Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Ja bylam w smyk megastore na slonecznym w outlecie. Ten smyk jest tam regularnym sklepem, nie outletem. Pewnie w kaskadzie znajdziesz to samo. Poza tym raczej jestem kiepskim zakupowiczem szczecinskim, bo ja zakupy ubraniowo-spozywcze w wawie 2 razy do roku robie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka85 skład jest w porządku ale nie wiadomo czy oleje są rafinowane czy tłoczone bo producent nie ma obowiązku umieszczania takich informacji. Cena chyba wysoka więc możliwe że są tłoczone ale różnie bywa VICHY też ma drogie kosmetyki a jak zobaczyłam skład kremu do skóry przesuszonej i wrażliwej i zobaczyłam tam alkohol denat.(oczywiście sprawdziłam dopiero po reakcji mojej skóry bo do głowy by mi nie wpadło, że vichy coś takiego tam wsadzi) to się za głowę chwyciłam... Kobietki a u mnie w okolicy (okol.krakowa) chyba nie ma problemu z kupnem pajacyków i kaftaników bo dostaliśmy z okazji ślubu właśnie zamiast kwiatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nadal nie myśle o zakupach , tyle tego potrzeba ze nie wiem sama od czego zacząć :) chyba najlepiej od konkretnej listy ...mamy jeszcze troszkę czasu ,teraz leże i delektuje sie kopniaczkami mojej malutkiej istotki:) Dziewczyny trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty :) powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauddynka69, Tobie chciałam podziękować w poprzednim wpisie, ale oczywiście pomyliłam wszystko, przepraszam :) Co do Vichy to już 2 lata temu moja kosmetyczki powiedziała, że te kosmetyki się mocno popsuly jeśli chodzi o jakość, nie używam. Teraz w ciąży wyczuwam praktycznie we wszystkim alkohol, w kosmetykach, jedzeniu itp. Balsamy w butelkach z mojego ulubionego niegdyś Body Shopu od paru tygodni już mi nie odpowiadają ze względu na zapach jaki pozostawiają na skórze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z mężem zakochałam się w tym łóżeczku - Klupś Bartek II Żyrafka :) http://www.klups-gostyn.pl/lozeczka2b.html ma 3 poziomy regulacji wysokości i szufladę pod spodem - a to jest ekstra sprawa, moi rodzice ćwiczyli taką szufladę przy mnie i bracie i naprawdę się sprawdzała - na początku jakieś rzeczy dla malucha, a potem na przykład super miejsce na zabawki :) no i ma 140 cm, więc starczy na całkiem długo, zwłaszcza, że można się pozbyć tych szczebelków. no i ta żyrafa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka85 powiem Ci tak dużo kosmetyków jak patrze zawiera alkohol denat. a ten jest szkodliwy dla naszej skóry gdyż ją przesusza i jest silnie drażniący, inne alkohole w składzie to są emulgatory czy stabilizatory które nie mają już takiego wpływu nadają tylko konsystencję kosmetykowi ;) skoro mieszkasz w UK idź do Poundlanda i kup sobie ten olejek co mówiłam. Spotkać też można BIO OIL ale już normalnie w sklepch bo jest dużo droższy, w PL chyba też ma niezłą cenę jak za taką buteleczkę ale ja go skreślam na wstępie za płynną parafinę która jest bazą olejku, zapycha pory, skóra nie oddycha, kolejny składnik też paskudny zapychacz, ma witaminę A co prawda słabą ale w ciąży nie powinno stosować się kosmetyków z wit. A, dodatkowo trochę chemii prócz olejów, a ten RESCUE ma 3 olejki, pochodną witaminy E i dwa barwniki i koniec składu więc jest super, gdyby jeszcze te oleje były tłoczone to olejek były genialny ale podejrzewam, że cena wtedy była by inna, ale podsumowując nie warto wydawać