Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Czesc dziewczyny Oczekujaca - oczywiscie ze kup sobie testy owulacyjne. Poobserwuj siebie z kilka miesiecy abys wiedziala czy takie same cykle, w ktorym dniu wystepije owulacja i jak wyglada to co miesiac. Napewno dowiesz sie czegos wiecej o sobie. Agnes - i jaki masz teraz plan dzialania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka na razie czekam az okres sie skonczy a narazie konca nie widac. potem umowie sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cicho pusto spokoj. co sie u was dzieje. pisac pisac pisac. ja za dwa tygodnie jade do lekarza. wkoncu. a poza tym malymi krokami jesien sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.agness do jakiego lekarza idziesz?ja bylam u gin i zrobil mi cytologie.wszysto ok jest .powiedzialam mu o tym ze w ciaze niemoge zajsc wypisal mi d*phaston i mam brac od16dniacyklu i juto jade na monitoring,bo jesli nie bedzie owulacji to wypisze mi leki.troche kosztow bedzie bo jedno opakwoanie zaplacilam50zl i do tego usg robi prywatnie ale musimy jakos zajsc w ciaze.przez3cykle sie nieudalo wiec trzeba zaczac dzialac.u mnie deszczu juz nniebylo2miesiace.susza straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oczekujaca ja jade do ginekologa-endokrynologa. wkoncu musze sie pozadnie przebadac i zobaczymy gdzie tkwi problem z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.ja bylam dzis na usg jajeczko jest rosnie sobie i od srody mamy zaczac starania do niedzieli.a od soboty biore d*phosan zeby wrazie co utrzymac ciaze.w poniedzialek jade jeszcze na usg sprawdzic czy peklo jajeczko.lekarz mowi ze jak peknie to ciaza bedzie.u mnie zimno bardzo jest a dopiero od 2,5 miesiaca spadl deszcz.jutro robie buraczki z papryka.moze jeszcze jakies kompoty ze slwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie bez zmian. Mialam 3 inseminacje ale takze nie udana. :(. Wszyscy w mojej rodzinie zachodza w ciaze tylko nie ja. Ja juz mie daje rady :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka przykro mi bardzo ze sie nie udalo. ja 16-tego robie badania na hormony tarczyce ob i ogolne i jade do lekarza i sie okaze co jest nie tak. i mam nadzieje ze jak mezus wroci to mnie zaplodnii ze sie wkoncu uda:-):-):-). mam nadzieje ze jesli dostane jakies leki to zanim maz wroci to one zaczna juz dzialac niebawem tez mam zabieg na kolano. boje sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agnes - bede trzymac kciuki aby wszystko poszlo dobrze. Jak juz bedziesz cos wiedziala to daj znac. A jak z praca?? Znalazlas juz cos?? Ja zaczelam brac witaminy narazie. Kuzynka od meza starala sie 2 lata i nic a po jednym miesiacu tych witamin zaszla odrazu. Ona mi polecila. Czytalam opinie o tych witaminach i sa pozytywne. Moze akurat mi tez pomoga. Maz tez je bierze. Jesli mi pomoga to wysle wam tez poczta jesli bedziecie chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to olej z kielkow pszenicy . W pl nic nie moge o tym znalesc tylko ze jest stosowany do kosmetykow a tu w holandi jest w ksztalcie tabletek i duzo dziewczyn pisze ze im sie udalo po nim zajsc w ciaze. Zobaczymy. Moze akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka przeczytalam o tym oleju on ma najwiecej witaminy E. A ta witamina poprawia plodnosc. wiec moze akurat sie ud. oby niezaszkodzily te tabletki na Twoj organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no dokladnie duzo witaminy E . Mozna w pl tez je kupic? Bo mi przedewszystkim wyskoczylo w kosmetykach a nie w pastylkach. Mi to pewnie i tak nie pomoga ale wam moze akurat?? Kuzynka meza zaszla zaraz w 1" cyklu brania a starala sie ponad 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka mi tez wyskoczyly same