutro jeszce poszukam na necie jakis inf o normach wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka twoj maz robisz rozszerzone badanie nasienia czy podstawowe?my juz mamy wynik teraz musze umowic sie z lekarzem na wizyte na przyszly wtorek.wyniki po tym jak sprawdzalam sa w normie.u mnie bardzo goraco i byla straszna burza wczoraj.chodzimy z moim na grzyby i dzis uzbierralismy 1;5kg kurek i 15 borowikow moze jutro pojdziemy jeszcze.a co u ciebie bullitka?bylas na becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - jaka ma liczebnosc plemnikow? Tzn ile milionow? I ile zywotnych? Nie wiem czym sie roznia podstawowe od rozszezonych. Poprostu zrobil badania i wyniki xle byly. Ja nie poszlam na bete no bo po co jak juz mialam okres. Kazali mi mimo to zrobic badania ale ja nie dalam rady. Ciezko to przezylam :( . U mnie tata zawsze zbieral grzyby ale nie ma go juz :(. Tydzien temu moja kuzynka urodzila dziecko. Slicznego chlopczyka. I wlasnie sie dowiedzialam ze Kubus ma guza na nadnerczach :((((((. Juz urodzil sie z tym cholerstwem!!! Straszne. Tak mi zle i zal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka wyniki sa takie liczba plemnikow42ml gdzie norma15do120prawidlowe plemniki to41procent gdzie norma4a plemniki zywe to73procent gdzie norma jest58.a u twojego meza jak bylo?takie malenstwo i chore.ostatnio z mama rozmawialam a ma kolezanke ktorej corka jest gin i mowila ze teraz polowa par ma problemy z zajsciem w ciaze.jak nie uda mi sie zajsc w ciaze przez3miesiacew to pojade do niej bo ona wlasnie moze urodzic i mama ma mnie umopwic z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - w pl to chyba inaczej to licza bo tu tez inaczej. Ale z tego co piszesz to wyniki ma w normie. To nardzo dobra wiadomosc. Skoro ty tez jestes zdrowa to moze poprostu potrzebujecie wiecej czasu. Agnes - co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka byc moze i zazwyczaj jak wynik jest nieprawidlowy to jest zaznaczony.buyc moze psychika blokuje chociaz i tak przez ten cykl nie myslalam o tym.od wczoraj pobolewa mnie jajnik i pewnie we wtorek bede miec okres.a agness ,moze w ciazy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tesciowa przyjechala wiec sobie grillujemy. upal okropny. u mnie okres dostalam po 31dc. taki lekki. poklocilam sie okropnie z mezem i zle sie z tym czuje. :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - juz cos postanowiliscie gdzie bedziecie mieszkac?? Na jak dlugo tesciowa przyjechala?? A juz myslalam ze moze jednak ci sue udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness wlasnie jak z przeprowadzka wasza?to o co sie tak z mezem poklocilas?u mnie dzis byla straszna ulewa kilka domow zalanych drogi laki i nawet stok narciarski uszkodzilo.ja jutro dzwonie do lekarza umowic sie na przyszly wtorek na wizyte i pewie pojde na monitoring i dostane leki.czekam na @ bo w ciazy pewnie nie jestem nawet testu nie kupuje.zauwazylam ze od piatku boli mnie jajnik w ktorym byla owulacja i piersi bola i swedza takie dziwne uczucie.ale wiem ze to nie ciaza niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przeprowadzka hmmm jesli cos sid znjdzie w sensownej cenie to bysmy sie wyprowadzili. klotnia w sumie o glupoty pogodzilismy sie wczoraj wieczorem. burza i deszcz wczoraj byl. od dzisiaj zaczynam intensywnie poszukac pracy. echhh tylko niewiem od czego zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness dobre postanowienie z szukaniem pracy.sama mysle nad tym i chyba od jesieni zaczne szukac cos.wczoraj z mezem rozmawialismy i jak nie uda mmi sie zajs w ciaze do pazdziernika to sprobojemy wyjechac za granice zeby zarobic i splacic brata jego.dzis nie spie od4 slabo mi strasznie.wczoraj po ulewie bylismy na grzybach i uzbieralismy 1kg kurek i4 borowiki.dzis albo jedziemy na czarne jogody albo idziemy zebrac truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes - mieszkasz w duzym miescie czy raczej malej miejscowosci? Moze w jakims sklepie? Albo cos w swoim zawodzie?? Ja nawet nie wiem jak w pl sie szuka pracy. Nigdy w pl nie pracowalam. A szkoda bo jestem po szkole Technik Organizacji Reklamy. Fajnie by bylo