Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

witam dziewczyny ponownie:) ja wlasnie przed chwilą zjadłam kaszanke a potem całe pudełko truskawek z bita śmietana:D ja mam straszne napady głodu:D jeszcze dzis poszłam z córką do mcdonalda taaak wiem ze to nie zdrowe ale to raz na jakis czas:D tyllko po tym mcdonaldzie ciezko mi na zołądku było wiec drugi raz odpuszcze:D ja usg mam za 2 tyg:) zuzis ja mam nadzieje ze parka bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis nie masz za co przepraszać:) On wie, że okres nie przyszedł ale chyba żyje w przeświadczeniu że się zjawi. Choć już pytał czy zrobiłam test, ale stwierdziłam że wolę razem. Może na tym wyjedzie - pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieszyć na pewno ucieszy, ale najpierw to będzie jednak szok. Ale nastawiam się, że będzie potrzebował czasu aby to przetrawić. Nawet jeśli będzie to oznaczało kompletna ciszę przez tydzień. Różnie faceci reagują na taka nowinę .Choć może nie będzie tak źle - Tym bardziej, że rozmawialiśmy co będzie jak się okaże że jest dzidzia. Sam mówił, że to przyśpieszy wiele decyzji(ale w pozytywnym znaczeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla faceta to chyba zawsze jest szok:) mój dalej nie dowierza:D ale pamiętam że z córcią było podobnie:) choc teraz byly juz rozmowy o drugim dziecku ale w zasadzie mielismy sie starac tak porządnie za rok...a teraz jak by było to by było więc chyba w tabelce powinnam wpisać ilosc staran=0:) a tu taki psikus ja nadal to przezywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis chyba zaraz napiszę mu takiego smsa, albo nie bo dodatkowo przekonam się w jak krótkim czasie można przejechać 80 km:) Nikola - chyba raczej 2 psikusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis no własnie wyczytałam, że trzeba 2 litry a ja ledwo 3 herbaty dziś w siebie wmusiłam. Nigdy nie piłam dużo ale chyba trzeba będzie się zmuszać metodą małych kroków. Każdego dnia o pół kubka więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie tak samo. Ale teraz jeszcze przed snem wmuszam w siebie sok marchwiowy:) choć ciężko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to zostane przy tej jedynce:D Ja mam 1,5 litrowa wodę ale męcze ją już od dwóch dni...najgorsze jest to że w poprzedniej ciązy miałam małowodzie troche się boję że znowu mi się to powtórzy:o choć wszystko się dobrze skończyło im wicej piłam tym więcej wody było:) choć jak szłam juz na cc to wody nie było prawie wcale ale na szczescie malej sie nic nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis ja wiem, że mocnej herbaty nie można, ale tej swojej to chyba nawet średnią bym nie nazwała. Jakoś tak ciężko przekonać mi się do samej wody, bo smaku to to nie ma żadnego. Musze popróbować z cytrynką i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana za mało i w dodatku mała była za mała jak na swój wiek a to był juz jakoś 30 tydzien i przed dwa miesące niewiele przybyła na wadze urodzila się z wagą 2400 lekarze jeszcze w ciązy podejrzewali jakąs hipotrofie(nawet dokladnie nie wiem na czym to polega ale ponoc jakies wady mogą wystąpic) ale potem się okazało że jednak taka moja uroda ja sama szczupła jestem i mam nie dowage nawet:d taką mam nature chocbym nie wiem co i ile jadła nie przytyje a to nie jest dobre nie zawsze czuje sie dobrze ze swoim ciałem:) choć teraz nie dlugo sie to zmieni:D ale pijcie wode pijcie jak najwiecej:) ale uwaga wielowodzie tez moze wystapic jak tej wody bedzie za duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok mi się skończył to znaczy, że czas spać:). Zegnam się pomału kobietki, bo jutro od rana muszę torbę na wyjazd spakować. