Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Czesc dziewczyny Oczekujaca - zapytaj choc mojemu i tak nic nie pomoze :( Agnes - przepraszam cie bardzo ale wczoraj juz mnie nie bylo. Mam ranna zmiane i wczesnie sie klade spac. Ale jestem teraz wiec mozemy pogadac :). A dlaczego lekarz rodzinny nie chce dac skierowania? Przeciez to tez jest jakby choroba i trzeba sie leczyc. 113 zl to duzo czy malo jak za badania? Ja dzis tez bylam u mojego lekarza. I mam okropne wiadomosci. Powiedzial ze w naszym przypadku zostalo juz tylko in vitro :(. Ze sperma meza jak tak zla ze nie ma sensu robic wiecej inseminacji bo szanse to 2 %. Myslalam ze sie tak rozplacze. Kazal nam zrobic badanie krwi iz nastepnym cyklem zaczniemy procedure do in vitro . Najpierw musze sie z tym oswoic. Nie wiem co mam robic :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka. fajnie ze jestes:-). przykro ze taka sytuacja u was jest. a in vitro to chyba sporo kosztuje co? ale jesli ta metoda ma dac ci dziecko to moze nie warto sie poddawac. lekarz rodzinny to powiedzial ze nie sa to badania ktore akurat zwykly internista moze zlecac. no coz zaplace. no dla mnie to duzo 100zl. wychodzi ok. 20zl za jedno badanie. dzwonilam do lekarza i dopiero moge sie umowic w pazdzierniku bo on idzie na urlop o 19-tego. wiec po operacji kolana pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - nie wiem czy to cos tu kosztuje ,pewnie tak ale nie wiem ile. Ale nawet chocbym musiala splacac ubezpieczenie przez kilka lat to i tak bym sie zdecydowala. Ja pragne tak bardzo dziecka ze pieniadze nie maja zadnego znaczenia. Zawsze jak cos juz sie postanowi to cos musi wypasc. Musi on akurat teraz na te wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wiadomo ze jak sie chce bardzo dziecka to kasa jest nie wazna. no troche sie wkurzylam ze urlop teraz bierze ale coz zrobic. poczekac musze. a jaka pogoda u ciebie?. u mnie dzisiaj pada od rana. brrr jesien sie zaczyna. leze pod kocem. niedlugo bedzie trzeba w piecu palic. rozmawialam przed chwilka z mezem u nich tez pada. zmeczony praca jest strasznie. i najchetniej wrocilby juz do domu. bardzo teskno mi do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - u mnie tez pada juz 2 dzien i zimno. W przyszlym tyg chyba beda nam okna nowe wstawac nareszcie. Juz czekamy ponad 4 tyg. A powiedzieli ze bedzie to trwac od 4 do 6 tyg. A twoj maz kiedy wraca?? Wiesz to nie jest powiedziane ze sperma twojego meza jest ok bo juz bylas w ciazy. Moze plemnik byl nie wystarczajaco silny i dlatego poronilas. Ja tez myslalam ze u nas to moja wina ze to pewnie ze mna cos nie tak a jednak sie pomylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz wraca jakos w polowie pazdziernika dopiero. no jak poronilam to lekarzpowiedzial ze mam slaba blone macicy i dlatego sie nie utrzymala. no ale tak dlugo zajsc nie moge to dziwbe. a poza tym ja zaszlam w ciaze po miesiacu brania tabletek antykoncepcyjnych. pomyslalam ze mize cos mam z hormonami bo w tabletkach anty sa hormony przeciez. no chyba ze glupio mysle. juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to jeszcze caly miediac. Ale to juz bedzie po lekarzu to moze bedziesz juz cos wiedziala. Jak zaszlas w ciaze jak bralas tabletki to moze od tego? Od tych tabletek?? Dziwne ze jedni zachodza w ciaze od tak a inni latami i nie moga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ojjj jeszcze miesiac. mam nadzieje ze to brak hormonow w moim organizmie i po lekarzu bedzie oki. nooo pytanie dlaczego nedne szybko druge latami nie moga zajsc spedza sen z powiek chyba wszystkim starajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agnes . U nas tez zimno i pada. Jesien sie zaczyna . Ja was podziwiam jak wy tak ciagle w