Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość katranka
Witam wszystkie nowe mamusie:) Magii, nie przejmuj sie upławami, dziewczyny pisały że mają bardzo obfite, ja to w ogóle pomału dostaję szału, bo mam zimno w pracy i nic przyjemnego miec mokre majtki;) ale ja biorę globulki luteiny i ona się dodatkowo pieni więc może mi to jeszcze dodatkowo "pomaga" Uff, zrobiłam dzisiaj mini pierozki calzone i najadłam się za wszystkie czasy, teraz zmykamy trawić:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) witam w ten strasznie lodowaty dzień :) katranka to ci współczuje tego zimna w pracy ...ja jestem strasznym zmarzluchem :( Dziewczynki melduję pierwsze 0,5 kg ciazowej masy !!!:)no i sie zaczęło :) Wczoraj ponarzekalam troszkę na moje lenistwo i dziś mam mnóstwo energii:) Także pracowity dzień przedemna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, że u mnie wszystko okej. Jestem aktulanie w 18tyd5dni i niedawono mialam wizytke i poznalam plec dziecka. Będę miala 2 chlopczyka, moj syn sobie wymarzyl brata bo nie chcial miec "babskich" zabawek na polkach hihi. I będzie Tomuś lub Adaś. Cieszę się, bo słyszałam serduszko, dzidzia rośnie zdrowo, waży 240g.. :) Jakos od tygodnia czuje ruchy dziecka, nie powiem bardzo to przyjemne:) Jesli chodzi o badanie moczu, mnie tez wyszly sladowe ilosci bialka oraz krwinek czerwonych, i w poprzednim badaniu rowniez, ale nie jest to tendencja wzrostowa wiec lekarz mowil ze nie ma powodu do paniki. Tez zaczelam czytac w necie co to moze oznaczac, ale przysiegam , ze po przeczytaniu paru linijek dalam sobie spokoj, mam sie cieszyc ciaza a nie czytac o chorobach.. Dzisiaj idziemy na sanki, moze pozniej do planetarium a Wam zycze udanego weekenda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodyna to gratuluje syneczka :) ja muszę czekać do poniedziałku ... mam nadzieje ze ten mój bobas nie będzie sie chować tak jak na ostatniej wizycie :) widzę ze już prawie wszystkie wiecie co tam w brzuszku siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byliśmy na usg prawdopodobnie dziewczynka ale to nic pewnego, malutka waży 200g i to polowa 17 tygodnia. Niestety tylko jedno zdjątko i to mało co widać bo wypieła się pupką i można było pooglądać tylko plecki. U mnie zaczęła skracać się szyjka ;( ostatnio bylo 4 cm, teraz jest 3,7 cm pewnie ze stresu, problemow i pracy, wiec dostałam zwolnienie i mam leżeć. Mam brać 3 razy dziennie Asmag i zobaczymy na nastepnej wizycie co dalej (4.01.13). I sie zmartwiłam tym :(:(:(:( dziś mam małą dyspenzę bo dziś nasze wesele ale mam się i tak oszczędzać, a po weselu spokój i wyciszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Nikola2008 dzieki za poradzenie crotlimazolu, 2 razy posmarowałam i już czuje ulge :) Masz u mnie dług wdzięczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka no to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) i grzecznych dzieci życzę :):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka30 nie ma za co:) klaudunka no to teraz musisz sie oszczedzac ale napewno bedzie wszystko dobrze:) i wszystkiego naj naj na nowej drodze:) a u mnie jeszcze tydzien do usg eech nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka wszsytkiego najlepszego na nowej drodze zycia ... Aby byly same tak piekne dni... A co do bialka w moczu to mi gin kazal przed badaniem "sposcic: troche maczu podmyc sie i dopiero pobrac odpowiednia probke moczu . Wtedy badania wychadza mniej oszukae. ja tez musze uaktualnic tabelke ;)) a moze jeszcze dopiszemy do niej spodziewana plec ?? Ja poki co jeszcze jej nie znam... mam nadzieje ze sie uda 18 grudnia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze aktualizacja tabelki: Wisnia0606.......9m-c...................1................ .........01.05.2013 Nikola2008.............1...................1............. ...........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........1..................1.............. .........02.05.2013 Szyszka85..............0...................1............. ...........03.05.2013 czekam na wiosnę..................................................03. 05.2013 Maggi79...............4lata...............1............... ..........03.05.2013 8avis7..................1...................1............ ..............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... .........07.05.2013 AniaW...................2...................?............ .............08.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.........................10 .05.2013 madrenka..............0...................1.............. .... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1.............. ..........12.