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz nie wiem od czego to zależy...moja nadal waży za mało a ma juz 4 lata ale dobrze się rozwija...heh strasznie żywe dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie nasz watek ma juz 12 stron:D a jeszcze czeka nas 8 miesiecy pisania:d baa nawet wiecej bo mam nadzieje ze nawet juz po porodach bedziemy pisac i tym razem dzielic sie radosciami macierzyństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzieki jutro wypróbuje:d tym czasem zmywam sie juz jakis filmik zapuscic trzmajcie sie i do juterka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielny:) Rozpisałyście się, Dziewczyny:) co do picia wody, to w moim przypadku pewnie wyjdzie więcej niż 2 litry zawsze bardzo dużo piłam w domu i w pracy mam na biurku zawsze dwa kubki - z wodą i z jakąś herbatą ziołową, uzupełniane na bieżąco potrafię wypić pół butelki 1,5 l na raz jak mi się bardziej chce pić zastanawiam się, co będę robić jak nie znajdę sobie jakiegoś zajęcia mam fioła na punkcie lampionów, świeczników, świec, wazonów innych kurzjadów, poduch, poduszek, kwiatów doniczkowych, ale to bardzo "domowe" zajęcia i mogę zatęsknić za ludźmi poza tym teraz niczego nie pomaluję, świec raczej też nie wytopię, bo zapach parafiny jest niesamowicie mdły będę bardzo wdzięczna za pomysły:) może któraś z Was będąc na wychowawczym sobie jakoś dorabiała? albo zarabiała sobie nie pracując? Miłej niedzieli Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
cześć! matko jak wy możecie nie spać o 23?:D i jeszcze filmy oglądać :D heh mnie o 22 to już dawno nie ma- wczoraj poszłam córkę położyć i usnęłam przed nią :) hi hi NIkola- moje dziecie tż ledwo na 3 centylu- ma 3,3 latka i waży 13,5 kg... a ciuszki 92 więc maluszek :) ale dzielna dziewczyna, chodzi od roku do przedszkola, bo już jej rozrywek nie byłam w stanie zapewnić i teraz to juz zuch przedszkolak, że ho ho! no ale tyle o Oliwce :) tak sobie pomyślałam, może się ujawnimy i pododajemy na FB? macie konta? wówczas "zobaczymy" sie na żywo :) co Wy na to? Aha- witam nowe dziewczyny! zapraszamy i dopisujcie się do tabelki, choć, jak widać my z Nikolą moze powinnyśmy zasilic wątek kwietniówek :) pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) eech mnie rozkłada chorubsko:O zaraz płuca wypluję i nos sobie urwe:o węzly powiększone eeech przeziębienie jak nic:o mam w domu jakieś syropy i tabletki ale nie wiem co moge brać żeby maluchom nie zaszkodzic...jutro przejdę się do apteki...noc miałam kompletnie do bani nie wyspałąm sie:o moja corcia jak zwykle przyszła w nocy do nas położyła się na środek zepchała mnie na sam skrawek łózka i sama sie rozłożyła:D Niemal że leżała na mnie i jeszcze mnie budzi i mówi ''mamo ja chce do ciebie'':D eech i teraz kręgoslup dokucza:o starosc nie radosc Kamelia słyszałam że haftowanie to fajna rzecz i zabija czas:d chciałabym tez sprubować ale tu w UK nie moge nigdzie nic znaleśc Majówka a z tym FB to czemu nie...można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, mnie w zeszłym tygodniu pomogła herbata z lipy z miodem, cytryna i wygrzewanie się pod kocem kończące się oczywiście spaniem przez parę godzin lipę piję zresztą teraz, bo mnie ta pogoda za bardzo rozstraja FB, nk ani nic takiego nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola- współczuję i polecam herbate z sokiem malinowym.. do tego rutinoscorbin- macie tam cos takiego?:-) i wygrzej sie tak jak napisała kamelia majowa. My wlasnie z Oliwka ogladamy Kubusia Puchatka :-) Nikola dodalam cie na fb.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomogło, moja siostra będąc w ciąży też się rozchorowała i dostała jakiś syrop dla niemowlaków, ale to już chyba na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo mam nadzieje ze sie wykuruje szybko...majowka pozniej zaakceptuje bo teraz z tela pisze a on starsznie muli mi facebooka:) tymczasem lece obiados gotowac milego popoludnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×