Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

witam nowe mamuski:) Ania a który to tydzień? Ja już po pierwszym usg i wg om to jutro koncze 7 tygodni i własnie nie wiem bo na usg też był 6 tydzien wiec nie wiem czy czasem nie wpisywali daty ost miesiaczki bo wg zaplodnienia to +/- 5:) majowka nie mam nic od ciebie na fb:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13majowka
Mialam juz w sumie nie pisac bo dzisiaj sie zalamalam : znowu lekko krwawie. Juz sama nie wiem co to jest. W dniu @ lekko krwawilam po stosunku, teraz po 3 dniach znowu, zalamalam sie bo myslslam ze to @ a tu znowu sucho sie zrobilo. I co ja mam myslec to juz sama nie wiem. testu dzis nie kupilam bo jak krwawilam to by i tak nie wyszedl. Jesli jutro bedzie sucho to zrobie test bo @ sie spoznai 3 dni, powinnien juz wyjsc? Jak to jest z tym krwawieniem? Ciaza jest mozliwa jesli jest lekkie krwawienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13majowka a jaki ma kolor? ja też plamie u mnie to jest taka stara krew slyszalam ze jak plami sie stara krwia to nic zlego sie nie dzieje...ja wczesniej tez mialam jednorazowe krwawienie zywa krwia ale usg nic nie wykazało...no z tymi plamieniami to idzie dostac paranoi:o a test mysle ze juz powinien ci wyjsc ja robiłam dzien przed @ i wyszedł:) badzmy dobrej mysli napewno bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13majowka
raczej krwisty kolor czerwoniutki ... :(((( i brzusio mnie boli jak przy @ , wlasciwie to dziwniej i bardziej a moze to poronienie ? :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Wg ginekologa 6tciązy :) 2 testy 1.5tyg temu 2 kreski, beta 210 5 dni pozniej 1400 :) i na pierwszym USG wtedy jedynie byla powiekszona macica ale sprzet tego lekarza tez budzil wiele do zyczenia ;) jutro ide do 'normalnego' gabinetu i licze ze bedzie milej ;) i wiecej sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Jesli krwisty to najlepiej idz do swojego lekarza i on rozwieje Twoje wsyzstie watpliwosci ;) bo jesli to ciaza to lepiej od poczatku o siebie zadbac!! ;) trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Zuzis - czy tylko ja dostałam palmy, ze moglabym kupowac, meblowac, i wszystko ukladac pod dzidzie?:) oczywiscie tego nie robie (nie stracilam glowy do reszty) ale samo przegladanie daje tyle radosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
13majowka- prawie się pode mnie podszywasz:) hi hi a traz serio- ja tez zobaczyłam krew, żywo czerwoną i szybko do lekarza! dostaniesz luteinę no i na te skurcze to nos-pa- mozesz wziać ma 8 tabletek zwykłej nos-py. ja mam przepisaną przez lekarza taką forte działa cuda. krwawiłam 3 dni, dziś 4- juz jakieś plamienia i bez skurczy... trzymam kciuki! mnie nieco puszczają mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wyczytałam? Gdzies na jakimś forum dziewczyna pisała że kozystała z porad zielarki odnosnie ciazy i ta zielarka powiedziala jej ze grejfruty sa dobre na podtrzymnie...metoda alternatywna ale ciekawe czy prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ogolnie zeby jesc duzo owoców...pisala tam jeszcze ze lekarz stwerdzil u niej ciazy obumarłą dał skierowanie na zabieg...przed zabiegiem poszla do zielarki i powiedziala ze dziecko zyje wiec ta dziewczyna uparła sie na kolejne usg i faktycznie dziecko żylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola- ciekawa sprawa. tylko ja to bym mogła nic nie jeść :/ matko na nic nie mam ochoty.. co do FB to dodałam Cie na tablecie a teraz to nawet linka nie mogę znaleźć :/ podaję do siebie i zapraszam: https://www.facebook.com/aneta.rudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy moge do Was dolaczyc.... po ponad 2 latach stran w koncu sie udalo...tescik pokazal II piekne kreski ;)) ciagle myslee ze to sen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA27 gratulacje!! zuzis mowisz? heh to ja już nie wiem jak to jest ja z owoców jem jabłka banany sliwki i truskawki na cytrusy jakoś nie mam ochoty:P a paliła któraś z was? papierosy rzecz jasna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dopisuję się do listy Nick............. cykl starań......ilośc dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.0 5.2013 Zuzis..........................28.............?.......... ......02 .05.2013 Zafasolkowana.......?...............?................02.0 5.2 013 majówka 2103.........1.............1?..............06.05.2013 jodyna.........................?..............1.......... ......07 .05.2013 madrenka..................0..............0............... .10.05.2013 kamelia majowa........0...............0.................10.05.2013 LuisaMaj.................1...............1............... ..29.05.2013 AniaW....................2...............0............... ....10.05.2013 jusaa27..................ok27...........1...................20,05,2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.. do mnie jeszcze nei dociera ze po 2 latach staran w koncu sie udalo mam nadzieje ze to nei sen ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13majowka
