Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość gość
no a dzisiaj ktory to dzien cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
ostania @ miala 12.08. takze to juz 36 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie pozostaje ci nic innego jak jutro zrobic test. :-) trzynam kciuki:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
jutro zaraz po pracy zrobie i dam ci znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :-):-) krew pobrana. o 15-tej odbieram czesc wynikow. reszta we srode. naomi - czekam na wiesci.oby dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik typu tsh prolaktyna morfologia mam w normie. jedynie ob 17 podwyzszone. nie wiem czemu. najwazniejsze we srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Naomi - i jak?? Agnes - a te wyniki to potrzebne do kolana czy do ginekologa? A w srode to co za winiki?? A ja wczoraj mialam stluczke wieczorem jak jechalam do pracy. Auto we mnie walnelo od tylu na swiatlach!! Mam caly zderzak wgnieciony! A najorsze to ze sprawca uciekl. Po stluczce wyszlam odrazu z auta i wyciagnelam tez z auta sprawce. Byla to dxiewczyna ok 30. Powiedzialam jej ze dzwonie na policje a ona mi na to ze ona nie ma czasu i musi jechac do domu!!! Wsiadla do auta i odjechala!! Na szczescie zrobilam zdjecie rejestracji i zadzwonilam po policje. Policja przyjechala policja. Zlozylam zeznania i pokazalam zdjecie z rejestracja. Policja odrazu znalazla miejsce zamiezzkania gdzie bylo zarejedtrowane auto i ta dziewczyne zabrala na posterunek. Na miejscu okazalo sie ze ta dzwiewczyna byla pod wplywem alkoholu. Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka - cale szczescie ze nic Ci sie nie stalo. ze myslalas trzezwo i szybko zalatwilas zatrzymanie sprawczyni. dzisiejsze wyniki to do ginekologa. we srode reszte wynikow hormonalnych trz do gin. rowniez we srode jade do lekarza od kolana i powie mi co jak z zabiegiem. Bullitko a czym spowodowane jest podwyzszone OB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz podwyższone OB bo zaczyna Cie brać jakies przeziębienie, albo masz i infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to pewnie jest przyczyna. Lepiej robic badania kontrolne gdy jest sie zdrowym. Powiedz o tym ginekologowi, ze masz katar bo infekcje wpływają na podwyższenie OB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podwyzszone ob raczej nie ma wplywu na zajscie czy niezajscie w ciaze. prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie bardzo. To tak jak by porównywać czy przeziębienie ma wpływ na zejście w ciaze. No raczej tez nie. Jednak dobrze, ze zaczęłas robic jakies badania pod kontem tego czemu nie mozesz zajść w ciaze. Zawsze to dodatkowe wskazówki, jednak po takim czasie lekarz ginekolog powinien bardziej poważnie podejść do tematu. Konsultowalas sie z kimś innym? Czy Twój ginekolog ma dobre opinie? Czasem konsultacja z jedna osoba nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu- nie rozumiemy sie dzisiaj mialam pobrana krew na hrmony i miedzy innymi morfologie OB Tsh prolaktyne. dzisiaj odebralam czesc wynikow min. ob tsh morfologie prolaktyne. reszte dopiero we srode bo musieli wyslac krew gdzie indziej bo u nas nie robia badan innych. Rozumiesz:-) a ze mam lekko podwyzszone ob wiec sie spytalam co jest przyczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj dopiero trafiłam na wątek.Jestem mamą 3 latka z pierwszą ciążą było trudno po roku starań (9miesięcy leczenia jakieś 3 cykle starań)sIĘ udało.Teraz też się lecze od listopada 2012 staramy się od marca i dalej nic.... :( patrzę w testy jak w obraz i wyobrażam sobie dwie kreski... Aktualnie biorę clo, potem estrofem i na końcu d*phaston... ale lekarz powiedział że nie jest za ciekawie i czekają mnie zastrzyki... ;( Bez tabletek nie mam owulacji. Pozdrawiam termin miesiączki na czwartek marzę żeby jej nie było ale to chyba każda z nas tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bioko. trzymam kciuki aby tym razem sie udalo. ja miala tak jak ty ze patrzalam w test i wyobrazalam sobie dwie kreski ale niestety zawsze byla.tylko jedna. teraz trafilam do lekarza b.dobrego ktory jak powiedzialam mu ze 3 lata sie staram to od razu odpowiedzial ze mi.pomoze. co mnie uskrzydlilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes - to dobrze ze porobilas badania:)))). Wkoncu ruszylas z miejsca :))). Dobrze ze jest to forum bo mozna sie wypytac. Ja nie mam pojecia jakie badania i wyniki sa odpowiednie. Nawet nie wiem jakie ja mam wyniki bo moje badania sa przezlane bezposrednio do lekarza. Ale jednak wam zazdrosze ze sie levzycie w polsce. Ja nie dostaje zadnych wspomagaczy od lekarza. Nawet po 3 inseminacjach i to nie udanych nie dostaje nic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka masz racje na tym forum duzo sie dowiedzialam. nawet nie mialam pojecia o niektorych sprawach. Kiepsko ze u ciebie nie lecza nie pomagaja jak cos nie tak jest. to moze jak bedziesz w polsce udaj sie do jakiegos specjalisty i poradz sie go w twojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes a jakie badania miałaś zlecone? Męża tez zaciagnelas do lekarza czy tylko Ty sie badasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zlecone OB. tsh. prl. lh. testosteron. fsh. progesteron. morfologia. meza narazie nie ciagne na badania bo po pierwsze go nie ma jest w delegacji a po drugie najpierw ja chce zobaczyc swone wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to taki standard badan przed ciaza. Daj znać jak środowe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - oby wszystkie badania wyszly ok. A na kiedy masz wizyte u tego ginekologa? Kiedy wraca z tych wakacji?? Ten moj lekarz twierdzi ze ze mna wszystko ok i niczego nie potrzebuje bo to jakosc spermy nie taka. Ale mnie to dziwi bo wl pl to kazdy dostaje jakies wspomagacze a ja niw :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - na mam nadzieje ze bedzie oki. chociaz z drugiej strony wolalabym aby ze mna bylo cos nie tak pobiore leki i bedzie oki niz z mezem. jakos chyba dziwnie by sie czul. jak twoj maz Bullitko znosi to ze ma kiepska sperme ze nie moze dac ci dziecka? faceci jakos inaczej podchodza to tego. pytam z ciekawosci. ginekolog wraca 27akurat wtedy kiedy ja ide do szpitala. a do niego dopiero jak bede sprawna fizycznie z kolanem. jakos w polowie pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.naomi jak twoj test wyuszedl?agness dobrze ze bierzesz sie za siebie.ja w czwartek powinnam miec okres wczoraj ostatnia tabletke d*phosanu zazylam.w sobote mamy wesele chociaz niemam wcale jakos ochoty isc.mazmowi ze piersi mam inne boli mnie jajnik i czasami miednica ale topewnie ze okres bedzie.jjakos nie moge sie zalogowac:/ w piatek prawdopodobnie pojde do gin po wyniki to zapytam jak nazywaja sie tabletki na poprawe spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
no hej dziewczyny ;) pisze teraz dopiero bo wczoraj z moim bylismy zabieganie :) test wyszedl pozytywny i bylismy w szpitalu na usg wszystko w ze mna i z dzidzia w porzadku. Okazalo sie ze jestem w 5 tyg ciazy. Musialam zalatwiac polozna gdyz u nas w Holandii nie ma lekarza prowadzacego a opieka pozostawia wiele do zyczenia ale miejmy nadzieje ze bedzie lepiej niz mysle. Dzis po pracy jak wrocilam spalam chyba z godz nawet nie wiedzialam kiedy moj męzczyzna wyszedl a kiedy wrócil hehe a wy jak tam sie miejwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje naomi. fajnie ci :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
dziękuje :) jednak nadal nie moge w to uwierzyc :) moj to caly w skowronkach i nawet juz sie nie wkurza jak marudze :) dziewczyny nie myslcie o ciazy jak myslalam i nic a kiedy sobie odpuscilam baaa trafiony :) trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×