kasy na jakieś inne sklepowe, apteczne cudowne preparaty, które i tak nie będą mieć tłoczonych olejów (bo te to zazwyczaj tylko w zielarskim) a skład w porównaniu z tym olejkiem pozostawi wiele do życzenia. tutaj jak wygląda http://www.threepears.co.uk/uldir/rescue-oil-onlyweb.jpg ja żałuję, że więcej nie kupiłam a raczej nie wybieram się do UK przed porodem, przynajmniej nie sądzę. Olejek fajnie się wchłania i pozostawia miłą skórę. Zapaszek co prawda taki sobie ale nie odrzucający bo nie silny, ledwo co pachnie, jak skończę to pewnie odwiedzę zielarski żeby kupić tłoczone oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tamten link nie działa http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/56/26/21/2756262147 a tutaj Kobietki link do fajnej kopalni próbek ;) ja już wczoraj się zarejestrowałam chyba w 3 klubach, w sumie fajna sprawa takie kluby:) http://www.sosrodzice.pl/darmowe-produkty-dla-dziecka-i-jego-rodzicow/ P.S Czy u Was rodzina/znajomi też odradzają zakupy dla dziecka, jak usłyszą coś na ten temat to robią minę jak srający kot na pustyni i mówią, nie nie robi się tak. Ja mam tego dość, co chwilę to słyszę! Ostatnio przed ślubem przyszła Ciocia, że moja Babcia powiedziała, że dziecku nie kupuje się nic przed narodzinami bo to zły omen (ciocia zamiast kwiatów chciała ubranko) i zaczęła krytykować, na co ta jej odpowiedziała, to do kiedy mamy z tym czekać, ta podsumowała, że no wyprawkę można wcześniej (no a co jest w wyprawce no ubrania przecież..) wczoraj u mojej drugiej Babci już nie wiem coś o wózku rozmawialiśmy że trzeba pooglądać, na co ta skrzywienie i tekst "ale nie robi się tak, nie kupuje się nic przed narodzinami", a ja na to "bo co? do kiedy mamy czekać, może aż urodzę, a mąż poleci i w te 3 dni skompletuje wyprawkę całą?" na to nie wiedziała co odpowiedzieć i znów to samo co wcześniej no to ja mówię "a co ma piernik do wiatraka, co się bedzie miało stać to się stanie bez tego czy coś kupię czy nie, mamy 21 wiek a wy w takie bzdety wierzycie" na to tekst Babci "a każdej bajce jest troche prawdy" ja tylko skomentowałam "my będziemy kupować, ja nie wierzę w takie pierdoły, jakbym miała z wszystkim tak czekać to człowiek nic by nie planował na przyszłość, tylko żył z dnia na dzień, po co umawiasz się do lekarza miesiąc wcześniej?przecież możesz umrzeć. po co planować wesele wcześniej?przecież można umrzeć. po co kupować sobie czy dziecku ubrania przed sezonem? przecież moze coś się stać.." no i to była taka rozmowa która mnie rozjuszyła... co Ci ludzie mają w głowach...jak jeszcze od kogoś coś takiego usłyszę to na prawdę się wścieknę. O musiałam się wypisać..nerwowa jestem ostatnio jeszcze nie mogę oswoić się, że mam wolne i wszystko mnie drażni bo się tak wlecze wszystko..te godziny itp ;/ ehh hormony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaluddynka69, mieszkam cały czas w Polsce, nie w UK, ale Body Shop mam w Łodzi i Szczecinie, gdzie najczęściej jestem :) Co do rodziny i ich denerwujących komentarzy i rad to delikatnie mówiąc olej ;) Ja nie mam takich przyjemności, ale też moja rodzinka daleko ode mnie i raczej nie wykazują takich zapędów. A jako mój komentarz zamieszczam 2 linki, które każdej z nas się mogą przydać ;) http://www.delimama.pl/moda/dziecko/nie-nie-jestem-glodny-biale-body-krotki-rekaw-z-nadrukiem.html i http://www.delimama.pl/moda/dziecko/moja-mama-dziekuje-za-rady-biale-spioszki-z-nadrukiem.