Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość 13majowka
witam , calkiem mozliwe ze do was dolacze. Okres mi sie spoznia 3 dzien, ale jeszcze nie robilam testu. Nie chce mi sie w to wierzyc, ciagle mysle ze moge jescze dostac okres wiec czekam, ale zaczne juz myslec o tescie. w sumie zwiekszone zmeczenie juz czuje od conajmniej tygodnia, i jakby wzdety brzusio ( jak na wzdecia), no i ten sluz, przez ten sluz wydaje mi sie ze to mi okres cieknie i sprazwdzam a tu nic. Tylko jest jedna rzecz jaka mnie niepokoi. okolo 3 dni temu ( czyli w dniu w ktorym powinnam dostac @) kochalismy sie i lekko poleciala krew. Myslslam ze to okres, ale krew szybko znikla a okresu nadal nie mam. Troche mam obawy co to bylo. Jak zrobie test to dam znac. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze majowka
hej, czytam was juz od początku ale jeszcze nie wiem czy dolacze, mam nadzieje ze tak. Ale mam do was pytania, czy ktoras z was brala przed zajsciem w ciaze duphaston? chodzi mi o to ze jestem juz 1 poronieniu :-( i okazalo sie ze mialam bardzo niski progesteron, wiec gin mi przypisala duphaston od 16 dc przez 12 dni..... a potem odstawic i czekac na @. do tej pory zawsze przychodzila po 2 dniach od odstawienia ale teraz gdy mam nadzieje ze nie przyjdzie to boje sie odstawic duphaston, i bralam go jeszcze wczoraj a juz nie powinnam, dzis test negatywny ale @ powinna byc dopiero jutro wiec domyslalam sie ze bedzie negatywny i teraz nie wiem co robic, bo jak odstawie a jaestem w ciazy to progesteron moze mi znowu w dol poleciec..... doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka2013
możliwe ze majówka- chętnie bym Ci coś doradziła ale nie mam zielonego pojęcia jak to jest z tym duphastonem... jedyne co to radzę być dobrej myśli, bo to bardzo ale to bardzo pomaga. A my tutaj będziemy za Ciebie trzymały kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze majowka
majówka2013 dzieki za kciuki, mam nadzieje ze bedzie dobrze, Ale jakby ktos wiedzial cos i umial mi doradzic to prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że majówka napewno będzie wszystko ok:) ja co do duphastonu tez ci nic nie doradze bo nie wiem jak to jest... A jak wasze samopoczucie dzisiaj? Ja nadal plamie:O nie jakos tam dużo ale plamie:o chciałabym byc już w 9 miesiacu i urodzic a tu jeszcze tyyle zostało:o dzwoniłam do polskiego ginekologa to nie ma przyjec jak narazie za tydzien mam wizytę z położną a 21 kolejne usg...jeju znowu panika:o ale wiem trzeba myslec pozytywnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulla ja juz mam wizyte umowioną z położna na 19 i kolejne usg 21...pierwsze usg miałam w piątek i generalnie było wszystko ok powiedziała ze to krwawienie/plamienie mogło byc wynikiem tego ze ciaza jest mnoga...mam w okolicy tylko jendego pl ginekologa i niestety nie ma narazie przyjec...nie ma tego dużo...mam nadzieje ze z dzieciakami wszystko w porządku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choera:d haha:d odpisałam na stary post:d nie ta strona mi sie wcisnela:d ranyyy jaka ja zakręcona:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola, ja też nadal plamię, ale już nie mam takich skurczy jak w weekend... od niedzieli od połowy dnia jest lepiej, teraz, mam nadzieję jak to było w poprzedniej ciąży, wydalane są resztki tego, co tam się nagromadziło, i tak to wyglada :( Ale bedzie dobrze! jade dziś zapisać się do gina bo tlefonicznie, okazuje sie mozna mieć tylko 1 termin :/ hrrr a umówionego nei odwołam, bo to moja ginekolog i nie ma wcześniejszych terminów już, łeeee a mam do Was jeszcze pytanie- pisałysmy o wodzie a jak u Was jest z kawą- pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka ja z kawa nie mam problemu bo nie pije:D wogole jakos jej nie lubie czasami pilam rozpuszczalna z mlekiem lub smietanką...ale mi sie wydaje że nie powinno sie pić czarnej kawy w ciązy tak samo jak coli choc ja ostatnio nie mogłam sie ''dopić'' wodą to gulnełam sobie kilka łyków coli...a powiedz mi jak u ciebie te plamienia wygladaja? bo u mnie się ciemno brązowe z ciemnymi niteczkami ale nie sa to skrzepy...staram sie mysleć pozytywnie ale ja to panikara starszna jestem i jeszcze nie potrzebnie zajrzałam na google i się jeszcze bardziej się znowu nakręciłam:o ale musimy wierzyc ze będzie dobrze...teraz tak sobie mysle że na usg przecież widziałam jedno serduszko bijące a bylam w takim pozytywnym szoku że zapomniałam sie spytac czy drugie też bije:o jak narazie leże i przeleze dziś z małą chyba cały dzien...postawcie mnie do pionu bo mam znowy czarne mysli:o mój mąż mówi że jak zwykle sie nie potrzebnie nakręcam:o moze i ma racje ale dla niego to zawsze wszystko jest proste:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie w sumie nic nie boli czasami mam lekki bol w jajnikach i takie ''bulkotanie'' podobnie do ruchów ale to pewnie dlatego ze tam się wszystko rozciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
