Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzien dobry Naomi - nie mozliwe ze bylas w szpitalu na usg bo usg w holandi robia dopiero w 2 miesiacu!! I nie ma szans aby zrobili szybviej a juz napewno bez kolejki. Moze to 8 a nie 5 tydz???mieszkam juz w holandi 8 rok i wiem dokladnie jak tu to wyglada. Agnes - wiesz obojetnie po ktorej stronie lezy wina jest to samo odczucie . Ten sam bol i rozpacz. Ja chyba przezywam to bardziej niz maz!! Ale on to jest urodzonym optymista i on wie ze wkoncu sie doczekamy na malenstwo. Nam nigdy w zyciu nie bylo latwe. Nawet jak idziemy do sklepu i chcemy cos kupic to zawsze ze niea i trzeba czekac. Echh ja trzymam za ciebie kciuki aby wszystkie badania byly ok Oczekujaca - a moze wlasnie sie udalo. Kiedy masz dostac okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka okres powinmnam dostac jutro poczekamdo jutra.zastanawiam sie czy zrobic test czy nie bo w sobote mamy to wesele.jjakos nienastawiam sie ze udalo sie zasc w ciaze ,tym bardziej ze tesciowa dalej szaleje teraz o to ze my kase trzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chyba przeziebienie mnie lekkie lapie. evhhh musze sie pilniwac swlaszcza teraz. no dzisiaj odberam wyniki to napisze wam co wyszlo no i mam wizyte u lekarza od kolana. Bullitka to dobrze ze maz sie nie zalamal bo wtedy bylaby katastrofa. a kobietki tak maja ze bardziej wszystko przezywaja i sie doluja. a Ty powinnas brac przyklad z meza i wiecej optymizmu. i mowie ci jak przyjedziesz do polski idz na rozmowe z cala wasza dokumentacja do jakiegos dobrego lekarza i poradz sie. oczekujaca rob test nic nie tracisz a bedziesz wiedziala czy mozesz popic na weselu:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujące poczekaj do soboty z tym testem albo do piątku przynajmniej,no a jak jest możliwość ze mozesz byc w ciazy to ja bym w ogóle nie pila. Poswiecisz sie, ale i dziecku na pewno nie zaszkodzisz jesli faktycznie udało sie zajść w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Cześć. Ja cykle mam mniej wiecej co 27-28 dni. Moj okres zawsze przezywam bardzo zle. Juz tydz przed @ bola mnie piersi, musze brac proszki przeciwbolowe bo strasznie boli mnie brzuch i plecy, do tego jestem rozdrazniona.Miesiac temu kochajac sie z chlopskiem w dzien plodny po jakims czasie mialam sluz zabarwiony na rozowo- pomyslalam ze to plamienie impl. Bo czasem takie jasne jest. W ogole nie bolaly mnie piersi, nie mialam zadnych boli... Dopiero lekkie przed spodziewana @ ale z tego co wiem to po zagniezdzeniu zarodka moze bolec brzuch, plecy, piersi. Dostalam okres w dniu @... Bylam zla bo chce zajsc w ciaze, ludzilam sie jeszcze bo mialam po okresie straszny bol glowy a okres trwal 2,5 dnia co zawsze byl 5 dniowy. Test negatywny.Teraz na przelomie wrzesnia mialam dni plodne, raczej owulacje... Kochalam sie przez 3 dni... @ powinnam dostac 26 wrzesnia. W tej chwili zaraz po owulacji ciagle kuje mnie w jajnikach, czasami zaboli podbrzusze i krzyz, boli glowa, mam lekka zgage czasami, przedwczoraj pilam pieo na ktore nie mialam specjalnie ochoty a na drugi dzien co uwielbiam kawe miala dziwny i metaliczny smak... Odbija mi sie po jedzeniu, mam duzo sliny i taki kwaskoey smak, chodze rozdrazniona moze dlatego ze czekam zeby byly 2 kreski. Nie chce sie schizowac ale znam swoj organizm i go obserwuje i nigdy tak nie mialam.Obserwujac swoje cialo zauwazylam ze mam jasniutka linie biegnaca od pepka w dol... Niektore dziewczyny opisywaly ze przez to ze sa jasnej karnacji mialy dosc widoczna ta kreske ja z kolei jestem bardzo opalona i widze ta kreske ale trzeba sie dobrze przyjrzec... Nie wiem co mam o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Cześć. Ja cykle mam mniej wiecej co 27-28 dni. Moj okres zawsze przezywam bardzo zle. Juz tydz przed @ bola mnie piersi, musze brac proszki przeciwbolowe bo strasznie boli mnie brzuch i plecy, do tego jestem rozdrazniona.Miesiac temu kochajac sie z chlopskiem w dzien plodny po jakims czasie mialam sluz zabarwiony na rozowo- pomyslalam ze to plamienie impl. Bo czasem takie jasne jest. W ogole nie bolaly mnie piersi, nie mialam zadnych boli... Dopiero lekkie przed spodziewana @ ale z tego co wiem to po zagniezdzeniu zarodka moze bolec brzuch, plecy, piersi. Dostalam okres w dniu @... Bylam zla bo chce zajsc w ciaze, ludzilam sie jeszcze bo mialam po okresie straszny bol glowy a okres trwal 2,5 dnia co zawsze byl 5 dniowy. Test negatywny.Teraz na przelomie wrzesnia mialam dni plodne, raczej owulacje... Kochalam sie przez 3 dni... @ powinnam dostac 26 wrzesnia. W tej chwili zaraz po owulacji ciagle kuje mnie w jajnikach, czasami zaboli podbrzusze i krzyz, boli glowa, mam lekka zgage czasami, przedwczoraj pilam pieo na ktore nie mialam specjalnie ochoty a na drugi dzien co uwielbiam kawe miala dziwny i metaliczny smak... Odbija mi sie po jedzeniu, mam duzo sliny i taki kwaskoey smak, chodze rozdrazniona moze dlatego ze czekam zeby byly 2 kreski. Nie