Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość TTO;)
Potwierdzam mi wyrazna kreska wyszla dzien przed okresem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shayen91
A ja jestem jakies 8 dni po terminie okresu i taki cień mi właśnie wyszedł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............. ...cykl starań......liczba dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.05.2013 Zuzis...................28...............1............... .02.05.2013 Zafasolkowana........?................?................02 .05.2013 majówka 2103........1...............1?................06.05.2013 jodyna.................?...............1................. .07.05.2013 madrenka.............0...............0.................10 .05.2013 kamelia majowa.....0................0.................10.05.2013 LuisaMaj..............1...............1............... ..29.05.2013 AniaW.................2...............0.................1 0.05.2013 jusaa27.............ok27............1..................20 .05.2013 lilith-marlie..........11..............0................. .20.05.2013 madzia..glasgow....50..............1..................15. 05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam 2 tabelki bo chyba sie pogubilam w 1 tabelce pisze liczba dzieci(w brzuszku) a w drugiej liczba dzieci wiec dzieci jeszcze nie mam a w brzuszku chyba jedno co prawda nie mialam jeszcze usg ale chyba 1:). wizyte najprawdopodobniej bede miala koniec pazdziernika wiec w tedy czegos sie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziewczyny co do obliczania ciazy to jezeli macie np. 7tydz2dni to jestescie w 8 tygodniu ciazy bo tych 7 to juz jest zakonczone i jestescie w 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
cześć dziewczynki, ja mieszkam w uk i tu najpierw idzie sie do gp pozniej on kieruje do poloznej i to dopiero wizyta u poloznej ok 8tc pozniej pierwsze usg w 12tc, jak do 12tyg ciaza nie przatrwa to wg nich byla za slaba, ja tak mialam z pierwszymi 3ma, teraz jak powiedzialam ze mi naprawde zalezy i ze nie pozwole im na to zeby stracic kolejne dziecko to dopiero wzieli mnie w tzw grupe ryzyka i z tego wzgledu pierwsze usg bede miala wg nich w 6tc czyli 27.09. a do objawow, zgaga straszna i zawroty glowy, i wciaz mam bole skurczowe w okolicach pachwin i jajnikow, zwlaszcza jak sie za szybko rusze. pozdrawiam nowe majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguszka a w jakiej czesci UK mieszkasz? Ja jestem w Szkocji no to fakt ze tutaj sie malo wczesną ciąża interesują i co gorsza nie dają nic na podtrzymanie...ja juz miałam usg bo mialam krwawienie i u gp wywalczylam bete i progesteron...w piatek mam kolejne usg a w srode pierwsza wizyte z polożna...a robili tobie juz usg? myslisz ze polozna moglaby sprawdzic szyjke? bo mam czasem plamienia i nie wiem czy to nie czasem z nadzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
ja mieszkam w okolicach Liverpoolu,nie miałam usg jeszcze, kazali mi czekać do 6tc, chyba ze bedzie sie cos dzialo zlego. powiedzieli ze do 6tc nic nie widac i oni nie powiedza mi nic, mam nadzieje ze tym razem skonczy sie szczesliwie, 5 lat czekania na cud jest bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola2008 Pó
Tak zgadza sie ja w 5 bylam w szpitalu i tez tydzien musialam czekac badz dobrej mysli napewno tym razem bedzie dobrze:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Czesc dziewczyny!! Jestem, jestem:-D Witam wszystkie nowoprzybyle:-)igratuluje. Ja bylam w piatek u gina. Mam juz karte ciazy i tam napisane jest ze termin na 5 maja..licze, ze bedzie 4 maja bo u nas w rodzinie to nowedzieci rodza sie w urodziny innych czlonkow rodziny. A 4 maja moja chrzesnica bedzie miala 6 urodziny wlasnie.. Powiem wam,ze ja rowniez ide na usg w srode, wiec wszyStko wam opowiem. Co do suwaczkow To jakie kody wy kopiujecie bo powinny byc 3 rodzaje i najlepiej jak skopiujecie HTML Co domdlosci to tez,mi dokuczaja, codziennie o 15:-)jak w pierwszej ciazy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Hej