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Klaudynka no mnie by to tez denerwowało ale raczej nie brałabym tego do siebie...rozumiem ze na samymy początku to się lepiej wstrzymac ale tu zaraz polowa i co? wszystko na ostatnia chwile zostawic?? eee nieee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moja mama dziękuje za rady" dobre :) i prawdziwe. Zawsze znajdzie się grono ciotek i babć, które wiedzą najlepiej. Mnie strasznie denerwuje jak ktos obcy dotyka mojego brzucha (no moze nie zupelnie obcy, np kolezanka z pracy, z ktora jestem na przyslowiowe "czesc") pyta w windzie: jak dziecko i dotyka mojego brzucha. Dzisiaj kolejny raz to samo. Zwrocilam jej uwage, zeby tego wiecej nie robila a ona na to, ze dotykanie brzucha ciezarnej przynosi szczescie no i dodala ze mi nie ubedzie. Dla mnie to smieszne nie bylo :/ Nie lubie tego i automatycznie sie cofam. W zyciu bym nie biegła z łapami do kogoś kogo nie znam. Przyjaciolka, siostra owszem ale dlaczego ma mnie dotykac ktos obcy i to bez przyzwolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka85 a no to widzisz myślałam, że Ty też z UK bo tutaj parę dziewczyn ale na allegro jest dostępny jak coś ;) no ubranka mówią same za siebie - chciałabym zobaczyć minę teściówki jakby to zobaczyła haha. Kurde cholernie mnie dziś boli w tyle..sama nie wiem czy to od kręgosłupa czy od nerek.. :( A powiedzcie mi np takie rzeczy jak smoczki, butelki to kiedy zamierzacie kupować? My od stycznia chyba pampersy zaczniemy kompletować i chusteczki nawilżające :) Kurcze nawet jakby tak dwa miesiące wcześniej wszystko zacząć kupować to wydatek ogromny..pampersy, chusteczki, kosmetyki, tetry, smoki, butelki, ubranka..koszt niemały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosnę... no ja też nie lubię takiego kontaktu ogólnie nie przepadam jak ktoś kogo ledwie znam przysuwa się b.blisko mnie i przekracza pewną taką granicę przestrzeni życiowej. Moja b.dobra koleżanka która była świadkową moją pare razy tak pogłaskała ale to mi nie przeszkadza ale np. wkurza mnie okropnie jak mój b.dobry kolega to robi (świadek męża :D) no drażni mnie to zawsze jak się żegnamy to żegna się też z brzuchem a ja nie lubię po prostu i się odsuwam a nie chcę go też urazić bo na prawdę blisko się wszyscy trzymamy, jeszcze zgodził się na bycie chrzestnym małej, nie było oficjalnego proszenia ale daliśmy mu wcześniej znać żeby się namyślił przez okres ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlauDDynka - Dokładnie mi o to chodziło :) Ja juz od teraz zaczynam kompletowac wyprawke. Jestem juz na polowie drogi wiec jak teraz zaczne i bede kupowac co jakis czas to unikne tego nerwowego biegania na ostatnią chwilę. Wózeczek, łóżeczko i mebelki mam już wybrane, myślę że jak zamówimy pod koniec lutego/poczatkiem marca to będzie ok. Dzisiaj wybieram się na zakupy, jak bedzie cos fajnego w dobrej cenie to kupuję, nie zaleznie od tego czy to ubranka, butelki czy wyparzac do nich :) Ale fajnie, dużo mnie kosztowało powstrzymywanie sie z tymi zakupami do polowkowego wiec teraz zaszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, rozumiem Was, mnie zawsze denerwuje jak ktoś np. w kolejce stoi za blisko mnie i czuję jak mi oddycha do ucha :/ Ostatnio potrącił mnie dość mocno facet od wózków w markecie, straciłam równowagę, moja reakcja była ostrzejsza niż myślałam, ale chyba żadna z nas nie chciałaby się teraz wywrócić na brzuszek :/ Wszystkie