kosmetyki nie patrzalam nie szukalam wiecej bo slabo net mi chodzi:-(. ja poki co nic nie bede brala. poczekam co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.ja dzisiaj bylam na usg sprawdzic czy peklo mi jajeczko no i wporzadku jest.owulacja byla w czwrtek i od czwartku staralismy sie.od soboty biore d*phaston przez 10 dni zobaczymy jaki bedzie efekt.lekarz mowi ze mam odpowiedni sluz jak na ta faze cyklu i wielkosc sluzowki po owulacji jest prawidlowa.w pietek jade odebrac wyniki cytologi.jesli teraz sie nie uda to moj dostanie tabletki na wzmocnienie plemnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oczekujaca oby sie udalo. Bullitka- w poniedzialek 16-tego ide zrobic wszystkie badania i jak je bede miala zadzwonie do lekarza i sie z nim umawam na wizyte. chce zalatwic to przed zabiegiem kolanowym. i w razie jesli bede musiala brac jakies leki to chce szybko zaczac brac zeby organizm na nie reagowal juz jak maz wroci. Rozumiesz??:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - trzymam kciuki. I daj koniecznie znac jak sie czujesz Agnes - rozumie rozumie :). a jakie badania bedziesz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietki ja tez staram sie o malego bobo, kochalismy sie z mezem 18, 22,23,26,28 i 1 wrz , jak myslicie bedzie ciaza??? czekam na okres i mam nadzieje ze nie nadejdzie moj okres wczesniejszy byl od 12 do 17 sierp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka bioree te tabletki i chyba skutek uboczny jest taki ze piersi mi sie powiekszaja i strasznie swedza.lekarz mowi ze wqszystko ok i teraz czekam do piatku odebrac wynik cytologi .a czy uda sie to okarze sie w przyszlym tyg.ale jakos sie nie nastawiam wogole.jak sie nie uda to pojde jeszcze raz zeby wypisal witaminy dla meza tyle ze one tez kosztuja sporo bo 100zl na miesiac a trzerba brac chociaz 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wiec mam tak: progesteron. LH. FSH.TSH. PBL. testosteron. OB. Morfologia. mam zrobic miedzy 21a 23dc. duze tego pewnie niezle zaplace. nawet niewiem co te skroty znacza. Oczekujaca - piszesz o witaminach E tych samych co Bullitka pisala? jakie skutki masz uboczne. piersi powiekszone to sie mezus cieszy przynajmniej co?? :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - no wlasnie co to za tabletki? Moze by tez byly dobre dla mojego meza jak na wzmocnienie spermy. Jak sie nazywaja i czy sa na recepte? Agnes - no ja tez nie wiem co oznacaja ale pewnie jakies hormony. A za wszystko trzeba placic czy z nfz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jestes Bullitka bo chce mi sie z kims pogadac. badania niestety na wlasny koszt. bylam prywatnie u lekarza i nie mam skierowania. kazal jeszcze zeby maz nasienie zbadal, ale sobie pomyslalam ze najpierw ja zrobie badania pojade do niego zobaczy i jesli u mnie cos nie tak bedzie to maz nie bedzie robil badan. przeciez bylam juz w ciazy to raczej nasienie ma oki. zwlaszcza ze te wszystkie badania wizyty kosztuja i niestety w jedbym miesiacu to za duzy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka zapytam w piatek lekarza jaka nazwa tych tabletek to napisze.agness wiem ze jakbys poszla do rodzinnego to dostalabys przynajmniej jeden lub dwa hormony darmowo,wiem bo siostra moja robila i za kazdse pozostale placila po20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej bratowej kolezanka byla u rodzinnego i nie dal jej na zadne nawet na glupie OB. moze ja sprobuje. pojde jutro albo pojutrze do ogolnego zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam u ogolnego niestety nie dal mi skierowania na zadne badanie. poszlam do laboratorium i pani mi wyliczyla 113zl. czeka sie do 4 dni na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×