Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

witaj burwia napsz nam cos o sobie:) ja z moim sie pogodzilam ale z tesciowa slowem sie nie odezwe,maz ja zjj***l a ona jest taka bezczelna ze powiedziala mu''przeciez ja jej ic nie mmowie a jak powiem czasem cos to sie nie musi obrazac''tyle ze to czasem jest codziennie albo kilka razy dziennie.ja znowu zaczynam miec plamienie tyle ze jest go niewiele i jest brazowe.dzisioaj strasznie mi nie dobrze,nawet autem jechac nie moglam bo slabo mi bylo.gosciu bullitka ma racje.agness to o co sie tak poklociliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co taka cisza?bullitka ale ci zazdroszcze wakacji :)ja dopiero skonczylam prace jestem strasznie zmeczoa.jutro jedziemy z moim do gin i z wynikami boje sie troche.agness pogodzilas sie z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pogodzilam sie z mezem w weekend. teraz jest dobrze. postanowilismy nie wyprowadzac sie tylko odswiezyc pokoje i wyremontowac lazienke i wymienic okna w domu gdzie mieszkamy. wezmiemy kredyt i fachowca zatrudnimy. juz nie moge sie doczekac:-). mezowi szykuja sie dwie delegacje do niemiec i francji. jak on pojedzie to ja sie wybiore do endokrynologa wkoncu. sama bo z nim to nie da sie zaplanowac bo wolny dzien w pracy musialby wziac a teraz to sie nie da zabardzo. a poza tym reszta po staremu. a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.agness a czym twoj maz sie zajmuje?dobra podjeliscie decyzjje odremontujesz dom i nie bedziesz sie ciasnic w bloku:) bylismy z mezem u lekarza z wynikami i lekarz stwierdzil ze dawno nie widzial wynikow tak dobrych bardzo nam ulzylo:) powioedzial ze jestesmy zdrowi i jest stres i psychika to blokuje.zaproponowal mi sprawdzenie jajowodow droznosci ale narazie nieche bo sam mowil ze to niepotrzebne.jak zdecyduje sie na badanie to mam sie zglosic.teraz odpuszczamy starania i nie bede myslec wogole o tym w sumie czasu tez niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oczekujaca- moj maz jest elektrykiem pracuje w firmie papierniczej. my tez starania odpuscilismy co ma byc to bedzie. czy u was tez pada codziennie? w dzien duszno na wieczor burza i leje. i teraz tez sie rozpadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, czytam Wasze posty i widzę moja siostrę. Nienawidzi się z teściową, moja dzięki Bogu złota kobieta :) Dziewczyny możne to głupie ale mam kilka banalnych pytań do Was. Powiedzcie mi czy rzeczywiście pozycja jest aż tak istotna przy planowaniu ciąży, chodzi mi o to, ze po tym jak skończymy się kochać z mężem wszystko ze mnie wypływa od razu no a chyba nie powinno tak się dziać??? nie śmiejcie się ze mnie wiem ze idiotyczne pytanie no ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biurwa u mnie tez jest tak ze wyplywa mi wiekszosc ale lekarz mowil ze tak jest a wystarczy jeden pleminik i juz sie uda.agness u mnie jest goraco ostatnio dwa tyg temu lalo i do tej pory nic.w niedziele jade na zakupy z moimi rodzicami a teraz codziennie mamy duzo pracy bo zbior owocow jest.bullitka pewnie wygrzewa sie pod palmami :) wiecie co lekarz powiedzial ze czesto nieudaje sie zajsc w ciaze przez stres i kazal zeby nawet doo lasu czy ghdzie kolwiek wyjechac i wtedy czesto sie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-iurwa nie martw sie mi tez wylatuje. lekarz mi powiedzial ze to normalne ze sperma sie uplynnia w pochwie i dlatego czesc wylatuje. po sexie nogi do gory:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki no i tak będę robić, nogi do góry :) a ze stres wpływa negatywnie jasna sprawa, ile par sobie "odpuściło" starania i BACH!!!! - dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta62782