zabobony i powiedzenia typu: dotykanie brzucha ciężarnej przynosi szczęście jakoś do mnie nie trafiają, a wręcz złoszczą :) Taka durna gadanina, lepiej puszczać to mimo uszu i szybko zapominać. Mam jedną koleżankę która cały czas do każdej sytuacji dorobi jakiś zabobon, ostatnio: powiedz swojemu facetowi, że jak będzie odmawiał ciężanej to go myszy zjedzą. Yh, koniec o tym, bo mi się ciśnienie podnosi na takie pierdoły :> Klauddynka: smoczki, butelki itp. to razem z innymi rzeczami do wyprawki. W miarę na ostatnią chwilę będziemy kupować wózek (który wcześniej wybierzemy) i pieluszki różnych firm (trzeba wypróbowa które są przez maleństwo najlepiej tolerowane), nie mamy miejsca żeby wcześniej przechowywać takie rzeczy :/ Dziewczyny, kupujecie zawczasu laktator? Bo różne rzeczy słyszałam i czytałam, podobno w 4 dobie po narodzinach dziecka mama ma często nawał mleczny, a czasami laktator się w ogóle nie przydaje. Nie wiem czy jest sens wcześniej to kupować? Już za 5 godzin mamy usg połówkowe, nie mogę się doczekaaaaaaaććć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosnę... jeśli masz parowar to nie trzeba wyparzacza :) nam na szczęście ten jeden wydatek odchodzi, przymierzałam się do tego sterylizatora philips avent do mikrofalówki ale znalazłam artykuły i nawet opis producenta parowaru, że można w nim butelki wyparzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam parowaru, niestety :D Też oglądałam ten z Aventu jest też fajny, elektryczny, taki na parę - tylko sporo droższy. Trzeba poogladać w sklepie i porównać bo na necie to nie to samo. Dziewczyny a jak Wasze piersi? Urosły? Bolą? Bo moje bez większych zmian. Pociemnisły mi i urosły brodawki i tyle. Raz sa bardziej bolesne raz mniej ale generalnie rozmiar ten sam. Czytalam tez gdzies, ze po 18tc moze zaczac wydobywac sie z piersi siara. U mnie na razie cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka85 tak kupuję ręczny chyba najlepszy z Philips Avent, cały zestaw na allegro chcę kupić i chyba cos czuję że zamówię ten zestaw http://allegro.pl/avent-zestaw-startowy-laktator-isis-via-butelki-i2831466250.html przeanalizowałam i jest najbardziej opłacalny są np po 144 zł ale mają dodane tylko 2 pojemniki po 180 ml a tutaj jest ich aż 5 :) wiadomo laktacja jak to laktacja jak jej nie będzie to nie będę używać laktatora i sprzedam po prostu reszta się przyda tak czy siak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
Cześć dziewczynki :) a ja mam takie pytanie troche z innej beczki.. Jak tam u Was jest z ruchami dziecka? tzn. czy nie macie wrażenia że czasem czujecie je za nisko? Bo ja mam właśnie takie wrażenie, szczególnie jak się najem, mała zaczyna się bardzo gwałtownie ruszać i wszystko było by ok, tylko że te ruchy czuje tak bardzo nisko, mam wrażenie że czuje je aż w pochwie i że zaraz coś zemnie poleci :( zdarzyło mi się to pare razy i tak się przestraszyłam że leciałam zaraz z dupą na podłogę, pod dupe poduszkę i nogi do góry. Nie wiem czy jest to normalne, czy są powody do niepokoju a może po prostu mi się wydaje :( Ruchy czuje tuż nad wzgórkiem łonowym, tez tak macie? Moja teściowa stwierdziła że mam bardzo nisko ten brzuszek, aż zaczęłam sie martwić, może to przez moje łożysko. W piątek mam wizytę to zobaczymy czy wszystko jest dobrze czy nie. Ah ta moja ciąża to same zmartwienia, w ogóle nie myślę o kupowaniu ciuszków i innych rzeczy, tylko odliczam dni i tygodnie. No a tak to zostałam