Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Ja dzisiaj caly dzien w pkp..... Masakra :-) Wlasnie ja biust smaruje, bo z natury mam sporawy (70e) a nie jest jakis super jedrny, no i nie chce miec workow z piaskiem potem. Niby genetycznie nie powinnam miec rozstepow, ale kto tam wie, przyvtej paszy, ktora nas dzisiaj karmia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, a ktory Ty teraz tydzien? Bo ja dalej nic nie czuje, a poczatek 5. No i powoli zaczynam sie cieszyc, ze moze cala ciaze przehasam :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka...3
Ja dziewczyny wybieram się do lekarza w tą sobote... Pierwszy raz w tej sytuacji gdy jestem w ciąży :) Przeczytałam na necie wszystko co wymaga lekarz TZN jakie badania każe mi zrobić... I ja juz je zrobiłam Tzn: mocz,morfologia szczegółowa,toksoplazmoza,cytomegalia,różyczka,grupa krwi moja,grupa krwi męża,Beta HCG,i ja zrobiłam sobie jeszcze przeciwciała na żółtaczkę bo kiedyś byłam szczepiona. Nie zrobiłam na bolerioze...bo różnie o tym piszą Tak więc jestem przygotowana :) A co "smarowideł"w ciąży to najlepsze opinie mają kosmetyki dla niemowląt,polecam mleczko pielęgnacyjne HIPP :) Inne co do składu są kontrowersyjne...dużo składników konserwujących i parabenów przechodzi przez skórę...ja nie ryzykowałabym :) Chodzi tylko aby skóra była natłuszczona :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy tolpy, z ktorym ja korzystam sa bez parabenow, mozna je kupic w kazdy m rossmanie. Sa minimalnie drozsze aznieli standardowe marki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) to i ja sie dołacze do majówek.Obecnie jestem w 6tc i przypuszczalny termin mam na 15 maj.Moje pierwsze USG bedzie dopiero miedzy 12-14 tyg wiec jeszcze długi czas w stresie przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a cycki wam rosną? Bo mnie już zaczęły rosnąć, tak jak to było w pierwszej ciąży.... ja smaruję się oliwką tylko - jak na razie. Tylko ja na razie jestem na koniec maja w "naszej" tabelce, zastanawiam się, czy czegoś nie pokićkałam?? Mam wizytę dopiero na 15.10, pani z przychodni powiedziała,że wtedy będzie już ładnie wszystko widać na usg, jakby termin się zmienił, to poprawię w tabelce;) mój mały łobuzek śpi właśnie i mam chwilkę dla siebie, przypominam sobie, jak to było za pierwszym razem z czasem wolnym - pomimo pracy było go o wieeeleee więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi urosly i sa strasznie napiete:D Zuzis ja jestem w 7 tydzien i 3 dni nir 8:) to sie liczy tak 7+1 7+2 7+3 7+4 itd a pozniej 8 i znowu 8+1 itd:) a ja usg bd miala w 8 tyg i3dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie, u mnie wszystko okejos zaczynaja sie mdlosci i to straszne i tez juz prawie raz wymiotowalam w poprzedniej ciazy meczylam sie 3 m-ce brrrrrrrr ciekawe jak tym razem u mnie beta wzrosla z 13 tys na 32 tys, nie wiem czy nie za malo, ostatnio wzrosla z 1700 aze na 13 tys, co myslicie? troszke sie stresuje u mnie 7 tydz i pare dni, w przyszlym tygodniu ide na usg nie moge sie doczekac wlasnie wpierniczam landrynki:) i czekam na chlopakow, wracaja z miasta i to ponoc z olbrzymia pizza:) widze ze duzo majowek, tylko tak dalej, pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie, u mnie wszystko okejos zaczynaja sie mdlosci i to straszne i tez juz prawie raz wymiotowalam w poprzedniej ciazy meczylam sie 3 m-ce brrrrrrrr ciekawe jak tym razem u mnie beta wzrosla z 13 tys na 32 tys, nie wiem czy nie za malo, ostatnio wzrosla z 1700 aze na 13 tys, co myslicie? troszke sie stresuje u mnie 7 tydz i pare dni, w przyszlym tygodniu ide na usg nie moge sie doczekac wlasnie wpierniczam landrynki:) i czekam na chlopakow, wracaja z miasta i to ponoc z olbrzymia pizza:) widze ze duzo majowek, tylko tak dalej, pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz generalnie to by tak wychodzilo ze 30 04 ale polozna mi wyliczyla ze na 1 eech hah sama juz nie wiem...a co do wieku to tez zglupiam:d ale przyjmijmy ze jestesmy w 7:D jeju jeszcze tydzien do usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis ja tez sie boje mam nadzieje ze drugi maluch usrusl oby tylko bylo ok ale bedzie napewno;) jeszcze tylko tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie juz sama nie wiem czy bilo to serduszko czy nie:o byłam w takim szoku że nawet zapomnialam się spytac:p no jesyne co widzialam to czarna dziure ale jakos nie wiem czy był zarodek:o no bynajmniej polozna nic nie mówiła...no ale mam nadzieje ze sie pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez mdlilo az w koncu poszło:D ale teraz jak narazie ok mysle ze sie chyba nie powtórzy:D dobrej nocki wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