Cześć dziewczęta. Trochę ostatnio odpuściłam sobie topik i nie tylko - starania o dziecko też :( Kiepsko mi sie teraz układa i w życiu i z mężem. Jak wcześniej pisałam mamy remont i w korelacji z pracą, to niezbyt dobra sytuacja. Wiem, wszyscy to przechodzą, ale my słabo sobie radzimy ze stresem. Krzyczymy na siebie, drzemy koty ze sobą, hamsko się odzywamy, ogólnie - lipa. Kasa, widomo ubywa, stres coraz większy, że budżet przekroczymy. Ahhh!!! Niedawno tylko trochę się uspokoiło, bo w piątek awansowałam w pracy i zaczęłam trzytygodniowy urlop, ale mój mąż pracuje, więc sama zajmuję się sprawami remontowymi i chorą mamą po zabiegu haluxa. Nie pamiętam już kiedy mój mąż ostatnio mnie przytulał, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat dzidziusia. Załamana jestem tym wszystkim i tylko się martwię, że to się wszystko źle skończy. Zazdroszczę Bullitkce wakacji:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety co u was slychac?u mnie wszystko bez zmian codziennie goraco i praca od6rano do20i juz brak sil poprosty.nie mysle o dziecku chociaz nawet w tym cyklu sie nie staralismy raz bylo ale to3dni przed owulacja.bullitka sobie odpoczywa chcialabym sie z nia zamienic na dzien chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny alez tu cisza uuuuu u mnie nic w sumie nowego. starania odstawilismy na boczny tor. zaczelam intensywniej szukac pracy bylam na paru rozmowach czekam w poniedzialek maja zadzwonic oby z dobra wiadomoscia. w polowie sierpnia zaczynamy remont bedzie sie dzialo:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.agness to niebawem remont .marta to lepiej odlozyc starania jak za bardzo sie uklada.u mnie bez zmian odlozone starania chociaz raz jak bylismy w lesie to bylo zblizenie :p u mnie pogoda sie popsula od3dni pada ciagle.wczoraj bylismy na weselu pobawilismy sie a dzisiaj to caly dzien w lozku odpoczywamy.bullitka pewnie juz wraca z wakacji:) zauwazylam ze od kilku dni boli mnie jajnik i boje sie zeby zapalenia niebylo bo ostatnio zmarzlam.do lekarza pojde dopiero w listopadzie jak bedziemy mieli sie starac to mowil ze zrobi mi laparoskopie polozy mnie w szpitalu a pozniej monitoring .narazie niemam czasu i sily myslec o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wrocilam z wakacji :). Bylo cudnie. Odpoczelam, opalilam sie. Niestety nie zaszlam w ciaze. Pare dni temu skonczyl mo sie okres. W Turcji mieslismy hotel na samej plazy. Zasypialam i budzilam sie z szumem moza. Po powrocie do pl bylismy w gorach a takze opiekowalismy sie 2 dzieci mojej siostry. A co u was? Niestety za duzo nie piszecie. Agnes - jak remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie po staremu. czekam na okres albo nie hihi. Bullitka witaj wkoncu wrocilas. remont dopiero od wrzesnia bo facet ktory bedzie nam robil remont ma czas we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Bullitka- wymieniamy okna drzwi na nowe .malowanie pokoi. remont lazienki generalny. malowanie przedpokooju. zabudowa strychu. polozenie nowych podlog. tylko gore robimy. troche roboty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - oo no to jest troche roboty :). A przy tym drugie tyle stresu. Jaka macie pogode? Bo u mnie upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ojj bedzie ale juz nie moge sie doczekac. okres hmmm w tamtym miesiacu dostalam po 31dc. dzisiaj ten dzien jest. ale zadnych oznak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka - bylam na dwoch jak narazie rozmowach i nic nie wyszlo z tego. szukam