ciocią, bratu urodził sie synek dwa dni temu i to w jego urodziny :) oczywiście już sie zakochałam w tym maleństwie i juz za nim tęsknie a wczoraj go widziałam :) bratowa miała bardzo lajtowy poród, skurcze słabe, parcie 10 min i dziecko wyskoczyło jak z procy :) powiedziała ze poród to nic takiego hmm... pewnie zależy u której, ona to w ogóle miała ciąże bezproblemową, poród bez problemowy, nic tylko produkcje dzieci otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie jeszcze denerwowało zawsze? Jeszcze w Polsce to bylo jak moja corka byla mala...Ide sobie z mała w wózeczku spotykam jakaś sąsiadke a ona ''ojej takie zimno a ty z takim malym dzieckiem na spacer wychodzisz'' byl luty mala miala miesiac albo ''nie za cieplo,nie zachlodna ja ubralas?A czemu tak to robisz a nie tak, to robisz zle tamito tez'' nosz kurde jak mi sie takie cos zdarzalo myslalam ze wydje z siebie:o tutaj chyba raczej bede miala spokuj nie lubie jak ktos mi mowi jak mam zajmowac sie swoim dzieckiem:o a co do wyprawki ja jak narazie mam reklamowke ciuszkow takich uniwersalnych i jak narazie tyle mi wystarczy po usg bede juz kupowac te typowe, pod koniec grudnia lub styczen mam zamiar kupic juz to lozeczko...a co do tych duperelków pieluszek chusteczek i kosmetykow to mysle ze gdzies tak w lutym lub marcu narazie skupiam się na tych wieszych rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosnę... to może pooglądaj parowary prędzej się przyda bo i później będziesz mogła przygotowywać posiłki dziecku a tak to sterylizator tylko do butelek no chyba że kupisz ten z funkcją parowaru ale taki to już chyba grubo ponad 200 zł, ja mam parowar za 40 zł haha z Rossmana i wszystko super działa :) mi z rozmiaru C do D poszły, nie bolą na razie jak ucisnę to bardziej swędzą ale tak w środku nie skóra, no i brodawki też ciemniejsze są niż były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka hmm wiesz ja ruchy czuje w róznych czesciach i czasami tez nisko czasami wyzej nie wiele ponad pępkiem..dzisiaj rano mialam okopany bok:) wiesz mi sie wydaje ze to zalerzy jak się dzidzia ułozy...i brzuch tez mam nisko i wydaje mi sie ze jest z mały:o oby do wtorku a mial byc poniedzialek ale musialam przelozyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchów dziecka, to też czuję je w różnych miejscach, czasami na dole, czasami pośrodku brzucha, czasami po lewej stronie. Brzuszek przez parę ostatnich dni minimalnie urósł i już chciałabym żeby był większy, ale potem sama się sztorcuję, że jeszcze zatęsknię za jego mniejszymi rozmiarami w trzecim trymestrze ;) Hm.. Nikola a propos wychodzenia z dzieckiem na dwór, to w dość szanowanej książce czytałam o rozpoczynaniu wentylowania 3 tygodniowego maleństwa, cały czas wydłużając czas stawiania w wózku przy otwartym oknie, czy drzwiach balkonowych, na tarasie itp. aż do pełnych spacerów. Jakoś jestem w stanie temu zaufać, więc nie przejmuj się gadaninami kochanych sąsiadów, obcych itp. Najważniejszy jest nasz własny rozsądek :) Klauddynka, dzięki za linka do allegro, zastanowię się tez nad kupnem całości. W sumie mieliśmy brać zestaw buteleczek Avent za punkty z BP, ale jeśli się zdecyduję na laktator, to wezmę parowar za w/w punkty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchów to mam tak samo jak Nikola i Szyszka - raz nisko, raz z boku a raz w okolicach pępka (pod). Jak małemu pasuje tak się przekręca. Czuje go coraz mocniej, od kilku dni