Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

hej dziewczyny u mnie okresu niema narazie wieczorem kupie test i jutro zrobie.zastanaiw mnie po ilu dniach od ostatniej tabletki d*phosanu moze wystapic @.utro jade po wyniki cytologi.estem zmeczona i strasznie boli mnie kregoslup ale watpie ze sie udalo.szyjke mam miekka od kilku dni niemam sluzu takiego jak przed okresem wogule sucho mam.czekam do utra i robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a kiedy powinnnas dostac okres? ja dzisiaj na spokojnie przejzalam wyniki i znalazlam w necie info. i wydaje mi sie ze mam wyniki w normie. ale nie wiem czy mam owulacje? dzisiaj poprosze meza zeby kupil tabletki na poprawe nasienia Androvit. nie zaszkodza mu a poki nie pojdzie na badania niech bieze i zobaczymy. mam nadzieje ze tam gdzie jest sa apteki a w.nim ten lek. Bullitka - a jakie leki twoj maz bieze. ja wyczytalam o Proxeed Plus ze bardzo pomaga na jakosc ilosc plemnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnessokres powinnam dostac dzisiaj zawszemialam kolo godz 11 a tu nic.a witaminy nie zaszkodza ja jesli test bedzie negatywny to tez lekarz mawypisc mezowi jakies tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - mam nadzieje ze sie udalo. I dawaj nam znac Agnes - jestem jestem :) . Ja mojemu mezowi dawalam witamine c, cynk , i witamine e. Kazda osobna kapsulke ale to nic nie pomoglo :(. Bez witamin mial lepsze nasienie niz z witaminami. Nawet nie wiem jak to mozliwe. Kupilam mu tez androvit ale narazie mu nie dalam bo nie chcialam mieszac. Teraz tamte wszystkie odlozylam i daje mu ten olej z kielkow pszenicy. Zobaczymy jak zadziala . Jesli go nie poprawi to dam mu ten androvit. A pozatym przestal calkiem pic alkohol. Tak lubil sobie po pracy wypic piwko ale wystraszyl sie tym invitro i przestal ca calkiem pic alkohol wiec zobaczymy jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja na wszelki wypadek kazalam mezowi kupic androvit kwas foliowy albo salfazin. ale niewiem czy tam w niemczech dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytalam ze pomaga ale z tabletkami salfazin. niewiem. zobacze co jutro po pracy maz dostanie w aptece. mam nadzieje ze dostanie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - moze w noemczech bedzie cos lepszego niz w pl. Niech zapyta o poprawe spermy i napewno mu cos dadza. Ja wlasnie czytalam o tym proxeed plus . W sumie to samo co na innych tego typu tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka maz nie umie niemieckiego ani ani angielskiego dlatego ja mu nazwy podaje i ma poprostu sie spytac . poszukalabym czegos ale cholerny net tak zamula. mam w komorce tylko i strasznie wolno chodzi. a ten lek co ci podalam w sumie skladu nie czytalam tylko opinie ze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka021
Witam mam do was pewne pytanie otóż gin przepisał mi d*phaston od 11 września do 12 i od 12 do 24 mam brać ale wczoraj zauważyłam że miałam czerwona plamę dzisiaj jak wstałam już nie mam żadnych plamek w nocy napad mnie straszny ból pod brzuchem trwał ten ból przez chwile a w a 15 kochałam się z mężem a miesiączkę powinnam dostać 19lub 20 chciałam się spytać czy te oznaki mogą być niepokojące dl mnie czy to może było przed miesiączka ta plama jak myślicie czy powinnam się zgłosić do gin dziękuje ślicznie za odpowiedzoczko.gif chciałam dodać ze od roku staram się z mężem o dziecko przez pierwszy miesiąc gin przepisał mi clo ale się nic nie udało później zaniosłam mu badania i się okazało ze mam bardzo niski progesteron bo mam 0,67ng/ml gin powiedział mi że mam jak by baba wieku 50lat w menopauzie powiedział ze jeśli da się ten progesteron uregulować bo będzie szansa na ciąże a d*phaston dał mi na wyregulowanie miesiączki bo powiedział że nie mam wogole owulacji i ze później od 5dnia miesiączki mam brać na nowo clo przez 5dni i 10dniu cyklu mam się do niego zgłosic a i d**ahston powiedział ze na stałe mi przepisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja znam angielski ale on sie bedzie wstydzil dlatego podalam mu nazwy lepiej :-) dopiero druga rocznice. ja myslalzm ze dluzej jestes mezatka. noo my 5 lat razem i tez bez dziecka. w brode sobie pluje ze jak bylam w ciazy to nie rozpoznalam u siebie oznak. echhhh. mam nadzieje ze do konca roku sie uda. ciesze sie ze badania zrobilam i do lekarza specjalisty sie udaje wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wydaje mi sie ze jej chodzi o te plame czerwona. mi sie wydaje ze to po lekach i stosunku z mezem. organizm jakos zaczal dzialac inaczej. ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - my juz tez jestesmy 5 lat razem ale dopiero 2 lata malzenstwem. Tez sie ciesze ze wkoncu sie zdecydowalas. U mnie wszyscy do okola sa w ciazy tylko nie ja . I to bez wysilku. Ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nadal okresu niemam bola mnie piersi strasznie dotknac niemoge.niewytrzymalam zrobilam test i szok dwie kreski edna jasniejsza ,jutro rano powtorze test i zobaczymy jak wyjdzie.moze bog dal mi prezent na urodziny bo mialam w niedziele:) utro ide do gin i zapytam o te tabletki na sprerme moze mi niebeda potrzebne ale moze wam pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - gratulacje :)))) jak sa 2 kreski to jestes w ciazy :))) testy w te strone sie nie myla :)))) gratulacje nareszcie cos die ruszylo. Bardzo sie ciesze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka jjesli jutro tez test wyjdzie to bede w siodmym niebie i powiem lekarzowi o tym ale boje saie zeby krwawienia nie dostac.zawsze przed @ mialam mokro a teraz nic i dzien przed piersi niebolaly a bola strasznie.czekam do rana i bede wiedziec na 100procent.oby to ciaza byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - sa 2 kreski??? Sa!!!! Wiec jest i ciaza!!! Jutro napewno bedzie jeszcze mocniejsza!!! Ciesz sie!!! Testy w te strone sie nie myla. Napewno nie pokaza ciazy jak jej nie ma!! Wiec sie ciesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - gratulacje. bullitka to musimy jakos to oblac ten rok. a za rok nedziemy oblewac narodziny naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×