dalej. wczoraj na wieczor mialam lekka goraczke dzisiaj jakos dziwnie ucho mnie pobolewa. echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - w jakim zakresie pracy szukasz? Moze cie gdzies przewialo ze cie ucho boli?? A gdzie reszta naszych dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka - szukam jako konsultant telefoni komorkowej, w sklepach branzy odziezowej lub podobnej. w buirach. kurcze trudno trafic. albo rekrutacja jest ustawiona. reszta dziewczyn hmmmm zmyla sie a szkoda ze watek taki cichy sie stal. w sobote jedziemy z mezem i znajomymi na festiwal muzyki disco polo hihihii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka wypoczelas na wakacjach?u mnie starania odstawione ,tesciowa dalej szaleje a ja mam dosyc.psychicznie mnie wykancza.maz obiecal ze zmieni to ale ja mu nie wierze.poczekam jeszcze ze2 tyg i jak sie nie zmieni to wyprowadzam sie do rodzicow.teraz bedziemy miec9tys zl i mowilam mojemu zeby wymienic dzrzwi w lazience i w pokojach to oczywiscie tesciowa juz rozrzadzila pieniadze.wszystko za moimi plecami.duzo myslalam o dziecku i nie chce teraz bo niewiem jak dalej bedzie.tesciowa ostatnio powiedziala ze ja tutaj nic nie mam,ja jestem tylko do roboty i do niczego wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno wspolczuje ci! Wiej stamtad poki czas! Jak najdalej! Maz jak cie kocha naprawde to pojdzie z toba. Inaczej wysiadziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu masz racje wiem o tym.postanowilam odczekac 2 tyg i zobacze co sie zmieni.naprawde oz**********y sie codziennie od6rano do20 czlowiek ledwo chodzi i jeszcze nawet nie dostaniesz na zadne przyjemnosci.splacilismy w zeszlym tyg6tysiecy.teraz za2 tyg znowu bedziemy miec kase i powiedzialam zeby oddac6tys a3 zostawic na zmiane drzwi to maz powiedziaal ze w zimie zmienimy drzwi a te pojda w gospodarke.rok robilismy i naprawde duzo pieiedzy wyszlo ale co z tego jak wszystkko oddaja.przez rok nie dostalam od tesciowej nawet zlotowki.wiem ze we wrzesniu beda pieniadze poziej w listopadzie to razem wyjdzie kolo15tys to jesli3tys przeznaczy sie na drtzwi to nie majatek.a reszte splacimy w zimie.pozatym nie jest to kredyt tylko splata.a w ciagu roku oddalismy juz40tys to jest bardzo duzo.czekam co moj zrobi i bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Agnes - na czym dokladnie polega taka praca? Zaciekawilas mnie :) Oczekujaca - odpoczelam i to bardzo. Ale teraz tydzien w pracy i zapomnialam ze bylam na wakacjach. Wiesz to sie raczej nie zmieni z tesciowa. Misicie innego rozwiazania poszukac. Moze oddzielic wasze gospodarstwo od ich? 2 osobne wekscia do domu i 2 osobne konta bankowe!!! To podstawa!! Musicie mniec niezaleznosc finansowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka to jest tak ze maz ma gospdarstwo przepisane prawie od2 lat oni sa na emeryturze.w poniedzialek idzie do banku i zrobi upowarznienie mi a tesciowej ma powiedziec ze niebedzie wyplacac wiecej kasy z konta.w domu sa dwa wejscia i jak dalej tak bedzie to sie oddzielimy.bo ile tak mozna.mi okres sie konczy ale narazie dajemy sobie spokoj ze staraniami.pojde jesszcze w grudniu lub stycvzniu na sprawdzenie droznosci jajowodow.agness nie polecam ci pracy jako konsultant telefoni bo sama tak pracowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale cisza na topiku.chyba wszystkie odeszly dziewczyny.u mnie duzo pracy jest teraz zbior ziaren czyli zniwa.tesciowa juz niebierze pieniedzy.ja sobie sciegna w recy naciagnelam i strasznie boli.jestem zmeczona boo duzo pracy jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×