tak mocno kopie, szczególnie wieczorem i z rana ze jak przyloze dlon, ja czy maz to czuc takie drgania :) I maz zadowolony bo wczesniej jak mowilam ze kopie to bylo: gdzie? Gdzie? Ja nic nie czyje a teraz i tatus usatysfakcjonowany :) Klauddynka - musze sie przyjzec tym parowarom blizej, nawet nie wiedziałam że mają funkcje wyparzacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka85 Nie ma za co :) ja właśnie zamówiłam stwierdziłam, że okazja może się nie powtórzyć zeby tak tanio kupić taki zestaw, u tego sprzedającego zamówiłam jeszcze dwa smoczki uspakajające 0-6 msc :) z krówką i z owieczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się znów rozpisałyście :-) - karmienie i cyc. Mi piersi urosły bardzo, z 70E mam już 70 GG a podobno pod sam koniec ciąży rosną jeszcze bardziej. Moja mama chodzi za mną i się śmieje, że "oo, ale wymiona, będzie dużo mleka: :-) więc ja się nastawiam na karmienie piersią. Tu ostatnio był topik, na którym dziewczyny twierdziły, że jak się ma pokarm i mądrze podejdzie do karmienia, to w ogóle żadne laktatory ani butelki do 4. miesiąca nie są potrzebne. Ja tak spróbuję. Jak nie wyjdzie, to po prostu pojadę kupić. - w temacie zabobonów, to chyba jestem szczęściarą, bo mam całkiem normalną babcię i mamę, z którymi obecnie mieszkam i babcia za każdym razem jak coś kupię, to sobie ogląda i jest zadowolona. Ale ja mam bardzo nowoczesną babcię, mimo jej ponad 80ciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie powiem Ci, że to było by za piękne żeby mogło być prawdziwe. Butle zawsze będą potrzebne chyba, że masz zamiar nie odstępować malucha na krok przez 4 msc. A jak wiadomo po porodzie to i wizyty u lekarza, a tutaj będzie gdzieś trzeba wyjść nawet na chwilę i co wtedy? Przecież dzieciaczka wszędzie nie da się ze sobą ciągnąć, a dziecko jak to dziecko nawet pomimo stałych pór karmienia może być głodne więc butle na pewno będziesz potrzebować żeby zostawić pokarm do nakarmienia malucha no i ten nieszczęsny laktator też wtedy będzie potrzebny. No chyba, że tak jak pisałam laktacji nie będzie to wtedy samo mm i butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam bo ból w tyle nie daje mi spokoju wzięłam już paracetamol i no spę i nic i nie wiem ale chyba mnie nerka boli bo dziwne, że tylko po jednej stronie :(( idę położyć się na lewy boczek, może przejdzie a jak nie to się chyba wścieknę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka, też mi się to wydawało niewiarygodne, dopytywałam dziewczyn i one twierdzą, że to możliwe. Spróbuję. Zamierzam wychowywać dziecko jak najbardziej naturalnie i pewnie będę go jednak wszędzie ze sobą zabierać i to raczej w chuście niż targać ze sobą wózek. :-) zobaczymy zresztą, taki mam plan jak oczywiście nie będzie problemów zdrowotnych żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? zastanawiam się może nad głupią rzeczą, ale nie wiem jak moja kicia to wszystko zniesie. Lucy mnie traktuje jak swoją mamę, jak mieszkałyśmy same i ona była mała, to się nauczyła wieczorem zasypiać u mnie na piersi i do dzisiaj jak wieczorem zostawiam drzwi do sypialni otwarte, to ona pokręci się trochę po pokoju i na koniec hyc i mi pod brodę się pakuje. a skubana z 3 kg juz wazy :-) I jak zasypiam to ona przy samej mojej głowie wtulona na kołdrze śpi... mam nadzieję, że mój instynkt macierzyński okaże się silniejszy niż miłość do Lucysi, eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×