Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przem

Kiedy Waszym facetom staje?

Polecane posty

Gość gość
a jak bierzesz do buzi to już mu stoi czy tylko tak sobie :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od sytuacji czasem stoi czasem nie, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy jestem:))))) bierzesz do buzi jak nie stoi?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Memu to myślę kiedy opada jak tylko przyjdę z pracy , on koczy o 14 a ja o 15 to już widzę że mu oczy się świecą i po rozporku widać że mu stoi jest już umyty ja szybko do łazienki podmyję sobie małą trochę żelu i szybki numerek tak codziennie .Ma średniego penisa około 150 cm ale jak mu stoi jest bardzo twardy , jak się wygnę to jednym pchnięciem wchodzi do środka zbliżenie 10/15 minut jest fajnie jeszcze jak zakręci biodrami zupełny odlot i efekt końcowy wytrysk w środku , byście widzieli jego minę szczęścia .Co mam mu nie dać mam , więcej mogę stracić niż zyskać .Atak kochanie się z orgazmem to tak dwa razy nieraz trzy razy w tygodniu i często rano też mu stoi ale unikam bo praca ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma stwierdzona nadprodukcje testosteronu. Krotko mowiac jestem z wielkim owlosionym misiem wariatem, ktory zawsze i wszedzie chce sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ZALEZY OD GUSTU MOJA POPRZEDNIA PARTNERKA BYLA SZCZUPLA WYSOKA O MALYCH PIERSIACH KOBIETA ABY WYWOLAC EREKCJE MUSIALA MNIE PODOTYKAC POPRZYTULAC  POSSAC OBECNA PARTNERKA TO KOBIETA O KRAGLYCH KSZTALTACH DUZEJ PUPIE I PIERSIACH  WIDOK JEJ  CIALA NAWET W BIELIZNIE  WYWOLUJE U MNIE PELNA EREKCJE  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie. Najczęściej wystarczą moje pomruki przy namiętnych pocałunkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Mojemu chłopakowi zawsze staje jak się całujemy tak dłużej i mnie dotyka. Ostatnio całowaliśmy się ok. 4 godziny z małymi przerwami i potem narzekał że go boli przez ciągłą erekcję *taką twardą bo czułam* . Może to też to powodować u niego gdyż jest prawiczkiem. Tak czy siak moim zdaniem każdy mężczyzna jest inny. Jeden się podnieca byle czym a drugi potrzebuje innych bodźców seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
1 minutę temu, Gość sa sposoby napisał:

Drodzy

Ptaszek moze nie stawac z roznych powodow. Kupcie sobie w aptece wspomagacze bez recepty. Sildenafil to glowny skladnik jak w Viagrze. 2 tabletki do ssani po 25 mg to jako poczatkowa dawka. Dzialaja swietnie :-)

 Mnie byś musiała dać coś żeby opadł, jak jesteś w miarę atrakcyjna to 3 X dziennie masz jak w banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przem

Do koleżanki, która się całowała 4 h - ja jak się całowałem, to mi nie stał, ale i tak był wytrysk... Nie wiem, jak prawiczek może mieć erekcję przez 4 h non stop przy całowaniu. Po pewnym czasie albo by trysnął, albo by się przyzwyczaił do bodźców i opadł z powodu braku nowych doznań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Mi przy żonie ciężko stwardnieć ( 20 lat razem). Ale mam stażystkę, młodą i bardzo szczupłą, seksowną - wystarczy że mi rękę w majtki włoży i już jest twardy 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Aby mi stawał muszę czuć się komfortowo z kobietą. Podstawowym warunkiem, aby poczuł się komfortowo jest to aby, ona komplementowała i pieściła go i aby pieściła samą siebie najlepiej kiedy ona widzi samą siebie w lusterku. Powinna także pobudzać moją wyobraźnię, abym czuł, że mogę z nią zrobić wszystko co chcę i jak chcę. Inteligentne kobiety to potrafią, rozumieją fantazje mężczyzny i jeszcze ją wzmacniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na zawołanie. Wstawaj i stoi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×