chce sie schizowac ale znam swoj organizm i go obserwuje i nigdy tak nie mialam.Obserwujac swoje cialo zauwazylam ze mam jasniutka linie biegnaca od pepka w dol... Niektore dziewczyny opisywaly ze przez to ze sa jasnej karnacji mialy dosc widoczna ta kreske ja z kolei jestem bardzo opalona i widze ta kreske ale trzeba sie dobrze przyjrzec... Nie wiem co mam o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goldowa - z tego co opisujesz to odnioslam wrazenie jakbys byla co najmniej w 4-5miesiacu ciazy. nie wmawiaj sobie czegos czego nie ma. bo tak nie zajdziesz nigdy w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Wiem ze tak jest... Probuje juz o tym nie myslec ale to sie nie da... Nawet swojemu chlopakowi nic juz nie gadam. Moje mysli juz sa "ja? Na pewno nie bede w ciazy...." za tydz w czwartek okres, czekam. Co ma byc to bedzie, jak jedtem w ciazy to jestem a jak nie to nie. Takim mysleniem nie przywolam dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska pojawia sie zdecydowanie pózniej nie wkrecaj sobie (ja miałam zawsze lekko widoczna) no a w ciazy nic sie to nie zmieniło, nie pojawiła sie wielka i brązowa jak u niektórych, co do zgagi i tych innych to fakt mozna sie złe czuć ale to trochę za wcześnie. Mniej wiecej objawy to 8/9tc No jeszcze napisałas ze miesiaczke masz dopiero za tydzien!!!! Hormony nie przyrastaja w takim tempie!!!!! Moze zaczynasz miec grypę i dlatego to złe samopoczucie pogoda tez jest nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Czekam i nie bede schizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
Bullitka- otorz możliwe jedziesz na ostry dyzur po godz 18 bo juz lekarz pierszego kontaktu nie przyjmuje mowisz jaka jest sytuacja i oni musza zrobic usg!! sama bym o tym nie wiedziala ale moja sasiadka tez dowiedziala sie ze jest w ciazy i doradzila jej takie wyjscie jw napisalam polozna(kolezanka jej mamy). Robili jej usg zeby stwierdzic w ktorym tyg jest takze jednak jest to mozliwe. Tez mieszkam troche w Holandii a uwierz ze czasem cos wydaje sie oczywiste a jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomi - ale bajki opowiadasz. Na pierwszej pomocy nawet cie nie wpuszcza tylko dlatego ze jestes w ciazy i zeby zobaczyc w ktorym tyg!! Oni twierdza ze ciaza to nie choroba i nie ma szans zeby szybciej zrobili usg chyba ze bys krwawila i miala bole to moze wtedy . A to i tak nie zawsze bo w holandi nie ma czegos takiego jak podtrzymanie ciazy!! Oczekujaca - to poczekaj do jutra i zrob test a my bedziemy trzymac kciuki :)) Agnes - mnie tez przeziebienie wzielo. Kaszel, katar, bol glowy . Zima sie zbliza. Mam nadzieje ze ci przejdzie i nie trzeba bedzie przekladac zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi1990
Bullitka ty wiesz swoje a ja wiem gdzie bylam i co mi robili ale nie bede sie z toba sprzeczala bo to nie miejsce na takie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jest ktos?? odebralam wyniki i za cholere nie wiem o co chodzi. jakies fazy liczby nieznam sie. bylam u lekarza od kolana. kurcze powazny to zabieg boje sie i miesiac o kulach po zabiegu. po miesiacu o jednej kuli i potem rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a sprawdzalas na internecie? Napewno znajdziesz jakie sa normy i czy sie w nich miescisz. Az miediac o kulach?? Ile bylo poprzednio?? To nie za dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - strasznie powoli mi net chodzi moze podam Ci ile mam a Ty mi sprawdzilabys co? ten zabieg bedzie ciezszy od poprzedniego bo beda mi miesien pobierali i wklejali w wiezadlo. cos takiego. nawet nje chxe mi sie myslec o tym bo strach mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - dawaj moze jeszcze zdaze zanim pojde do pracy. Napisz jakie badania robilad ja poszukam norm i bedziesz mogla spr czy sie w nich miescisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Bullitko LH 16.07mlU/ml FSH 10.39 mlU/ml ProgesteronPRG 1.07 nmol/l Testosteron TST 0.822 nmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Z Lh wynika ze masz owulacje a z FSH jest miedzy 3 do 12 a ty masz 10.39 wiec miescisz sie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie @ ma być jutro trzymajcie kciuki może nie będzie jej przez 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bioko trzymamy kciuki :)) Agnes - z tego co pisze na necie to wyniki masz w normie. Ale i tak trzeba pokazac lekarzowi wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ostateczna diagnoze lekarz powie. bo mam tez przy wyniku podane normy w poszczegolnych fazach. a w nevie przeczytalam ze trzeba wiedziec w ktorej fazie badanie bylo robione i wtedy porownac wynik. a ja nie wiem w jakiej fazie mialam robione. lekarz kazal zrobic niedzy 21-23dc. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no ale wyniki rokuja dobrze wiec to dobry znak. Ja juz musze sie zegnac bo do pracy ide. Moze wpadne na przerwie :)) Caluje was mocno :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×