rozjazdach z mezem. Ja bym nie potrafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ojjj ciezko jest. zwlaszcza teraz bo to pierwszy taki dlugi wyjazd ponad miesiac. wczesniej to wyhezdzal na tydzien lub dwa to szybko mijalo. teraz jest naprawde ciezko. nuedosc ze teskno to jeszcze sexu sie chce hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a co z waszym remontem? Ostatnio mowilas ze bedziecie remontowac . Juz jakies konkretne przygotowania? Nam za tydzien w poniedzialek beda okna wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka. remont odlozony na powrot meza dopiwro. tak tez sie umowilismy sie z ekipa od remontu. mam nadzieje ze pazdziernik bedzie w miare cieply bo okna tez chcemy wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie dom caly remontowalismy jak kupilismy dom a teraz to juz tylko okna wymieniamy. I moze w przyszlym roku strych bedziemy robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to gore remontujemy tzn. odswiezamy bardziej. jedynie lazienka generalnie do zmian. a pokohe to sciany malowane beda.na kolory zywsze. przedpokoj schody wszystko na nowo malowabe bedzie. a strych hmmm suler sypialbie tam bysmy mogli sobie zrobic ale ba to kasy duzo by trzeva bo od razu dach nowy trzeba bybylo.zrobic. na to nas nie stac w tym roku. i przez najblizesz 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - na wszystko przyjdzie czas. Ja tez niedawno malowalam wszystkie drzwi i progi na dole. W przyszlym tyg mam zamiar malowac drzwi u gory bo jak w poniedzialek beda nam okna malowac to chcialabym aby to juz bylo gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka - my drzwi bedziemy wymieniali wiec odchodzi malowanie. jedynie schody i kaloryfery pomalowac ale nie wiem na jaki kolor kaloryfery bo nie wiem jak pokoje beda pomalowane. jeszcze nie mam pomyslu. dzisiaj znowu pada glowa mnie boli. w poniedzialek na krew ide a we srode jade do lekarza od kolana. im blizej zabiegu tym bardziej sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - chyba ostatni. potem kolano do rehabilitacji i juz. mam nadzieje ze bedzie sprawne normalbie nie bedzie mi sie uginalo samo:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - napewno bedzie sprawne bo inaczej po co ta operacja. Dzis slonce troszke wyszlo. Mam nadzieje ze do nas tez sie uiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tez tak mysle ze wszystko bedzie oki. u mnie dzisiaj cieplej niz wczoraj i nie pada. bylam rano z psem na spacerku. teraz leze po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
czesc dziewczyny usmiech.gif chcialam sie poradzic na waszym forum . mam nadzieje, ze mi cos doradzicie. Otoz najpozniej 13 powinnam dostac @ jednak nadal jej brak. Ponadto zawsze przeszlo tydzien przed okresem bolaly mnie baardzo piersi(czasami musialam spac w staniku) a teraz nic sa tylko nabrzmiale i zadnego bólu jedynie lekkie klucie w podbrzuszu. Na poczatku tygodnia zalapalo mnie przeziebienie co bylam zdziwiona bo przeszlo rok nic nie chorowalam. Zastanawiam sie czy moze to przez przeziebienie moze sie przesunac @ czy moze byc ciaza (wyczytalam ze na poczatku ciazy organizm jest oslabiony i narazony na choroby). Wspolzylam podczas dni plodnych i nie zabezpieczalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
niestety tu gdzie mieszkam w niedziele wszystko nieczynne. Dopiero jutro moge wybrac sie do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naomi -pozostaje ci tylko poczekac do jutra i test zrobic. z tego co piszesz to byc moze ciaza albo i nie. a masz regularny okres? jesli tak to test jutro. jesli nie to proponuje poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres mam regularny 29-32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×