pracowac w reklamie Oczekujaca - moze to tez jest jakies wyjscie. Zazdroszcze ci tych spacerow po lasach A ja ostatni tydzien pracy i mam 3 tyg wakacji. W sobote jedziemy do pl. Potem w srode lecimy do turcji na tydzien i potem znowu tydzien w pl. Juz sie nie moge doczekac. Odpoczac od wszystkiego. Zregenerowac sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka moze tureckie klimaty rozluźnia atmosferę i zaciazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niego zmiana klimatu i inne jedzenie tez moze inaczej podzialac. Za bardzo negatywnie do tego podchodzisz. Musisz przestać myśleć o ciazy !!!! Sama sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie wczoraj zaczal sie okres i straszny bol rzuchapol nocy nie spalam.tteraz we wtorek ide do gin i bede miec monitoring.u mnie juz po truskawkach i zaczynaja sie maliny i porzeczki.bylismy wczoraj na jagodach i dzisiaj aby4 godz i uzbieralismy70kg z moim i jutro tez planujemy jechac a w sobote na grzyby.tesciowa moja dalej szaleje a ja juz mam dosyc tego poprostu szlak mnie trafia poprostu.brak mi sil na nia wlasnie przed chwila miala pretensje ze dalam stowrzeiu troszke jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nadal okres jakos dlugi w tym miesiacu. mam wogole ciche dni z mezem. a tak poza tym to nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka do tesciowej sie nie odzywam ale powiedzialam mojemu ze jeszcze raz mi cos powie to to sie jej odpowiem ze chce rozbic malzenstwo nasze to jeszcze jedna taka sytuacja i sie wyprowadzam.ja juz po okresie zaczaelo sie ciemne plamienie w poniedzialek po poludniu we wtorek troszke wiecej bylo chociaz nawet malo co w srode tez deliatne plamienie a wczoraj juz nic.teraz we wtorek wizyta u gin i monitoring bede miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) dziewczyny ja tez się przyłączam :) dzisiaj robiłam test i nic :( to moje pierwsze starania więc jestem Świeżak w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - ja tez mam czasem z mezem ciche dni. A co sie stalo?? Oczekujaca - u was to sie noe zmieni z tesciowa. Ona taka juz jest. Musisz sie przyzwyczaic i nie reagowac na jej zaczepki. Wiesz patrzac na twoja tesciowa to dziekuje za moja . Moja to aniol przy twojej choc tez mnie czasem wkurza. A ja od dzis juz mam wakacje. Jutro jedziemy rano do pl :) a w srode do turcji. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka wiem ze masz racje tyle ze to juz jest nie do wytrzymania ona potrafi przyjsc do sypialni jak siedzimy i mowic co ja zle robie to jest chore.u nas jutro swieto jest moj jedzie do siostry swojej pomagac w przeprowadzce a ja powiedzialam mu ze nie bede tutaj dluzej siedziec.dzis myslalam nad tym czy jest wogole sens starac sie o dziecko skoro jest taka sytuacja,nie chce zeby dziecko cierpialo ale ja wiem ze to sie nie zmieni i chyba odpuszcze sobie starania ,pojde aby do lekarza pokazac wyniki i tyle bo dziecko nie bedzie cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaa ciagle ponura atmosfera na tym temacie. Dziewczyny macie jakies powody do radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - nie wiem co mam ci powiedziec. Sytuacja bez wyjscia. Agnes - to dobrze ze to nic powaznego. Macie jakies plany na wakacje? Gosc - to topik o starajacych sie. My staramy sie juz kilka lat wiec trudno zebysmy byly szczesliwe. Gdybysmy byly szczesliwe i chcialy o tym napisac to pewnie bysmy weszly na topik o tematyce szczesliwe mezatki , spelniajace sie matki czy jakos tak. Mam nadzieje ze pewnego dnia ten topik zamieni sie wlasnie w taki szczesliwy topik gdzie bedziemy pisac o wychowaniu dzieci i jak bardzo jestesmy szczesliwe ze nasze marzenia sie spelnily. Wiem ze to trudne wyobrazic sobie komus kto nie oczekuje wkoncu az spelni sie cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi a4
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko.Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze jest cieżko, ale żebyście w depresję nie wpadły bo wtedy moze sie to skończyć jeszcze gorzej. Życzę wam jak najlepiej. Miałam depresję wiem co mówię, skończyło sie to bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×