witam ciężaróweczki :) chciałabym się do was przyłączyć , 11.09 w moje 26 urodzinki zrobiłam teścik, ostatni @ miałam 10.08 i we wrzesniu się nie pojawił, to już moja 4 ciąża w przeciagu ostatnich 2 lat (3 poprzednie zakończyły się między 6 a 8 tc). staramy sie z D juz od ślubu czyli od 5 lat.teraz starasznie się boję, jednak objawy mam inne niż wcześniej, teraz wszytsko mnie boli, wiecznie chce mi się spać i czuję uczucie ciągnięcia jajników aż do ziemi,''odbijanie'' tego co mam w zoladku az do samego przelyku, niesamowite zmeczenie i brak tchu przy chodzeniu pod gorke czy po schodach. testów w tym tygodniu zrobiłam 8 paskowych + 1 cyfrowy, wszytskie pozytywne, z początku tyg druga kreska była słabsza, dziś rano była już wyraźna, na tescie cyfrowym pokazalo sie ze to ok 4-5 tc, lekarz skierowal mnie na usg jednak musze czekac do 27.09 wg niego to bedzie 6tc, teraz czekam z niecierpliwością i boję się z łóżka ruszyć ale strasznie sie ciesze moze w koncu sie uda, pozdrawiam kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
Nick............. ...cykl starań......liczba dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.05.2013 Zuzis...................28...............1............... .02.05.2013 Zafasolkowana........?................?................02 .05.2013 majówka 2103........1...............1?................06.05.2013 jodyna.................?...............1................. .07.05.2013 madrenka.............0...............0.................10 .05.2013 kamelia majowa.....0................0.................10.05.2013 LuisaMaj..............1...............1............... ..29.05.2013 AniaW.................2...............0.................1 0.05.2013 jusaa27.............ok27............1..................20 .05.2013 lilith-marlie..........11..............0................. .20.05.2013 kinguszka.....5lat...........0...............13.05.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kinguszka witamy trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo:) a bedziesz robila beta hcg? skoro wizytke masz tak pozno? ja musialam robic co tydzien, zeby wiedziec czy fasolinka rosnie.. Rosnie;) ZYCZE WSZYSTKIEM MILEJ SOBOTKI ja wlasnie po sniadaniu i chyba bede musiala wybrac sie na male zakupki i dzisiaj cel, wysporzatac na maxa pokoj synka, oczywiscie licze na pomoc mlodego:) do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szczególnie Nowe Majówki:) Ostatnio mam mocne mdłości, więc będę rzadko się udzielać - niedobrze mi z pochyloną głową. Teraz siedzę przy otwartym oknie jest pioruńsko zimno i mi lepiej. Czekam, aż mąż się obudzi i schowa do lodówki garnek z sosem i mięsem, bo ja do tego nie podejdę. Do kuchni nie wejdę póki ten śmierdziel mdlący tam stoi. Już wolę bolące cycki, przynajmniej są większe:) Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki oraz nowe majowe mamy:) ja się czuje tak sobie...mdli mnie jak zwykle heh obawiam się ze dopiero teraz sie zaczyna:D zyczę wszystkim przyjemnej soboty:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTO;)
Nick............cykl starań......liczba dzieci (w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.05.2013 Zuzis...................28...............1............... 02.05.2013 Zafasolkowana........?.................?............... 02 .05.2013 majówka 2103........1................1?...............06.05.2013 jodyna.................?.................1................07 .05.2013 madrenka.............0.................?................10 .05.2013 kamelia majowa.....0.................?.................10.05.2013 kinguszka............5 lat.............?.................13.05.2013 AniaW.................2.................?.................10 .05.2013 jusaa27.............ok27..............1.................20.0 5.2013 lilith-marlie..........11................?............... .. 20.05.2013 Luisamaj..............1................1................. 29.05.2013 TTO;).................4.................0..1..............27.05.2013 Witam witam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondełek
róbta dzieci, róbta, bedzie miał kto pracować w tym kraju na tych z budżetówki i mundurówki na emeryturze po 15-20 latach "służby", o lewych rentach nie wspomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shayen91
Witam, Ostatni okres miałam dnia 8sierpnia 2012, cykle mam 30-31 dniowe. Dzisiaj jest mój 39 dzień cyklu,a okresu niemam nadal. Kochałam się z partnerem w dni płodne. Od jakichś 3tygodni bolą mnie piersi, co parę minut chodzę siku..nawet w nocy się budze co mi się niezdażało wcześniej, mdli mnie szczególnie wieczorem, mięso jakiś dziwny ma zapach no i przestało mi smakować, dzisiaj ran miałam taki biały śluz, zaobserwowałam że porobiły mi się takie delikatne żyłki na piersiach. Robiłam testy w 30 i 35 dniu cyklu ale wyszły negatyene. Test robiony w 38 czyli wczoraj pokazał taki cień keski,ale bardzo delikatną. Brzuch czasem boli jak na okres ale go nie dostaję. I tu moje pytanie jeśli to ciąża to czemu te testy nie wychodzą tak jak powinny..na teście pisze że w dniu spodziewanego okresu powinnien wyjść pozytywny a u mnie tyle dni po tym wychodzi cień kerski? Czy któraś z was tak miała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shayen mozliwe ze stezenie hcg bylo jeszcze zbyt male ale wyglada na to ze ci sie udalo:) mi cien kreski wyszedl jeszcze przed okresem ale kazda ma inny organizm i inaczej przez to przechodzi powtorz test za kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shayen91
Niola2008 dziękuję za odpowiedz :) może masz racje ze było może za niskie. Zrobię test za kilka dni i dam znać :) być może do was dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×