dziewczyny , a mogl mi zaszkodzic ipuprofen? bralam bo zlapala mnie jakas chorba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeziebienie to juz nam tylko zostaja naturalne lekarstwa... czosnek i mleko z miodem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Chyba jakas plaga- ja tez jestem chora! wlasciwie juz koncowka jakiegos wirusowego przeziebienia !! dopoki nie wiedzialam tez probowalam sie leczyc na wlasna reke, a po tescie odstawilam wszelkie specyfiki i tak juz sie lecze 2 tydzien... bylam u 2 internistow i jedynie syropki jakies i jesli kaszel to dostalam z recepty Atrovent... ale pomaga jak pomaga.. zdrowa nie jestem... Skoro wszystkie to i ja ;) https://www.facebook.com/ania.wojtyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pogoda nie wiadomo czy to cieplo czy zimno .. to dopiero poczatek naszych zmagan ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzis widze ze w podobnym okresie zaczelysmy starania.... ja wlasnie dwa lata temu planowalam na wiosne... wyszlo... z malym wyjatkiem 2 lata pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13majowka
maj jest super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Cześć dziewczyny! Odpowiadając na Wasze pytania- nie paliłam tj oróbowałam ale to nigdy mi nie smakowało... wody mogłabym pić duzo... wczoraj w samochodzi w ciagu 4h moich wojaży wypiłam 2l :)a wieczorem chyba jeszcze wiecej a potem sikam na potęge :D Ania W- świtne foty z wesela :) z przeziebieniami musicie walczyć! wiem, ze łątwo nie jest, bo już przez to przechodziłam... ale wszystkie damy radę! jeśli chodzi o miesiac MAJ to jest cudowny na rodzenie dzieci- moja Oliwka jest z 20 maja i było super, bo: od razu można wychodzić z dzieckiem na spacer, nie jest tak gorąco jak w wakacje (choć ostatnio się to zmienia) no ale te ptaszki, kwatki, listki i wszytsko nne... SUPER! teraz kilka słów co u mnie- otóż, od południa brzuch się zachowuje normalnie, nawet nie ma plamień aż do rana :/ i wczoraj i dziś z rana małe plamki i pobolewania brzucha :/ oby do piątku... wg kalendarza z gazety dzis pierwszy zień 7 tygodnia! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, chyba do Was dolacze, wczoraj testowalam i dwie kreski, dzis z porannego i tlusta ciemna kreska wyszla, wiec nie mam watpliwosc. Miesiaczka miala byc a nie ma, zawsze bylam niemalze do godziny regularna. Pod koniec tyg pojde do lekarza, ale wyliczylamsobie, ze jakby nie patrzec to termin na maj 2013 :-) I bardzo, bardzo sie ciesze. Moj ukochany, troche nie dowierza, ze w koncu sie udalo, ale tez sie cieszy i wydzwania co 2 h i sie wypytuje co czuje i czy juz mi sie piersi powiekszyly hahah :-D Objawy: Lekkie pobolewanie jajnikow (ale nie klucie) w tygodniu poprzedzajacym @ raz z lewej, raz z prawej. Zmeczenie, ale takie meeeega, spalam po 10 godzin i rano nietomna do pracy wstawalam Po zaplodnieniu, ciezko nam okreslic ile dni dokladnie, bo kochalismy sie z rzedu 5 dni, wiec moglo to byc 1 do 4 dni po strzale, na termometrze wyjelam jedna krwista nitke, dlugosci ok. 1 cm. nigdy tego wczesniej nie widzialam, nie da sie tego z niczym pomylic No i juz. Fasol rosnie :-) A teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Lilith-marlie - witaj w klubie! dopisuj sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze majowka
hej dziewczyny, dzis powinna przyjsc @ i nie ma...... wczoraj test byl negatywny ale moze to za wczesnie. robila ktoras z was pink test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith-marlie witaj:) fajnie ze grono na się powieksza:) Mi jeszcze zapracia czasami dokuczja...no i nadal plamie:o ale nic mnie nie boli Majówka ja dziś tez wchodze w 7 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
zaparcia :/ tż miałam Was psytać czy macie jakiś sprawdzony, póki co sposób... no jak dla mnie to jedna z gorszych stron ciaży... mnie dizś brzuszek pobolewa, ale raczej z boków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis tak?? hah mozliwe:d ja juz z tymi obliczeniami sie pogubiłam:P coś slabo sie dzis czuje senna jakas jestem...dzis znowu bede odpoczywac cały dzien:) milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
ehh u mnie też dzis trochę do d... postanowiłam zrobić na obiad buraki, ze wzgledu na to to plamienia (które trwa nada - z rana a potem sie uspokaja... hrrr!) ale ogólnie to i mnie nieco mdli i nic nie chce mi siejeść a jednak chce i sama nie wiem co mam robić :( Zuzis- zazdroszczę :) hi hi hi pozdrawiam dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×