u mnie to właściwie co chwila inaczej wygląda. brunante, ze sluzem pezroczystym. czasami jakiś malutki sprzepik ale to widać coś starego.. no i też mnie raczej jajniki bolą i ciagną do kolan aż.. no i też mnie coś nachodzi aby sprawdzic ale już nic nie patrzę, trzymam się tego, ze jeśli coś się tam "dzieje" to na pewno jest dobrze, bo inaczej to by się zatrzymało wszytsko, prawda?:) Nikola- odpocznij i nabierz sił, ja dziś znó latam :/ hrrrr a wiem, zę powinnam poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz race...mnie piersi bolą okropnie baa nawet urosły i staniki mi się za male robia:) no u mnie też to wygląda jak coś ''starego'' no mam nadzieje ze bedzie dobrze moze to tez od tego ze podziebniona jestem i organizm jest osłabiony? czekam do tego 21 na usg...majowka ty tez sie oszczedzaj;) ale wiem ja to jest zawsze cos jest do zrobienia;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w stopce tez wychodzi 39 tydzien:d ja mam usg na 11 i juz odliczam czas:D eech zeby tylko było dobrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co porabiacie? Ja sobie leże, na szczęcie moja córcia jakoś się soba zajmuje wiec mogę sobie troszkę odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja, Lusia, zaczerniłam się :P Dopisuje się do tabelki: Nick............. cykl starań......ilośc dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.0 5.2013 Zuzis..........................28.............?.......... ......02 .05.2013 Zafasolkowana.......?...............?................02.0 5.2 013 majówka 2103.........1.............1?..............06.05.2013 jodyna.........................?..............1.......... ......07 .05.2013 madrenka..................0..............0............... .10.05.2013 kamelia majowa........0...............0.................10.05.2013 LuisaMaj.................1...............1.................29.05.2013 Mam dość krótkie cykle, dlatego już wiem;) no i jestem po teście. Z lekarzem na razie czekam, chciałabym, żeby na wizycie już na 100 proc potwierdził mi ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............. cykl starań......ilośc dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.0 5.2013 Zuzis..........................28.............?.......... ......02 .05.2013 Zafasolkowana.......?...............?................02.0 5.2 013 majówka 2103.........1.............1?..............06.05.2013 jodyna.........................?..............1.......... ......07 .05.2013 madrenka..................0..............0............... .10.05.2013 kamelia majowa........0...............0.................10.05.2013 LuisaMaj.................1...............1............... ..29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj muli caly dzien na sen:o pogoda wogole do tyłka jak narazie nic mi nie leci...ale to plamienie jest stara krwia wiec mysle ze to chyba nic groźnego ranyyy gdzie ten maaaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) też bym najchętniej powitała już maj, zwłaszcza, że i tak już koniec lata i znów byłaby wiosna kawa to jeszcze wyzwanie dla mnie piję rano kawę rozpuszczalną z płaskiej łyżeczki kawy zalanej do 1/3 wysokości kubka i 2/3 uzupełniam mlekiem i mnie to jakoś budzi w piątek postanowiłam nie pić porannej kawy i około południa w zaczęła mnie boleć głowa piję melisę, miętę, wszystko co się da, żeby nie pić kawy, ale dopóki pracuje i muszę walczyć ze snem chyba jestem na spalonej pozycji macie już jakieś ciążowe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża jest fajna ale pod warunkiem że nie ma problemów gdy one sie pojawiają już tak fajnie nie jest:o ja objawów jako takich nie mam czasem moze mnie zemdli ale nie odczuwam zawrotów glowy i slabo mi niejest czuje czasem ból jajników.mam wilczy apetyt i czasem wzdecia no i piersi tkliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa, ale podobnie jak kilka z Was mam "termin" na 10.05 ;) mam nadzieje,ze ten wątek nie upadnie i przez 9 miesiecy bedziemy mogly sie dzielic problemami i sukcesami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
No i dopisuję się do listy ;) Nick............. cykl starań......ilośc dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.0 5.2013 Zuzis..........................28.............?.......... ......02 .05.2013 Zafasolkowana.......?...............?................02.0 5.2 013 majówka 2103.........1.............1?..............06.05.2013 jodyna.........................?..............1.......... ......07 .05.2013 madrenka..................0..............0............... .10.05.2013 kamelia majowa........0...............0.................10.05.2013 LuisaMaj.................1...............1............... ..29.05.2013 AniaW....................2...............0...................10.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
witajcie nowe majówki! Luisa- Ty masz termin aż na 29 maja? serio? ja dzis się umówiłam na kontrolę po moich plamienio-krwawieniach na piatek. mam nadzieję, że Państwo mają USG i sie zobaczymy z maluszkiem moim :) co do objawów to dziś od 16 mam mega mdłości i zawroty głowy :/ bleach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Własnie ten 29.05 tez mnie troszke intryguje :) ja mdlosci mam regularnie codziennie ok 10... przez kilka minut i potem ok :) jutro idę na usg.. mam nadzieję,ze bedzie na nim juz cos widac. Jak myslicie? Dziewczyny mialyscie juz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×