dziewczyny ;) przepraszam za nieobecnosc ale maly remoncik mielismy i nie bylo kiedy nawet wejsc na komp. ;) mam pytanie- jakie zestawy witamin zazywacie? bo moj sie wlasnie konczy i tak srednio mi pasowal , wiec moze trzeba zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski:) ja wlasnie po sniadanku odpoczywam:) niby mam mdłosci ale jesc moge:) mnie najbardziej lapie wieczorem...a co do witamin jesli chodzi o mnie to mi kazali narazie brac tylko kwas foliowy raz dziennie tylko sie zastanawiam czy to wystarczy to ejst 400mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore jakies takie femibion natal 1, lekarz kazal mi je brac jeszcze przed zajsciem w ciaze, po 13 tygdogniu, mam zaczac brac, femibion natal 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, możecie mnie usunąć z tabelki, pierwszy dzień 6 tygodnia okazał się ostatnim:( Ja już nie jestem majówką:( mój brzuch od wczoraj jest pusty, a zaczęło się w czwartek od plamienia... szybko szpital, leki na podtrzymanie, za pare godzin krwawienie i skurcze znowu szpital i wyrok - poronienie zagrożone, za godzinę już w toku... życzę wam powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak na złosc wszedzie gdzie nie skieruje wzroku widze baby z ciążowymi brzuchami;((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Hejka, Szamanka nie jestem :-D po prostu teraz wkleilyscie te htmle :-D Stoorczyk bardzo mi przykro, mam nadzieje, ze za chwile bedziesz mama!! Bo tak sie stanie, na pewno. My dzis poszlismy do cyrku z Oliwcia. I najbardziej ppodobaly jej sie konie. :-D Ja tez biore feminal czy jakos tak. Ten do 12 tygodnia. Potem bedzie 2. Co do objawów no to przeciez nie bedzie tak,ze 24h bedzie sie cos odczuwać. Potem jest lepiej, jak juz sie ruchy czuje... wtedy juz pewnosc ma sie codziennie. Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ka
Ja mam objawy właśnie 24na dobę i raczej jakieś objawy ciąży powinny być chociaż każda przechodzi ciążę inaczej ja i w jednej i w drugiej miałam objawy bolące piersi i mdłości straszne praktycznie każda kobieta ma takie objawy jak jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez objawow zadnych, poza rosnacymi cyckami - az mowie dzisiaj do mojego tak: oj chodz kupimy testa. A on mi na to: babo, zareczam ci, ze jestes w tej ciazy, bo jestes strasznie jeczaca :-) Jedynie w tygodniu poprzedzajacym teoretyczna @ latalam jak glupia sikac, az nie mialam czym sikac i a parcie bylo. I wtedy spac mi sie b. chcialo. A teraz juz mi sie normuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
nie wiem czy się liczy wieczorne też ale dołączam do grona ''wymiotujących''. aż mnie przełyk piecze!!! ale zniosę wszytsko byle maleństwo było i zatrzymało się dłużej niż poprzednie. mam wielkie obawy i strach przeogromny, że coś znowu pójdzie nie tak. że znów będzie rozpacz i ból. nie mogę doczekać się usg wtedy wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis usg mam na 11 juz sie nie moge doczekac:D Dziewczyny musiecie myslec pozytywnie wiem ze to nie jest proste ale przez negatywne mysli mozna wywolac wilka z lasu...u mnie na szczescie plamienia ustaly mam nadzieje ze na dobre! czasami mam tylko jakies zlote uplawy ale w srode mam wizyte z polozna wiec moze cos mi zaradzi.. Miłego dnia zycze!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis ale to na usg się na srode umowilas? Ja mysle ze to bez roznicy 8 tydzien juz nam leci wiec napewno bedzie widac idelanie:D Twoja ciaza jest 2 dni mlodsza od mojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Zuzis bedzie dobrze zobaczysz ze serducho bedzie bilo jak dzwon:D zazdroszcze bo to juz po jutrze a ja jeszcze do piatku musze czekac:O A te suwaczki sa swietne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Już po urlopie, dziś znów w pracy. Muszę w końcu zapisać się na pierwszą wizytę do lekarza - chyba dziś w drodze do domu to zrobię. Zaczęły mnie męczyć mdłości nocno- poranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×