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ ........15.05.2013 Madallenna.............2...................?............. ...........15.05.2013 allii......................6 lat...............2.........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... .....16.05.2013 katranka..................1.................1.........................17.05.2013 olkaaaaaaa.............6.................1............... ...........18.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1.........................19.05.2013 mamanita................1..................1............. ...........19.05.2013 Path5.....................1..................1........... .............19.05.2013 justa27.................ok27..............1.............. . .........20.05.2013 mama majowa..........0.................1......................... 21.05.2013 Anka30!.................2.................1............ ..............22.05.2013 lilith-marlie.............11.................1........... .............22.05.2013 agrataka...............1..................1.............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - gratulacje! wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! pamiętam, jak mnie straszyli, że po ślubie wszystko się zmienia, a mnie się bardzo podoba życie małżeńskie póki co jodyna - piękne imiona wybraliście, ja będę nadal przekonywała męża do Krzysia co do białka w moczu - powinno się pobierać próbkę pierwszego porannego moczu ze środkowego strumienia, czyli najpierw trochę posikać, później pobrać próbkę i znów sobie sikać mnie się i tak nigdy nie udało, bo rano, po całej nocy takie mam ciśnienie na pęcherz, że na takie zabawy nie mam czasu moje wyniki są zawsze przekłamane, ba, zawsze daję im do badania sporo śluzu gratis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w srode ide do lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok,czesto mam tak np po pracy ze chyba z tego zmeczenia mam dziwnie napiety brzuch i mnie boli,pomaga w sumie tylko lezenie pozniej. Oj juz sie nie moge doczekac tej srody...jak u was temperatura na dworze?;) bo u nas wczoraj bylo cos ok -14 a dzis jest znacznie zimniej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, musze sie pozalic..... 32-ugie urodziny aaaaaaaaaaa Niespodzianka pol kilo ??ahhhh zazdroszcze ja mam juz 5 na plusie, ale mi apetyt dopisywal od poczatku ! nuttela to prosto ze sloiczka jadlam, toczyc sie niedlugo bede ;-) Klaudynka czy dobrze zrozumialam ze Tobie przy 37mm szyjce dali zwolnienie tzn obowiazkowy odpoczynek? pytam bo u mnie wyszlo 33mm i kazali przyjsc na 3 tyg na wizyte. Wiem ze to nie jest imponujaca dlugosc ale nie myslalam o tym jak o czyms zlym. NO i najwazniejsze Klaudynak - Samych pogodnych dni i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, DUZO MILOSCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, Klaudynka69 a nie Klaudynak ;-) ps zazdrosze Wam sniegu dziewczyny, U mnie leje i jest nijak, ani zima ani jesien, tak depresyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Martyna ja tez tak mam jak trochę za dużo sobie pozwolę (jak sie zapomnę ze jestem w ciazy )i wtedy tylko leżenie mi pomaga . Pogoda u mnie koszmarna :( nie ma mrozu ale śnieg z deszczem ... Maganka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!no chyba sie nie martwisz sie tymi urodzinkami :) mlodziutka jesteś :) Ja tez dużo jem ale na słodycze wogole nie mam ochoty... czytałam ze dopiero od 20 tyg zaczyna sie wzrost wagi :) Dziewczyny fajnie mamy ze urodzimy na wiosne ale to ze w ciazy jesteśmy w zimie to już nie bardzo , mam na myśli brak świeżych warzyw i owoców ...na pomarańcze pomału nie mogę patrzeć , a pomidory są prawie niejadalne, staram sie jak mogę coś wymyślać ...ale to coraz trudniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Maganka wszystkiego naj naj z okazji urodzinek :) Ja nie zapomnę moich ostatnich urodzin dostałam najwspanialszy prezent czyli dwie kreseczki na teście ehhh :) chciałabym to przeżyć jeszcze raz. Wczoraj ganiałam 3 godziny po mieście za prezentami aż mnie plecy tak rozbolały, że musiałam się poddać. Za to dzisiaj mam mega lenia, ojjj kto mi obiadek ugotuje :( może dziś wyszukany obiad czyli kto co znajdzie to zje hihihi. Miłej niedzieli dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maganka życzę spełnienia marzeń. Klauddynka samych szczęśliwych dni na nowej, wspólnej drodze. Dziewczyny co do szyjki to ja w 10tc mialam na usg 3,3cm wydawało mi się to mało ale lekarka mówiła że to dobra dł. Mieszkam za granicą i tutaj nie badają wogóle i tylko 3 usg w czasie ciąży. Udało mi się dostać prywatnie do lekarza i ta też powiedziała że z szyjką ok. Bałam się czekać do połówkowego (bo wtedy mierza dl szyjki). Najważniejsze żeby była twarda i nie skracała się. Mnie również czekają zakupy świąteczne, prezenty i ozdoby na choinke. W tym roku przeprowadziliśmy się z mieszkanka do domu więc wreszcie pozwolę sobie na mega choinkę. Dziewczyny jak ubieracie choinkę, dwukolorowo (np złoto-czerwona) czy wieszacie różnokolorowe bombki i ozdoby? Mnie się podobają takie 2,3 kolorowe dekoracje i chyba zdecydyje sie na liliowo-srebrno-białe klimaty. Jurto połówkowe :) dzidzia kopie niepokoją mnie tylko te skoki ciśnienia i białko... Wyniki i konsultacja w piątek czyli już nie długo. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie robia badania szyjki macicy ale ze wzgledu na to ze zarowno babcia jak i mama mialy z tym roblemy mialam dodatkowy skan. Troche popatrzylam w internecie i opinie sa rozne, ponoc dolna granica to 25mm i wazne zeby sie nie skracala. Troche mnie tylko denerwuje ze w Polsce kobiety sa pod szczegolna ochrona a tu szkola przetrwania. Dziekuje za zyczonka, dzis zastrajkowalam i nie ugotowalam obiadu i mnie pokaralo bo jadlam pierdolki co pare minut, wymieszlam i skonczylo sie na lezeniu plackie bo brzuszek bolal ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Cześć :) Ja dziś pozwoliłam sobie pierwszy raz od szpitala na dłuższy spacer, troche mnie przemroziło i przewiało ale fajnie tak po miesiącu wyjść na godzinę z domu. Ja we wtorek zaczynam pierwsz świąteczne zakupy a poźniej to nie wiem jak to będzie bo ja też jeszcze w tym roku a dokładniej 29 grudnia biore ślub :) Dziwne będa te świeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam w swiatecznym czasie slub,tyle ze w drugi dzien swiat Wielkanocnych(smingus dyngus) w zeszlym roku,i w sumie nie dalo sie wejsc w atmosfere swiat bo caly czas sie myslalo o tym co ma sie zaraz zdarzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Melduje, ze u mnie poranne wazenie prosiecia wykazalo minus z 0.3kg w stosunku do wagi startowej, wiec wyraznie cos sie ruszylo. Poza tym nie bardzo zjadlam w nocy kolacje i nad ranem obudzilam sie z ssaniem w zoladku - cale szczescie, ze z rzygajacych tygodni mialam zachomikowane przy lozku sucharki, to podjadlam i poszlam dalej spac. Ide zaraz oddac mocz na posiew, bo w ostatnim badaniu wyszly mi dosc liczne bakterie no i sie teraz martwie czy to przypadkiem nie listeria... musze tylko auto odkopac, bo w nocy napadlo ze 30cm nowego sniegu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki za życzenia :) weselicho było udane, nawet dużo stresu nie było, więcej chyba łez szczęścia ;) Maganka tak mam 37 mm z 40 mm. Zwolnienie chciała mi już dać wcześniej jak było wszystko ok bo praca fizyczna po 8-13 godzin ale jeszcze nie chciałam. Teraz mi dała zwolnienie i kazała wypoczywać dużo i na razie się ograniczyć i zwolnić obroty. Problemem nie jest to, że ma 37 mm tylko to, że się już zaczęła skracać, bo różnie kobiety mają, czasem od początku mają po 35 mm i jest ok, póki nie skraca się szyjka. U mnie zaczęła się skracać ale jak na razie jest zamknięta, więc gin mówiła, że magnez i dużo odpoczynku powinno wystarczyć a jak nie to zobaczymy na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Cześć dziewczyny, dopiero z łóżka wyszłam :) Dziś rozmawiałam z moim dzidziusiem, żeby dał znak od siebie kopnąl mnie w żebro albo cokolwiek zrobił żebym go poczuła ale niestety nie chciał współpracować...cały tatuś hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale macie fajnie sniegu tyleee pl:( a u mnie raz troche popadało ale juz stopniał...a co do wagi to ja juz mam 5 kg na plusie...no ale nie dziwie sie bo od samego poczatku mam apetyt co nie miara...a moj maluch daje mi znac o sobie codziennie co bardzo mnie ciezy uspakajam sie wtedy:) tylko jakos mam nisko ten brzuszek i malutki jest...mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki z poprzedniej ciazy i obejdzie sie bez malowodzia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Ja też już tak czekam aż zacznie się ruszać ale u mnie to dopiero 15t5d więc daje mu jeszcze 3 tyg i ma zacząc kopać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja mojej dzidzi w dzień nie czuję dopiero jak leżę w łóżku wieczorem ale wczoraj dał mi parę kopniaków zaraz po tym jak kichnęłam, musiał się przestraszyć bidulek :) Za tydzień usg, teraz mi się czas strasznie wlecze bo siedzę w domu na zwolnieniu i na wypowiedzeniu jednocześnie :) czyli do pracy prędko nie pójdę hurraa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka30! moje tez ma charakterek tatusia... jak prosze to nie kopnie, jak badac puls to sie chowa. nie zdziwie sie jak pojde na usg i sie nie dowiem co mam bo sie zakryje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka30! moje tez ma charakterek tatusia... jak prosze to nie kopnie, jak badac puls to sie chowa. nie zdziwie sie jak pojde na usg i sie nie dowiem co mam bo sie zakryje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×